bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Mehāniķa spēju pieprasījumi
1
0
topic
[Mehāniķa spejas] Martin Wilson
danisLV
Lietotājs
26 atbildes forumā
Online: 22h 26m 44s
Redzēts 2021. gada 15. maijā, 19:19
Pievienots, 2020. gada 29. oktobrī, 14:38

 

Prasības lai iegūtu mehāniķa spējas

-Serverī jābūt aktīvam-

-Jābūt mehāniķu frakcijā (izņēmums ir dzīvesstāsts, tur jābūt minētam ka ikdienā ar to nodarbojies)-

-Admin jail'i nedrīkst būt vairāk par 3-

Anketa

-IC-

Tēla Vārds Uzvārds:Martin Wilson

Frakcijas Nosaukums:Pirms tam strādāju MLC workshopā tagad tas ir likvidēts, bet vēlos palikt par mehāniķi. Tagad tik daudz vairs nestrādāšu, labošu kādiem saviem klieentiem esošajiem un paziņām.

Kādiem nolūkiem nepieciešamas mehāniķa spējas?(Vismaz 50 vārdi):Esmu pamanijis, ka daudzi nevar atrast mehaniki kad vajag, tapec esmu nolemis ka palidzesu ar mehanika pakalpojumiem. Pakalpojumus es sniegsu sava servisa pie paša csdd.Kad es busu mehanikis es uzlabosu auto arejo izskatu, stavokli un ari salabosu piemeram motoru, kas ir pieprasita lieta. Ar masinam man jau sen ir paticis nemties tapec velos to turpinat. Doma man ir nopirkt ari sev kadu mazda rx-7 un uzlabot to gan no arpuses, gan zem motora parsega.

 

-OOC-

SS ar Roleplay */me* un */do* kur to attēlo kādu no dotajām situācijām (riepu maiņa, mašīnas krāsošana, logu tonēšana, bampera maiņa):/do bbs diski būtu sapakoti kastēs.
/me ar kreiso roku no kabatas izvelk papīra nazīti , pēc kā pārgriež kastes skoču un attaisa kasti.
/me ar kreiso roku ieliek nazīti kabatā , pēc kā no diskiem noņem mīkstinošo materiālu.
/do noliktavā stāvētu galīgi jaunas riepas.
/me ar krieos roku satver divas riepas , pēc kā ar labo roku satver arī divas riepas.
/me nes riepas uz montāžas aparātu.
/me noliek visas 4 riepas blakus montāžas aparātam , tās visas ieziež ar speicālu montāžas smēri.
/me ar labo un kreiso roku palīdzību izceļ ārā vienu disku , pēc kā uzliek to uz montāžas aparāta un nostiprina to.
/me ar abām rokām uzspiež iziesto riepu un diska , pēc kā ar montāžas aparātu uzmauc to virsū uz diska.
/me ar kreiso roku no kompresora atvelk gaisa šļūteni , pēc kā pieliekot pie ventīla iepūš tajā precīzi 2,2bar.
/me ar abām rokām noņem riteni no montāžas aparāta , pēc kā uzliek to uz balansēšanas stenda un ieslēdz to.
/do ritenim būtu nedaudz nestabila rotācija.
/me ar labo roku no kastītes paņem atsvariņus , pēc kā salīmē tos uz diska iekšmalā.
/me ar kreiso roku ieslēdz balansētāju , pēc kā apskatoties monitoriņā , secina ka ritenim viss ir labi.
/me visu to pašu procesu izdara visām pārējmām 3 riepām.
/me ar labo roku izvelk dankrotu , pēc kā paliek to zem auto un paceļ to gaisā.
/me ar labo roku satver trieciena uzgriežņu atslēgu , pēc kā atskrūve 5 skrūves kas tur disku pie auto.
/me ar abām rokām noņem nost veco ratu , pēc kā ar abām rokām uzmauc jauno un ieliek 5 skrūves tajā.
/me ar labo roku turot trieciena uzgriežņu atslēgu pievelk visas 5 skrūves zvaigžņu paternā.
/me to visu izdara arī ar pārējiem 3 auto ratiem.
/me ar labo roku pagriež dankrota rokturi , pēc kā mašīna nolaižās lejā.
/me ar labo roku dankrotu novelk malā , pēc kā nedaudz ar lupatiņu notīra jaunos diskus.
/do viss būtu gatavs apmēram stundas laikā.

