bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Sūdzība par administrāciju
4
0
topic
[Sūdzība] command
Raivic
Lietotājs
77 atbildes forumā
Online: 3d 11h 47m
Redzēts 2021. gada 26. aprīlī, 01:32
Pievienots, 2020. gada 31. oktobrī, 17:08

Tavs lietotājvārds: Raivic

Augstākstāvošā/o lietotājvārds: command

Iesaistīto personu lietotājvārdi: -

Ko augstākstāvošais/ie pārkāpa: IespējamsTroll / Bezatbildība

Pierādījumi:

 

Komentāri:  Es šo negribēju rakstīt, bet tas nav pieņemami. Veselu diennakti gaidi kad saņemsi to, ko esi noerpojis. Beigās kad beidzot pieņem tavu reportu. Tu nesaņem savu noerpoto itemu, bet vienu lielu apsmieklu no augstākstāvošā. Respektīvi mans f3 biedrs noerpoja kad izprintē 30.000$ naudas vienības banknotēs, viss redzams  šeit. Protams tas rp nav tas svaigākais meistardarbs, bet vismaz centās. Ko es saņemu? /writenote zīmītes un nekādu skaidrojumu no augstākstāvošā. Ieteikums nākotnei, vismaz izstāsti kas šajā situācija bija nepareizs, kas tev lika izsniegt ko tādu, vai arī tas viss ir viens liels troll? Es ļoti ceru ka nē. No hate.

 

command
Izstrādātājs
LABDIEN
125 atbildes forumā
Online: 14d 14h 55m
Redzēts 2023. gada 24. septembrī, 21:12
Pievienots, 2020. gada 31. oktobrī, 17:12
1
post

Saņēmi to, ko norpoji. Izdrukāji no sava printera banknošu bildītes. Tu gaidīji ko citu?


LABDIEN

Kas attiecas uz Lauvām, tad šeit joki mazi, jo Zvēru karalis kļūdas nepiedod. Viņš/-a ir bara līderis, viņa viedoklī ieklausās, viņam seko. Lauvas ir azartiskas darbā, mīl tērēt naudu, aptver sevi ar skaistumu un krāšņumu, tiecas pēc sabiedrības uzmanības. Šiem cilvēkiem dzīve ir kā milzīga skatuve ar gaismām un pienācīgu publiku. Lauvas pārliecināti soļo caur dzīvi ar lepni paceltu galvu. Cieņa un varenība – divi galvenie šīs zīmes dzīves dzinuļi. Lauvas ir labas pret tiem, kuri ir vājāki nekā viņi paši, bet tikai tādā gadījumā, ja otrs cilvēks pēc tā tiešām tiecas. Nevajadzētu mēģināt Lauvu piekrāpt, jo viņu “kodiens” un “uzbrukums” nav domāts vājiem nerviem.

 

"luize izglabs, goblins unbanos"
- kapracis 6/10/2020

"viņš vislaik tāds dirsīgs ir?"
-helludoin 8/7/2020

 

Raivic
Lietotājs
77 atbildes forumā
Online: 3d 11h 47m
Redzēts 2021. gada 26. aprīlī, 01:32
Pievienots, 2020. gada 31. oktobrī, 17:13
0
post

Tas ir NAUDAS printeris, ja tas būtu BILDĪTES printeris, tad es vēl saprastu. Atšķīrību neredzi?

Iepriekš tika runāts vai printēt drīkst, man atbildēja pozitīvi un teica jā, bet ne lielā daudzumā!

Pēdējo reizi rediģēja Raivic, 2020. gada 31. oktobrī, 17:13.

command
Izstrādātājs
LABDIEN
125 atbildes forumā
Online: 14d 14h 55m
Redzēts 2023. gada 24. septembrī, 21:12
Pievienots, 2020. gada 31. oktobrī, 17:18
0
post

Tad arī tas ir jānorpo normāli, nevis caur dirsu jāizprintē 30 tūkstoši. Jebkurā wikihow tutorialā tu atradīsi kā to izdarīt, tajos screenos nebija nekādas centības.


LABDIEN

Kas attiecas uz Lauvām, tad šeit joki mazi, jo Zvēru karalis kļūdas nepiedod. Viņš/-a ir bara līderis, viņa viedoklī ieklausās, viņam seko. Lauvas ir azartiskas darbā, mīl tērēt naudu, aptver sevi ar skaistumu un krāšņumu, tiecas pēc sabiedrības uzmanības. Šiem cilvēkiem dzīve ir kā milzīga skatuve ar gaismām un pienācīgu publiku. Lauvas pārliecināti soļo caur dzīvi ar lepni paceltu galvu. Cieņa un varenība – divi galvenie šīs zīmes dzīves dzinuļi. Lauvas ir labas pret tiem, kuri ir vājāki nekā viņi paši, bet tikai tādā gadījumā, ja otrs cilvēks pēc tā tiešām tiecas. Nevajadzētu mēģināt Lauvu piekrāpt, jo viņu “kodiens” un “uzbrukums” nav domāts vājiem nerviem.

 

"luize izglabs, goblins unbanos"
- kapracis 6/10/2020

"viņš vislaik tāds dirsīgs ir?"
-helludoin 8/7/2020

 

Lietotāji skatās šo tēmu: 0