bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Pieteikumi
12
1
topic
[Gamemaster] Assasin.
Assassin
Bijušais administrators
Lietotājs++
310 atbildes forumā
Online: 31d 4h 14m
Redzēts 7. aprīlī, 22:44
Pievienots, 2020. gada 09. novembrī, 22:19

Vajadzīgās prasības, lai pieteiktos Gamemaster.

Ar X atzīmē prasības kuras ir izpildītas!

• Jābūt reģistrētam forumā vismaz 2 nedēļas [ + ]
• Jābūt aktīvam forumā, un jāpārzina servera darbošanās struktūra [ + ]
• Brīdinājuma līmenis forumā nedrīkst pārsniegt 3 [ + ]
• Jābūt vismaz 15 gadus vecam , ja nav tad tālāk vari nerakstīt, neiesakam melot, jo viss tiek cītīgi pārbaudīts pēc serial un ip adreses, tiek iziets uz vecajiem profiliem un tiek iegūti dati.[ + ]
• Serverī nedrīkst būt vairāk par 3 aJailiem. [ + ]

• Serverī jābūt nospēlētām vismaz 100stundām.

Ja 3 no prasībām neatbilst, tālāk vari nerakstīt!

Anketa

Tavs vārds: Toms

Iepriekšējie nickname: WickedAssasin

Tavs vecums: 16

Izveidotie personāži un frakcijas kurās darbojās: 

John Lorez Moser - Washington Stressenbande

Jonathan O'Reiley - Unemployed

Slige Stivel - Unemployed

Pieredze kā Gamemaster:

Pieredze par Gamemasteru man ir tapusi šajā komūnā. Kamēr es biju Gamemasters, nevienam lielu sūdzību par mani nebija, bet dēļ nezināma iemesla es tiku atstādināts. 

Pieredze Roleplay jomā:

Savu pieredzi Roleplay jomā es biju iesācis jau ļoti sen, bet tad tas mani ļoti nepiesaistija, nu jau es vairāk kā gadu esmu atsvaidzinājis savas Roleplay dotības šajā komūnā. Es esmu atveidojis Roleplay ar vairākiem cilvēkiem, es cenšos to uzlabot mācoties no jau zināmiem Roleplay atveidotājiem Latviešu Roleplay serveros.

Vai kādreiz esi sodīts par kādu OOC Termina pārkāpumu?(Mūsu serverī):

Ir bijušas dažas reizes, bet tās bija pagaišējā sezonā un es ļoti cenšos turēt savu /history tīru.

Ja esi, tad cik reizes?(Norādīt zemāk visus pārkāpumus[/history vairāk par 5sodiem automātiski noraidīts]): Šajā sezonā es neesmu bijis sodīts. https://prnt.sc/vg8c9m

Iepazīstini mazliet ar sevi(Ja ir sasveicināšanās links, tad ieposto to!): 

Mani sauc Toms, spēlēju šajā komunā jau samērā ilgi, nu jau ir pagājis vairāk kā gads. Esmu komunikabls, atsaucīgs un ar nelielu savu raksturu. Cenšos būt ar cilvēkiem pēc iespējas draudzīgāks. Spēju ātri pielāgoties jaunam. Runājot ar citiem, es cenšos sevi savaldīt un nepieļaut, kad es kādu nomelnoju, tapēc uzskatu, ka es esmu savaldīgs cilvēks. Izņemot MTA, es spēlēju vel pāris spēles, bet cenšos pieturēties pie dažām, piemēram, League of Legends es jau spēlēju vairākus gadus, bet ar samērā lielām pauzēm, CS:GO es uz sava vecā datora nebiju spējīgs paspēlēt, bet tagad, kad es iegādājos jaunu datoru, esmu iesācis ik pa laikam paspēlēt arī to. Ikdienā mani aizrauj automašīnas, savu automašīnu es ieguvu, kad man bija 15 gadu. 

Kas Tevi piesaista kļūt par Gamemaster tieši iekš mūsu servera?:

Kas mani piesaista? Šis ir vienīgais Latviešu Roleplay serveris, kuru pa ilgiem gadiem es esmu spēlējis. Šeit es esmu nospēlējis jau vairāk kā gadu. Ļoti daudzi cilvēki sūdzas, ka adminstrācija ir neaktīva, bet ne visi vienlaikus spēj palīdzēt, tādējādi uz servera uzplaukumu, trūkst adminstrācijas spēku. Es Roleplay esmu iepazinis šajā komūnā un es spēju atrast nepieciešamo informāciju priekš katras attiecīgās situācijas.

