bilde ko parada kad esi afk par ilgu
1
0
topic
Mark Ross Pa Los Santos Policistu.
Zoro227
Lietotājs
37 atbildes forumā
Online: 2d 3h 25m
Redzēts 2021. gada 22. oktobrī, 22:53
Pievienots, 2020. gada 18. novembrī, 16:17

| 1 posms;  Personālā informācija |
Uzvārds, vārds: Mark Ross
Dzimums: Virietis
Personas kods: 300809-33319
Dzimšanas vieta:  Lsantosa 
Štats: San Andreas
Deklerētā dzīvesvieta:
Faktiskā dzīvesvieta. Dzivoju vel pie mammas jo nau darba lai varetu atļauties iegadaties maju.
Pilsonība: Melndainaijnaijs
Tālruņa numurs:553476
E-Pasts: Cole.Mark Ross@sanandreas.com

| 2 posms; Jautājumi |

Kādēļ Jūs vēlaties kļūt par Los Santos Policijas Departamenta virsnieku?: Jo gribu aisargat  citas personas no laundariem un lai nebutu neviena agresivas personas uz ielam un ari atrum parkapejus palidzet LSPD tepertementam no citam brunotam zadzibamc
Kādēļ tieši Jūs būtu jāpieņem departamentā?: Tapec kad man ira 100% fiziskaijs nevienam neredzesiet šadu fizisko un pat ari domaju labus planus ka arestet brunotas personas.
Kādi ir riski darbā policijā?: Kad var zaudet dzivibu un ari lielas traumas dabut un pat but invalids no lodes saviena.

| 3 posms; Zvērests | 

Es, Mark Ross , Los Santos toposa LSPD darbinieks Svinigi apsolu Neželot savus spekus pret ļaundariem nebusu maiks kad temes ieroci pret citu personu aistavesu savus parinikus jeb kada kadijuma ja vinu nolaupitu es lai parinieku dabutu atpakaļ LSAD iestade butu gatavs pret vinu naudu iemaksat lai paliktu dzivs viņš . Es apzinos ar sekam un pa Zverasta nepildisanu bus kriminaladbildiba.

Esmu gatava kalpot LSPD labā!!!

(( 4 posms; OOC informācija ))

 

Vārds: Uģis
Vecums:  16
In-Game UCP vārds: Uģis
Spēsi lietot programmu Discord?: Jā kakuras dienas varesu
Vai pēc iestāšanās Departamentā Tu būsi spējīgs/a izmantot mikrafonu mūsu Ts3 kanālos? [OBLIGĀTI]:Nevaru jo nau mikrafona nevaresu runat 
Ekrānšāviņš ar Admin History ( /history ):Jā strada

Kiwix
Bijušais administrators
@pump_upp - best crypto p...
257 atbildes forumā
Online: 23d 0h 5m
Redzēts 2023. gada 13. decembrī, 17:46
Pievienots, 2020. gada 18. novembrī, 16:47
0
post

Cien., Mark Ross
Los Santos Policijas Departamenta Rekrutācijas un apmācību divīzija ir izskatījusi Jūsu iesniegto aplikāciju. Vēlamies informēt, ka Jūsu aplikācija tiek noraidīta.
Tas nozīmē, ka Jūs netiekat pārvirzīts uz nākamo kārtu - intervija.
Atkārtotu aplikāciju variet iesūtīt pēc 2 nedēļām.

 

Novembris 18.; 2020
Los Santos Policijas Departaments
Rekrutācijas un apmācību divīzija
 

Los Santos, LS 90012, Police Plaza, Pershing Square

Lietotāji skatās šo tēmu: 0
Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 20 ( 68 skatījumi )
ArtisLV, Suprīīīms, Angelis, daunars, Lauronja, andis227, Maruss, archaa, bLank, niksniklaavss, dandijs, Tējaaa, Ricins, Sharper, Zoro227, Kiwix, GaraiS, Twizzy, Durdulis, FalkeLV