bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Ieteikumi
6
2
topic
Administrācija
Valchhaaa
Biedrs
595 atbildes forumā
Online: 35d 18h 5m
Redzēts 27. februārī, 17:44
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 28. oktobrī, 19:39

Administrācija

Čau visiem kas šo laisa, izdomāju padalīties ar savām  domām par administrāciju, zinu Dāvim(BunnyHop) šo nepatiks lasīt, jo viņam tā jau ir daudz darba, un vēl uzrakstīt topiku par administrāciju neauzlabos viņa garīgo, bet gan pasliktinās to. Es šo nevēlējos rakstīt dēļ viena iemesla, zinu ka man pēctam rakstīs Pmos un teiks, ka kautko esmu izdomājis ( Vai arī zem topika) Labi, es padalīšos ar savām domām par administrāciju un teikšu tā: Cilvēki sūdzās, ka viss ir slikti, vai ka administrācija neņem reportus, es pateikšu jā, tā ir,reportu ir daudz, administrācija/gmi online ir daudz, kur būtu problēma? Neredzu problēmu, lai nepaņemtu reportu, vai vismaz atnāktu ''Drīz atnāks Administrātors, es tikko pasaucu'' Bet tā nav, vismaz ik dienu redzu kādus 5 Gmus, kuri neko nedara, labi varbūt citreiz ienāk, lai paņemtu kādu reportu, liekās ka tā zaļā zīmīte ir tikai priekš izskata, nevis lai palīdzētu spēlētājiem ( Citreiz tā arī ir ar Administrātoriem) Tās reizes, kad esmu uzrakstījis reportu ''Nevēlās erpot, atsakās no RP'' (Vai ko tamlīdzīgu, kas ir ļoti svarīgs'' man tikai tagad 1 reizi kāds paņēma reportu tik ātri, cik neviens nekad nav ņēmis reportus,(Shoutouts Kiwix) Cilvēki nesūdzētos, ka jūs esat lēni, vai nek nevēlaties darīt, ja jus neslinkotu un darīto to visu, ko jūs rakstījāt ļoti glīti iekš GM Pieteikuma topika, rakstot pieteikumu visi rakstīja un solīja savas lietas, bet amn tagad ir jautājums, vai jūs darat tās lietas, kuras jūs solijāt iekš pieteikuma, ja spēlētāji sūdzās par jums?? Otrā lieta:Administrātoru(Visvairāk Frakciju līderi) Pretī nākšana, es un domāju ka citi ir vēlējušies izveidot kādu interesantu frakciju, kura ir neparasta, vai vienkārši nav redzēta iekš RP, labi uzdrukājam topiku, iedod F3 paneli, paerpojam, bet ar laiku saprotam, ka vēlamies šo spēli vairāk pacelt, lai varētu kautko vēl uztaisīt, rakstam adminam, ''Vēlos kautko uzlabot, ko tādu kas nekad nav bijis, bet vajag tavu palīdzību'' Paiet ļoti daudz laika, Administrātors iekš foruma tikai drukā, rēc ar saviem čomiem pr bezsakaru, labi saprotu nedaudz jau var, bet ja jūs esat administrātori, jums ir jauzklausa spēlētājs, nevis jāsēž čatā un jādrukā. Tieši runājot par pretī nākšanu, jums ir jāpanāk pretī spēlētājam, lai izlemtu to, ko viņš vēlās veidot, vai lai varētu īstenot ideju, bet vai tas notiek? Nu nē.(Vismaz privātajās ORG, nezinu kā nelegālajās) Man šis jau ir nedaudz apnicis, ka man ir jālūdzās, lai paskatās Pmus, vai lai palīdz man, vienmēr, lai ar kādu ad sazinātos, man viņam ir jāraksta vairākas reizes, jālūdz. (Dāvi nedusmojies, zinam ka tev nav laika) Cmon, saturās sākat nākt pretī spēlētājiem, ņemiet ātrāk reportus, kā arī vispār paliekat draudzīgāki un pretīnākošāki pret spēlētājiem, domāju ka šādi viss noritēs, tad arī spēlētājiem būs prieks ar jums sadarboties, daram to, ko smuki rakstījāt,solījāt.

