bilde ko parada kad esi afk par ilgu
2
0
topic
[LSPD] Rick Fury
Reflex
Lietotājs
1 atbildes forumā
Online: 5h 58m 23s
Redzēts 2021. gada 28. februārī, 01:52
Pievienots, 2020. gada 12. novembrī, 16:15

mZ2fW3K.png

LOS SANTOS POLICIJAS DEPARTAMENTS

"REKRUTĒSANAS UN APMĀCĪBAS DIVĪZIJA"

APLIKĀCIJAS FORMĀTS;

Iesūtītājiem:

Jābūt San Andreas štata iedzīvotajiem.

Jābūt vismaz 21 gadus veciem.

Jābūt nokārtotai San Andreas Štata izsniegtai B kategorijas vadītāja apliecībai.

| 1 posms;  Personālā informācija |
Uzvārds, vārds: Rick Fury
Dzimums: Vīrietis 
Personas kods: 120202-*****
Dzimšanas vieta: Amerika
Štats: Los Santos
Deklerētā dzīvesvieta: Jefferson Hotel
Faktiskā dzīvesvieta: Jefferson Hotel 
Pilsonība: Amerikānis
Tālruņa numurs: 461563
E-Pasts: RickFury@gmail.com

| 2 posms; Jautājumi |

Kādēļ Jūs vēlaties kļūt par Los Santos Policijas Departamenta virsnieku?: Lai aizstāvētu savu valsti, un cīnitos ar bandītiem kuri tagad bieži sastopami it īpaši Los Santosa. Vel Nesen gāju pa pilsētu un redzēju ka pāris jauni nemākulīgi jauniešī mejģināja apzagt mazu veikalu. Es sadūšojos un ieskrēju iekšā un apturēju tos pēc kā izsaucu policiju un viss skats kā viņus aizsturēja un aizveda prom mani fascinēja un pēc policijas aizbraukšanas  tā padomāju ka šī sajūta palidzēt cilvēkiem nes man gandarijuma sajūtu un es gribu palidzēt un ievest drošības sajūtu ikvienā Los Santos iedzīvotājā . Zinu ka jau daudz policistu pilsētā ,bet kāpēc gan nē?  Tad beigu beigās Izdomāju iziet policijas akadēmiju un iestāties par Policistu.
Kādēļ tieši Jūs būtu jāpieņem departamentā?: :Ar visu ļoti nopietni sadarbojos kā arī esmu gatavs visam ko man teiks darīt, neslinkoju un strādaju akurāti. Esmu motivēts, zinošs un jauns vīrietis un godīgi un apzinīgi apsolu pildīt savus Policijas Departamenta pienākumus, es spētu garantēt drošību apkārt esošajiem iedzīvotājiem, un pats sev. Es esmu ļoti atjautīgs ,fizisks ,spēcīgs un loģiski domājoš vīrietis. Šīs īpašības man palidzēs noķert noziedzniekus. Kā arī pēc savām domām man ir labas prasmes vadīt auto un noteikti nav bails no tā izspiest visu ko tas spēj ,lai tik apturētu bēgli. Velviens iemesls būtu tas ,kad ļoti labi pārzinu pilsētu ,kas man ļoti palidzēs notvert noziedziniekus.
Kādi ir riski darbā policijā?: Smagi ievainot sevi , zaudēt tuvus cilvēkus/ģimeni . var pat aiziet aizsaulē.

| 3 posms; Zvērests | 

Es, [Rick Fury] , Los Santos topošais Virsnieks, svinīgi apsolos nežēlot savus spēkus un prātu labākas dzīves veidošanai,manas dzimtās zemes un Los Santos tautas labā. Apsolos pēc labākās sirdsapziņas veikt Virsnieka pienākumus. Ar savu parakstu, es apstiprini, ka ievērošu zvērestā minēto. Es apzinos, ka par zvēresta nepildīšanu draud kriminālatbildība.

(( 4 posms; OOC informācija ))

 

Vārds: Jānis 
Vecums: 17
In-Game UCP vārds: Lucifers
Spēsi lietot programmu Discord?: jā
Vai pēc iestāšanās Departamentā Tu būsi spējīgs izmantot mikrafonu mūsu Ts3 kanālos? [OBLIGĀTI]: jā
Ekrānšāviņš ar Admin History ( /history ): https://failiem.lv/u/cdd9qvhuw#/view/v5mhf9br2

Pēdējo reizi rediģēja Reflex, 2020. gada 12. novembrī, 22:49.
Kiwix
Bijušais administrators
@pump_upp - best crypto p...
257 atbildes forumā
Online: 23d 0h 5m
Redzēts 2023. gada 13. decembrī, 17:46
Pievienots, 2020. gada 18. novembrī, 16:58
0
post

Cien., Rick Fury
Los Santos Policijas Departamenta Rekrutācijas un apmācību divīzija ir izskatījusi Jūsu iesniegto aplikāciju. Vēlamies informēt, ka Jūsu aplikācija tiek apstiprināta.
Tas nozīmē to, ka Jūs tiekat pārvirzīts uz nākamo rekrutācijas posmu - intervija.
Sazinaties ar kādu Rekrutācijas un Apmācības divīzijas pārstāvi, zvanot uz iecirkņa tālruni - 311, vai apmeklējiet mūsu iecirkni tuvāko 48 stundu laikā.

 

Novembris 18.; 2020
Los Santos Policijas Departaments
Rekrutācijas un apmācību divīzija
 

Los Santos, LS 90012, Police Plaza, Pershing Square

Lietotāji skatās šo tēmu: 0
Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 22 ( 143 skatījumi )
Effect, CarD, ArtisLV, archaa, DackaLV, Kiwix, Reflex, daunars, Lauronja, Maruss, Murish, Ricins, IceKing, frostz, maargarita, Scrubs, Psychicaut, Atty, Bosch, Gozmit, raciskalnus, dandijs