bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Sūdzība par administrāciju
17
1
topic
[KICK ATTIEKSME]
HandlexY
Bijušais administrators
242 atbildes forumā
Online: 17d 15h 35m
Redzēts 2023. gada 21. oktobrī, 13:10
Pievienots, 2020. gada 02. novembrī, 20:57

 

Iesniedzot sūdzību par administrāciju

 

Lai vieglāk izsekot līdzi izveidotajam saturam, tā nosaukumam ir jāatbilst šim formātam: 

[Sūdzība] Augstākstāvošā lietotājvārds

Piemērs: [Sūdzība] yostu

*Ja situācijā tika iesaistīti vairāki administrācijas locekļi, kuri kaut ko pārkāpa, tad tēmas nosaukumā jānorāda katra lietotājvārds

 

Paraugs, kuru jānokopē un jāizpilda, kad iesniedz sūdzību

Tavs lietotājvārds: HandlexY

Augstākstāvošā/o lietotājvārds:  @BrāļiArmēņi

Iesaistīto personu lietotājvārdi: @Stressenbande

Ko augstākstāvošais/ie pārkāpa: Ir ļoti interesanti paskatīties uz administrācijas attieksmi. Divas nedēļas jau bez neviena ieroča, kamēr @Ceikas bērni vicinās ar snaiperi. Runa nav par to, ka es tagad sūdzos, ka viņiem ir kaut kas vairāk vai kā. Bet, ja šeit Tev nav admini labākie draugi, vari arī neesi atvēris maku serverim, Tu neesi nekas. Cik patiesībā šeit ir liels bardaks un nesakārtots. Būsi te augšām draugs, Tev ir vissatļautība. Reāli kauns par tādu attieksmi, tā atgādina bērnudārzu līmeni. Pēc dropa jālūdzas, tad tev pasaka, ka iedoss, bet nu arī tukši vārdi. Tad protams kādam tas ir izdevīgi- https://imgur.com/LwWasCc. P.S varēji pienākt pakauties. Nezinu, ja tiešām tāda huiņa turpinās, tad bez problēmām varam arhivēt frakciju un iet RS HAUL paerpot. Paldies, ja pakavēji savu laiku un izlasīji. Peace tiem, kas mēģina kaut ko darīt. 

Pierādījumi: 

Komentāri: Zinu, ka tas ko tikko uzrakstīju būs pilnīgi lietderīgi, jo tāpat neviens neuzklausīs neko tādu. 

 

Iesniedzot sūdzību par administrāciju vēlams iesniegt pēc iespējas detalizētāku situācijas aprakstu un vairāk pierādījumus, lai situācijas risināšana ietu raitāk un neveidotos domstarpības.

Pēdējo reizi rediģēja HandlexY, 2020. gada 02. novembrī, 21:55.

Raivis
Servera administrators
Frakciju komanda
444 atbildes forumā
Online: 52d 19h 58m
Redzēts Vakar, 17:11
Pievienots, 2020. gada 02. novembrī, 20:59
0
post

ljoti slikta atieksme man pat labaka bija kad biju admenestratorc

admeniem japistrada pie ateksmes

518293182
Īpašnieks
Transportlīdzekļu komanda
🥀
1115 atbildes forumā
Online: 225d 11h 14m
Redzēts 20. aprīlī, 17:00
Pievienots, 2020. gada 02. novembrī, 21:00
3
post

Jūs karojat ta kā uz CK, bet tajā pašā laikā raudat par katru sīkumu, nerunāju tikai par tevi, bet par otru frakciju arī. Ko tieši jūs nevarat sadalīt, ja jūs paši apstiprinājāt frakciju karu?

🆗🆒♿

sīkāk par ls opening kekw

Horoskopi Ātri vien zaudē savaldību!

2. vieta - Skorpions

Skorpions var izskatīties ļoti atturīgs un pat ieturēt distanci, taču viņa iekšienē viss ir gluži pretēji. Agresija šīs zīmes pārstāvju starpā kādu laiku uzkrājas un pēc tam izpaužas ārkārtīgi negaidīti. Skorpioni ir atriebīgi, tā ir viena no viņu galvenajām iezīmēm, viņi ir ļaunatminīgi. Šī zīme nepieļauj melus, tie viņus sagrauj. Kas attiecas uz krāpšanu, tad tikai mājiens, ka partneris ir viņam neuzticīgs, var padarīt Skorpionu traku.