Motivācijas vēstule(250 vārdi kā minimums, obligāti tiks skaitīti): 

Spēlētdams iekš komuna, esmu redzējis ļoti daudz dīvainas lietas, it īpaši kā daži izprot Roleplaya būtību. Personiski, es cenšos atveidot pēc manām dotībām un iespējām labāko Roleplayu, kādu es spēju attēlot, lai citiem tas būtu izprotamāks un apmierinātu velmes. Iekš spēles es pavadu samērā daudz laika, bet tagad ir skola un es cenšos koncentrēties uz to, bet es reizēm pat pavadu pārāk daudz laika iekš spēles. Cenšos ar visiem būt draudzīgs un izskaidrojošs, savas rīcības es apsveru pirms vispārībā veicu. Esmu arī palīdzējis jaunajiem spēlētājiem, paskaidrojot vismaz Roleplay galveno daļu. Savu viedokli es spēju izteikt un nebaidos no tā, lai gan daudzi uzreiz paliek neapmierināti, bet nu ne visi spēj to uztvert un pieņemt, es personīgi cenšos mācīties no citu cilvēku uzsvērtajiem viedokļiem pret mani.

Protu sarunāties ar dažādu tipu cilvēkiem, tādēļ, manuprāt, spēšu izprast citus un viņi spēs izprast mani, tādējādi sadarboties. Cenšos pēc iespējas labāk pielāgoties jaunajam un vecajam, esmu apņēmies turpināt uzlabot savas zināšanas priekš nepieciešamās informācijas, ja es kaut ko nezināšu es apjautāšos pirms spriedīšu par sekām.

Es uzskatu, ka serveris ir spējīgs uzlabot savu Roleplay līmeni, tādējādi to paceļot augstāk nekā citus. Es uzņemos to censties palīdzēt sasniegt, lai būtu prieks pašam un citiem. Kā Gemmasters, es centīšos ne tikai sodīt, bet gan iemācīt, kā pienācīgi ir jāpiedodas šai lietai, iemācīt svarīgākos terminus un pašu Roleplay būtību, kā arī nonākt pie nepieciešamās informācijas, lai atveidotu Roleplayu noteiktās situācijās. Es kā izbijušais gamemasters esmu apmācījis vairākus cilvēkus un es nebaidos no tā!

Vai apzinies ja kāds no punktiem tika norādīts nepareizi, tad Tev netiks dota otra iespēja:

Jā, es to apzinos.

Bridges
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
Lietotājs++
Pot-Valor
Mazā MIA
517 atbildes forumā
Online: 39d 18h 12m
Redzēts 19. martā, 22:19
Pievienots, 2020. gada 10. novembrī, 13:02
0
post

Frukts esi inčīgs, bieži velk uz kkādām palaidnībām, RPo jau labu laiciņu, bet no manis būs diemžēl pret, jo es šaubos ka spēsi korekti kādu apmācīt, jeb vismaz iegrūst daļu no RP pamatiem, ar kuriem būtu jāsāk mācīties. Vienozīmīgi veiksmi tev.

Bridzons atvadas


Discord
Bridges#1337

Steam
Bridges(click)

bLank
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
banknote
579 atbildes forumā
Online: 115d 9h 50m
Redzēts 4. aprīlī, 11:11
Pievienots, 2020. gada 10. novembrī, 13:06
0
post

Ja nebūs "gamemaster since" tad par

Bosch
Servera administrators
Frakciju komanda
Veterāns
1009 atbildes forumā
Online: 109d 9h 37m
Redzēts Vakar, 20:54
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 10. novembrī, 13:18
4
post

Ja palīdzēsi apmācīt Margarita Lopivo tad jā, why not.
Statusu ir uzlikt tik pat viegli, cik noņemt to.

Pēdējo reizi rediģēja Bosch, 2020. gada 10. novembrī, 13:18.

voskanyan
Lietotājs
4 atbildes forumā
Online: 12h 42m 08s
Redzēts 2020. gada 24. novembrī, 16:23
Pievienots, 2020. gada 10. novembrī, 13:20
0
post

ja nepienems, var ari nopirkt statusu kada vaina?

par

raciskalnus
Lietotājs
21 atbildes forumā
Online: 9h 54m 37s
Redzēts 2020. gada 03. decembrī, 13:12
Pievienots, 2020. gada 10. novembrī, 13:23
0
post

diemzel bus janoraida.

tu be zrp parasti visiem laboji masinas un kaut ko dmoji, nezinu. pieredze ar tevi navbijusi laba. nebiji labi sevi reprezentejis saja lomuspeles serveri

PRET!

sippa
VIP
556 atbildes forumā
Online: 46d 1h 42m
Redzēts 2023. gada 12. decembrī, 11:22
Pievienots, 2020. gada 10. novembrī, 13:23
0
post

Sajuta it ka es tevi te pirmo reizi redzu. Sakarigs jau esi, bet neatbalstu jusu pieteikumu.

uravnobeshen
VIP
Bijušais administrators
452 atbildes forumā
Online: 41d 18h 32m
Redzēts 11. aprīlī, 14:01
Pievienots, 2020. gada 10. novembrī, 13:33
0
post

Pret, nav pietiekamas zināšanas.

