bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Sūdzība par administrāciju
4
0
topic
[Sūdzība] Sonicye
sippa
VIP
556 atbildes forumā
Online: 46d 1h 42m
Redzēts 2023. gada 12. decembrī, 11:22
Pievienots, 2020. gada 07. novembrī, 20:19

Tavs lietotājvārds: Sippa

Augstākstāvošā/o lietotājvārds: sonic

Iesaistīto personu lietotājvārdi: Fujaki ko centās aplaupīt situacijā, fujaki, kas uzsāka apšaudi ar mums. 

Ko augstākstāvošais/ie pārkāpa:  Vakar mēs ar draugiem izdomājām nopelnīt SKANOŠO un tukšot protams cilvēkiem kabatas. Piebraucu pie automašīnas, kur izvilku ārā savu MOSSBERG 500 un sāku tēmēt virsū uz džekiem, kas sēdēja melnā mersī. 

Sākām tēmēt- atbildes bija 0 varbūt tapēc, ka nepaspēja nemaz neko noerpot un tad pēkšņi kaut kādi garābraucēji ieraudzīja, ka mēs mēģinam aplaupīt fujakus un uzsāka apšaudi, kur nošava manu draugu un es paspēju situacija aizmukt prom. Cik zinu, tad parasti erpoPĒC SITUACIJAS, jo nu apšaudes laikā es neerpošu kā mani sašauj, ja attiecīgi es varu rīkoties un šaut pretī brīdi, kad man pašam stāv BISE rokās. 

Noteikti tagad tu meklēsi iemeslu, kur man piekasīties par bisi ar kuru es izkāpu no mašīnas un nenoerpoju, pareiz? Bisi es protams noerpoju iepriekšejā situacija, kur arī veicām laupīšanu servisā.  Otrs variants no viņa puses būs- JA REIZ TU NOLIKI BISI IEPRIEKŠ PIE KĀJĀM, OTRO REIZI NAV JAERPO? Kāda sūda pēc man ir 10x jaspamo vienu un to pašu kā es paņemu bisi? 

Pierādījumi:

VIDEO:

SS:

 

Komentāri: Pēc pieprasijuma. Gamemasters isti nemāk risināt cilvēku problēmas un domā ka katra laupīšana ir DM fests. 

voskanyan
Lietotājs
4 atbildes forumā
Online: 12h 42m 08s
Redzēts 2020. gada 24. novembrī, 16:23
Pievienots, 2020. gada 07. novembrī, 20:20
0
post

vins ir pareizi audzinats, nekasies middnes

amsterdam
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
Lietotājs++
sღиɨς
335 atbildes forumā
Online: 16d 3h 6m
Redzēts 2023. gada 06. jūnijā, 01:00
Pievienots, 2020. gada 07. novembrī, 20:33
0
post

Nu labi.. Pieņemsim ka noliki tu bisi pie kājām iekš automašīnas salona, bet tas kā tu paliecies pēc viņas - satver viņu jāerpo jau nav, ja? 

Un tad kad nobēra draudziņu tavējo kurš ar koltu tēmēja automašīnai no otras puses tu sāki bez apstājas šaut ar bisi uz automašīnas pusi no kuras tika veikti šāvieni, neskatoties uz to ka tevi sašāva. 

 

'' Who you wanna hate now?
Pretty soon you gonna hate me '' 

 

sippa
VIP
556 atbildes forumā
Online: 46d 1h 42m
Redzēts 2023. gada 12. decembrī, 11:22
Pievienots, 2020. gada 07. novembrī, 20:36
0
post

Es jau tev augša paskaidroju visu. Kapēc man ir jaerpo bisi entiem reižu kā es viņu iepriekš vai tagad paņemu rokās vai noliku sev blakus? Otrs ir tas, ka fujaki VIENKĀRŠI paši uzsāka apšaudi. 

