bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Sūdzība par administrāciju
19
2
topic
[Sūdzība] Command, Luīze, Castellani.
Fosiks
Lietotājs+
Kvasiks/Fosiks
133 atbildes forumā
Online: 8d 9h 58m
Redzēts 2022. gada 27. augustā, 08:34
Pievienots, 2020. gada 08. novembrī, 21:21

 

Iesniedzot sūdzību par administrāciju

 

*Ja situācijā tika iesaistīti vairāki administrācijas locekļi, kuri kaut ko pārkāpa, tad tēmas nosaukumā jānorāda katra lietotājvārds

 

Paraugs, kuru jānokopē un jāizpilda, kad iesniedz sūdzību

Tavs lietotājvārds:  Fosiks

Augstākstāvošā/o lietotājvārds: Command, Luīze, Castellani.

Iesaistīto personu lietotājvārdi:Command, Luīze, Castellani, Washingtons Stressenbande.

Ko augstākstāvošais/ie pārkāpa: Castellani sāk troļļot runājot sūdu, Luīze nokrīt uz zemes ik pa laikam iziet AFK, jo uz doto brīdi Commands bija offline. Luīze trīs reiz tiek vilkta uz auto, taču viņa nerespondo, nedos ne naudu, ne ko citu, vispār, visi guļ, RP avodio (Atcerieties - 3.līmeņa administratori). No friendlista parādās (command pievienojās serverim). Pēc dažām sekundēm visi sākt mirt, viss sāk sprāgt jo Commands ienācis no Benny Harrow visus nošauj. Sapratam, ka Adminu attieksme ir vienkārši kaut kas neaprakstāms, aizgājām no situācijas. Ko ar šiem darīt, lemiet paši.

Pierādījumi: Pierādījumi zemāk-

Komentāri:Ja 3 līmeņa administrācija sūdu dara.... Izlemiet paši..

Situācijas apraksts: Tiek izplānots reāli garš plāns IC, pirms izsoles, ka tiks nolaupīta persona, kurai tiek maksāts par mašīnām. William Reekes (Logix), gaida, un vēro izsoles gaitu. Notiek zvans, kad izsolē ir mazāk cilvēku. Ierodas Washingtons Stressenbande, ar ieročiem piedraud visiem uz zemes, taisās nolaupīt Emily, lai savāktu naudu. Un tad seko šis : (Troll no Castellani)     

Fosiks

command
Izstrādātājs
LABDIEN
125 atbildes forumā
Online: 14d 14h 55m
Redzēts 2023. gada 24. septembrī, 21:12
Pievienots, 2020. gada 08. novembrī, 21:30
5
post

Par to, ko darīja Castellani, es nespēju atbildēt, es nebiju klāt. Es ap to brīdi pazudu, jo visus meta no servera ārā ieskaitot mani. Ja jau es tev esmu friendlistā, redzi, ka es pazudu un parādījos nepārtraukti. Jūsu laupīšana bija ļoti izdevīga, jo tā notika precīzi brīdī, kad bija 0 LSPD pieslēgušies, nevienā citā brīdī, bet tieši tad, kad serverī nebija neviena policista, kas varētu apturēt vicināšanos ar ieročiem pilsētas centrā. 

Es ienācu no LSPD chara, es nezinu, ko jūs tajā laikā darījāt. Es redzēju, ka jums ir ieroči rokās un jūs tēmējat, skaidrs, ka es jūs nobēru. Jūs sagaidāt, ka es iešu aprunāties un pajautāt, ko jūs mēģināt izdarīt?

 

Pieminēšu: vai tas, ka sākāt šaut visus civilos, bija izplānots un nebija DM?

Pēdējo reizi rediģēja command, 2020. gada 08. novembrī, 21:32.

LABDIEN

Kas attiecas uz Lauvām, tad šeit joki mazi, jo Zvēru karalis kļūdas nepiedod. Viņš/-a ir bara līderis, viņa viedoklī ieklausās, viņam seko. Lauvas ir azartiskas darbā, mīl tērēt naudu, aptver sevi ar skaistumu un krāšņumu, tiecas pēc sabiedrības uzmanības. Šiem cilvēkiem dzīve ir kā milzīga skatuve ar gaismām un pienācīgu publiku. Lauvas pārliecināti soļo caur dzīvi ar lepni paceltu galvu. Cieņa un varenība – divi galvenie šīs zīmes dzīves dzinuļi. Lauvas ir labas pret tiem, kuri ir vājāki nekā viņi paši, bet tikai tādā gadījumā, ja otrs cilvēks pēc tā tiešām tiecas. Nevajadzētu mēģināt Lauvu piekrāpt, jo viņu “kodiens” un “uzbrukums” nav domāts vājiem nerviem.