28.10.20

 

Bambusa Lācītis 

pagarinatajs
Nejaušs incidents
lietotajs++:)
edu sudus
285 atbildes forumā
Online: 16d 0h 17m
Redzēts 31. martā, 22:10
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 28. oktobrī, 19:50
0
post

oficiali sis ir ieteikums, faktiski tas ir tavs viedoklis un teoretiski ta ir diskusija. 

jancigi.

Raivic
Lietotājs
77 atbildes forumā
Online: 3d 11h 47m
Redzēts 2021. gada 26. aprīlī, 01:32
Pievienots, 2020. gada 28. oktobrī, 19:53
0
post

Pilnībā tev piekrītu!

Pēdējo reizi rediģēja Raivic, 2020. gada 28. oktobrī, 19:54.

Scrubs
Uzraugs
Biedrs
lvbrok
587 atbildes forumā
Online: 18d 21h 12m
Redzēts 8. maijā, 12:20
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 28. oktobrī, 20:18
0
post

Kapēc neņem reportus?

Ir viens iemesls- AFK, tas ir sūdīgi.

Otrs iemesls. Viņiem pašīem notiek IC un RolePlay's viņiem visiem nav jaatbild 24/7 uz report. Pēc manām domām visi ņem, ja var un māk kautkā palīdzēt.

 

Ricins
Lojālais lietotājs
Seržants
Mafia
Ričiņš
1783 atbildes forumā
Online: 125d 14h 50m
Redzēts Vakar, 22:58
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 28. oktobrī, 20:24
0
post

Topiks Lkm izveidots, jo pa maz uzmanību trūkums. Piedo, bet ta ir.


Castellani
Bijušais administrators
Lietotājs++
1037 atbildes forumā
Online: 113d 19h 39m
Redzēts 2022. gada 15. novembrī, 11:06
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 28. oktobrī, 20:35
0
post

Valcha, tev ka tikai pačīkstet cik te sūdīgi.. 

Sāksim ar to ka ad/gm arī mēdz sēdēt Ic un erpo kaut ko.. 

Neredzu problēmu lai paņemtu reportu.. Problēma ir jūsos, ka nevarat paciesties, mēs arī esam aizņemti un palīdzam citiem, jūs neesat serveri vienīgie kam vajag visu laiku ad.. Ir reporti kuri ievelkas uz ilgu laiku, bet jūs, piedod ka debīli vēl spamojat pm'a dēļ kuriem viss jūk... Un vēl kko saki par gmiem.. Viņi ir jauninie, ne visi ar lielu pieredzi, citi vēl mācās, tU saki ka vslk sēž /gduty un neko nedarai, ka tu vari zināt ka neko nedara??? Viņi varbūt tajā laika sēž ar jaauiemajam gmlounga un bende sev nervus.. T

runājot par f3.. Ko tu gribi jaunu uzstaisit, pacelt??? Es tik redzu kā tev visu laiku vajag ad/gm, ka ari visu laiku naudu prasi.. Kam tev to nauda?? Ja gribi kko pacelt, tad lūdzu tiec pats ar visu galā nevis dēļ kkadiem sīkumiem čiksti ad.. Administrācija tev forumā atbild un izsniedz paneli tad kad ir laiks, nevis tad kad tu gribi.. 

Animated GIF

 

PETER1ZZ
Lietotājs
PETJONS
363 atbildes forumā
Online: 36d 12h 48m
Redzēts 26. aprīlī, 19:48
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 28. oktobrī, 20:39
0
post

Huh,jums no malas liekas,ka tas ir viss tik ez  un vienkārši,tā nemaz nav,administrācija arī savu laiciņu velta atveidojot roleplay IC,nevis only sēdēt reportos,tak arī saprotat mūs,cik var jau.

