bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Ieteikumi
6
10
topic
Radari/Pay N Spray
Ricins
Lojālais lietotājs
Seržants
Mafia
Ričiņš
1783 atbildes forumā
Online: 125d 14h 46m
Redzēts 26. aprīlī, 12:44
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 08. novembrī, 14:37

Labdien cienītie MTA.KICK.LV spēlētāji. Es šodien sēdēju un domāju par kādu uzlabojumu. Es iedomājos par auto radari, kas piefiksē ātrumu. Pietiek trakot ar tiem auto, un bišķi pajust līdzi RP. Vajadzētu lai citas malās ir radari, jo pārsniegtais ātrums ietu uz PD un pie NPC varētu atmaksāt. Kamēr nēesi atmaksājis, Tu nevari pārdot CSDD auto. Vajadzētu bišķi piedomāt, jo citi tā lido un tad saplēš citiem mašīnas. 
 

mēs arī domāju, aktīvāk lai RP ir jāslēdz visi Pay N Spray, jo lai vairāk RP taisa mehāniķi, nevis satais ātri mahu Pay N Spray un mūk no mentiem. Es arī pats esmu sastapies ar to, bet vajag lai netrako.

Vairākus ieteikumus, ko arī iesakat rakstāt lejā, jo Bunny arī cenšās un meļģina palīdzēt. Paldies par sapratni!
 


Kristherz
Lietotājs++
150 atbildes forumā
Online: 9d 22h 29m
Redzēts 6. martā, 06:33
Pievienots, 2020. gada 09. novembrī, 21:35
0
post

Pay n spray jau tā ir ļoti ierobežots un stradā tikai naktīs tapēc par to pret.

Radari būs un visi sikie skraidīs raudadmi ka viņi parsniedza tikai 1 km/h vai ka spidometrs bugojas, bet atbalstu tadā ziņā ka būtu daudz atmosferiskāk spelēt ka visi brauktu ar atļauto ātrumu , tas sniegtu labāku roleplay garšu.

SANLA
Lietotājs
251 atbildes forumā
Online: 15d 13h 31m
Redzēts 2023. gada 21. jūnijā, 23:49
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 09. novembrī, 21:45
0
post

ne nav vajadzigs ne viens, ne otrs

nederigi

Raivis
Servera administrators
Frakciju komanda
444 atbildes forumā
Online: 52d 19h 58m
Redzēts Vakar, 10:32
Pievienots, 2020. gada 09. novembrī, 22:59
0
post

labdien cienijama wofins kundze !!!!!!! ar prieku pazinoju ka man nepatik sita ideja ??????? un es teiksu ta ka man nepiesaista ,,,,,,, vienvardsakot nepatik un ja ....... ta irs mana domas :::::: cerams saprotji manju tekto un tuj maki izl2sit ka site ira uzrakstic ''''''''

 

emtea kick administracijas vaditajs

Pēdējo reizi rediģēja Raivis, 2020. gada 09. novembrī, 22:59.

PETER1ZZ
Lietotājs
PETJONS
363 atbildes forumā
Online: 36d 12h 48m
Redzēts 26. aprīlī, 19:48
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 09. novembrī, 23:03
0
post

Nahuj tos radarus uttml,tas viss ir IC


wind
Lietotājs
26 atbildes forumā
Online: 9d 17h 49m
Redzēts 15. martā, 22:58
Pievienots, 2020. gada 10. novembrī, 17:44
1
post

Piekrītu gan radariem, gan pay'n'spray, bet ar ļoti lielām niansēm: 

Radarus varētu likt tiešām tajās vietās, kur parasti notiek avārijas. Piemēram, tajā krustojumā pie alahambras, kur visi nesās pa trotuāru un brauc vnk taisni. Nu, braucot no domes uz IGS. Tur ir bardaks visu laiku. Citur laikam pašlaik īsti nav vajadzīgs. Visu karti piebāzt ar radariem, kuri ir nofiksēti uz 30km/h ir neprāts. Lai jau trako, kamēr netraucē citiem. 

Pay'n'spray - domāju, ka vajadzētu noņemt šo opciju tieši valdības mašīnām - LSGD, LSPD, u.tml. Nejau tāpēc, ka žēl, bet tāpēc, ka vajadzētu gan GD, gan PD līderiem slēgt līgumus ar mehāniķu firmām, gluži kā RL, un maksājot regulāri viņiem kaut kādu naudu, parūpēties par to, lai mašīnas vienmēr būtu salabotas. Kaut ko līdzīgu būtu kruta uztaisīt ar degvielas uzpildes stacijām - darbiniekiem izsniegt kaut kādas ķipa bankas kartes (nu kā piemēram neste karte RL), un lai pildās. Līderi pēc tam redzētu, kādās mašīnās kas ir liets. Gan jau tas ir ļoti liels čakars ar minimālu ieguvumu, bet Pay'n'spray valsts mašīnām gan jau ir diezgan viegli izdarāms. 

TL;DR: Čista dažus radarus tikai tur, kur legit vajag nevis pilna karte ar radariem un pay'n'spray atcelt tikai valsts mašīnām, lai veicinātu sadarbību starp valsts un privātajām organizācijām.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0