bilde ko parada kad esi afk par ilgu
0
0
topic
[LSPD]Kyle Norton
Zupinshh
Lietotājs
Zupiņš
60 atbildes forumā
Online: 3d 23h 15m
Redzēts 2023. gada 27. februārī, 17:19
Pievienots, 2019. gada 04. maijā, 15:37

TMoq17Z.png

 

LOS SANTOS POLICIJAS DEPARTAMENTS

"REKRUTĒSANAS UN APMĀCĪBAS DIVĪZIJA"

 

APLIKĀCIJAS FORMĀTS;

Iesūtītājiem:

Jābūt San Andreas štata iedzīvotajiem.

Jābūt vismaz 21 gadus veciem.

Jābūt nokārtotai San Andreas Štata izsniegtai B kategorijas vadītāja apliecībai.

| 1 posms ; Personālā informācija | 

 

Vārds, uzvārds: Kyle Norton

Vecums:21

Dzimšanas datums:010198-184284

Dzimšanas vieta:Los Santos Bērnu Klīniskā slimnīca.

Štats:Los Santos

Tālrunis:422178

Pilsonība:Amerikānis

| 2 posms ; izglītība | 

 

IEGŪTAIS IZGLĪTĪBAS LĪMENIS ( Ar '' X '' iezīmēt nepieciešamo ) 

 

Augstkola [ x ] ; Asociāta grāds [ ] ; Bakalaura grāds [ ] ; Maģistra grāds [x] ; Doktora grāds [ ] 

Iepriekšējā darba vieta:Veikala apsargs.

Pašreizējā darba vieta:N/A

Iegūtie sertifikāti ( Ja tādi ir ) : N/A

 

3 posms ; Departamenta noteiktie jautājumi | 

 

Vai Jums ir kāda pieredze, darbā kā Virsnieks?: Protams

Motivācijas vēstule:Esmu gatavs iekļauties darba kolektīvā un pieņemt kritiku vai ieteikumus ne tikai no priekšniecības, bet arī no pārējiem kolēģiem, lai savu darbu veiktu vēl kvalitatīvāk un resurs ietilpīgi efektīvāk.  Esmu ārkārtīgi atbildīgs darbinieks, kā arī pieredzi gan starptautiskos pasākumos, gan vietējā mēroga pasākumos. Brīvi pārvaldu sešas valodas, kā arī esmu komunikabls. Izcili saprotu sev uzliktās pavēles un pienākumus, kā arī operatīvi tos izpildīt. Kā arī esmu diezgan uzticams. Man var uzticēt nopietnus darbus un vēlāk ar smaidu sejā teikšu, ka to esmu paveikusi. Manī nav iespējams vilties. Varbūt par augstu mazliet novērtēju, bet es zinu, ka tā ir taisnība.

Kādēļ tieši Jūs ir jāpieņem darbā Policijā?: Jums būtu mani jāpieņem darbā manas pieredzes, zināšanu, spējas strādāt komandā un atbildības dēļ.Personīgi strādāju ar tādu devīzi , ka ja es ko iesāku tad es vienmēr cenšos to pabeigt līdz galam tāda arī ir mana šī brīža devīzi visur ! Kā arī esmu ļoti komunikabls, kas palīdz man iejusties jeb kāda veida kompānijā . Ikvienam no mums ir jāpiepilda sapnis un mans sapnis ir policijas departaments. 

 

 | 4 posms ; (( OOC SADAĻA )) | 

 

Vecums: Elvijs

Vārds:16

UCP:2piecikupeja

Iepriekšējā pieredze LSPD?: Esmu citos komūnos strādājis LSPD,par visādiem rankiem,ir ļoti liela pieredzi pārzinu kodus kā arī komandas.

Vai spēsiet lietot lietotāja programmu discord [ OBLIGĀTI ] ?:  Jā

Vai nākotnē, spēsiet lietot lietotāja programmu TeamSpeek 3?: Jā.

maarinns
Lietotājs
31 atbildes forumā
Online: 14h 50m 21s
Redzēts 2022. gada 03. oktobrī, 16:46
Pievienots, 2019. gada 05. maijā, 16:23
0
post

 

APLIKĀCIJAS ATBILDE

 

Cienījamais Kyle Norton, izvērtējot jūsu CV un Motivācijas vēstuli ar prieku varu paziņot, ka būsim ieinteresēti Jūs redzēt nākamajā atlases kārtā -Intervija, kurā noskaidrosim un izvērtēsim Jūsu pamatprasmes un iemaņas jūsu izvēlētajā amata kandidatūrā. 

 

''Los Santos Policijas Departaments , Lai kalpotu un aizsargātu!''

 

Ar cieņu LSPD Priekšnieks 

Brenan Schnebly 

Lietotāji skatās šo tēmu: 0
Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 15 ( 323 skatījumi )
𝙀𝙨𝙠𝙖, Andzins, maarinns, Devitais, Pishkaa, 518293182, ChipyLV, cvdzijden, Zupinshh, Laurz, Niknaaks, ivanovs, Sestais, 442240, Jankellls