bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Sūdzība par administrāciju
5
1
topic
Fletchers redzot, ka notiek ooc situācija /g čatā, brauc un pako.
friend of deer
Lojālais lietotājs
471 atbildes forumā
Online: 14d 16h 31m
Redzēts 2023. gada 02. aprīlī, 14:19
Pievienots, 2020. gada 22. novembrī, 16:04

 

Tavs lietotājvārds: 321321

Augstākstāvošā/o lietotājvārds: Fletcher 

Iesaistīto personu lietotājvārdi: Bridges, dmer777, SANLA

Ko augstākstāvošais/ie pārkāpa: Izskaidrošu pa punktiem, lai vieglāk saprast:

Pirmkārt, kāpēc vispār sūdzibas ir publiskas?

-notiek apšaude, tiek nošauts dmer777, es ar SANLA nošāvām divus policistus

-es vēlējos izvilkt ieroci no dmer777, jautāju Bridges, atbildi gaidīju un nesagaidīju ilgu laiku

-pa to laiku, kamēr  viss marinējās un gaidīju atbildi no Bridges, atbrauc Fletcher un visus nober ar M4.  Ja viss notiktu ātri, sen jau mēs būtu tālajās zilajās aizskrējuši, bet es pacietīgi neko nediršot gaidīju atbildi.

Es nepārmetu Bridges viņa darbību, jo viņš nezināja illegal noteikumus, bet man liekas, tas viss saprotams.

Bridges teica, ka bija rakstījis cilvēcīgi /g čatā, lai kāds dod atbildi, PIEĻAUJU, ka Fletcher redzēja /g čatu un to vienkārši noignorēja, jo zināja, kas par situāciju tur notiek un aizbrauca apšaut visus.

Fletcher, ja tu varētu iemest savu chatlogu, pierādīt, ka neredzēji /g čatu, tas būtu ideāli.

Pierādījumi: 

Komentāri: Es legit nevēlos nevienam adminam dabūt liekus WP, es vienkārši saku, cik negodīga situācija sanāca, turklāt runājot ar adminu tajā brīdī, + iepriekš skaidrojoties ar vienu no mentiem, laiks tika stiepts, kā gumija.

Bridges
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
Lietotājs++
Pot-Valor
Mazā MIA
517 atbildes forumā
Online: 39d 18h 12m
Redzēts 19. martā, 22:19
Pievienots, 2020. gada 22. novembrī, 16:11
0
post

Fletchers ņipričom, viņš neredzēja ka jautāju jo jautāju to administrācijas čatā, nevis gamemaster čatā. Viņš vienkārši atbrauca un rīkojās IC, kā viņam tas pienācās.

Es nezinu nelegālās lomuspēles noteikumus, un man pat viņus nav jāzin, jo es ņemos ar legālo pusi.

Es skatoties uz situāciju, ka divi čomi grib paņemt ieroci no sava mirušā drauga, nezināju kā uz to reaģēt , jo pirmais kas nāca prātā ir noteikums par to ka nedrīgst apzagt mirušas personas. Un tādēļ veicot aspektu uz to ka divi f3 biedri, jeb kkas tāds , administrācijas čatā , jautāju vai drīgst apzagt mirušu draugu, precīzāk paņemt ieroci, uz ko atbildi nesaņēmu, vēlreiz prasīju, un kamēr gaidīju atbildi, aktīvi vaktējot čatu, skatos , jau ments ar M4 bliež nost viņus visus, pēc kā sāku reconot, kā viss beigsies.

Es gribēju jums palīdzēt, bet negribēju veikt pārkāpumu no savas puses, un iet paņemt 1 warnu par to ka palīdzu jums pārkāpt noteikumus, jo nezinu vai tas ir atļauts.

Vienu sekundi jau rakstiju revive, bet tad sapratu, ka ja tas ir pret noteikumiem, tad visas būltas parādīs uz mani, un es būšu attiecīgi vainīgais. Tapēc rakstiju /a čatā, un kā jau minēju atbildi nesagaidīju.

Varu iemest skrīnus, ka tiešām centos uzzināt, ja neticās kādam.

Bridzons atvadas


Discord
Bridges#1337

Steam
Bridges(click)

friend of deer
Lojālais lietotājs
471 atbildes forumā
Online: 14d 16h 31m
Redzēts 2023. gada 02. aprīlī, 14:19
Pievienots, 2020. gada 22. novembrī, 17:09
0
post

Nu, man ir divi piedāvajumi abām pusēm:

Pieņemt, ka tie kuri pabira, tiem PK.

Cutot šo situāciju, vai tieši mirkli, kad atbrauca Fletcher, lai var turpināt visu lietu.

Ko jūs domājat?