SS no */history*:https://prnt.sc/urh7dc

Vārds Daniels

Vecums:16gadi

 

-OOC-

SS ar Roleplay */me* un */do* kur to attēlo kādu no dotajām situācijām (riepu maiņa, mašīnas krāsošana, logu tonēšana, bampera maiņa):

SS no */history*:

Vārds Daniels

Vecums:16gadi

Pēdējo reizi rediģēja danisLV, 2020. gada 29. oktobrī, 14:40.
FalkeLV
Bijušais administrators
DK
884 atbildes forumā
Online: 35d 9h 7m
Redzēts 19. februārī, 00:25
Pievienots, 2020. gada 29. oktobrī, 14:49
0
post

Umm, serviss aiztaisījās, bet spējas tev ta palika, ne?

Saprotu, ka raksti jaunu pieteikumu, bet kāpēc jāpārkopē no iepriekšējā pieteikuma rp?

Gaidu paskaidrojumu, tad lemšu tālāk!


Dzīve ir viena sarežģīta lieta, un tajā ir nepieciešams pastāvīgi sev atgādināt, kas tu esi un uz kurieni tu ej!
/@edavardi

 

 

danisLV
Lietotājs
26 atbildes forumā
Online: 22h 26m 44s
Redzēts 2021. gada 15. maijā, 19:19
Pievienots, 2020. gada 29. oktobrī, 16:37
0
post

Ne spējas man viens ad noņēma jo teica ka neesmu vairs f3, un nokopeju jo tas ir viens un tas pats char un man likas ka no sevīm var kopēt

FalkeLV
Bijušais administrators
DK
884 atbildes forumā
Online: 35d 9h 7m
Redzēts 19. februārī, 00:25
Pievienots, 2020. gada 29. oktobrī, 22:09
0
post

Kopēšanu nepieļauju, uzerpo ko jaunu!


Dzīve ir viena sarežģīta lieta, un tajā ir nepieciešams pastāvīgi sev atgādināt, kas tu esi un uz kurieni tu ej!
/@edavardi

 

 

danisLV
Lietotājs
26 atbildes forumā
Online: 22h 26m 44s
Redzēts 2021. gada 15. maijā, 19:19
Pievienots, 2020. gada 29. oktobrī, 22:51
0
post

/do apskatās kā ņemās nost durvis

/do redz ka ir tikai jaizmanto 14mm atslēdziņa lai noņemtu durvis.

/me sāk ņemt nost auto durvju paneli.

/do redz ka viegli ar klipšiem ņemas nost 

/me atvieno no klipšiem auto durvju paneli un sāk lēnām ar kreiiso roku atvienot vadus no auto durvju paneļa  un ar kreis roku vadus nolaiž zeme 

/me auto durvju paneli paliek tālak un noliek uz zemes 

/me paņem 14mm atslēdziņu un sāk skrūvēt vaļā durvju enģes  

/do pēc 10 min ir atskrūvētas durvju skrūves

/me ar abam rokam satver durvis un aiznes mala un atstute pret sienu

/me ar abam rokam paņem jaunāsa durvis un aiznes pie auto 

/me ppasauc palīgu kas palīdzēs pieturēt durvis lai viņas pieskrūvētu 

/me paņem atslēgu 14 mm un skruvē durvis klāt  lai stāvētu uz enģēm

/do pēc 13min ir pieskrūvētas durvis

/me paņem  auto durvju paneli ar kreiso roku  un pienes pie auto

/me paņem vadus ar labo roku un savieno vadus kur viņi bij

/do pēc 3min ir vadi savienoti 

/me ar abam rokām piespiež auto durvju paneli pie durvim un aizklipsejas auto durvju paneli pēc kā nevar panelis pakusteties

/me pārbauda vai durvis strādā 

/do redz ka durvis strādā 

/me noliek atpakaļ vietā atslēgas.

FalkeLV
Bijušais administrators
DK
884 atbildes forumā
Online: 35d 9h 7m
Redzēts 19. februārī, 00:25
Pievienots, 2020. gada 29. oktobrī, 22:57
0
post

Varēja jau ko labāku uzerpot, bet nav arī tik traki

Apstiprinu


Dzīve ir viena sarežģīta lieta, un tajā ir nepieciešams pastāvīgi sev atgādināt, kas tu esi un uz kurieni tu ej!
/@edavardi

 

 

Lietotāji skatās šo tēmu: 0