 

"luize izglabs, goblins unbanos"
- kapracis 6/10/2020

"viņš vislaik tāds dirsīgs ir?"
-helludoin 8/7/2020

 

Fosiks
Lietotājs+
Kvasiks/Fosiks
133 atbildes forumā
Online: 8d 9h 58m
Redzēts 2022. gada 27. augustā, 08:34
Pievienots, 2020. gada 08. novembrī, 21:32
0
post

Command mēs to aplaupīšanu varējām izdarīt 30 sekundēs, ments bija on kad sākām un atbrauca, tas tika nopīpēts, ja vien nesāktos šajā situācijā ooc ņaudēšana no administrācijas puses, parasti nešķiet tas loģiski ne? bet tā viš i. Un nešāvām pa civilajiem, tur bija dozens of them, kas taisija gf, anyways, Luīzei un castellani obilāgi vai nu demote par lvl zemāk vai nu dunno, izlem.

Pēdējo reizi rediģēja Fosiks, 2020. gada 08. novembrī, 21:34.

Fosiks

LUĪZE
Servera administrators
Frakciju komanda
Meitene zeltene
Gate atbildīgā
214 atbildes forumā
Online: 96d 14h 44m
Redzēts 17. aprīlī, 15:30
Pievienots, 2020. gada 08. novembrī, 21:39
5
post

Man skatoties logos, es redzu vienu vai divas RP komandas.

★ John Lorez Moser paliekot nostāk deagle, pārmeklētu Emily

★ John Lorez Moser ar abu roku palīdzību satvertu Emily un vilktu uz auto pusi.


Tajā brīdī vēl neviens nebija pamanījis, ka notiek jebkāda laupīšana, vai ko jūs tur bijāt ieplānojuši, un es nepamanīju, ka jūs ar mani RPojat, stāvot divu metru attālumā no manis. Man John Lorez Moser uzraksta PM "Luiz kpc tu ta??" un es meklēju, kur viņš atrodas, lai paskatītos, kas ar viņu notika. Tikai tad, kad visi sāka spamot OOC, sākot ar Benjamin Aumier rakstot "norm rp avoid", es pamanīju, ka notiek kaut kāda veida laupīšana, un tad paši laupītāji situācijā spamoja OOC, pēc tam jau atbrauca PD.

 

Fosiks
Lietotājs+
Kvasiks/Fosiks
133 atbildes forumā
Online: 8d 9h 58m
Redzēts 2022. gada 27. augustā, 08:34
Pievienots, 2020. gada 08. novembrī, 21:42
0
post

Luīz palasi logus, bļāva zemē, apkāŗt kā jau zinot lvrp sāka skraidīt protams zelta rpieši, kam pohuj, taisot gun fear, anyways, tu zini kas notika un zini ka apsūdzība ir patiesa, just pieņem to, ar to kas tur ir ielikts ir pietiekami.  un rakstija tev tapēc, ka aizej afk saukt savējos lai tik nāk un glābj tevi, naudu nevēlies pakāst, deal with it. Es šeit neesmu beefa dēļ, vienkārši spēj arī pašlaik administrācija nobesīt...

Pēdējo reizi rediģēja Fosiks, 2020. gada 08. novembrī, 21:42.

Fosiks

LUĪZE
Servera administrators
Frakciju komanda
Meitene zeltene
Gate atbildīgā
214 atbildes forumā
Online: 96d 14h 44m
Redzēts 17. aprīlī, 15:30
Pievienots, 2020. gada 08. novembrī, 21:45
2
post

Maksimālā nauda, ko var nozagt, ir $5,000.

Vai tu tiešām domā, ka te kādam tie pieci tūkstoši uztrauca? Ar to mērci, kas tur notika, tikko jūs izvilkāt ieročus, neko nesaprata pilnīgi neviens, arī ar jūsu bļaušanu IC. Es varu jums atdot tos $5,000, ja šī visa mērķis bija nauda un tas bija svarīgākais šajā situācija, protams.