Skorpiona zīmē dzimis vīrietis vēlas atrast labāko sievieti pasaulē - neko mazāk. Tāpēc, ja viņš ir izvēlējies tevi, tas nozīmē, ka tu esi labākā. Skorpions iemīlēs inteliģentu, seksīgu, azartisku, kaislīgu un neatkarīgu sievieti.

Skorpioni neko neaizmirst. Jūs būsiet pārsteigts par viņu spēju atcerēties pat vissīkākās detaļas par visdažādākajiem notikumiem. Sākot no priecīgiem brīžiem līdz skumjiem, Skorpioni atceras visu, saglabājot aizvainojumus un neatlaižot tos vaļā.

CODE: PRISONGANG FOR 75% DISCOUNT

HandlexY
Bijušais administrators
242 atbildes forumā
Online: 17d 15h 35m
Redzēts 2023. gada 21. oktobrī, 13:10
Pievienots, 2020. gada 02. novembrī, 21:01
0
post

Nav runa par kaut kādiem ck vai utml, bet tīri par administāciju kā tiek šķiroti cilvēki, izlasi tad tev itkā nevajadzētu neko tādu jautāt.

Ceikaa
Lietotājs
433 atbildes forumā
Online: 39d 6h 17m
Redzēts 2022. gada 20. decembrī, 19:54
Pievienots, 2020. gada 02. novembrī, 21:08
2
post

Itkā drops ir paredzēts ik pēc 2 nedēļām, ir iespēja iegādāties ieročus dark web, cilvēkiem ir privātā dzīve, man no iepriekšēja dropa ir izsniegtie ieroči palikuši, pat no pirmā vel ir palikuši, nav jāšaudas bez dzjelas. 
 

HandlexY
Bijušais administrators
242 atbildes forumā
Online: 17d 15h 35m
Redzēts 2023. gada 21. oktobrī, 13:10
Pievienots, 2020. gada 02. novembrī, 21:10
0
post

Jā, tev viss ir palicis. Paskaties, uzšvilpi un jau dabūji snaiperi. To tu draugiem.lv nopirki? 

Kušsu dēls, bazarā nepaņemsi. Cilvēkiem ir privātā dzīvē, jā man arī un kas tur jauns? Te vissi divas nedēļas no vietas 24/7 rukā?

Pēdējo reizi rediģēja HandlexY, 2020. gada 02. novembrī, 21:11.

pagarinatajs
Nejaušs incidents
lietotajs++:)
edu sudus
285 atbildes forumā
Online: 16d 0h 17m
Redzēts 31. martā, 22:10
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 02. novembrī, 21:13
0
post

[es joprojam lidz 2020. gadam neesmu izpratis kapec dazi cilveki visu title ieliek  kvadratiekavas]

518293182
Īpašnieks
Transportlīdzekļu komanda
🥀
1115 atbildes forumā
Online: 225d 11h 14m
Redzēts 20. aprīlī, 17:00
Pievienots, 2020. gada 02. novembrī, 21:15
2
post

Tu apsūdzi tos cilvēkus kas nemaz nav lietas kursā, kamēr ceikai ir oficiālā iedota, kas atbild IC par to visu vairāk. Oficialitāte tika speciāli piešķirta, lai viņš interactotu ar pārējām frakcijām normāli, bet nu acīmredzot sakāpis galvā un grib patīrīt ielas. Īsti nav pareizi, ja oficiālā frakcijas pēkšņi no zila gaisa beefo ar parastu bandu.

Nav runa par kaut kādiem ck vai utml, bet tīri par administāciju kā tiek šķiroti cilvēki, izlasi tad tev itkā nevajadzētu neko tādu jautāt.

Nu es vispār redzēju daļu no situācijas, tāpēc nesaprotu ko tu vēlies šeit apstrīdēt, jūs karojat uz CK un tevi nošāva. Pirmais ko tu rakstiji - ''2020-11-02 18:57:47 (28) Kristoffer Dahmer -> (2) Baghoomian Ekjian: bet okey liec, man tiešām pohuj, tik trash ka bez ieročiem izmanto izdevību.''

Centies apstrīdēt IC problēmu būdami bez weapons uz doto brīdi. Runājot par waziju, viņam arī uzlika CK, jo logojās off.

Beefs parādas no zila gaisa gribi teikt? Vai tieši no tā, ka zaudēji IC situāciju? Cilvēku šķirošana tu saki, kamēr kapracis no zila gaisa jums ir nometis 500k vērtu inventāru pirmstam, interesanta šķirošana indeed.

