bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Pieteikumi
7
2
topic
[GM] Beichz
Beichz
Lietotājs
71 atbildes forumā
Online: 3d 5h 37m
Redzēts 2022. gada 01. martā, 15:06
Pievienots, 2020. gada 16. novembrī, 16:32

Vajadzīgās prasības, lai pieteiktos Gamemaster.

Ar X atzīmē prasības kuras ir izpildītas!

• Jābūt reģistrētam forumā vismaz 2 nedēļas [ x ]
• Jābūt aktīvam forumā, un jāpārzina servera darbošanās struktūra [ x ]
• Brīdinājuma līmenis forumā nedrīkst pārsniegt 3 [x]
• Jābūt vismaz 15 gadus vecam , ja nav tad tālāk vari nerakstīt, neiesakam melot, jo viss tiek cītīgi pārbaudīts pēc serial un ip adreses, tiek iziets uz vecajiem profiliem un tiek iegūti dati.[x ]
• Serverī nedrīkst būt vairāk par 3 aJailiem. [ x ]

• Serverī jābūt nospēlētām vismaz 100stundām.

Ja 3 no prasībām neatbilst, tālāk vari nerakstīt!

Anketa

Tavs vārds: Edgars

Iepriekšējie nickname: -

Tavs vecums: 23

Izveidotie personāži un frakcijas kurās darbojās: Brendan O'Davies - frakciju ar kuru rpošu vēl neesmu atradis, bet noteikti būs nelegālā, vai arī pats veidošu savu.

Pieredze kā Gamemaster: 4-5 gadi ar pārtraukumiem, arī blakusprojektā, kā arī biju komūna Lifeline dibinātājs.

Pieredze Roleplay jomā: 8 gadi.

Vai kādreiz esi sodīts par kādu OOC Termina pārkāpumu?(Mūsu serverī): nē, visticamāk arī nebūs.

Ja esi, tad cik reizes?(Norādīt zemāk visus pārkāpumus[/history vairāk par 5sodiem automātiski noraidīts]): 

Iepazīstini mazliet ar sevi(Ja ir sasveicināšanās links, tad ieposto to!): https://mta.kick.lv/forums/topi…hz/?post=51106

Kas Tevi piesaista kļūt par Gamemaster tieši iekš mūsu servera?: Ja godīgi, man nepatīk šādi ātri pieteikumi, bet šodien paspēlējot, var redzēt cik grūti iet cilvēkiem ar Roleplay, un es izdomāju pamēģināt noriskēt un iegūt kaut kādu statusu, lai vismaz cilvēki manī ieklausās un ir iespēja arī kādu pamācīties, tāpat ari domāju, ka Kick noderētu kāds pieredzējis RP atveidotājs, kas tiešām var iemācīt šādus tādus knifiņus interesantākai RP atveidei.

Motivācijas vēstule(250 vārdi kā minimums, obligāti tiks skaitīti): Nu 250 vārdi man šķiet gara vēstule, bet nu pacentīšos maksimāli daudz. 

Kā jau minēju augstāk, tad nu šodien tiešām perpojot, ir problemātiski veidot kaut kādu roleplay, ja 90% no spēlētājiem ir 0% vēlme roleplayot (nu ar tiem ko es šodien saskāros.) 

Esmu bijis gan Latviešu, gan OwlGaming komūnās un es uzskatu, ka man ir lielas spējas priekš tā lai palīdzētu komūnam, pieredze, gadiem ilgi rakstītas rindas ar RP atveidojumiem, dalības visās iespējamajās frakcijās un servera izveide pašam, uzskatu, ka ir labs ieraksts manā RP - tā teikt CV,

Vai apzinies ja kāds no punktiem tika norādīts nepareizi, tad Tev netiks dota otra iespēja?: Jā

bigboi dude
Lietotājs
25 atbildes forumā
Online: 1d 11h 17m
Redzēts 2020. gada 04. decembrī, 21:03
Pievienots, 2020. gada 16. novembrī, 21:32
0
post

ahahahahhaha

gadijuma nebiji tas "kapaju basi, bet protu galva dot" dzeks?

 

Lieks, nepamatots viedoklis, sodīts // Lauronja

Pēdējo reizi rediģēja Lauronja, 2020. gada 17. novembrī, 09:06.
smifnwessun
Lietotājs
135 atbildes forumā
Online: 9d 15h 46m
Redzēts 2023. gada 09. maijā, 15:28
Pievienots, 2020. gada 16. novembrī, 22:15
0
post

nesmuki uz 3 postiem rakstit pieteikumu. ka lai kads noverte tevi ja tavs profils ir tukss, vismaz profil picture ieliec. pret.

Smith Wesson - macitajs- DZĪVS

2rindiņ rp // lai visi neteiktu ka jauniņais n shit iepriekš biju mehāniķis, šij serveri, iepriekšēja sezona.

reāli par 20 notiem, ko nometu iekš lspd (the fuck man) reāli dēļ fuckin 20 notiem ban uz 30 dienām

FREEDOAM to speak

bLank
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
banknote
579 atbildes forumā
Online: 115d 9h 50m
Redzēts 4. aprīlī, 11:11
Pievienots, 2020. gada 17. novembrī, 00:19
0
post

tev district 2016 gadā bija pamperi, ko tu tur runā?

MrTraxes
Lietotājs
16 atbildes forumā
Online: 15h 7m 35s
Redzēts 2020. gada 06. decembrī, 20:14
Pievienots, 2020. gada 17. novembrī, 01:49
1
post

Vienozīmīgi PAR..

