bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Sūdzība par administrāciju
2
0
topic
[Sudziba] LUIZE
FizzyS
Lietotājs++
.
233 atbildes forumā
Online: 15d 18h 52m
Redzēts 2023. gada 04. augustā, 16:17
Pievienots, 2020. gada 16. novembrī, 20:47

Tavs lietotājvārds: FizzyS

Augstākstāvošā/o lietotājvārds:Luizee

Iesaistīto personu lietotājvārdi:FizzyS,Luize

Ko augstākstāvošais/ie pārkāpa: Sedeju zagta mašina un pekšni viņa tiek dzesta ,jo nepiederot man LUizee nesaprot ,ka mašinu ari var nozagt + /ed bija rakstīts AUTO ZAGTS ,NEGETOT. UN Bunnys man kautkādus logus prasijis nebija un netaisos meklet tas bija sen.

Pierādījumi:

Komentāri:Atgriezst mahu back

518293182
Īpašnieks
Transportlīdzekļu komanda
🥀
1115 atbildes forumā
Online: 225d 11h 14m
Redzēts 20. aprīlī, 17:00
Pievienots, 2020. gada 16. novembrī, 20:52
0
post

Kāds man te sakars, ja es neesmu serverī bijis divas dienas? ;D

🆗🆒♿

sīkāk par ls opening kekw

Horoskopi Ātri vien zaudē savaldību!

2. vieta - Skorpions

Skorpions var izskatīties ļoti atturīgs un pat ieturēt distanci, taču viņa iekšienē viss ir gluži pretēji. Agresija šīs zīmes pārstāvju starpā kādu laiku uzkrājas un pēc tam izpaužas ārkārtīgi negaidīti. Skorpioni ir atriebīgi, tā ir viena no viņu galvenajām iezīmēm, viņi ir ļaunatminīgi. Šī zīme nepieļauj melus, tie viņus sagrauj. Kas attiecas uz krāpšanu, tad tikai mājiens, ka partneris ir viņam neuzticīgs, var padarīt Skorpionu traku.

Skorpiona zīmē dzimis vīrietis vēlas atrast labāko sievieti pasaulē - neko mazāk. Tāpēc, ja viņš ir izvēlējies tevi, tas nozīmē, ka tu esi labākā. Skorpions iemīlēs inteliģentu, seksīgu, azartisku, kaislīgu un neatkarīgu sievieti.

Skorpioni neko neaizmirst. Jūs būsiet pārsteigts par viņu spēju atcerēties pat vissīkākās detaļas par visdažādākajiem notikumiem. Sākot no priecīgiem brīžiem līdz skumjiem, Skorpioni atceras visu, saglabājot aizvainojumus un neatlaižot tos vaļā.

CODE: PRISONGANG FOR 75% DISCOUNT

FizzyS
Lietotājs++
.
233 atbildes forumā
Online: 15d 18h 52m
Redzēts 2023. gada 04. augustā, 16:17
Pievienots, 2020. gada 16. novembrī, 20:54
0
post

Jo cip checkveh note esi rakstījis ,ka maha jaatdod ipašniekam ,jo logi netika atsuti man logus neprasiji neko nezinu :)

LUĪZE
Servera administrators
Frakciju komanda
Meitene zeltene
Gate atbildīgā
214 atbildes forumā
Online: 96d 14h 45m
Redzēts 15. maijā, 10:21
Pievienots, 2020. gada 16. novembrī, 20:55
3
post

mašīnai /checkveh ir divi note no bunnyhop:

pats jaunākais - Auto atgriezts atpakaļ īpašniekam sakarā ar to, ka es (BunnyHop) gaidu krāsainos logus jau trīs dienas un personas kas veica zādzību. Logus neatsūtija, atgriežu transportu īpašniekam.

Cik zinu, tu neesi īpašnieks tam gtr. Izdzēsu tikai tagad, jo iepriekš neviens neko par to mašīnu neteica, Johan ieminējās tikai šodien.

 

Lūdzu informē mani, ja ir kaut kas mainījies kopš pēdējā note pievienošanas, BunnyHop.

 

Castellani
Bijušais administrators
Lietotājs++
1037 atbildes forumā
Online: 113d 19h 39m
Redzēts 2022. gada 15. novembrī, 11:06
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 16. novembrī, 21:14
0
post

Šodien no Fizzys bija reports ka pazuda auto atslegas, es atnācu un tur bija GTR.  Es teicu kā atslēgas nedošu, jo /checkcveh ieraksts bija ka auto tiek atgriezsta,  viņš saka psihot un teica ka auto tika zagts utt.. No Powera arī neko neesmu dzirdējis par GTR, beigās teicu lai skaidrojas ar bunny un iedevu atslēgas. Kad ienāca Power pateicu viņam Kas ar to gtr

Animated GIF

 

marats
VIP
420 atbildes forumā
Online: 51d 3h 40m
Redzēts 28. aprīlī, 11:59
Pievienots, 2020. gada 16. novembrī, 21:28
0
post

Kāpēc es netiku informēts, ka vajag logus? Tūlīt visu iemetīšu, varat precizēt datumu, kad bunnyhop uzlika ed, ka auto ir nozagts?

e: Logus atradu, viss bija clean.

a

Pēdējo reizi rediģēja marats, 2020. gada 16. novembrī, 21:31.
518293182
Īpašnieks
Transportlīdzekļu komanda
🥀
1115 atbildes forumā
Online: 225d 11h 14m
Redzēts 20. aprīlī, 17:00
Pievienots, 2020. gada 16. novembrī, 21:33
0
post

@LUIZE tas notes ir 2/3 mēnešus vecs, man tak nepis vairs, kas ar to transportu notiek, situācija kad es uzliku note bija ar pavisam citu cilvēku. Otrais notes ir aktuāls uz ralfu kad es atgriezu viņam transportu vai tieši uzliku history. Tur viss otrādi ir

Pēdējo reizi rediģēja 518293182, 2020. gada 16. novembrī, 21:34.

