bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Sūdzība par administrāciju
1
7
topic
SUDZIBA PAR ADMINSTRADORU SHARPER
pidars
Lietotājs++
pidars
156 atbildes forumā
Online: 10d 1h 19m
Redzēts 14. februārī, 23:24
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 19. novembrī, 18:15

 

Iesniedzot sūdzību par administrāciju

 

Lai vieglāk izsekot līdzi izveidotajam saturam, tā nosaukumam ir jāatbilst šim formātam: 

[Sūdzība] Augstākstāvošā lietotājvārds

Piemērs: [Sūdzība] yostu

*Ja situācijā tika iesaistīti vairāki administrācijas locekļi, kuri kaut ko pārkāpa, tad tēmas nosaukumā jānorāda katra lietotājvārds

 

Paraugs, kuru jānokopē un jāizpilda, kad iesniedz sūdzību

Tavs lietotājvārds: ralfs112

Augstākstāvošā/o lietotājvārds: Sharper

Iesaistīto personu lietotājvārdi: Sam Harvey Chad Hendrick

Ko augstākstāvošais/ie pārkāpa:  Tadat es gribeju apzagt bikerus (( tapec kad apzaga un nošava manu draugu ic visu uzinaju)) un tad pienaca laiks atriebties nu lieta tada kad es ar rp išavu 5 lodes par druvim irl durvis jau sen ir vaļa vienalga k tur ir kods tad es reportu gaidu gaidu kamer tie atbrauca un reali no attaluma ar coltu trapija manam draugam es nošavu kurš iesaistijas ooc un šava pa mani! un tad kad sharpers atnaca neatļaava man pat paraditi kur es uzlazu jo ir vinu puse no manis puses ir jaliek bridinajums

Pierādījumi: 

Komentāri: bridinajumu steidzami un atdot atpakal ko man bikeri nozaga! log file iesutišu kad bušu pie pc atpakaļ

 

Iesniedzot sūdzību par administrāciju vēlams iesniegt pēc iespējas detalizētāku situācijas aprakstu un vairāk pierādījumus, lai situācijas risināšana ietu raitāk un neveidotos domstarpības.

esmu gejs sukaju

dmer777
Lietotājs
273 atbildes forumā
Online: 11d 0h 52m
Redzēts 2023. gada 11. aprīlī, 11:57
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 19. novembrī, 18:25
1
post

Ja godīgi, es pat īsti nesaprotu, par ko tu sūdzies, jūs bijāt kaut kādi 3 čuvaki, mēs jūs nopētījām no malas, kā lēkājat pa jumtiem, tad tu pats (kurš tēmēja pa mums no attāluma) ar moci sāka dzīties pakaļ, tevi nopakojām, tad aizbraucām pakaļ taviem draugiem un tos arī nopakojām, situācija beigusies, ko tu nevari saprast, pieņem to un saproti, ka rp jāspēlē nav mantu dēļ, kā arī, tu aizmirsi pievienot to, kā tu vispār izlogojies ārā un es izsaucu administrāciju, lai taisītu log into, bet par laimi pats izdomāji atgriezties un vari nestāstīt ''pazuda internets'', tad būtu lost connection, timed out, nevis vienkārši : Vladimir Atvienojās no servera. Samierinies un pieņem to, ka jāmācās šaut pa logiem, nevis pa auto un to, ka ir jāiemācās arī zaudēt.

Twizzy
Lietotājs
213 atbildes forumā
Online: 12d 5h 39m
Redzēts 2023. gada 28. novembrī, 09:09
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 19. novembrī, 18:40
1
post

Ralf,ko tu 1 pret vairākiem vienreiz atkāpies un erpo mierīgi nevis tēlo Los Santos muskuli un pīpē visus nost

Sharper
Servera administrators
Frakciju komanda
VIP
bariga
303 atbildes forumā
Online: 35d 5h 14m
Redzēts 14. maijā, 21:31
Pievienots, 2020. gada 19. novembrī, 19:07
1
post

Sāksim ar to,ka es tev atteicu par interjera uzlauzšanu tikai tādēļ, ka tu pats rīkojies uz savu galvu. Ja vēlies veikt interjera zādzību, saņem atļauju no FMK (Neesmu FMK pārstāvis). Tam visam pa virsu, tu nagli spamo OOC un situācijas vidū sāc skriet prom, kam līdzi seko "/b SEKO SEKO". Pāris dienas atpakaļ pīkstēji par pazaudētajiem ieročiem 120 tūkstošu vērtībā - tu saņēmi FPK. Kādēļ nevari ar to samierināties? Ja tu esi saņēmis FPK, nekādus priekšmetus tu nesaņemsi no "vecā" charactera, thats that. Redzu ka tiki pie ieročiem, jo tavs draugs tomēr samierinājās ar zaudējumu un labprātīgi atdeva shotgun, kamēr tu raudāji pār MP5. Gribēji pablatot - nesanaca.

https://mta.kick.lv/forums/topic/11126/smotrjagi/

Tropkillaz
Vadošais administrators
Frakciju komanda
277 atbildes forumā
Online: 100d 8h 55m
Redzēts 6. martā, 21:29
Pievienots, 2020. gada 23. novembrī, 09:34
0
post

Sūdzība nepatiesa.

Pēdējo reizi rediģēja Tropkillaz, 2020. gada 23. novembrī, 09:34.

There's no god, no saviour, no paradise and no life beyond. Our existence is limited. Nothing will save us from death.  Use your time on earth wisely.

Be kind to others, share your wealth - donate to the poor, protect the environment, use your opportunity every day to make earth a better place.

 

Lietotāji skatās šo tēmu: 0