🆗🆒♿

sīkāk par ls opening kekw

Horoskopi Ātri vien zaudē savaldību!

2. vieta - Skorpions

Skorpions var izskatīties ļoti atturīgs un pat ieturēt distanci, taču viņa iekšienē viss ir gluži pretēji. Agresija šīs zīmes pārstāvju starpā kādu laiku uzkrājas un pēc tam izpaužas ārkārtīgi negaidīti. Skorpioni ir atriebīgi, tā ir viena no viņu galvenajām iezīmēm, viņi ir ļaunatminīgi. Šī zīme nepieļauj melus, tie viņus sagrauj. Kas attiecas uz krāpšanu, tad tikai mājiens, ka partneris ir viņam neuzticīgs, var padarīt Skorpionu traku.

Skorpiona zīmē dzimis vīrietis vēlas atrast labāko sievieti pasaulē - neko mazāk. Tāpēc, ja viņš ir izvēlējies tevi, tas nozīmē, ka tu esi labākā. Skorpions iemīlēs inteliģentu, seksīgu, azartisku, kaislīgu un neatkarīgu sievieti.

Skorpioni neko neaizmirst. Jūs būsiet pārsteigts par viņu spēju atcerēties pat vissīkākās detaļas par visdažādākajiem notikumiem. Sākot no priecīgiem brīžiem līdz skumjiem, Skorpioni atceras visu, saglabājot aizvainojumus un neatlaižot tos vaļā.

CODE: PRISONGANG FOR 75% DISCOUNT

mopz
Lietotājs
18 atbildes forumā
Online: 1d 8h 10m
Redzēts 2021. gada 26. novembrī, 20:14
Pievienots, 2020. gada 02. novembrī, 21:18
1
post

kāda naudas došana, ku tu tur sapņo, pats pateic sūdzība paties, tagad vel nevienam nav laika atdot to naudu ne ieročus labs, visiem privāta dzīve 24/7 un bannys serverī lidinās pa gaisu sakot ka nav laika :D

HandlexY
Bijušais administrators
242 atbildes forumā
Online: 17d 15h 35m
Redzēts 2023. gada 21. oktobrī, 13:10
Pievienots, 2020. gada 02. novembrī, 21:21
1
post

Ouu šit, Kapracis un 500k? Nē, tur ir no dotiem dropiem ja labi kopā 200-280K no viņa, arguments uz to, kad cenas bija diezgan lielas un tapēc tā arī ir.  Es pateicu kaut ko nepareizu, tā nav? Cilvēki netiek šķiroti? Jo nu redzi, ja kaut ko vajag ceikai, viņam būss. Un par to beefu ir tā, kad viņi uzsāka, pat īsti atbildējuši neesam. Un es galīgi goda vārds nesatraucos par savu CK, bet par to kas notiek. Nu kā tā var būt? P.S frakcija nav divas nedēļas.

Pēdējo reizi rediģēja HandlexY, 2020. gada 02. novembrī, 21:21.

518293182
Īpašnieks
Transportlīdzekļu komanda
🥀
1115 atbildes forumā
Online: 225d 11h 14m
Redzēts 20. aprīlī, 17:00
Pievienots, 2020. gada 02. novembrī, 21:22
1
post

@mopz sūdzība patiesa, tikai tāpēc, ka jūs apgājāt noteikumus un izmantojāt to caurumus, nedabuju jēdzīgas atbildes, sūtiju jūs pie kaprača skaidroties. Cik sapratu, tad viņš uz nahaļavu jums visu mētāja bez effort. 

🆗🆒♿

sīkāk par ls opening kekw

Horoskopi Ātri vien zaudē savaldību!

2. vieta - Skorpions

Skorpions var izskatīties ļoti atturīgs un pat ieturēt distanci, taču viņa iekšienē viss ir gluži pretēji. Agresija šīs zīmes pārstāvju starpā kādu laiku uzkrājas un pēc tam izpaužas ārkārtīgi negaidīti. Skorpioni ir atriebīgi, tā ir viena no viņu galvenajām iezīmēm, viņi ir ļaunatminīgi. Šī zīme nepieļauj melus, tie viņus sagrauj. Kas attiecas uz krāpšanu, tad tikai mājiens, ka partneris ir viņam neuzticīgs, var padarīt Skorpionu traku.

