bilde ko parada kad esi afk par ilgu
0
0
topic
[LSPD] Joe Vilhelm ((Labots))
RihardsTV
Lietotājs
3 atbildes forumā
Online: 12h 3m 05s
Redzēts 2020. gada 14. maijā, 17:56
Pievienots, 2019. gada 06. maijā, 16:11

TMoq17Z.png

 

LOS SANTOS POLICIJAS DEPARTAMENTS

"REKRUTĒSANAS UN APMĀCĪBAS DIVĪZIJA"

 

APLIKĀCIJAS FORMĀTS;

Iesūtītājiem:

Jābūt San Andreas štata iedzīvotajiem.

Jābūt vismaz 21 gadus veciem.

Jābūt nokārtotai San Andreas Štata izsniegtai B kategorijas vadītāja apliecībai.

| 1 posms ; Personālā informācija | 

 

Vārds, uzvārds: Joe Vilhelm

Vecums:26

Dzimšanas datums:24.01.93

Dzimšanas vieta: Los Santos

Štats:San Andreas

Tālrunis:634326

Pilsonība:Anglis

| 2 posms ; izglītība | 

 

IEGŪTAIS IZGLĪTĪBAS LĪMENIS ( Ar '' X '' iezīmēt nepieciešamo ) 

 

Augstkola [x  ] ; Asociāta grāds [ ] ; Bakalaura grāds [ ] ; Maģistra grāds [ ] ; Doktora grāds [ ] 

Iepriekšējā darba vieta: Apsargs Lielveikalā

Pašreizējā darba vieta:Preču Piegādātājs

Iegūtie sertifikāti ( Ja tādi ir ) : Auto vadītāja apliecība.

 

3 posms ; Departamenta noteiktie jautājumi | 

 

Vai Jums ir kāda pieredze, darbā kā Virsnieks?: Jā , Esmu bijis policists blakus valstī (San Fierro) , nostrādāju aptuveni 2 gadus , aizgāju no darba , jo nomira mamma un izdomāju pārvākties uz šo pilsētu tikai tāpēc , jo tas bija manas mammas sapnis.

Motivācijas vēstule: Esmu 26.gadu vecs jaunietis. Esmu nācis no blakus pilsētas San Fierro. ! Esmu jau no 14 gadu vecuma gājis uz sporta zāli , lai saglabātu sevi fizikā formā. No 15.gadu vecuma es iestājos jaunsardzē , lai pavadītu savu laiku brīvā dabā un būtu laba nodarbe. Pēc jaunsardzes mani iedvesmoja mans jaunsardzes galvenais J.Blūms lai dodos uz zemessardzi , jo esmu to spējīgs vissām savām prasmēm. Aizgāju uz zemessardzi pavadīju tur dažus gadus un sapratu , ka tas nebus mans īstais darbs. Kad ievācos šajā mazajā ciematā redzēju daudz ko biedējošu (Reibumā braucošus autovadītājus , dažādus pupliskus kautiņus , Narkomānus un dīlerus un protams ātruma pārkāpējus un agresīvus braucējus.) Es pie sevis nodomāju , ka man ir jādodas uz policiju un beidzot jaieved šajā ciemā kārtību kā San Fierro! Ja tikšu Policijā darīšu vissu kas ir manos spēkos lai uzturētu cilvēka drošibu un uzskatu uz šo ciematu !

Kādēļ tieši Jūs ir jāpieņem darbā Policijā?: Jo , manuprāt šajā ciematā Los Santos ir tiešam vajadzīgi godprātīgi un apņēmībi darbinieki policijā! Es darīšu vissu kas tiešām būs manos spēkos! Nekad neatlaidīšu pārkāpēju uz brīvām kājām , klausīšu priekšnieka pavēlēm! Uzskatīšu šo pilsētu no jebkura pārkāpēja. Darīšu visu pēc Policijas noteikumiem! Pavadīšu darbā kautvai virsstundas , par kurām neprasīšu papildu samaksu , jo  es pats vēlos dzīvot drošā pilsētā.

 

 | 4 posms ; (( OOC SADAĻA )) | 

 

Vecums: 17

Vārds:Rihards

UCP: RihardTV

Iepriekšējā pieredze LSPD?: Citā serverī biju Policissts , aizgaju jo serveris mirst :D

Vai spēsiet lietot lietotāja programmu discord [ OBLIGĀTI ] ?: 24/7 izmantoju

Vai nākotnē, spēsiet lietot lietotāja programmu TeamSpeek 3?: 24/7 izmantoju

SnaxxXD
Lietotājs
68 atbildes forumā
Online: 7d 10h 32m
Redzēts 2019. gada 11. jūlijā, 09:28
Pievienots, 2019. gada 06. maijā, 16:19
0
post

                                                       TMoq17Z.png

                                                                     Los Santos Policijas Departaments...

 

Sveicināts Cienijāmais Joe Kungs!Rūpīgi aplūkojot jūsu iesūtīto aplikāciju,esam vienojušies ar Los Santos Policijas Departamentu,ka pieteikums tiek NORAIDĪTS  ,sekojošu iemeslu dēļ!

*Neuzrunāja jūsu Motivācijas Vēstule.

*Kā arī šodin bēgāt no Policijas Departamenta un esat uzskaitē.

                                                                     *Lai kalpotu un aizsargātu*

Los Santos Policijas Depatamenta Vietnieks:L.Hopes
  

 

Pēdējo reizi rediģēja SnaxxXD, 2019. gada 06. maijā, 16:19.
Lietotāji skatās šo tēmu: 0
Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 9 ( 293 skatījumi )
SnaxxXD, 𝙀𝙨𝙠𝙖, Shaw, pienvedejs02, TrustR, RihardsTV, 518293182, 442240, Scrubs