bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Sūdzība par spēlētāju
7
1
topic
[Sūdzība]Baikeri
Mayans M.C
Lietotājs
312 atbildes forumā
Online: 20d 15h 28m
Redzēts 2022. gada 28. februārī, 16:27
Pievienots, 2020. gada 16. novembrī, 19:25

Paraugs, kuru jānokopē un jāizpilda, kad iesniedz sūdzību

Tavs lietotājvārds: Adelmo Di Roma

Pārkāpēja/u Vārds_Uzvārds: Screenos būs redzami pārkāpēji.

Iesaistīto personu lietotājvārdi: Sam un Chad un vēl pāris.

Ko spēlētājs/i pārkāpa: Lieta sekojoša šodien pec Roleplay aizgāju AFK editot SS,editojot SSus pēkšni no nez no kurienes bārā ierodas vesels baikeru grupējums,sākumā bija viens,kurs bez nekadam Roleplay pazimem izvilka Shotgun un pēkšņi tēmē,manā ekrāna Roleplay kur izvelk Shotgun neparādijās un Roleplay arī,tādejādi es ar RP izvilku ieroci,bet nepaspeju noerpot lidz galam un mani pēkšņi nošauj un uzmet CK,bet lieta tāda kad mana screena RP un bilde ar ieroci nerādijās,logifle iemetīšu un arī kā editoju ss.Kā arī personas vēlējas apzagt līķi un seifu,kas ir pārkāpums.

Pierādījumi:Iemetīšu arī pirmstam RP kas bija lai redzat laikus,kad persona neveica RP.,

Screens redzams ar laiku kad editoju SS.

Komentāri: Ar šo ir jātiek galā jo nebija ne rp kā izvelk un pārējās lietas,un CK ir nepaties pēc šī atgadījuma,man tā šķiet,jo nebija nekāda RP kur izvelk ieroci.

HASDYUGASD
Lietotājs
43 atbildes forumā
Online: 1d 15h 2m
Redzēts 2020. gada 17. novembrī, 02:42
Pievienots, 2020. gada 16. novembrī, 22:08
1
post

Par cik esmu iesaistits situacija, SVARIGA lieta ko gribu piebilst: Ja Washingtoni tika arhiveeti par MG, tad sitajai frakcijai ari ir jabut arhviiva, Pagaidam neredzu neko, Lai rada ss kur un ka izveidoja vesti ar FAKE BOMBU, kur plaanoja zaadzibu Baaraa, kur ir erpots ka bisse tika izvilkta ar kuru tika nosauts @Rukitis un visu parejo, Savadak tas ir loti nesmuki pret dzekiem no Washington bandas, tie chali tiesam labi erpoja, varu pateikt pat  vairak erpoja tik labi, ka Erpojot dabuja AKA no manis caur RP situaciju, man nav zel un neesmu pret laupisanu , ja bus , kautvai 100k uz rokas, atdosu ja bus viss labi noerpots ka vajag, nevis ka saja situacija, kur acimredzami ir ka vini DC sedeja un taisija MG, par kuru tika arhiveta Frakcija Washingtoni, Tad man jautajums, kadas privilegijas ir siem kungiem ? Nebuss SS ka tika erpots viss, Arhivejas Monglus, savadak, ta ir pilniga negodiba pret parejiem. Poh par to ka vini mani apzaga, okey lai ir, lai gan tur ari bija ka bija, bet par CK Rukitim pilnigs bezsakars.

EBK
Lietotājs
291 atbildes forumā
Online: 14d 9h 44m
Redzēts 20. martā, 18:26
Pievienots, 2020. gada 17. novembrī, 00:19
0
post

Tu vispār esi spējīgs sekmīgi izveidot vienkāršu paplašinātu teikumu? Es neredzu, ka mēs, kā frakcija, esam pārkāpuši kaut ko laupīšanās. Ok ja, varbūt, tās notiek bieži, un tas tiks strauji samazināts, bet viss ir normāli atveidots. Liels risks, liela laimes spēle katrā situācijā. Vari raudāt un rakstīt mūsu tēmā ko vēlies, bet mēs nekad neveidosim RP laizot citus, tas, ka Tev nepatīk un esi iesālījies, jo apceļam bieži vien tos kuri kustas, un ,mūsuprāt, ir staigājoši naudasmaisi, neko neizmainīs. Es speciāli video parādīju ar pilnu skaļumu, lai izskatošais administators redz, ka nenotiek nekādas sarunas fonā. 