Es velprojām nevaru iebraukt kapēc tu vispār kādu sodiji. xd  Es pazaudēju savas lodes, čoms pazaudēja pistoli un viņa draugiem sašava mašīnu, bet neviens no MUMS neraudāja izņemot TEVI un tavu draudziņu ar kuru tu sūtiji man TRĪS mājas tālāk, lai pisu mest sūdzību. 

ierobezojums
Lietotājs
12 atbildes forumā
Online: 16h 54m 22s
Redzēts 2021. gada 26. februārī, 11:36
Pievienots, 2020. gada 07. novembrī, 20:37
0
post

@sonic kaut kādu jobanu satveršanu neerpo, te nav high rp servaks, un par to tocna nav jailo :DDDD

amsterdam
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
Lietotājs++
sღиɨς
335 atbildes forumā
Online: 16d 3h 6m
Redzēts 2023. gada 06. jūnijā, 01:00
Pievienots, 2020. gada 07. novembrī, 20:42
0
post

Atvainojos? Kas tevi sūtīja trīs mājas tālāk? Man iemest visu saraksti šeit lai citi arī redz? 

Spēlētājs kurš uzsāka apšaudi, jeb veica Drive By bez RP tika sodīts.

Un iesāka apšaudi tāpēc ka ieraudzija kā jūs taisaties apzagt spēlētāju, mēģinot to aizstāvēt uzbrūkot jums. 

Kāpēc jāerpo? Nu sāksim ar to ka peņmt jeb turēt rokās tu uz to momentu viņu nekādīgi nevarēji, halks jau neesi lai stūrētu ar bisi rokās nu un tas ka viņa tev bija tieši blakus neatceļ noteikumus un to ka ir jāattēlo kā ut satver. 

 
Sarakste DC

MiddnesToday at 19:58

vari nemest mani

[19:58]

es muziku klausos

 

ZemenToday at 19:58

bet kautkā jau vidjiks i japarad

 

MiddnesToday at 19:58

raksti privati

[19:58]

nu radi man privati

 

MarquezToday at 19:58

Nu ja vēlies ieraudzīt pierādījumus nāksies slēgt ārā mūziku un nākt sarunā.

 

MiddnesToday at 19:58

nu labi

 

ZemenToday at 19:58

vari nerunāt

[19:58]

vnk ienac

 

MiddnesToday at 19:58

iešu caur sūdzību

 

MarquezToday at 19:59

Droši!

 

MiddnesToday at 19:59

rādi

[19:59]

AHAHA

[19:59]

ko bla

[19:59]

kur tur ir DM?

[20:00]

paga

[20:00]

iesledz no jauna video

[20:00]

lai varu rekordot

[20:00]

skaidrs

[20:01]

es metu sudzibu

 

ZemenToday at 20:01

ņem vel faktu vērā kad par tevi nonrp var iemest

[20:01]

vai jau iemeta

[20:01]

tevi sashauj anyways tu skrien prom

[20:01]

taka iemesls bija

 

MiddnesToday at 20:04

ja

[20:05]

ej izlasi ar savu čomiņu noteikumus

[20:05]

parlasi nelegalos noteikumus par apšaudem

 

ZemenToday at 20:10

Bruh tu bez rp izvilki savu shotgunu

[20:10]

kur tev jēga no sūdzības mešanas?

 

MiddnesToday at 20:12

kapec tu doma ka bez RP? Iepriekš es veicu vel 1 laupīšanu, kur es bisi noerpoju.

[20:12]

Kapēc man būtu jaerpo bise divas reizes?

 

ZemenToday at 20:12

cuz cita situācija?

[20:12]

tu noerpo, apizdjī cilvēku, ko tālāk

[20:12]

bisi turi rokās un stūrē ye?

[20:13]

tev 20 pirksti uz vienas rokas?

 

MiddnesToday at 20:14

ko bla xd

[20:14]

man tak ir skriini kur es vinu nolieku pie kājām

 

ZemenToday at 20:14

krch nesaprati domu.

 

MiddnesToday at 20:14

ko tu megini man pateikt ar savu spamosanu

[20:14]

pagaidi sudzibu

 

ZemenToday at 20:15

nu tad parādi tos ssus un ārā tu esi no jaila 

 

MarquezToday at 20:15

Noliki pie kājām? Nu a tas ka tu paliecies viņam pakaļ, satver viņu jaerpo nav?

 

ZemenToday at 20:15

mani jau tas neskar, lieku sūdu rakstīsi, lai tik unjailot :smile: 

 

MiddnesToday at 20:15

Nē. Es sagādāšu tavam GameMasteram nepatikšanas

[20:15]

lai nakoso reizi puisis mak paskaidrot normali

[20:15]

nevis ar forsu attieksmi pasut mani nahuj

[20:15]

EJ MET!