CarD
Lietotājs+
579 atbildes forumā
Online: 20d 9h 24m
Redzēts 10. maijā, 22:21
Pievienots, 2020. gada 22. novembrī, 17:12
0
post

Kāds vel cut? Nu nejau mēs visulaiku šaudamies ielās kā narkomāni. Nu saprotiet paši, šādu dm neviens kicka vēsturē vel nav redzējis.
Biju situācijā un nekādu pusautomātisko ieroču roleplay nemanīju, jo tie jums izkāpjot no automašīnām nebija rokās. Ja gribat veikt apšāudes, tad rīkojat tās maksimāli roleplayistiskas nevis aizkrienat aiz stūra izmantojat trešo personu kā priekšrocību. Uzskatu, ka šādiem ir patiešām jāliek character kill bez nekāda veida žēlastības, jo nu tāds dm nav pieļaujams.

gxngmember
Lietotājs
Atzīts RP`eris
123 atbildes forumā
Online: 6d 4h 11m
Redzēts 21. februārī, 22:45
Pievienots, 2020. gada 22. novembrī, 17:17
0
post

Kāpēc kaut kas būtu jacuto? Visiem kas nomira CK, varbūt padomāsiet nākamreiz, ka nevajag ienākt on tikai, lai pašaudītos. Tad kad mēs tevi ķērām sēdējam TAC kanālā un viņš brauca no cietuma, pateicām kur izkāpjam un gājam šaut, mūs nošāva, jūs dažus nošāva, atbrauca Darlings un jūs nopakoja.

friend of deer
Lojālais lietotājs
471 atbildes forumā
Online: 14d 16h 31m
Redzēts 2023. gada 02. aprīlī, 14:19
Pievienots, 2020. gada 22. novembrī, 17:39
0
post

Ko jūs te avi gvelžat, ja neesat iesaistīti? Turat muti un beidzat kaut kâdu sūdu rakatīt.

Tu district vispār kaut ko dirs mūsu topikā pēc katra ssa.

Noskaidrojat abi faktus un tad tikai runajat

Pēdējo reizi rediģēja friend of deer, 2020. gada 22. novembrī, 17:39.
gxngmember
Lietotājs
Atzīts RP`eris
123 atbildes forumā
Online: 6d 4h 11m
Redzēts 21. februārī, 22:45
Pievienots, 2020. gada 22. novembrī, 18:01
0
post

Es biju tajā situācijā, esmu iesaistīts. Biju tas kurš jums sāka dzīties pakaļ ar melno premieru. Get ur facts straight.

friend of deer
Lojālais lietotājs
471 atbildes forumā
Online: 14d 16h 31m
Redzēts 2023. gada 02. aprīlī, 14:19
Pievienots, 2020. gada 22. novembrī, 18:01
0
post

tu nebiji apšaudē un ātri vien atkratījāmies no tevis, ieradies tikai tad, kad visi bija pabiruši lai pablatotu, ka esi dzīvs.

gxngmember
Lietotājs
Atzīts RP`eris
123 atbildes forumā
Online: 6d 4h 11m
Redzēts 21. februārī, 22:45
Pievienots, 2020. gada 22. novembrī, 18:06
0
post

biju apšaudē, nošāvām vienu vai divus jūsejos, un nomirām. Tas nenozīmē, ka nebijām situācijā, kā jau teicu tev ingame, ka kaut ko sagrozīsi, lai dabūtu savu.

Sen jau CK vajadzēja būt.

command
Izstrādātājs
LABDIEN
125 atbildes forumā
Online: 14d 14h 55m
Redzēts 2023. gada 24. septembrī, 21:12
Pievienots, 2020. gada 22. novembrī, 18:19
0
post

Ko tieši LSPD puse ir pārkāpusi?


LABDIEN

Kas attiecas uz Lauvām, tad šeit joki mazi, jo Zvēru karalis kļūdas nepiedod. Viņš/-a ir bara līderis, viņa viedoklī ieklausās, viņam seko. Lauvas ir azartiskas darbā, mīl tērēt naudu, aptver sevi ar skaistumu un krāšņumu, tiecas pēc sabiedrības uzmanības. Šiem cilvēkiem dzīve ir kā milzīga skatuve ar gaismām un pienācīgu publiku. Lauvas pārliecināti soļo caur dzīvi ar lepni paceltu galvu. Cieņa un varenība – divi galvenie šīs zīmes dzīves dzinuļi. Lauvas ir labas pret tiem, kuri ir vājāki nekā viņi paši, bet tikai tādā gadījumā, ja otrs cilvēks pēc tā tiešām tiecas. Nevajadzētu mēģināt Lauvu piekrāpt, jo viņu “kodiens” un “uzbrukums” nav domāts vājiem nerviem.

 

"luize izglabs, goblins unbanos"
- kapracis 6/10/2020

"viņš vislaik tāds dirsīgs ir?"
-helludoin 8/7/2020

 

friend of deer
Lojālais lietotājs
471 atbildes forumā
Online: 14d 16h 31m
Redzēts 2023. gada 02. aprīlī, 14:19
Pievienots, 2020. gada 22. novembrī, 18:23
0
post

neviens neko nav parkapis ja butu izlasijis visu sudzibu es jau to teicu man ir vienalga kadus tur wp liek/neliek es gribu normali rpot nevis, ka viss tiek izjaukts ooc del, kad rp situacija tiek iefreezota un jaruna ar ad, tikmer atbrauc un nopako

friend of deer
Lojālais lietotājs
471 atbildes forumā
Online: 14d 16h 31m
Redzēts 2023. gada 02. aprīlī, 14:19
Pievienots, 2020. gada 22. novembrī, 18:29
0
post

°labi te tāpat nav jēgas, sūdzība stavēs mēnesi un beigās kaut ko izdomās atbildēt

var vērt ciet

Lietotāji skatās šo tēmu: 0