bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Sūdzība par serveri
3
2
topic
Servera Sudziba draudešanu par banu
pidars
Lietotājs++
pidars
156 atbildes forumā
Online: 10d 1h 19m
Redzēts 14. februārī, 23:24
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 18. novembrī, 16:45

• Pieteikumam ir jābūt aizpildītam korekti, katram punktam ir jābūt aizpildītam pilnīgi, pretējā gadījumā, sūdzība netiks izskatīta.

 

Tavs UCP: ralfs112

Paskaidrojums, kas notika: Tadat,visi zinam cilvekus jeb šaja serveri ir daudz troļļi ja? nu ja zinam visi to Zin ka daudziem troļiem patik spridzinat igs? Ja zinam visi to un tad sakam ķerties pie lietas beidzot :D Lieta tada kad man pec puse vakar ap 20:20 dažas dienas atpakaļ pieveda Kravu ar ieročiem nu nebija tik daudz bet bija normals skaitlis un ka jau zinat es nesmu viens no tiem cilvekiem kam patik majas pirkt ((jo ir dargas :D)) un es izdomaju ielikt mašina aizmirsu kad man tur kaut kas stav pekšņi acerejos tad es gribeju pardot ieročus pienkaca Black dragon gribeja apzagt nu ja protams ka apzaga ;D bet lieta tada ka cuhans nerpoja sekas pec šavien viņš saka draudet ar banu nu protams es tāka sīks dalbajobs uzķeros protams black dragon ir tads apisejs kam patik draudet cilevkiem ar banu to var Apgalvot Daudzi speletaji pieminešu kadi Danijelins Māris un vel daudzi... Protams atvainojos ka man nav logi un ssi tapec kad kaut kada kļume ar mta notika un nesejvojas log fille. Paldies par Sapratni Un veiksim iedot Black dragon banu pašam un neuzķeramies neviena viņa varda viņš visu laiku driš par to kad iedos banu bet ta nav vel reiz atkartoju PALDIES PAR SAPRATNI!

Kas mums būtu jādara lietas labā: Ka, jus zinat ka esat Adminstradors jo nu es velos atgut visu atpakalj jo nu iztereju 120k vai cik tur priekš visa un tas bija domats lai veidotu nelegalo f3 jo nu man patik erpot nelegalo f3 un velos atgut atpakalj visu. kas tur bija ja velaties zinat kas tur bija tad kads no nelegalo fmk uzraksta man pmos vai ari pats bunnyhop Bušu loti pateicigs ja atdosiet.

Piebildums/komentārs: Ludzu atdotiet manas lietas Velreiz saku pateikšu pmos foruma kas tur bija lai jus varetu visu atdot protams ne visu bet galvanais kaut kas! Paldies par sapratni kungi un damas un meitenes un vec vec opij.

esmu gejs sukaju

Twizzy
Lietotājs
213 atbildes forumā
Online: 12d 5h 39m
Redzēts 2023. gada 28. novembrī, 09:09
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 18. novembrī, 16:58
0
post

Čau. Šaubos ka tev bij 120k. prasīs tev logfile kā tev savādāk var pierādīt?

Suprīīīms
Lietotājs
43 atbildes forumā
Online: 4d 11h 49m
Redzēts 2022. gada 03. martā, 14:11
Pievienots, 2020. gada 18. novembrī, 17:24
0
post

Gadās arī tā, bet varēji kādus logus paradīt, nejau ta tev uz vārda ticēs.

Tējaaa
#soberAF
Teeja
494 atbildes forumā
Online: 48d 22h 56m
Redzēts 19. martā, 10:43
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 18. novembrī, 17:26
0
post

Es jau neko,bet mazāk dirst vajag... 

 

Angelis
Veterāns
daunis
1201 atbildes forumā
Online: 149d 23h 5m
Redzēts 2023. gada 09. septembrī, 23:57
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 18. novembrī, 17:29
1
post

Logi vienmēr noseivojas, melis :( .

Pēdējo reizi rediģēja Angelis, 2020. gada 18. novembrī, 17:29.

cau

Dinčaa
Meitene zeltene
132 atbildes forumā
Online: 129d 23h 8m
Redzēts 28. martā, 15:38
Pievienots, 2020. gada 18. novembrī, 17:57
0
post

Nav korekti izvēlēts sūdzības veids, jo šī nav sūdzība par serveri, bet gan par vienu attiecīgu spēlētāju nevis par visu serveri kopumā.

Palūgšu izveidot pareizu sūdzību, pareizā sadaļā pēc šī parauga - https://mta.kick.lv/forums/subf…par-speletaju/

TC

Lietotāji skatās šo tēmu: 0