bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Ieteikumi
7
0
topic
[Skripts] Mehāniķa spējas, reklāmas
hood trooper
Lietotājs
84 atbildes forumā
Online: 5d 4h 46m
Redzēts 2023. gada 27. jūnijā, 03:32
Pievienots, 2020. gada 17. novembrī, 13:42

Problēma:
Vakar serverī saskāros ar vairākām reklāmām, kas mani degradēja pa pilnu programmu. Cilvēks bija ielicis reklāmu, ka vēlas nopirkt lielos metālus. Par šo es ziņoju administrācijai, lai aiziet pie spēlētāja un cenšas rast kādu skaidrību, ka šādas reklāmas nav pieļaujamas. Atbilde bija, ka administrātori nevar izkontrolēt reklāmas un neredz, kas tās ievietro.

Atrisinājums:
Varbūt veikt skripta izmaiņas, lai administrātori var redzēt, kas, ko liek reklāmās? Jo es līdz šim vēl īsti normālu reklāmu neesmu redzējis. 

 


 

Problēma:
Ir milijons mehāniķi serverī, un es ļoti apšaubu, ka viņu spējas tiek kontrolētas. Es ar to domāju, ka viņš uzraksta pieprasījumu, atveido to mehāniķa lomu spēli nedēļu, apnīk un turpina atveidot kaut ko tālāk, ko ir izdomājis - aizmirstot ziņot administrātoram, lai noņem šīs spējas.
 

Atrisinājums:
Izveidot pāris oficiālus servisus iekš spēles, ieceļot par līderiem ļoti zinošus cilvēkus. Vai arī, izveidot pāris servisus, kurus ir iespējams izīrēt. Pieņemsim, īre nedēļa ir 5'000$ (summa izdomāta, to var mainīt). Nebūtu jāievieto lieki spēlētāju interjieri / eksterjieri. Šis cilvēks pieņem darbā tikai zinošus cilvēkus, un ar viņa apstiprinājumu izsniegt darbiniekiem mehāniķa spējas. Ja cilvēks veic pārkāpumus, viņš tiek atstādināts no darba un spējas tiek atņemtas.Kā arī, šī sistēma varētu dot serverim realistiskas reklāmas, reklamējot konkrēto pakalpojumu,
 

sippa
VIP
556 atbildes forumā
Online: 46d 1h 42m
Redzēts 2023. gada 12. decembrī, 11:22
Pievienots, 2020. gada 17. novembrī, 13:47
0
post

Nezinu kurš tev sadirsa ka reklāmas nevar redzēt. Kad biju GM varēja redzēt gan REKLMĀS, gan IC šavienus un parādija kurš izšava.

 

Otro variantu atbalstu. 

Vel varētu kā lomuspele pirms trīs vai četriem gadiem bija izveidots viens serviss, kur mehāniķi netālu no lidostas erpoja. Kāda jēga izveidot 20 privātās organizācijas ar servisiem, ja daļa tapat viņus prikola pēc izveido. 

Pēdējo reizi rediģēja sippa, 2020. gada 17. novembrī, 13:50.
hood trooper
Lietotājs
84 atbildes forumā
Online: 5d 4h 46m
Redzēts 2023. gada 27. jūnijā, 03:32
Pievienots, 2020. gada 17. novembrī, 13:55
0
post

1. līmeņa administrators Brian Moneyman (Bridges) pieņēma Jūsu ziņojumu (#1) at 19:13, Lūdzu uzgaidiet, kad ar Jums sazināsies administrators.
Ziņa no (14) Brian Moneyman: Nevar pastīties kam pieder telefons..
Ziņa no (14) Brian Moneyman: Fuck.

IceKing
Lietotājs
145 atbildes forumā
Online: 14d 16h 4m
Redzēts 2023. gada 10. februārī, 17:49
Pievienots, 2020. gada 17. novembrī, 13:55
0
post

Esmu bijis administrācija un var redzēts kurš cilvēks ir ievietojis sludinājumu. Par servisiem atbalstu, ka vajag 2-3 servisus ar normāliem līderiem, lai būtu kvalitatīvs rp un nebūtu nonRp detaļu likšanas.

Raivis
Servera administrators
Frakciju komanda
444 atbildes forumā
Online: 52d 19h 58m
Redzēts Vakar, 17:11
Pievienots, 2020. gada 17. novembrī, 14:07
0
post

Esmu bijis administrācija un var redzēts kurš cilvēks ir ievietojis sludinājumu.

