bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Bana apelācijas
2
1
topic
[Unban] Supriiims
Suprīīīms
Lietotājs
43 atbildes forumā
Online: 4d 11h 49m
Redzēts 2022. gada 03. martā, 14:11
Pievienots, 2020. gada 31. oktobrī, 22:06

Tavs lietotājvārds:  Supriiims

Tavs sērijas numurs: 102097BBDF0F4379A68EDD2CB6F571E3

Administrācijas locekļa lietotājvārds: Frank_Wes (command)

Liegumas saņemšanas datums/laiks: 2020.10.31 21:58

Lieguma saņemšanas iemesls: Man cilvēks pamatīgi dirsa virsū PMos, itkā bez insulta bet kritizēja, es pret viņu izturējos tieši tā pat kā viņš pret mani.Tad es pirkola pēc uzrakstīju random mājaslapu un pateicu lai viņš tur ieet, nē mani nobano par kaitniecisku mājaslapu došanu citiem spēltājiem un toksisku atieksmi, bet kāda toksiska kā viņš pret mani tā es pret viņu, čalim admins skatos draugos esot pateica lai nobano un nobanoja, pietam uz mūžu.  Nu paskataties saraksti, vaitad viņš arī pret mani toksiski neizturējās - https://prnt.sc/vavo2r

Komentāri:  Es vēlētos saņemt unban uzskatu ka vispār nepatiesi saņēmu to, jo tam čalim arī attieksme pret mani bij slikta un draudēja mani piekaut viņš untt, jau teica lai atbraucu uz kautiņu untt, a kā man pret viņu attiekties ja viņš pret mani arī tā, pietam es arī neizmantoju insultu. Danu tā ir ka admini draugos ir. Lūdzu unbanojat mani, nākamreiz ar šitādiem uzmanīgāks būšu.

Pēdējo reizi rediģēja Suprīīīms, 2020. gada 31. oktobrī, 22:23.
Angelis
Veterāns
daunis
1201 atbildes forumā
Online: 149d 23h 5m
Redzēts 2023. gada 09. septembrī, 23:57
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 31. oktobrī, 22:09
0
post

:D GIF clown emojis trump - animated GIF on GIFER

edit: "insulta nebija" labi tad es uzskatu, ka ģimenes nodiršana rupjos vārdos ( nevēlos šeit tos rakstīt ) nav insults :D +ne tikai man tu gudrus vārdus rakstīji par ģimeni bet gan arī maniem biedriem, aborta atlieka staigājošā tu.

 

Lieks posts, sodīts // Lauronja 

Pēdējo reizi rediģēja Lauronja, 2020. gada 31. oktobrī, 22:56.

cau

amsterdam
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
Lietotājs++
sღиɨς
335 atbildes forumā
Online: 16d 3h 6m
Redzēts 2023. gada 06. jūnijā, 01:00
Pievienots, 2020. gada 31. oktobrī, 22:22
0
post

Palūgšu noeditot un ierakstīt administrācijas locekļa ucp kas ir - command [ Frank_Wes ]. 

Vēlētos nedaudz izskaidroties par rakstīto sūdzībā ''Tad es pirkola pēc uzrakstīju random mājaslapu un pateicu lai viņš tur ieet, nē mani nobano par kaitniecisku mājaslapu došanu citiem spēltājiem un toksisku atieksmi'' un tu jau aizmirsi piebilst to ka tu rakstīji /pm ''Kur dzīvo?'' /pm ''ai labi nevajag'' /pm ''pats tūlīt uzzināšu'', pēc kā tu aizsūtīji saiti. Un sūdzībā tu raksti ka saite ir random aizsūtīta un nesatur neko? Izskaidrojies lūdzu, ja tas tev protams nesagādās nekādas problēmas ;) 

'' Who you wanna hate now?
Pretty soon you gonna hate me '' 

 

Suprīīīms
Lietotājs
43 atbildes forumā
Online: 4d 11h 49m
Redzēts 2022. gada 03. martā, 14:11
Pievienots, 2020. gada 31. oktobrī, 22:25
3
post

Tas bij tikai tā gribēju iebiedēt, jo viņš vislaik man draudēja untt.

Kapracis
Galvenais administrators
Lojālais lietotājs
ausdrazisfm
735 atbildes forumā
Online: 52d 19h 5m
Redzēts 2023. gada 20. novembrī, 14:10
Pievienots, 2020. gada 01. novembrī, 08:46
0
post

Apelācija apstiprināta, lai turpmāk nenotiktu lidzīgas situācijas, palūgšu iepazīties ar servera noteikumiem. 
Un uzskatu, ka Jums vajag atvainoties administrācijas sastāvam.

 


Lietotāji skatās šo tēmu: 0