Puse no esošajiem reportiem ir  '' var fix veh ,/getveh '',kad jūs paši spēsiet saprast to,ka  jājiet  pašiem tikt galā ar tāda veida problēmām,nu izņemumi ir tikai tad,ja ir bugā or smth,bet tā reali ir.

 ~Nepatiesi fakti~

 


FizzyS
Lietotājs++
.
233 atbildes forumā
Online: 15d 18h 52m
Redzēts 2023. gada 04. augustā, 16:17
Pievienots, 2020. gada 28. oktobrī, 20:40
0
post

Lieka laika tērešana lai ko tādu rakstītu / lasītu verat ciet p.s staff galvenais pienakums nav sedet 24/7 on duty un palidzet tev visiem gribas ari būt IC -_-

RavenS
Biedrs
509 atbildes forumā
Online: 35d 6h 38m
Redzēts 2022. gada 28. decembrī, 23:07
Pievienots, 2020. gada 28. oktobrī, 20:51
0
post

atkal jau, pilnīgi bezjēdzīgi

 

DriverOG
Servera administrators
Frakciju komanda
Transportlīdzekļu komanda
136 atbildes forumā
Online: 16d 1h 23m
Redzēts 16. aprīlī, 14:30
Pievienots, 2020. gada 28. oktobrī, 20:53
2
post

Can vouch, draiver reportus neņem vispār.

raciskalnus
Lietotājs
21 atbildes forumā
Online: 9h 54m 37s
Redzēts 2020. gada 03. decembrī, 13:12
Pievienots, 2020. gada 28. oktobrī, 20:55
0
post

Atbalstu, ar administrāciju ir švaki! Mest Draiver ārā.

Bosch
Servera administrators
Frakciju komanda
Veterāns
1009 atbildes forumā
Online: 109d 9h 37m
Redzēts Vakar, 21:19
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 28. oktobrī, 20:56
2
post

Jusu argumenti huinja
Piemērs: https://imgur.com/a/vNo82l3
 

Bruh, kur noteikums, ka no 2 staff locekļiem (gan gm, gan ad) ir jabut on duty vismaz vienam? Lol, tas tik daudz šādu problēmu atrisinās.

muhtars
Lietotājs
25 atbildes forumā
Online: 17h 6m 18s
Redzēts 2021. gada 26. februārī, 11:45
Pievienots, 2020. gada 28. oktobrī, 21:07
0
post

@KrazY nerunā par to kas ir un kas nav viegli, tu savu statusu nopirki tāpat kā ms. pudulis

Pēdējo reizi rediģēja Dinčaa, 2020. gada 28. oktobrī, 21:18.
muhtars
Lietotājs
25 atbildes forumā
Online: 17h 6m 18s
Redzēts 2021. gada 26. februārī, 11:45
Pievienots, 2020. gada 28. oktobrī, 21:10
0
post

uzmīzt par dp, man nav jagaida stunda kamer manu reportus panems, lai gan online sez 8 staff memberi, ta tas nestrada saules.

Brīdināts // Dinčaa

Pēdējo reizi rediģēja Dinčaa, 2020. gada 28. oktobrī, 21:18.
draiver
Bijušais administrators
347 atbildes forumā
Online: 42d 11h 9m
Redzēts 3. maijā, 20:48
Pievienots, 2020. gada 28. oktobrī, 21:24
1
post

Can vouch, draiver reportus neņem vispār.

Man ir visvairāk reporti no adminiem.

command
Izstrādātājs
LABDIEN
125 atbildes forumā
Online: 14d 14h 55m
Redzēts 2023. gada 24. septembrī, 21:12
Pievienots, 2020. gada 28. oktobrī, 21:51
0
post

Uzrakstīji divas problēmas kuras visiem ir zināmas bez reāliem risinājumiem. Ja sajuties kā Yostu, varēji vismaz nerakstīt boldā un ar italic, lai acis negriež ārā.


