bilde ko parada kad esi afk par ilgu
1
0
topic
LSAK, CV, Xavier Parks
trust
Lietotājs
13 atbildes forumā
Online: 2d 9h 13m
Redzēts 2021. gada 07. aprīlī, 15:13
Pievienots, 2019. gada 01. maijā, 14:50

Saistīts attēls

~ Personālā Informācija

 - Vārds: Xavier 

 - Uzvārds: Parks

 - Dzimums: Vīrietis

 - Personas Kods: 051298-22044

 - Dzīves vieta: Los Santos,  Ganton, liverpool rd. #2

 - Talruņa nummurs:  378-466

~ Vakances / Vispārīgā Informācija

 - Iepriekšējās darba vietas: Palomino creek [fred-gater] - autovadītājs/kokmatrialu vaditajs.

 - Amats, uz kuru kandidējat: Autokonfiscētājs.

 - Jūsu pieredze šajā amatā: Pieredze iespējams nekāda lielā nav, bet apņemos mācīties, auto vadīšanas prasmes atbilst vakancei.

 - Izglītības iestādes: Los santos bērnudārzs ''bitīte'', Los Santos Ganton Vidusskola.

 - Vai Jūs esat iepriekš sodīts? Ja, jā tad par ko?: Jā esmu par smēķēšanu skolas teritorijā, 16 gadu vecumā.

~ Dokomentu Pārbaude

 - Vai Jums ir derīga Los Santos B kategorijas vadītāja apliecība?: Jā

 - Vai Jums ir kādas citas apliecības? Vai licences?: -

~ Motivācijas Dati

 - Kādēļ mums tieši Jūs būtu jāpieņem šajā amatā?: Esmu jauns, enerģijas pilns jaunietis, kas gatavs apgūt ko jaunu.

 - Motivācijas Vēstule ( 60 - 90 Vārdi ): Lūdzu pieņemt uz konfiscētāja vakanci mani Xavier'u, lai pilnīgi un kvalitatīvi pildītu uzdotos darbus. Vēlos šo darbu, jo patreiz esmu bezdarbnieks, un Los Santosā trūkst darba vietas cilvēkiem bez iepriekšejām darba pieredzēm. īsāk sakot, ar mani varēsiet lepoties.

~ Personas Paraksts

Paraksts:

~ OOC Informācija

 - Vārds: Dainis

 - Vecums: 19

 - SS no /history: 

 - SS no /stats: 

Miksens
Lietotājs
Renegāts
25 atbildes forumā
Online: 1d 1h 56m
Redzēts 2019. gada 12. augustā, 21:58
Pievienots, 2019. gada 02. maijā, 08:04
0
post

Ļ.c. Parks'a kungs, izskatot Jūsu iesūtīto CV, esmu nolēmis jūs izsaukt uz darba pārrunām, Los Santos Auto Konfiscētuves biroja telpām. Ar jums sazināsies sekretāre, lai precizētu jums labāko laiku, kad spēsiet ierasties.

Ar cieņu, vadītājs, G.Frolov

Lietotāji skatās šo tēmu: 0
Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 20 ( 383 skatījumi )
timaballs, Psychicaut, Swufy, Enija, realduksitis, bLank, teoy, RihardsTV, PetrikrhypE, cvdzijden, Banana670, ivanovs, Miksens, TrustR, Leitis, trust, Betzz, Jankellls, Laurz, ChipyLV