bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Pieteikumi
6
1
topic
[Gamemaster] Logix.
Logix
Bijušais administrators
Lietotājs++
Brendijs
784 atbildes forumā
Online: 12d 2h 32m
Redzēts 2023. gada 12. oktobrī, 18:30
Pievienots, 2020. gada 12. novembrī, 12:31

Vajadzīgās prasības, lai pieteiktos Gamemaster.

Ar X atzīmē prasības kuras ir izpildītas!

• Jābūt reģistrētam forumā vismaz 2 nedēļas [ X ]
• Jābūt aktīvam forumā, un jāpārzina servera darbošanās struktūra [ X ]
• Brīdinājuma līmenis forumā nedrīkst pārsniegt 3 [ X ]
• Jābūt vismaz 15 gadus vecam , ja nav tad tālāk vari nerakstīt, neiesakam melot, jo viss tiek cītīgi pārbaudīts pēc serial un ip adreses, tiek iziets uz vecajiem profiliem un tiek iegūti dati.[ X ]
• Serverī nedrīkst būt vairāk par 3 aJailiem. [ X ]

• Serverī jābūt nospēlētām vismaz 100stundām. [ X ]

Ja 3 no prasībām neatbilst, tālāk vari nerakstīt!

Anketa

Tavs vārds: Sandis

Iepriekšējie nickname:  Logix

Tavs vecums:  18

Izveidotie personāži un frakcijas kurās darbojās:  Jerry Bloomberg - Avery Architecture, Vincent Lucchase - Permanent IC jail, William Reekes - Washingtons Stressenbande, Addyson Lauren - Avery Architecture

Pieredze kā Gamemaster: Šajā kopienā, pirms gada biju Gamemasters, tad biju labākais mēnesī, komandas ļoti labi pārzinu. Vienmēr, esmu gatavs doties situācijās, tās risināt, nevis ņemt reportus, kur tiek prasīti auto, vai kaut kādas niecības. Man ļoti patīk spēlētajiem mācīt terminus un Roleplay, ja spēlētājs vēlas to iemācīties. 

Pieredze Roleplay jomā:  MTA  spēlēju nu jau kādus 5 gadus, sākotnēji gan blakus projektā, bet tur kā jau visi sāku reāli no lowaka līmeni, jo biju atnācis no SAMPA, domāju, kur var redzēt kāds mans ir līmenis, lai kaut ko varētu iegādāties utml....Tad, kaut kādu prestižu guvu, taču tas vispār bija niecīgi un nesaprotami. Tad draugs attaicināja mani šeit, iespēlējāmies un aizgāja, nu jau šeit esmu trešo sezonu un ir tiešām interesanti. Vadījis esmu vairākas organizācijas, kas, manuprāt, ir liels pluss, roleplay jomā.

Vai kādreiz esi sodīts par kādu OOC Termina pārkāpumu?(Mūsu serverī):  Iepriekšējās sezonās, šoreiz man viss ir pa tukšo.

Ja esi, tad cik reizes?(Norādīt zemāk visus pārkāpumus[/history vairāk par 5sodiem automātiski noraidīts]): 

 (iepostošu 13:20 no otra datora, taču history man ir tukšs).

Iepazīstini mazliet ar sevi(Ja ir sasveicināšanās links, tad ieposto to!):  https://mta.kick.lv/forums/topi…ix/?post=50528

Kas Tevi piesaista kļūt par Gamemaster tieši iekš mūsu servera?:  Mani piesaista nedaudz nesakārtotā sistēma, kas šobrīd ir serverī. Ir sakarīgi staffa biedri, taču, ir arī tādi, kas ir pirkti un pieņemti tikai uz pamata, ka, vienmēr, jau var izmest utml. Es esmu nācis ar mērķi palīdzēt kopienai un spēlētājiem, ceru, ka spēšu kādam palīdzēt, kam tas būs nepieciešams, ja mani pieņems amatā. SPĒJAS NOTEIKTI NEIZMANTOŠU SAVĀM VAJADZĪBĀM, bet gan tad, lai palīdzētu spēlētājiem. Man priecē, ja spēlētāji vēlas iemācīties kaut ko no lomuspēles, kas to vēl neprot. 

