bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Mehāniķa spēju pieprasījumi
1
0
topic
mehāniķa spēju pieprasījums [ Joe Taylor ]
nauriks
Servera administrators
Frakciju komanda
Lojālais lietotājs
Biedrs
Gate atbildīgais
nauriks
Naurēns
720 atbildes forumā
Online: 47d 22h 8m
Redzēts 22. aprīlī, 22:14
Pievienots, 2020. gada 17. novembrī, 10:38

Prasības lai iegūtu mehāniķa spējas

-Serverī jābūt aktīvam-  Esmu nesen atsācis spēlēt , esmu aktīvs. 

-Jābūt mehāniķu frakcijā (izņēmums ir dzīvesstāsts, tur jābūt minētam ka ikdienā ar to nodarbojies)- Esmu , jau pāris dienas , bet nebija laiks uzrakstīt mehāniķu spēju pieprasījumu.

-Admin jail'i nedrīkst būt vairāk par 3- Nav neviena.

Anketa

-IC-

Tēla Vārds Uzvārds: Joe Taylor

Frakcijas Nosaukums ChrisFix Workshop

Kādiem nolūkiem nepieciešamas mehāniķa spējas?(Vismaz 50 vārdi): Tātad , spējas man ir nepieciešamas lai palīdzētu cilvēkiem un  salabotu viņu  auto , lai varētu darīt savu darbu , pilnveidot frakciju kurā atrodos  , ir ļoti daudz reklāmas kad meklē mehāniķi , bet pilsētā tādu ir ļoti maz un nav neviena kas var salabot auto , pašam ir nācies ar to saskarties , tāpēc vēlos palīdzēt cilvēkiem un salabot viņu auto lai ar to nav problēmas. 

 

-OOC-

SS ar Roleplay */me* un */do* kur to attēlo kādu no dotajām situācijām (riepu maiņa, mašīnas krāsošana, logu tonēšana, bampera maiņa): 

/me pieietu pie galda , pēc kā paņemtu pulti un uzspiestu pogu ''UP''

/do pacēlājs paceltos.

/me noliktu atpakaļ pulti , pēc kā paņemtu instrumentu kasti un turēdams to rokās ietu pie auto sāna.

/me noliktu to zemē , pēc kā atvērtu klipšus un atvērtu vaļā pašu kasti.

/me izņemtu ārā ''18'' atslēgu un ar to sāktu skrūvēt vaļā skrūves.

/me noliktu atslēgu , pēc kā noņemtu nost skrūves un tās noliktu blakus auto.

/me noņemtu nost riepu un to nestu pie sienas , atstutējot to.

/me to pašu izdarītu ar pārējām riepām.

/me pieietu pie auto aizmugures , pēc kā ar labo roku atvērtu vaļā bagāžnieku un izņemtu riepas..

/do .. noliktu tās katru savā vietā un uzliktu virsū , pēc kā paņemtu skrūves un uzliktu tās.

/me paņemtu atslēgu un pieskrūvētu klāt.

/me ieliktu atslēgu , pēc kā aizvērtu ciet kasti , klipšus un paņemot kasti ietu pie galda.

/me noliktu kasti pie galda un pieietu pie auto aizmugures , pēc kā ar labo roku aizvērtu ciet bagāžnieku.

SS no */history*: https://prnt.sc/vkliyq 

Vārds: Nauris

Vecums: 13. 

Artix
Bijušais administrators
111 atbildes forumā
Online: 39d 19h 35m
Redzēts 17. aprīlī, 13:01
Pievienots, 2020. gada 17. novembrī, 13:15
0
post

vajag atslabināt skrūves un tikai tad pacelt auto, ar 18mm muciņu un breaker bar parasti skrūvē nost riepas, šoreiz apstiprināšu.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0