 

Fosiks
Lietotājs+
Kvasiks/Fosiks
133 atbildes forumā
Online: 8d 9h 58m
Redzēts 2022. gada 27. augustā, 08:34
Pievienots, 2020. gada 08. novembrī, 21:46
0
post

Svarīgājais man pašlaik ir tas lai nu nākamreiz nedari huiņu, aizejot afk uz 5 minūtēm mid rp laikā, nu tf padomā ar galvu. 

Fosiks

LUĪZE
Servera administrators
Frakciju komanda
Meitene zeltene
Gate atbildīgā
214 atbildes forumā
Online: 96d 14h 44m
Redzēts 17. aprīlī, 15:30
Pievienots, 2020. gada 08. novembrī, 21:49
3
post

Tās nebija 5 minūtes, kurās es biju AFK, es nolaidu spēli tad, kad sākās OOC spamfests, lai paprasītu command, kad viņš būs atpakaļ, jo viņš tieši tajā brīdī timeoutojās. Tajā brīdi vairs nekāds īpašs RP tur nenotika, tikai OOC bezjēdzīga nodiršana.

 

Fosiks
Lietotājs+
Kvasiks/Fosiks
133 atbildes forumā
Online: 8d 9h 58m
Redzēts 2022. gada 27. augustā, 08:34
Pievienots, 2020. gada 08. novembrī, 21:53
0
post

No Comanda nekādas jēgas nebija, jo es būtu pie ieejas, turētu apsargu  zem gunpoint ja vien jūs, administrācija spētu erpot ic nevis noignorēt rp un aiziet afk,  nekrata tas ko tu darīji, bet ignorēji 4 reizes kā tev noerpo, ka tevi velk uz auto... Neesmu vel redzējis, kad administrācija labrātīgi iet caur ic ceļam..

Fosiks

LUĪZE
Servera administrators
Frakciju komanda
Meitene zeltene
Gate atbildīgā
214 atbildes forumā
Online: 96d 14h 44m
Redzēts 17. aprīlī, 15:30
Pievienots, 2020. gada 08. novembrī, 21:56
1
post

Man neizskatās, ka mēs šādi nonāksim pie kaut kāda risinājuma.

Jūs sākāt šaut visus cilvēkus, kuri jums nebija vajadzīgi, un /a čatā administrācija domāja, vai jūs jailot par to, vai kas vispār notiek. Ja par situāciju iepriekš jūs būtu pabrīdinājuši, kāds administrators to būtu skatījies un izolējis lowakus, lai viņi netraucētu. Šādos apstākļos tās pāris RP komandas nav pamanāmas nekādīgi. Es vienīgi varu piedāvāt atdot tos $5,000 jums un tas arī viss.

 

Fosiks
Lietotājs+
Kvasiks/Fosiks
133 atbildes forumā
Online: 8d 9h 58m
Redzēts 2022. gada 27. augustā, 08:34
Pievienots, 2020. gada 08. novembrī, 21:58
0
post

Tu droši vari dot viņus, bet tas nemainīs vairs faktu, netika teikts nekas administrācijai, jo paziņotu jums un jūs tp uz banku nodot naudu. Anyways now this situation seems like some random bullshit.

Fosiks

friend of deer
Lojālais lietotājs
471 atbildes forumā
Online: 14d 16h 31m
Redzēts 2023. gada 02. aprīlī, 14:19
Pievienots, 2020. gada 08. novembrī, 21:58
0
post

Nezinu, nevarēšu palīdzēt, es vispār ic izsolē tirgoju ievārījumu un kāds dāsns cilvēks man mašīnu uzdāvināja :) 

Omammas zapte

Ievārījums, ko var ēst diabētiķis | Veselam.lv

Lieks posts

Pēdējo reizi rediģēja esketit., 2020. gada 08. novembrī, 22:03.
tavsmurgs
Lietotājs
142 atbildes forumā
Online: 7d 5h 28m
Redzēts 24. aprīlī, 21:58
Pievienots, 2020. gada 08. novembrī, 22:19
0
post

Neesmu iesaistīts, bet Luize ne reizi vien ir izcēlusies. Nebrīnos, ja viņa pat idlotu RP, gaidīdama mentus or someshit, uzskatu, ka Luīzei vispār admina statusā nebūtu jābūt.