 

ZemenToday at 20:15

:DD

 

Pēdējo reizi rediģēja amsterdam, 2020. gada 07. novembrī, 20:42.

'' Who you wanna hate now?
Pretty soon you gonna hate me '' 

 

ierobezojums
Lietotājs
12 atbildes forumā
Online: 16h 54m 22s
Redzēts 2021. gada 26. februārī, 11:36
Pievienots, 2020. gada 07. novembrī, 20:43
0
post

ne tu tiesam esi diezgan stulbs

sippa
VIP
556 atbildes forumā
Online: 46d 1h 42m
Redzēts 2023. gada 12. decembrī, 11:22
Pievienots, 2020. gada 07. novembrī, 20:45
0
post

Neveidošu ar tevi te lieki chatu, lai nesaņemu sodu no modiem. Es jau tev paskaidroju vienreiz kāda sakara tu vispār kādu sodi bez jebkāda pieprasijuma? Šobrid tavs čoms ar ko runāji DC bija vienīgajam iebildumi, jo viņš to visu uzskatija par DM FESTU. 

Un iesāka apšaudi tāpēc ka ieraudzija kā jūs taisaties apzagt spēlētāju, mēģinot to aizstāvēt uzbrūkot jums. 

Kur problema? Es neliku tev viņus sodīt, jo attiecīgi es situacija rīkojos šaujot pretī ar savu ieroci. Ko tu mēģini panākt ar savu attaisnošanos. 

DC es tev paskaidroju visu, bet visu ko tu man teici ir.: MET SŪDZĪBU, DROŠI. Tu tā to visu pateici it kā pasūtiji mani naxuj.

uravnobeshen
VIP
Bijušais administrators
452 atbildes forumā
Online: 41d 18h 32m
Redzēts 11. aprīlī, 14:01
Pievienots, 2020. gada 07. novembrī, 20:45
0
post

Ja cilvēks ir norpojis, kā bisi tur rokās, klēpī vai vēl kā, tad viņam nav nekas jārpo kad viņš ar viņu izkāp ārā no mašīnas, var vienkārši uzscrollot un viss.

amsterdam
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
Lietotājs++
sღиɨς
335 atbildes forumā
Online: 16d 3h 6m
Redzēts 2023. gada 06. jūnijā, 01:00
Pievienots, 2020. gada 07. novembrī, 20:45
6
post

@ierobezojums 

Jums vispār ser es palūgšu neiejaukties tur kur ar jums sakar pilnīgi nekāda nav, sarunāts? Nav high roleplay serveris, labi.. Bet tomēr ir Roleplay un ja tas ir Roleplay serveris tad ir jāspēlē pēc noteiktajiem noteikumiem un uzstādītajiem ierobežojumiem, tas ka te ļoti daudzi neerpo tas nenozīmē ka tagad jākrīt viņu līmenī un jādara tas pats!

'' Who you wanna hate now?
Pretty soon you gonna hate me '' 

 

HASDYUGASD
Lietotājs
43 atbildes forumā
Online: 1d 15h 2m
Redzēts 2020. gada 17. novembrī, 02:42
Pievienots, 2020. gada 07. novembrī, 20:49
0
post

@sippa Nomierinies vecit, Te adminiem visu ir atlauts dariit, but AD un vienlaicigi apzagt, utt.. vini ir ipasi cilveki serveri xd nevienaa vietaa nekad NEKAD NEKAD, neesmu redzejis ka AD erpo un + piestrada par adminu xd, baigi forsi, paskatities kas kuram inventorijaa un tad ja ir kkads AKA piebraukt un erpot kaa apzog, logikas 0, man nav speka te vairs kko skaidrot kadam, vnk Idiotisms augstakaja limeni, Ja ir bijusi bisse jau uz celjiem, NAV JAERPO 100X  katru reizi ka tu panem bleg vinu , ar to vai sito bleg roku utt.. tas ir bulsit, Robertins mums lielais erperis , vislabak zin kaa zadzibas taisit un vienlaikus but AD xD

Pēdējo reizi rediģēja HASDYUGASD, 2020. gada 07. novembrī, 21:26.
Fosiks
Lietotājs+
Kvasiks/Fosiks
133 atbildes forumā
Online: 8d 9h 58m
Redzēts 2022. gada 27. augustā, 08:34
Pievienots, 2020. gada 07. novembrī, 20:54
0
post

Prikols jau ir tajā, ka noerpoji tu to bisi iepriekšējajā situācijā, un no mana vidjika puses nevarēja redzēt kā tu kautko noerpo, tāpēc tu droši varēji iemest ssu ka tu noerpoji nevis lieku sūdzību mest. Vidjikā  no otras mašīnas tika izraisīts tas dm, kuru tu turpināji pēc viņa sākuma.