SANLA
Lietotājs
251 atbildes forumā
Online: 15d 13h 31m
Redzēts 2023. gada 21. jūnijā, 23:49
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 10. novembrī, 14:04
1
post

pirmo reizi redzu tevi vispār kaut kur, likšu pret. pieļauju ka esi uzturejies tikai šeit un tapec ari tevi nezinu, un tāpēc arī ielikšu pret. laikam arī zināšanas nav labakas ja jau esi atradies tikai šeit

visa frakcija ielikusi par un tapec ari izvirzies, huizin ka vispar tas daras

Pēdējo reizi rediģēja SANLA, 2020. gada 10. novembrī, 14:16.

LogiTec
Lietotājs++
Jožik
186 atbildes forumā
Online: 21d 6h 17m
Redzēts 2022. gada 14. februārī, 15:20
Pievienots, 2020. gada 10. novembrī, 14:13
0
post

Par, zināšanas tev ir pietiekami, lai jau iet, serverī gamemasteri nekad takš nav par daudz.

~Ryan Moretti - Dzīvs~


 

 

LSD
Lietotājs
16 atbildes forumā
Online: 1d 5h 20m
Redzēts 2021. gada 21. februārī, 14:47
Pievienots, 2020. gada 10. novembrī, 15:07
0
post

Došu Zaļo gaismu pāris reizes ir sanācis ar tevi uzerpot ,un sliktākajā gadījumā statusu tik pat viegli ,cik uzlikt tik pat viegli arī noņemt.

GL,HF.

Kn0w
Lietotājs
137 atbildes forumā
Online: 11d 15h 18m
Redzēts 2023. gada 04. septembrī, 16:26
Pievienots, 2020. gada 10. novembrī, 15:08
0
post

Vienozīmīgi par, nav divu runu, zinās ko darīt ar statusu.

Skrevele
Lietotājs
223 atbildes forumā
Online: 36d 9h 39m
Redzēts 22. aprīlī, 21:08
Pievienots, 2020. gada 10. novembrī, 15:12
0
post

Esi sakarīgs, pieredze ir. Došu par

MustanK
Lietotājs
57 atbildes forumā
Online: 2d 18h 30m
Redzēts 2022. gada 04. augustā, 17:57
Pievienots, 2020. gada 10. novembrī, 15:14
0
post

Uj ne, serverī tā jau dahuja Gamemasteru ir, no manīm pret.

                                                                                                                     ~The Baltics~

emilinss
Lietotājs+
81 atbildes forumā
Online: 3d 14h 13m
Redzēts 2022. gada 01. augustā, 22:49
Pievienots, 2020. gada 10. novembrī, 15:17
0
post

Piekrītu Mustanka kungam, serverī tiešām ir pietiekošs GM skaits.

Kqastr
Lietotājs
Žigulis
238 atbildes forumā
Online: 5d 19h 33m
Redzēts 2020. gada 03. decembrī, 10:28
Pievienots, 2020. gada 10. novembrī, 21:45
0
post

PRET, tev negaršo bumbieri.

 

518293182
Īpašnieks
Transportlīdzekļu komanda
🥀
1115 atbildes forumā
Online: 225d 11h 14m
Redzēts 20. aprīlī, 17:00
Pievienots, 2020. gada 12. novembrī, 12:53
0
post

Noraidīts 

🆗🆒♿

sīkāk par ls opening kekw

Horoskopi Ātri vien zaudē savaldību!

2. vieta - Skorpions

Skorpions var izskatīties ļoti atturīgs un pat ieturēt distanci, taču viņa iekšienē viss ir gluži pretēji. Agresija šīs zīmes pārstāvju starpā kādu laiku uzkrājas un pēc tam izpaužas ārkārtīgi negaidīti. Skorpioni ir atriebīgi, tā ir viena no viņu galvenajām iezīmēm, viņi ir ļaunatminīgi. Šī zīme nepieļauj melus, tie viņus sagrauj. Kas attiecas uz krāpšanu, tad tikai mājiens, ka partneris ir viņam neuzticīgs, var padarīt Skorpionu traku.

Skorpiona zīmē dzimis vīrietis vēlas atrast labāko sievieti pasaulē - neko mazāk. Tāpēc, ja viņš ir izvēlējies tevi, tas nozīmē, ka tu esi labākā. Skorpions iemīlēs inteliģentu, seksīgu, azartisku, kaislīgu un neatkarīgu sievieti.

Skorpioni neko neaizmirst. Jūs būsiet pārsteigts par viņu spēju atcerēties pat vissīkākās detaļas par visdažādākajiem notikumiem. Sākot no priecīgiem brīžiem līdz skumjiem, Skorpioni atceras visu, saglabājot aizvainojumus un neatlaižot tos vaļā.

CODE: PRISONGANG FOR 75% DISCOUNT

Lietotāji skatās šo tēmu: 0