bilde ko parada kad esi afk par ilgu
4
2
topic
[LSPD] Bradley Collat
RavenS
Biedrs
509 atbildes forumā
Online: 35d 6h 38m
Redzēts 2022. gada 28. decembrī, 23:07
Pievienots, 2020. gada 11. novembrī, 14:05

mZ2fW3K.png

LOS SANTOS POLICIJAS DEPARTAMENTS

"REKRUTĒSANAS UN APMĀCĪBAS DIVĪZIJA"

APLIKĀCIJAS FORMĀTS;

Iesūtītājiem:

Jābūt San Andreas štata iedzīvotajiem.

Jābūt vismaz 21 gadus veciem.

Jābūt nokārtotai San Andreas Štata izsniegtai B kategorijas vadītāja apliecībai.

| 1 posms;  Personālā informācija |
Uzvārds, vārds: Bradley Collat
Dzimums: Vīrietis
Personas kods: 200290-21778
Dzimšanas vieta: Los Santos
Štats: San Andreas
Deklerētā dzīvesvieta: N/A
Faktiskā dzīvesvieta:  N/A
Pilsonība: Amerikānis.
Tālruņa numurs:  425934
E-Pasts:  Bradleygg@gmail.sa

| 2 posms; Jautājumi |

Kādēļ Jūs vēlaties kļūt par Los Santos Policijas Departamenta virsnieku?: Esmu motivēts, zinošs un jauns vīrietis. Esmu izgājis sākuma akadēmiju un tagad esmu gatavs vēlreiz to darīt. Šis darbs man nozīmē ļoti daudz, jo godīgi un apzinīgi pildot savus Policijas Departamenta pienākumus, es spētu garantēt drošību gan apkārt esošajiem iedzīvotājiem, gan arī pats sev. Es esmu ļoti atjautīgs un fiziski spēcīgs vīrietis. Šīs divas īpašības man visnotaļ ļaus noķert gan noziedzniekus, gan cita veida pārkāpumus veicot un spēšu to novērst. Esmu ļoti pieredzējis braucējs un arī pārzināt visas Los Santos ieliņas nebūs nekādas problēmas, gribu sevi pierādīt ar to ko minēju augstāk un centīšos to pildīt pēc iespējas pareizāk, veicot loģiskus lēmumus, kas nodrošinātu mazāku postijumu Policijas departamentam un civiliedzīvotājiem kopumā.

Kādi ir riski darbā policijā?: Zaudēt citus un zaudēt pats sevi.
 

| 3 posms; Zvērests | 

Es, Bradley Collat , Los Santos topošais Virsnieks, svinīgi apsolos nežēlot savus spēkus un prātu labākas dzīves veidošanai,manas dzimtās zemes un Los Santos tautas labā. Apsolos pēc labākās sirdsapziņas veikt Virsnieka pienākumus. Ar savu parakstu, es apstiprini, ka ievērošu zvērestā minēto. Es apzinos, ka par zvēresta nepildīšanu draud kriminālatbildība.

(( 4 posms; OOC informācija ))

 

Vārds: Klāvs
Vecums:  17
In-Game UCP vārds:  RavenS
Spēsi lietot programmu Discord?: Protams.
Vai pēc iestāšanās Departamentā Tu būsi spējīgs izmantot mikrafonu mūsu Ts3 kanālos? [OBLIGĀTI]: protams.
Ekrānšāviņš ar Admin History ( /history ): Tukšs, bet ja vajag ielikšu.

Sestais
Bijušais administrators
431 atbildes forumā
Online: 24d 13h 43m
Redzēts 11. aprīlī, 22:39
Pievienots, 2020. gada 11. novembrī, 14:10
0
post

tiek pienemts,sazinaties ar mani ic

 

Lieks posts, sodīts // Lauronja

Pēdējo reizi rediģēja Lauronja, 2020. gada 11. novembrī, 14:56.
Bosch
Servera administrators
Frakciju komanda
Veterāns
1009 atbildes forumā
Online: 109d 9h 37m
Redzēts 9. maijā, 21:19
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 11. novembrī, 19:48
0
post

LSPD] Jim Cartez - Arhīvs - www.PLAYHARD.lv

APLIKĀCIJAS ATBILDE

Cien., Bradley Collat
Los Santos Policijas Departamenta Rekrutācijas un apmācību divīzija ir izskatījusi Jūsu iesniegto aplikāciju. Vēlamies informēt, ka Jūsu aplikācija tiek apstiprināta.
Tas nozīmē to, ka Jūs tiekat pārvirzīts uz nākamo rekrutācijas posmu - intervija.
Sazinaties ar kādu Rekrutācijas un Apmācības divīzijas pārstāvi, zvanot uz iecirkņa tālruni - 311, vai apmeklējiet mūsu iecirkni tuvāko 48 stundu laikā.

 

Novembris 11.; 2020
Los Santos Policijas Departaments
Rekrutācijas un apmācību divīzija

 

Los Santos, LS 90012, Police Plaza, Pershing Square

Lietotāji skatās šo tēmu: 0