Motivācijas vēstule(250 vārdi kā minimums, obligāti tiks skaitīti):  Vēlos sākt ar savām personības īpašībām. Tātad, noteikti varu teikt, ka esmu savaldīgs, jeb man ir liela pacietība, es spēju izturēt spriedzi, ja tas ir nepieciešams, protams, neļaujot spēlētājam sevi apcelt.  Vēl vēlos piebilst, ka esmu centīgs un mērķtiecīgs cilvēks, kā arī varbūt, var teikt, ka esmu nedaudz pedantisks, jo, bieži spēlētājiem uzstāju, ka jāatveido lomuspēle pēc avārijām, un man nekad nepietiek ar /me seku nav, ja avārija ir bijusi liela. Vienmēr, cenšos sasniegt savu mērķi, lai tas būtu, ka cenšos palīdzēt spēlētājam maksimāli jebkurā situācijā. Mana centība ir bijusi liela visas manas dzīves garumā, tā ir vēl lielāka, ja palīdzu pazīstamam cilvēkam vai cilvēkam, kas cenšas un izrāda labu attieksmi pret mani. Manī ir liela atbildības sajūta. Tā ir viena no īpašībām, kas ir vissvarīgākā, jo uzskatu, kad cilvēks pieaug un paliek gudrāks, tad arī atbildība paliek lielāka un cilvēks arī prātā pieaug un saprot daudz vairāk. Tā ir arī ar mani, ja iepriekšbiju tāds pa gaisiem, varēju tur palidot ar mašīnu, kas iet 410, tad tagad tā vairs nav, protams, ja būtu, tad brauktu, bet lowaks vairs nebūtu. Esmu gatavs uzņemties šo atbildības sajūtu komūnā, esmu gatavs pildīt savus pienākumus un darīt to, kas nepieciešams, lai es spētu būt serverim noderīgs. Paldies jau iepriekš tiem, kas iemet rekomendāciju, no hate tiem, kas ieliek antirekomendāciju, kā arī paldies jau iepriekš, ja tikšu pieņemts. 

Vai apzinies ja kāds no punktiem tika norādīts nepareizi, tad Tev netiks dota otra iespēja?:  Jā.

Pēdējo reizi rediģēja Logix, 2020. gada 12. novembrī, 12:37.
Tējaaa
#soberAF
Teeja
494 atbildes forumā
Online: 48d 22h 56m
Redzēts 19. martā, 10:43
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 12. novembrī, 12:35
0
post

PAR,normāls čūbis,erpot māki.Ticu,kad iemācīsi visu,ko vajag kaut kādam iesācējam.Tikai un vienīgi PAR!!!!!

 

Kristers
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
Biedrs
Bijušais foruma moderators
-loWkey
918 atbildes forumā
Online: 86d 20h 32m
Redzēts 2023. gada 30. septembrī, 15:50
Pievienots, 2020. gada 12. novembrī, 12:35
0
post

Esi bijis amatā jau iepriekš. Zini kā viss notiekās, galva ir pareizajā vietā. Ar Tevi ļoti daudz kopā esam RPojuši. Esi sakarīgs un domāju, ka spēsi apmācīt jaunos spēlētājus. 

PAR!

Ricins
Lojālais lietotājs
Seržants
Mafia
Ričiņš
1783 atbildes forumā
Online: 125d 14h 46m
Redzēts 26. aprīlī, 12:44
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 12. novembrī, 12:36
2
post

Pret, sory, jo tu ilgi spēlē,bet neesam tikušies. Un Tavs RP ar tiem ss arī +/-, piedod pret.


sippa
VIP
556 atbildes forumā
Online: 46d 1h 42m
Redzēts 2023. gada 12. decembrī, 11:22
Pievienots, 2020. gada 12. novembrī, 12:37
0
post

taa sasveicinasanas teema bija domats sim? XDD Butu labak izdzesis to ridinu ara no pieteikuma, jo tapat vini ir nevietā. 

kapec vajag sasveicinasanas sadalu?

Pēdējo reizi rediģēja sippa, 2020. gada 12. novembrī, 12:42.
Dayzer
Lietotājs+
Dayzer
103 atbildes forumā
Online: 5d 20h 26m
Redzēts 2. februārī, 01:44
Pievienots, 2020. gada 12. novembrī, 12:38
0
post

Esmu Par . Esmu tevi redzējis iekš servera , itkā normāls čalis :).