Fosiks

HASDYUGASD
Lietotājs
43 atbildes forumā
Online: 1d 15h 2m
Redzēts 2020. gada 17. novembrī, 02:42
Pievienots, 2020. gada 07. novembrī, 20:59
0
post

Risinajums ir vienkars: AD vajadzetu pasiem izlasit servera noteikumus , pirms likt tos lasit citiem, savadak , besiit saak jau, katrs pec saviem uzkatiem, domaa ka driikst bazt jaila, jo redz vinam ta iegribeejas ble, wtf? ka tas strada?! Ir 1 noteikumi visiem un viss, savadak cik reizes ir bijis taa, kad kko izdaru, 1 admins saka viss ir okey, spele talak, nakamaja dienaa, tiesi tada pasaa situacijaa ieliek jailaa uz 1h, kur logika ? xd

amsterdam
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
Lietotājs++
sღиɨς
335 atbildes forumā
Online: 16d 3h 6m
Redzēts 2023. gada 06. jūnijā, 01:00
Pievienots, 2020. gada 07. novembrī, 21:27
0
post

Situācija tika noskaidrota sīkāk ar vienu no administrācijas biedriem, no savas puses saku ka tā ir patiesa. 

@sippa Atvainojos, mans prokols! Varu tev palūgt ieiet ingame? Kā arī uzraksti man lūdzu privāti Diskordā. 

'' Who you wanna hate now?
Pretty soon you gonna hate me '' 

 

518293182
Īpašnieks
Transportlīdzekļu komanda
🥀
1115 atbildes forumā
Online: 225d 11h 14m
Redzēts 20. aprīlī, 17:00
Pievienots, 2020. gada 07. novembrī, 21:58
0
post

Neiegrimsim 2012/14 gadā kur visi centās erpot sava ķermeņa rotācijas un visu pirkstu refleksus. Acīmredzot, te servera uzraugs rīkojās ta kā robots neieslēdzot loģisko domāšanu - ja viens ir noerpojis un grasās šaut pret otru, tad sanāk otram ir speciāli jāraksta arī? Tad sen zināms, kas uzvarēs un kas zaudēs situāciju. Text type spēle, būtu jāsaprot šāda tipa situācijās baigi nevērtē kurš erpoja un kurš neerpoja, tas nav svarīgi vairs kamēr nav nekādi termini pārkāpti.

Sūdzība patiesa, slēgts.

🆗🆒♿

sīkāk par ls opening kekw

Horoskopi Ātri vien zaudē savaldību!

2. vieta - Skorpions

Skorpions var izskatīties ļoti atturīgs un pat ieturēt distanci, taču viņa iekšienē viss ir gluži pretēji. Agresija šīs zīmes pārstāvju starpā kādu laiku uzkrājas un pēc tam izpaužas ārkārtīgi negaidīti. Skorpioni ir atriebīgi, tā ir viena no viņu galvenajām iezīmēm, viņi ir ļaunatminīgi. Šī zīme nepieļauj melus, tie viņus sagrauj. Kas attiecas uz krāpšanu, tad tikai mājiens, ka partneris ir viņam neuzticīgs, var padarīt Skorpionu traku.

Skorpiona zīmē dzimis vīrietis vēlas atrast labāko sievieti pasaulē - neko mazāk. Tāpēc, ja viņš ir izvēlējies tevi, tas nozīmē, ka tu esi labākā. Skorpions iemīlēs inteliģentu, seksīgu, azartisku, kaislīgu un neatkarīgu sievieti.

Skorpioni neko neaizmirst. Jūs būsiet pārsteigts par viņu spēju atcerēties pat vissīkākās detaļas par visdažādākajiem notikumiem. Sākot no priecīgiem brīžiem līdz skumjiem, Skorpioni atceras visu, saglabājot aizvainojumus un neatlaižot tos vaļā.

CODE: PRISONGANG FOR 75% DISCOUNT

Lietotāji skatās šo tēmu: 0