bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Arhīvs
3
0
topic
[TLL Beno] Trevor Oladipo
Bitins
Lietotājs
1 atbildes forumā
Online: 34m 23s
Redzēts 2020. gada 13. novembrī, 13:17
Pievienots, 2020. gada 13. novembrī, 13:17

 

~ Personālā Informācija

 - Vārds: Trevor

 - Uzvārds: Oladipo

 - Dzimums: Vīrietis

 - Personas Kods: 101297-22548

 - Dzīves vieta: Los Santos

 - Nacionalitāte: Amerikānis

 - Talruņa nummurs: 556402

~ Vakances / Vispārīgā Informācija

 - Iepriekšējās darba vietas: Autobusa šoferis

 - Amats, uz kuru kandidējat: Konfiscētājs

 - Jūsu pieredze šajā amatā: Nēesmu strādājis officiālā darbā par konfiscētāju, taču esmu daudz pavadījis laiku savos privātajos laukos, kuros nācās pielietot zināšanas saistība ar konfiscētāju auto un ir ļoti liela pieredze.

 - Izglītības iestādes: Pamatskola - Vidusskola - Tehnikums sīkumos neiebraukšu, ja būs nepieciešams izstāstīšu intervijā.

 - Vai Jūs esat iepriekš sodīts? Ja, jā tad par ko?: Nēesmu

~ Dokomentu Pārbaude

 - Vai Jums ir derīga Los Santos B kategorijas vadītāja apliecība?: Ja

 - Vai Jums ir kādas citas apliecības? Vai licences?: Dotajā momentā nav, taču eju uz kursiem uz motociklu.

~ Motivācijas Dati

 - Kādēļ mums tieši Jūs būtu jāpieņem šajā amatā?: Manuprāt, esmu ļoti piemērots šim amatam, jo esmu ar lielu pieredzi, kuru esmu ieguvis privātos ceļos un ar lielu velmi strādāt šaja darba. Būšu viens no pamanākamajiem darbiniekiem, protams labā nozīmē. Esmu ar lielu potenciālu un vēlos būt professionālis šajā profesijā.

 - Motivācijas Vēstule ( 60 - 90 Vārdi ): Esmu jauns, spēcīgs, atraktīvs un strādāt griboš jaunietis. Ceru uz Jūsu atsaucību un velmi mani pieņemt uz pārbaudes laiku šajā profesija un es Jūs protams nepievilšu. Esmu jau no mazas kājas strādājis smagus darbus gan mājās, gan laukos pie vecvecākiem. Domāju, ka nenožēlosiet ja pieņemsiet mani šajā amata un protams es nepievilšu arī Jūs. Un esmu tikko ieradies Los Santos'ā tāpēc arī meklēju jaunu darbu un manuprāt šis man ir viss piemērotākais.

~ OOC Informācija

 - Vārds: Ralfs

 - Vecums: 18

 - SS no /history:  https://files.fm/u/3gheyreqf#/view/mayvgs62u

 - SS no /stats: https://files.fm/u/e6d49npsg#/view/hbcaq2zqf

Gangsta
Lietotājs+
35 atbildes forumā
Online: 17d 8h 20m
Redzēts 2022. gada 04. novembrī, 12:19
Pievienots, 2020. gada 13. novembrī, 13:26
0
post



Cienījamais Trevor Oladipo izskatot Jūsu iesūtīto CV, esam nolēmūši pieņemt jūs uz parbaudes laiku.

Sazināsimies ar jums tuvāko 2 dienu laikā.

Ar cieņu:

TLL Beno priekšniecība

Lietotāji skatās šo tēmu: 0