Ir gan pieredze, gan arī smadzenes. 

nauriks
Servera administrators
Frakciju komanda
Lojālais lietotājs
Biedrs
Gate atbildīgais
nauriks
Naurēns
720 atbildes forumā
Online: 47d 22h 8m
Redzēts 22. aprīlī, 22:14
Pievienots, 2020. gada 17. novembrī, 06:57
0
post

PRET , pieteikums nepiesaistīja , kā arī uzrakstīts uz ātro , pa 3 minūtēm , pirmo reizi Tevi redzu.. :D 

Jūs vispār lasiet pieteikumu , pirms dodiet par vai pret ? jo tie kas dod par , ir tikai savējie... 

Haseeb
Servera administrators
Frakciju komanda
Lojālais lietotājs
Lietotājs+
138 atbildes forumā
Online: 4d 3h 4m
Redzēts 16. aprīlī, 16:16
Pievienots, 2020. gada 17. novembrī, 11:24
0
post

Es parasti neesmu PRET, jadod iespēja ir visiem, bet šoreiz gan ,pirmo reizi  redzu, uz ātro uzķepināts, bet nu veiksmi anyway.

CarD
Lietotājs+
579 atbildes forumā
Online: 20d 9h 15m
Redzēts 27. aprīlī, 20:16
Pievienots, 2020. gada 17. novembrī, 11:31
0
post

''Pieredze Roleplay jomā: 8 gadi.''

un tu vel neēsi dabūjis draudzeni? Tu esi pārāk zaļš manās acīs, nebūs.

Artix
Bijušais administrators
111 atbildes forumā
Online: 39d 19h 35m
Redzēts 17. aprīlī, 13:01
Pievienots, 2020. gada 18. novembrī, 19:25
0
post

Esmu bijis gan Latviešu, gan OwlGaming komūnās un es uzskatu,

zin, ka ''latviesu'' ir jaraksta ar lielo burtu!! 

8 gadu pieredze rolpley, par 

Castellani
Bijušais administrators
Lietotājs++
1037 atbildes forumā
Online: 113d 19h 39m
Redzēts 2022. gada 15. novembrī, 11:06
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 23. novembrī, 10:27
1
post
 

Šis man vienkārši ir tāds ātrs domu gājiens, jo tiešam nav patīkami spēlēt, ja ļoti daudzi vienkārši mauc freeroam vai cops and robbers type thing.

Gribētos redzēt Cik ilgi tu noturētos un palīdzētu tiem "Freeroam braucējiem" 

Īsti nezinu tevi, neesmu ari Ig saticis, bet nu ja tu saki ka tev pieredze 4-5 gadi, tad kāpēc gan neiedod tev iespēju šeit pierādīt sevi. Rekomendēju

Animated GIF

 

Sestais
Bijušais administrators
431 atbildes forumā
Online: 24d 13h 43m
Redzēts 11. aprīlī, 22:39
Pievienots, 2020. gada 23. novembrī, 10:43
0
post

ja tu esi tas chalis video,tad labak nevajag tev to gm

lieku pret jo neesmu redzejis tevi IG jeb saskaries,gruti spriest pa rp zinashanam

 

Pēdējo reizi rediģēja Sestais, 2020. gada 23. novembrī, 14:57.
uravnobeshen
VIP
Bijušais administrators
452 atbildes forumā
Online: 41d 18h 32m
Redzēts 11. aprīlī, 14:01
Pievienots, 2020. gada 23. novembrī, 12:17
0
post

AHAHAHA, LAI KAUT KO SITADU UZRAKT, VAJAG LABI PACENSTIES.

lieks posts

Pēdējo reizi rediģēja Dinčaa, 2020. gada 23. novembrī, 13:43.
518293182
Īpašnieks
Transportlīdzekļu komanda
🥀
1115 atbildes forumā
Online: 225d 11h 14m
Redzēts 20. aprīlī, 17:00
Pievienots, 2020. gada 26. novembrī, 21:51
0
post

Pieņemts uz pārbaudes laiku.

🆗🆒♿

sīkāk par ls opening kekw

Horoskopi Ātri vien zaudē savaldību!

2. vieta - Skorpions

Skorpions var izskatīties ļoti atturīgs un pat ieturēt distanci, taču viņa iekšienē viss ir gluži pretēji. Agresija šīs zīmes pārstāvju starpā kādu laiku uzkrājas un pēc tam izpaužas ārkārtīgi negaidīti. Skorpioni ir atriebīgi, tā ir viena no viņu galvenajām iezīmēm, viņi ir ļaunatminīgi. Šī zīme nepieļauj melus, tie viņus sagrauj. Kas attiecas uz krāpšanu, tad tikai mājiens, ka partneris ir viņam neuzticīgs, var padarīt Skorpionu traku.

Skorpiona zīmē dzimis vīrietis vēlas atrast labāko sievieti pasaulē - neko mazāk. Tāpēc, ja viņš ir izvēlējies tevi, tas nozīmē, ka tu esi labākā. Skorpions iemīlēs inteliģentu, seksīgu, azartisku, kaislīgu un neatkarīgu sievieti.

Skorpioni neko neaizmirst. Jūs būsiet pārsteigts par viņu spēju atcerēties pat vissīkākās detaļas par visdažādākajiem notikumiem. Sākot no priecīgiem brīžiem līdz skumjiem, Skorpioni atceras visu, saglabājot aizvainojumus un neatlaižot tos vaļā.

CODE: PRISONGANG FOR 75% DISCOUNT

Lietotāji skatās šo tēmu: 0