LABDIEN

Kas attiecas uz Lauvām, tad šeit joki mazi, jo Zvēru karalis kļūdas nepiedod. Viņš/-a ir bara līderis, viņa viedoklī ieklausās, viņam seko. Lauvas ir azartiskas darbā, mīl tērēt naudu, aptver sevi ar skaistumu un krāšņumu, tiecas pēc sabiedrības uzmanības. Šiem cilvēkiem dzīve ir kā milzīga skatuve ar gaismām un pienācīgu publiku. Lauvas pārliecināti soļo caur dzīvi ar lepni paceltu galvu. Cieņa un varenība – divi galvenie šīs zīmes dzīves dzinuļi. Lauvas ir labas pret tiem, kuri ir vājāki nekā viņi paši, bet tikai tādā gadījumā, ja otrs cilvēks pēc tā tiešām tiecas. Nevajadzētu mēģināt Lauvu piekrāpt, jo viņu “kodiens” un “uzbrukums” nav domāts vājiem nerviem.

 

"luize izglabs, goblins unbanos"
- kapracis 6/10/2020

"viņš vislaik tāds dirsīgs ir?"
-helludoin 8/7/2020

 

Devitais
Bijušais administrators
460 atbildes forumā
Online: 27d 15h 16m
Redzēts 2023. gada 16. oktobrī, 17:08
Pievienots, 2020. gada 28. oktobrī, 22:02
0
post

Ok. Teikumi jāmācas likt.(punkti)

Ko lai saka tie gamemasteri kaut kādi iedomīgie ir.

Laikam Valča ir parādijis sevi viņiem no sliktās puses.

 Šautouts Sippai viņš ņem visus reportus ko var.

Fucking yo shawty before she leavin

Raivis
Servera administrators
Frakciju komanda
444 atbildes forumā
Online: 52d 19h 58m
Redzēts 6. maijā, 22:35
Pievienots, 2020. gada 28. oktobrī, 22:04
0
post

ljoti patikami lasit un es izdomaju ka tas ir tavs viedoklis kurs man neinterese paldies par uzmanibu veiksmi serveri

DriverOG
Servera administrators
Frakciju komanda
Transportlīdzekļu komanda
136 atbildes forumā
Online: 16d 1h 23m
Redzēts 16. aprīlī, 14:30
Pievienots, 2020. gada 28. oktobrī, 22:18
0
post

Sentēvu tradīcijas vēsta, ka ja admins lielās ka viņam ir visvairāk reportu un po faktu viņš reportus ikdienā neņem, tad admins bugo reportus...

LaMpAcKa
Lietotājs
Lampačka
149 atbildes forumā
Online: 6d 8h 35m
Redzēts 2022. gada 11. decembrī, 22:55
Pievienots, 2020. gada 28. oktobrī, 22:36
0
post

Nekad nekas nav labi, administrācija nekad neko nedara, protams.

Saproti to ka mums nav 100 rokas, pieņemsim es pats personigi ja rezdu reportus kuros varu palīzēt, insta palīdzu ja neesmu aizņemts ar ic lietām, lietotājiem ir jaciena administrācija un jasaprot tas ka nevaram palīdzēt visiem vienlaicīgi.

Valchhaaa
Biedrs
595 atbildes forumā
Online: 35d 18h 5m
Redzēts 27. februārī, 17:44
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 28. oktobrī, 22:37
2
post

@command es nelīdzinos vai nejūtos drukājot topikus kā Jostu, man vienkārši ir reāli zajobs, ka es cenšos, rakstu, kāds nāk pretī??? Nu nē, moška Bunnys citreiz vai Castellani.

Bambusa Lācītis 

Lietotāji skatās šo tēmu: 0