518293182
Īpašnieks
Transportlīdzekļu komanda
🥀
1115 atbildes forumā
Online: 225d 11h 14m
Redzēts 20. aprīlī, 17:00
Pievienots, 2020. gada 17. novembrī, 14:18
0
post

1. Esmu pārliecināts, ka redz reklāmu izveidotāju, nekad nav bijusi problēma ar to, varbūt kaut kāds caurums parādijies pēc /togad komandas ievietošanas, kad būs laiks uzmetīšu aci. 

2. Šis princips pagaidām serverī balstās uz VCT servisiem kuri ir 1/2 servisi galvenie tikai kurus vada vct teams, tāpēc, ka tieši šajos ir vajadzīgs padziļināts rp un pieredzējoši cilvēki gan rp, gan pašā mehānikā.

Tiek veidoti daudz simple servisi, jā, bet tik pat ātri viņi tiek arhivēti vai aizvērti un spējas tiek noņemtas līdz nav atrasts normāls pielietojums tam

🆗🆒♿

sīkāk par ls opening kekw

Horoskopi Ātri vien zaudē savaldību!

2. vieta - Skorpions

Skorpions var izskatīties ļoti atturīgs un pat ieturēt distanci, taču viņa iekšienē viss ir gluži pretēji. Agresija šīs zīmes pārstāvju starpā kādu laiku uzkrājas un pēc tam izpaužas ārkārtīgi negaidīti. Skorpioni ir atriebīgi, tā ir viena no viņu galvenajām iezīmēm, viņi ir ļaunatminīgi. Šī zīme nepieļauj melus, tie viņus sagrauj. Kas attiecas uz krāpšanu, tad tikai mājiens, ka partneris ir viņam neuzticīgs, var padarīt Skorpionu traku.

Skorpiona zīmē dzimis vīrietis vēlas atrast labāko sievieti pasaulē - neko mazāk. Tāpēc, ja viņš ir izvēlējies tevi, tas nozīmē, ka tu esi labākā. Skorpions iemīlēs inteliģentu, seksīgu, azartisku, kaislīgu un neatkarīgu sievieti.

Skorpioni neko neaizmirst. Jūs būsiet pārsteigts par viņu spēju atcerēties pat vissīkākās detaļas par visdažādākajiem notikumiem. Sākot no priecīgiem brīžiem līdz skumjiem, Skorpioni atceras visu, saglabājot aizvainojumus un neatlaižot tos vaļā.

CODE: PRISONGANG FOR 75% DISCOUNT

Bridges
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
Lietotājs++
Pot-Valor
Mazā MIA
517 atbildes forumā
Online: 39d 18h 12m
Redzēts 19. martā, 22:19
Pievienots, 2020. gada 17. novembrī, 14:37
0
post

1. līmeņa administrators Brian Moneyman (Bridges) pieņēma Jūsu ziņojumu (#1) at 19:13, Lūdzu uzgaidiet, kad ar Jums sazināsies administrators.
Ziņa no (14) Brian Moneyman: Nevar pastīties kam pieder telefons..
Ziņa no (14) Brian Moneyman: Fuck.

Sūdi ir tajā ka tu man atsūtiji nummuru, bet kad kāds ieliek reklāmu es redzu to šādi :

REKLĀMA: Pārdod audi a4 2.0 TDI 2011 gada 11stabi un tavs! | Tel: 433215(( Jeff Enduro )) .

Bet tu man atsūtiji tikai nummuru, un pēc nummura es nevaru izsist īpašnieku.

Bridzons atvadas


Discord
Bridges#1337

Steam
Bridges(click)

Bosch
Servera administrators
Frakciju komanda
Veterāns
1009 atbildes forumā
Online: 109d 9h 37m
Redzēts pirms 2 stundām
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 17. novembrī, 15:30
0
post

Administrācijai netiek rādītas reklāmas tā kā tas ir projektos, kur no zvana līdz publikācijai ir vairākas minūtes.
Mēs redzam tikai reklāmas autoru.

Tādēļ vēlams ievietot atpakaļ to, ka reklāmas tiek pārbaudītas 2-3 minūtes un tikai tad ievietotas. Lai administrācija var iesaldēt, noraidīt un ātrāk apstiprināt.

Sestais
Bijušais administrators
431 atbildes forumā
Online: 24d 13h 43m
Redzēts 11. aprīlī, 22:39
Pievienots, 2020. gada 17. novembrī, 15:38
0
post

Ar tiem officiālajiem servisiem var būt problēma arī,kad piebrauks high rp baikeristi un visi nēģerēni ,kas piedraudēs ar ieročiem.Nāksies maksāt 5k par īri un +20k par nodokļiem baikeristiem.Iespējams tapēc arī pazūd serveri tik ātri no tā tirgus.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0