bilde ko parada kad esi afk par ilgu
0
0
topic
[LSPD] Barry Clive
Thomas
Bijušais administrators
105 atbildes forumā
Online: 7d 17h 27m
Redzēts 30. martā, 12:22
Pievienots, 2019. gada 03. maijā, 17:12

TMoq17Z.png

 

LOS SANTOS POLICIJAS DEPARTAMENTS

"REKRUTĒSANAS UN APMĀCĪBAS DIVĪZIJA"

 

Jābūt San Andreas štata iedzīvotajiem. ✅

Jābūt vismaz 21 gadus veciem. ✅

Jābūt nokārtotai San Andreas Štata izsniegtai B kategorijas vadītāja apliecībai. ✅

| 1 posms ; Personālā informācija | 

 

Vārds, uzvārds: Barry Clive

Vecums: 32 gadi

Dzimšanas datums: 06/03/1987 | 6. marts 1987. gads

Dzimšanas vieta: San Fierro

Štats: Los Santos

Tālrunis: 623732

Pilsonība: Amerikānis

| 2 posms ; izglītība |

Augstkola [  ] ; Asociāta grāds [ ] ; Bakalaura grāds [X] ; Maģistra grāds [ ] ; Doktora grāds [ ] 

Iepriekšējā darba vieta: Nav

Pašreizējā darba vieta: Nav

Iegūtie sertifikāti ( Ja tādi ir ) : Ir iegūts apsardzes sertifikāts uzņēmumdarbībā

P. Nav iepriekšējās darba pieredzes un pašreizējās jo nāku pa taisno no augstskolas ar bakalaura grādu!

 

3 posms ; Departamenta noteiktie jautājumi | 

 

Vai Jums ir kāda pieredze, darbā kā Virsnieks?:  Pieredzes nav bijušas jo šis ir pirmais amats kurā iesniedzu savu CV un pirmā darbavieta kurā mans CV tiek iesniegts.

Motivācijas vēstule: No Jums Brenan Schenbly, uzzināju par to, ka Jūsu uzņēmumā ir brīva vakance uz policijas virsnieka vietu. Jūs īsumā aprakstījāt prasības, kas attiecas uz šo vakanci, un es secināju, ka manas zināšanas un iegūtā pieredze studējot un praktizējot varētu sniegt Jūsu uzņēmumā vērtīgu ieguldījumu un veikt lielus panākumus! Esmu radošs un uz rezultātiem fokusēts ar labām iemaņām. Pastāvīgi paplašinu savu zināšanu evolucionārajā psiholoģijā un dažādu tautu uzvedībā. Es vēlos kļūt par jūsu uzņēmuma komandas dalībnieku, jo darbs ar policiju šķiet ar lielām personīgās un profesionālās izaugsmes iespējām, dinamisku darba ritmu, kā arī manu prasmju un zināšanu pielietošanas iespējām.Pateicos par izrādīto uzmanību un augsti novērtēšu Jūsu uzaicinājumu uz darba interviju, lai sīkāk pārrunātu manas iespējas kļūt par Los Santos Policijas Departamenta  darbinieku.

No Jūsu darbinieka Mārtiņa Lauča, uzzināju par to, ka Jūsu uzņēmumā ir brīva vakance uz mārketinga menedžera vietu. Mārtiņš īsumā aprakstīja prasības, kas attiecas uz šo vakanci, un es secināju, ka manas zināšanas un pieredze varētu sniegt Jūsu uzņēmumā vērtīgu ieguldījumu.

Avots: http://devini.com/motivacijas-v…ba-rakstisana/
No Jūsu darbinieka Mārtiņa Lauča, uzzināju par to, ka Jūsu uzņēmumā ir brīva vakance uz mārketinga menedžera vietu. Mārtiņš īsumā aprakstīja prasības, kas attiecas uz šo vakanci, un es secināju, ka manas zināšanas un pieredze varētu sniegt Jūsu uzņēmumā vērtīgu ieguldījumu.

Avots: http://devini.com/motivacijas-v…ba-rakstisana/

Kādēļ tieši Jūs ir jāpieņem darbā Policijā?: Esmu radošs, ļoti mērķtiecīgs vīrietis, spēju ieviest sevī pašdisciplīnu ja nepieciešams, kā arī ļoti sadarbīgs cilvēks ar draudzīgu dvēseli. Spēju reaģēt uz situācijām no abām pusēm un izteikt savu viedokli vispārīgi. Spēja darboties grupās un uzņemties līdera lomu, piemīt zināšanas psiholoģijas nozarē un spēju ar cilvēkiem ļoti labi saprasties, esmu komunikabls un draudzīgs pārinieks.

 

 | 4 posms ; (( OOC SADAĻA )) | 

 

Vecums: 17

Vārds: Tomass

UCP: tomis123121

Iepriekšējā pieredze LSPD?: HSU vadītājs, Virsnieks 1-3, esmu ļoti daudz LSPD erpojis un pieredze ir liela.

Vai spēsiet lietot lietotāja programmu discord [ OBLIGĀTI ] ?:  Jā!

Vai nākotnē, spēsiet lietot lietotāja programmu TeamSpeek 3?: Jā!

maarinns
Lietotājs
31 atbildes forumā
Online: 14h 50m 21s
Redzēts 2022. gada 03. oktobrī, 16:46
Pievienots, 2019. gada 03. maijā, 17:16
0
post

 

APLIKĀCIJAS ATBILDE

 

Cienījamais Barry Clive, izvērtējot jūsu CV un Motivācijas vēstuli ar prieku varu paziņot, ka būsim ieinteresēti Jūs redzēt nākamajā atlases kārtā -Intervija, kurā noskaidrosim un izvērtēsim Jūsu pamatprasmes un iemaņas jūsu izvēlētajā amata kandidatūrā. 

 

''Los Santos Policijas Departaments , Lai kalpotu un aizsargātu!''

 

Ar cieņu LSPD Priekšnieks 

Brenan Schnebly 

Lietotāji skatās šo tēmu: 0
Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 10 ( 357 skatījumi )
Thomas, pienvedejs02, maarinns, cvdzijden, ivanovs, IgorekMn, PetrikrhypE, ChipyLV, Jankellls, TrustR