Skorpiona zīmē dzimis vīrietis vēlas atrast labāko sievieti pasaulē - neko mazāk. Tāpēc, ja viņš ir izvēlējies tevi, tas nozīmē, ka tu esi labākā. Skorpions iemīlēs inteliģentu, seksīgu, azartisku, kaislīgu un neatkarīgu sievieti.

Skorpioni neko neaizmirst. Jūs būsiet pārsteigts par viņu spēju atcerēties pat vissīkākās detaļas par visdažādākajiem notikumiem. Sākot no priecīgiem brīžiem līdz skumjiem, Skorpioni atceras visu, saglabājot aizvainojumus un neatlaižot tos vaļā.

CODE: PRISONGANG FOR 75% DISCOUNT

518293182
Īpašnieks
Transportlīdzekļu komanda
🥀
1115 atbildes forumā
Online: 225d 11h 14m
Redzēts 20. aprīlī, 17:00
Pievienots, 2020. gada 02. novembrī, 21:23
2
post

Ouu šit, Kapracis un 500k? Nē, tur ir no dotiem dropiem ja labi kopā 200-280K no viņa, arguments uz to, kad cenas bija diezgan lielas un tapēc tā arī ir.  Es pateicu kaut ko nepareizu, tā nav? Cilvēki netiek šķiroti? Jo nu redzi, ja kaut ko vajag ceikai, viņam būss. Un par to beefu ir tā, kad viņi uzsāka, pat īsti atbildējuši neesam. Un es galīgi goda vārds nesatraucos par savu CK, bet par to kas notiek. Nu kā tā var būt? P.S frakcija nav divas nedēļas.

Tu pašlaik cilvēkus šķiro dēļ šī iemesla, ka tevi nošāva IC. Skaisti pierāda, ka neproti zaudēt situāciju bez raudāšanas. Tu saki, ka tev ir pohuj, bet tajā pašā brīdī kaut ko sprēgā foruma sūdzībās, hello?

🆗🆒♿

sīkāk par ls opening kekw

Horoskopi Ātri vien zaudē savaldību!

2. vieta - Skorpions

Skorpions var izskatīties ļoti atturīgs un pat ieturēt distanci, taču viņa iekšienē viss ir gluži pretēji. Agresija šīs zīmes pārstāvju starpā kādu laiku uzkrājas un pēc tam izpaužas ārkārtīgi negaidīti. Skorpioni ir atriebīgi, tā ir viena no viņu galvenajām iezīmēm, viņi ir ļaunatminīgi. Šī zīme nepieļauj melus, tie viņus sagrauj. Kas attiecas uz krāpšanu, tad tikai mājiens, ka partneris ir viņam neuzticīgs, var padarīt Skorpionu traku.

Skorpiona zīmē dzimis vīrietis vēlas atrast labāko sievieti pasaulē - neko mazāk. Tāpēc, ja viņš ir izvēlējies tevi, tas nozīmē, ka tu esi labākā. Skorpions iemīlēs inteliģentu, seksīgu, azartisku, kaislīgu un neatkarīgu sievieti.

Skorpioni neko neaizmirst. Jūs būsiet pārsteigts par viņu spēju atcerēties pat vissīkākās detaļas par visdažādākajiem notikumiem. Sākot no priecīgiem brīžiem līdz skumjiem, Skorpioni atceras visu, saglabājot aizvainojumus un neatlaižot tos vaļā.

CODE: PRISONGANG FOR 75% DISCOUNT

mopz
Lietotājs
18 atbildes forumā
Online: 1d 8h 10m
Redzēts 2021. gada 26. novembrī, 20:14
Pievienots, 2020. gada 02. novembrī, 21:25
0
post

kā apgājam noteikumus, tad sanāk ka jūs paši ņihuja nejēdzat sataista normālus noteikumus mošk nē ?

HandlexY
Bijušais administrators
242 atbildes forumā
Online: 17d 15h 35m
Redzēts 2023. gada 21. oktobrī, 13:10
Pievienots, 2020. gada 02. novembrī, 21:26
0
post

Bet Tev laikam vēl nav aizgājis, kad runa tagad nav par kaut kādu ck? Frakcijas abas +/- ir vienādu laiku un šeit jau ir tas. Tu paļī tagad kapraci utt. Bet paskaties pats, ja viņiem ko vajadzēs, viņiem būs. Bļe kam man mammai prasīt. Kāds hello? Ko es nemāku zaudēt, es tev unck prasu? Kā var reāli tu man pist acis kaut kādu ck, ja es runāju par to, kā šeit kaut kas notiek. Ja pie tevis ir admins ar 3lvl, tu esi glābts, ja nē sūkā taisni that's all.

mopz
Lietotājs
18 atbildes forumā
Online: 1d 8h 10m
Redzēts 2021. gada 26. novembrī, 20:14
Pievienots, 2020. gada 02. novembrī, 21:31
0
post

kāds sakars ar serveri cirvi, mēs tagad runājam par administrāciju.