🆗🆒♿

sīkāk par ls opening kekw

Horoskopi Ātri vien zaudē savaldību!

2. vieta - Skorpions

Skorpions var izskatīties ļoti atturīgs un pat ieturēt distanci, taču viņa iekšienē viss ir gluži pretēji. Agresija šīs zīmes pārstāvju starpā kādu laiku uzkrājas un pēc tam izpaužas ārkārtīgi negaidīti. Skorpioni ir atriebīgi, tā ir viena no viņu galvenajām iezīmēm, viņi ir ļaunatminīgi. Šī zīme nepieļauj melus, tie viņus sagrauj. Kas attiecas uz krāpšanu, tad tikai mājiens, ka partneris ir viņam neuzticīgs, var padarīt Skorpionu traku.

Skorpiona zīmē dzimis vīrietis vēlas atrast labāko sievieti pasaulē - neko mazāk. Tāpēc, ja viņš ir izvēlējies tevi, tas nozīmē, ka tu esi labākā. Skorpions iemīlēs inteliģentu, seksīgu, azartisku, kaislīgu un neatkarīgu sievieti.

Skorpioni neko neaizmirst. Jūs būsiet pārsteigts par viņu spēju atcerēties pat vissīkākās detaļas par visdažādākajiem notikumiem. Sākot no priecīgiem brīžiem līdz skumjiem, Skorpioni atceras visu, saglabājot aizvainojumus un neatlaižot tos vaļā.

CODE: PRISONGANG FOR 75% DISCOUNT

marats
VIP
420 atbildes forumā
Online: 51d 3h 40m
Redzēts 28. aprīlī, 11:59
Pievienots, 2020. gada 16. novembrī, 21:35
0
post

bunnyhop, es to auto zagu kopā ar fizzys, viņš arī ir iesaistīts tajā situācijā.

518293182
Īpašnieks
Transportlīdzekļu komanda
🥀
1115 atbildes forumā
Online: 225d 11h 14m
Redzēts 20. aprīlī, 17:00
Pievienots, 2020. gada 16. novembrī, 21:35
0
post

paskaties datumu, tas bija mēnesi atpakaļ, wdym, kāpēc tiek kaut kas atgriezts lol

 

Edit: kāpēc jālien kaut kādā mēnesi vecā situācija, dfq?

Pēdējo reizi rediģēja 518293182, 2020. gada 16. novembrī, 21:37.

🆗🆒♿

sīkāk par ls opening kekw

Horoskopi Ātri vien zaudē savaldību!

2. vieta - Skorpions

Skorpions var izskatīties ļoti atturīgs un pat ieturēt distanci, taču viņa iekšienē viss ir gluži pretēji. Agresija šīs zīmes pārstāvju starpā kādu laiku uzkrājas un pēc tam izpaužas ārkārtīgi negaidīti. Skorpioni ir atriebīgi, tā ir viena no viņu galvenajām iezīmēm, viņi ir ļaunatminīgi. Šī zīme nepieļauj melus, tie viņus sagrauj. Kas attiecas uz krāpšanu, tad tikai mājiens, ka partneris ir viņam neuzticīgs, var padarīt Skorpionu traku.

Skorpiona zīmē dzimis vīrietis vēlas atrast labāko sievieti pasaulē - neko mazāk. Tāpēc, ja viņš ir izvēlējies tevi, tas nozīmē, ka tu esi labākā. Skorpions iemīlēs inteliģentu, seksīgu, azartisku, kaislīgu un neatkarīgu sievieti.

Skorpioni neko neaizmirst. Jūs būsiet pārsteigts par viņu spēju atcerēties pat vissīkākās detaļas par visdažādākajiem notikumiem. Sākot no priecīgiem brīžiem līdz skumjiem, Skorpioni atceras visu, saglabājot aizvainojumus un neatlaižot tos vaļā.

CODE: PRISONGANG FOR 75% DISCOUNT

Atty
Lietotājs
98 atbildes forumā
Online: 26d 21h 23m
Redzēts 2023. gada 17. maijā, 09:07
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 16. novembrī, 21:40
0
post

Loahara 

LUĪZE
Servera administrators
Frakciju komanda
Meitene zeltene
Gate atbildīgā
214 atbildes forumā
Online: 96d 14h 45m
Redzēts 15. maijā, 10:21
Pievienots, 2020. gada 16. novembrī, 21:41
1
post

tāpēc, ka kastanis šodien esot devis atslēgas fizzy, jo ogralfs dabūja banu un viņam vienīgajam bija gtr atslēgas.

sapisos un nepaskatījos kārtīgāk /checkveh par to atdošanu.

 

Castellani
Bijušais administrators
Lietotājs++
1037 atbildes forumā
Online: 113d 19h 39m
Redzēts 2022. gada 15. novembrī, 11:06
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 16. novembrī, 21:56
0
post

Fizzys man teica ka viņam ari bij atslēgas

https://prnt.sc/vkahfi

Animated GIF

 

FizzyS
Lietotājs++
.
233 atbildes forumā
Online: 15d 18h 52m
Redzēts 2023. gada 04. augustā, 16:17
Pievienots, 2020. gada 16. novembrī, 21:56
0
post

slegt.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0