Vainu neatzīstu, neuzskatu, ka kaut ko pārkāpu un uzskatu, ka CK ir patiesi uzlikts. 

Pēdējo reizi rediģēja EBK, 2020. gada 17. novembrī, 00:22.

Mia Khalifa my bitch

Triple Banned Mob, Brothas Behind Bans OPG, Mass DM Crime Family, Metagaming Triad, Powergamer Society, Ajail Syndicate, Never Report Gang

Mayans M.C
Lietotājs
312 atbildes forumā
Online: 20d 15h 28m
Redzēts 2022. gada 28. februārī, 16:27
Pievienots, 2020. gada 17. novembrī, 22:45
0
post

tagad  pasakat kadas nahuj spragstvielas,jus ble domajat ar galvu?

Tad tik pat labi varam noerpot kad somas ir c4 ladini un iemest ieks lspd un citam ēkām un visu uzspridzināt,kur bļe ir loģika ko šadu darīt?,

Tad tgd visi rpojam un spridzinam los santosu tā tas sanak pēc šiem roleplay gadījumiem.

Pēdējo reizi rediģēja Mayans M.C, 2020. gada 17. novembrī, 22:55.

kristaps_hokage
Lietotājs
137 atbildes forumā
Online: 16d 22h 50m
Redzēts 29. janvārī, 12:14
Pievienots, 2020. gada 17. novembrī, 22:54
0
post

vai tad šīs nē atgādina kautkādu terorosmu? man itkā atmiņa nemelo teror akti un terorisms bija aizliegts.

 

Lieks posts, sodīts // Lauronja 

Pēdējo reizi rediģēja Lauronja, 2020. gada 18. novembrī, 02:18.
nauriks
Servera administrators
Frakciju komanda
Lojālais lietotājs
Biedrs
Gate atbildīgais
nauriks
Naurēns
720 atbildes forumā
Online: 47d 22h 8m
Redzēts 7. maijā, 03:58
Pievienots, 2020. gada 17. novembrī, 23:12
0
post

Sveiks , vecīt , šeit Tu gan sapisies pats savā gudrībā un melos , ja nemaldos Tu esi viens no tiem , kuri edito logfile lai uzvarētu , bet beigās tas nesanāk , pirmajā SS kur teici kad editoji SS , ir Fortnite un vel visādi sūdi lejā , bet nākamajā ? Tur jau viss ir 5x mazāks , resolution un viss pārējais ir lielāks , saproti kad tā tas nestrādā ? :D 

Es esmu lohs , vai arī vienkārši Tu pats nesaproti ko liec un nemaz nedomā pie tā , KO LIEC :D :D


Lieks posts, sodīts // Lauronja 

Pēdējo reizi rediģēja Lauronja, 2020. gada 18. novembrī, 02:19.
EBK
Lietotājs
291 atbildes forumā
Online: 14d 9h 44m
Redzēts 20. martā, 18:26
Pievienots, 2020. gada 17. novembrī, 23:22
0
post

Normāli appisām ar fake bumbujaku. Pat noticēja.

 

Lieks posts, sodīts // Lauronja 

Pēdējo reizi rediģēja Lauronja, 2020. gada 18. novembrī, 02:20.

Mia Khalifa my bitch

Triple Banned Mob, Brothas Behind Bans OPG, Mass DM Crime Family, Metagaming Triad, Powergamer Society, Ajail Syndicate, Never Report Gang

Mayans M.C
Lietotājs
312 atbildes forumā
Online: 20d 15h 28m
Redzēts 2022. gada 28. februārī, 16:27
Pievienots, 2020. gada 17. novembrī, 23:35
0
post

@Naureeena man tos logus atsutija Jamal lai ielieku un es ieliku.

Pēdējo reizi rediģēja Lauronja, 2020. gada 18. novembrī, 02:22.

Tropkillaz
Vadošais administrators
Frakciju komanda
277 atbildes forumā
Online: 100d 8h 55m
Redzēts 6. martā, 21:29
Pievienots, 2020. gada 18. novembrī, 21:01
0
post

Sūdzība aplama.

 

There's no god, no saviour, no paradise and no life beyond. Our existence is limited. Nothing will save us from death.  Use your time on earth wisely.

Be kind to others, share your wealth - donate to the poor, protect the environment, use your opportunity every day to make earth a better place.

 

Lietotāji skatās šo tēmu: 0