 

Sodīts, nepamatoti posti sūdzībā un lietotāju aizskaršana - warns.

Pēdējo reizi rediģēja 518293182, 2020. gada 02. novembrī, 21:32.

HandlexY
Bijušais administrators
242 atbildes forumā
Online: 17d 15h 35m
Redzēts 2023. gada 21. oktobrī, 13:10
Pievienots, 2020. gada 02. novembrī, 21:33
0
post

Es ari gribu warnu- Ej nahuj flexi, jūti mani?

 

Sodīts, nepamatoti posti sūdzībā un lietotāju aizskaršana - warns.

Pēdējo reizi rediģēja 518293182, 2020. gada 02. novembrī, 21:35.

“Markuss”
Lietotājs
121 atbildes forumā
Online: 7d 16h 58m
Redzēts 12. martā, 20:44
Pievienots, 2020. gada 02. novembrī, 21:36
0
post

Te tiešam nav runas,daudzu administratoru attieksme rupji sakot dirsā prosta,ka kkas ne pa viņu prātam tā uzreiz dirš virsu,te ir ta kad daudzi administratori šķiro cilvekus pēc tā kad ir labākie draugi-tadi kuri ir kko pirkuši no AD-un tadi kurus uzskata par nullēm. DISRESPECT TADIEM AD.

Pēdējo reizi rediģēja “Markuss”, 2020. gada 02. novembrī, 21:38.

                                                                                  Albert Rodrigez-Woodwork Carpentry-Status-Dzīvs

                                                                               Donovan Leo Lowry-Avery Architecture-Status-Dzīvs

                                                                              Daniel Rivera-Los Sanots Apkure-Statuss-Dzīvs

 

Ceikaa
Lietotājs
433 atbildes forumā
Online: 39d 6h 17m
Redzēts 2022. gada 20. decembrī, 19:54
Pievienots, 2020. gada 02. novembrī, 21:37
1
post

Akdievs, vispar dropi iet caur frakciju armēņi, pec pirma beefa ta oficialitate tika publicēta es vairs par kati nebiju domājis, lai varetu izsniegt dropus visiem un rpot kopā, bet jūsu biedrs prosta pa mani sāka šaut tur bija vairāki, kikemons un vēl 4 ja nemaldos, protams es aizmuku ic no tās sitocijas. 
jums vnk ir japagaida kas nav skaidrs? Kāpēc apvainojat kaut ko bez iemesla, ka jusu biedri sapisa visu?!?!?

HandlexY
Bijušais administrators
242 atbildes forumā
Online: 17d 15h 35m
Redzēts 2023. gada 21. oktobrī, 13:10
Pievienots, 2020. gada 02. novembrī, 21:40
0
post

Problēma nav tajā, ka Tu mani nockoji, varu tev roku paspiest, ja vēlies. Runa gāja tikai un vienīgi par attieksmi un par cilvēku šķirošanu kā tādu, viss pietiek. Es saprotu, ka piemērām īsā laika periodā tu nevari atrast laiku visiem utt. Tas viss saprotams un cilvēcīgi. Bet šeit jau, ja kā ar cilvēkiem runā, tad jau neviens Tevī neklausās. 

Ceikaa
Lietotājs
433 atbildes forumā
Online: 39d 6h 17m
Redzēts 2022. gada 20. decembrī, 19:54
Pievienots, 2020. gada 02. novembrī, 21:41
1
post

Pārlasi vēl ko es uzrkastiju. 
Pasaki visam gangam, lai spaida dislike.

Pēdējo reizi rediģēja Ceikaa, 2020. gada 02. novembrī, 21:41.

HandlexY
Bijušais administrators
242 atbildes forumā
Online: 17d 15h 35m
Redzēts 2023. gada 21. oktobrī, 13:10
Pievienots, 2020. gada 02. novembrī, 21:43
0
post

Paga, pateikšu lai uzspiež laiku, nemīz

Lietotāji skatās šo tēmu: 0