Raivis
Servera administrators
Frakciju komanda
444 atbildes forumā
Online: 52d 19h 58m
Redzēts Vakar, 10:32
Pievienots, 2020. gada 08. novembrī, 22:30
0
post

piekrītu @tavsmurgs, neko īpašu kā lvl3 admins nedara neko, tik spējas izmanto savām vajadzībām, uzmet kaut kādus gate un sjo, neiesaistās/neveido roleplay, tik hideadminos sēž un ļurina kaut ko ar commandu

Pēdējo reizi rediģēja Raivis, 2020. gada 08. novembrī, 22:33.

518293182
Īpašnieks
Transportlīdzekļu komanda
🥀
1115 atbildes forumā
Online: 225d 11h 14m
Redzēts 20. aprīlī, 17:00
Pievienots, 2020. gada 08. novembrī, 22:41
0
post

Nezinu kāpēc tāds tracis, ja paši zinat kādās situācijās ir administrācija. Nemitīgi spamo citi cilvēki PMos un loģiski, ka administrācijas loceklis apskatīsies tieši norādīto cilveku, kas spamo PMu, kas viņam pa vainu ir. 

Man John Lorez Moser uzraksta PM "Luiz kpc tu ta??" un es meklēju, kur viņš atrodas, lai paskatītos, kas ar viņu notika. Tikai tad, kad visi sāka spamot OOC, sākot ar Benjamin Aumier rakstot "norm rp avoid", es pamanīju, ka notiek kaut kāda veida laupīšana, un tad paši laupītāji situācijā spamoja OOC, pēc tam jau atbrauca PD.

Nesaredzu nekur avoidu, tas ir cilvēcīgi, ja administrācija reaģē uz tādiem PMiem. Haotiska situācija, apsargi netika ievēroti, vismaz neko tādu neredzu pierādijumos, NPC kā tādi ir useless opcija, jo viņus nekad neievēro un ja ievēro, tad principā tas neko nedod. Par Castellani grūti spriest, kāpēc viņš iejutās troļļu ādā, par to vēl varētu pastrīdēties, atkarībā kāda ir viņa IC tēla nostāja, varbūt viņš bija vienaldzīgs tajā situācijā. 

Runājot par tieši to brīdi, tad tiešām vairākus cilvēkus no administrācijas, tajā skaitā mani meta laukā no servera trouble network dēļ. PD on vai off, tas gluži neko nemaina, nav vajadzīgs PD on, ja vēlas cilvēkus apzagt. Mērķis cik saprotu ir materiālais, ja jums tik ļoti deg, tad nokārtojat to visu un paņemat ko vēlējāties, sūdzībai nesaredzu jēgu.

Slēgts.

Pēdējo reizi rediģēja 518293182, 2020. gada 08. novembrī, 22:41.

🆗🆒♿

sīkāk par ls opening kekw

Horoskopi Ātri vien zaudē savaldību!

2. vieta - Skorpions

Skorpions var izskatīties ļoti atturīgs un pat ieturēt distanci, taču viņa iekšienē viss ir gluži pretēji. Agresija šīs zīmes pārstāvju starpā kādu laiku uzkrājas un pēc tam izpaužas ārkārtīgi negaidīti. Skorpioni ir atriebīgi, tā ir viena no viņu galvenajām iezīmēm, viņi ir ļaunatminīgi. Šī zīme nepieļauj melus, tie viņus sagrauj. Kas attiecas uz krāpšanu, tad tikai mājiens, ka partneris ir viņam neuzticīgs, var padarīt Skorpionu traku.

Skorpiona zīmē dzimis vīrietis vēlas atrast labāko sievieti pasaulē - neko mazāk. Tāpēc, ja viņš ir izvēlējies tevi, tas nozīmē, ka tu esi labākā. Skorpions iemīlēs inteliģentu, seksīgu, azartisku, kaislīgu un neatkarīgu sievieti.

Skorpioni neko neaizmirst. Jūs būsiet pārsteigts par viņu spēju atcerēties pat vissīkākās detaļas par visdažādākajiem notikumiem. Sākot no priecīgiem brīžiem līdz skumjiem, Skorpioni atceras visu, saglabājot aizvainojumus un neatlaižot tos vaļā.

CODE: PRISONGANG FOR 75% DISCOUNT

Lietotāji skatās šo tēmu: 0