Ja nu tev  iedos GameMaster statusu tad lūdzu , nesēdi uz vietas bet palīdzi spēlētājiem :D

 

 

"Я в моменте"

improvtrafficschool | Car gif, Audi, Audi r8

hoodsta
Bijušais administrators
303 atbildes forumā
Online: 41d 11h 50m
Redzēts 27. februārī, 18:53
Pievienots, 2020. gada 12. novembrī, 12:41
0
post

slikts pirmais iespaids, izvilki stroķi kur nevajadzēja, nespēj domāt brīžos ar extra pressure

pret

Pēdējo reizi rediģēja hoodsta, 2020. gada 12. novembrī, 12:41.
Fosiks
Lietotājs+
Kvasiks/Fosiks
133 atbildes forumā
Online: 8d 9h 58m
Redzēts 2022. gada 27. augustā, 08:34
Pievienots, 2020. gada 12. novembrī, 12:46
0
post

Protams, ka par Sandi, kapēc? Tapēc, ka erpot tu proti, zināms arī esi, kikā uzturies ilgi, vajadzīgo izdari uz 100, viss normāl, obligāts par.

Fosiks

Kriksis
Lietotājs++
Kriksis
392 atbildes forumā
Online: 24d 15h 59m
Redzēts 22. martā, 17:19
Pievienots, 2020. gada 12. novembrī, 12:47
0
post

Došu PAR, esam viena F3 biedri. Tieši Tu esi tas čalis, kas mēģina RP ziņā kaut ko attīstīt!

 

 

DriverOG
Servera administrators
Frakciju komanda
Transportlīdzekļu komanda
136 atbildes forumā
Online: 16d 1h 23m
Redzēts 16. aprīlī, 14:30
Pievienots, 2020. gada 12. novembrī, 12:50
0
post

"es izdomāju, ka vajag atdzīvoties, jo tad vēl bija tā NETWORK TROUBLE problēma... "

Es izdomaju ka ieliksu tev PRET

uravnobeshen
VIP
Bijušais administrators
452 atbildes forumā
Online: 41d 18h 32m
Redzēts 11. aprīlī, 14:01
Pievienots, 2020. gada 12. novembrī, 12:51
0
post

pret, ļoti slikts priekšstats par tevi, rpo labāk savus celtniekus un nelegālajā rp nelien, jo visas tavas nelegālās ir bijušas dmeru frakcijas ar kaut kādu seriālu piegaršu. nezinu ko tu varētu apmācīt spēlētājiem, terminus? tādu zemo līmeņa gamemasteru serverī jau ir pietiekami.

Pēdējo reizi rediģēja uravnobeshen, 2020. gada 12. novembrī, 12:52.
518293182
Īpašnieks
Transportlīdzekļu komanda
🥀
1115 atbildes forumā
Online: 225d 11h 14m
Redzēts 20. aprīlī, 17:00
Pievienots, 2020. gada 12. novembrī, 12:53
0
post

Noraidits

🆗🆒♿

sīkāk par ls opening kekw

Horoskopi Ātri vien zaudē savaldību!

2. vieta - Skorpions

Skorpions var izskatīties ļoti atturīgs un pat ieturēt distanci, taču viņa iekšienē viss ir gluži pretēji. Agresija šīs zīmes pārstāvju starpā kādu laiku uzkrājas un pēc tam izpaužas ārkārtīgi negaidīti. Skorpioni ir atriebīgi, tā ir viena no viņu galvenajām iezīmēm, viņi ir ļaunatminīgi. Šī zīme nepieļauj melus, tie viņus sagrauj. Kas attiecas uz krāpšanu, tad tikai mājiens, ka partneris ir viņam neuzticīgs, var padarīt Skorpionu traku.

Skorpiona zīmē dzimis vīrietis vēlas atrast labāko sievieti pasaulē - neko mazāk. Tāpēc, ja viņš ir izvēlējies tevi, tas nozīmē, ka tu esi labākā. Skorpions iemīlēs inteliģentu, seksīgu, azartisku, kaislīgu un neatkarīgu sievieti.

Skorpioni neko neaizmirst. Jūs būsiet pārsteigts par viņu spēju atcerēties pat vissīkākās detaļas par visdažādākajiem notikumiem. Sākot no priecīgiem brīžiem līdz skumjiem, Skorpioni atceras visu, saglabājot aizvainojumus un neatlaižot tos vaļā.

CODE: PRISONGANG FOR 75% DISCOUNT

Lietotāji skatās šo tēmu: 0