bilde ko parada kad esi afk par ilgu
2
0
topic
{LSPD}Pieteikums Uz Darbu
Joyx
Lietotājs
9 atbildes forumā
Online: 11h 27m 54s
Redzēts 2021. gada 04. janvārī, 20:21
Pievienots, 2020. gada 17. novembrī, 03:10

mZ2fW3K.png

LOS SANTOS POLICIJAS DEPARTAMENTS

"REKRUTĒSANAS UN APMĀCĪBAS DIVĪZIJA"

| 1 posms;  Personālā informācija |
Uzvārds, vārds: Adrian O'shean
Dzimums: Vīrietis
Personas kods: 012391-10343
Dzimšanas vieta: Los Santos
Štats:San Andreas
Deklerētā dzīvesvieta: LS Idlewood
Faktiskā dzīvesvieta: LS Idlewood
Pilsonība: Amerikānis 877863
Tālruņa numurs: E-Pasts: A.osheangmail.com

| 2 posms; Jautājumi |

Kādēļ Jūs vēlaties kļūt par Los Santos Policijas Departamenta virsnieku?: Es esmu izbijis Los Santos Police Departmenta Seržants, bet man bija amats jaatstāj uz nenoteiktu laiku.. Kad es biju gatavs atgriesties savā darba vietā, Piesakos šim amatam, jo vēlos atgriesties savā darba sfērā un izmantot savas zināšanas, sportisko dabu un labās spējas, kuras ieguvu strādājot vairākus gadus Los Santos Police Department. 


Kādēļ tieši Jūs būtu jāpieņem departamentā?: Esmu dzimis Los Santos, uzskatu sevi kā ideālu kanditātu policijā, ir sertifikāti derīgi šajai darba vietai, un arī pats no bērnības esmu lēmis uzturēt sevi labā formā, un iet macīties par policijas virsnieku.


Kādi ir riski darbā policijā?:  Apzinos uz riskiem kā piemēram: Gūt dažādas traumas kādā apšaudē, aiziet bojā, u.c. riski.

| 3 posms; Zvērests | 

Es, [Adrian O'shean] , Los Santos topošais Virsnieks, svinīgi apsolos nežēlot savus spēkus un prātu labākas dzīves veidošanai,manas dzimtās zemes un Los Santos tautas labā. Apsolos pēc labākās sirdsapziņas veikt Virsnieka pienākumus. Ar savu parakstu, es apstiprinu, ka ievērošu zvērestā minēto. Es apzinos, ka par zvēresta nepildīšanu draud kriminālatbildība.

(( 4 posms; OOC informācija ))

 

Vārds: Māris
Vecums: 15
In-Game UCP vārds: danielinjs
Spēsi lietot programmu Discord?: Jā
Vai pēc iestāšanās Departamentā Tu būsi spējīgs izmantot mikrafonu mūsu Ts3 kanālos? [OBLIGĀTI]: Jā
Ekrānšāviņš ar Admin History ( /history ):  Tie paši pirmie jaili nav par servera noteikumu parkāpšanu kopa tā man ir 4 jaili. Ar cieņu Māris

Pēdējo reizi rediģēja Joyx, 2020. gada 17. novembrī, 03:12.
Kiwix
Bijušais administrators
@pump_upp - best crypto p...
257 atbildes forumā
Online: 23d 0h 5m
Redzēts 2023. gada 13. decembrī, 17:46
Pievienots, 2020. gada 18. novembrī, 16:51
0
post

Cien., Adrian O'Shean
Los Santos Policijas Departamenta Rekrutācijas un apmācību divīzija ir izskatījusi Jūsu iesniegto aplikāciju. Vēlamies informēt, ka Jūsu aplikācija tiek apstiprināta.
Tas nozīmē to, ka Jūs tiekat pārvirzīts uz nākamo rekrutācijas posmu - intervija.
Sazinaties ar kādu Rekrutācijas un Apmācības divīzijas pārstāvi, zvanot uz iecirkņa tālruni - 311, vai apmeklējiet mūsu iecirkni tuvāko 48 stundu laikā.

 

Novembris 18.; 2020
Los Santos Policijas Departaments
Rekrutācijas un apmācību divīzija
 

Los Santos, LS 90012, Police Plaza, Pershing Square

Lietotāji skatās šo tēmu: 0