bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Arhīvs
1
0
topic
LSZD
Nols
Lietotājs
Nols
6 atbildes forumā
Online: 9h 10m 18s
Redzēts 2021. gada 17. oktobrī, 12:34
Pievienots, 2020. gada 28. oktobrī, 16:04

PIETEIKUMA IESNIEGŠANA.


1. Posms - Personīgā informācija.

Vārds, Uzvārds: Mike Konor 

Personas kods: 120891-335678

Vecums: 29

Dzimums: Vīrietis

Tautība: Amerikānis 

Rase: melnādainais 

Telefona nummurs: 666909

Dzīvesvieta: Los santos El corona

Deklarētā dzīvesvieta: El corona 

Kriminālā pagātne: Nav kriminālās pagātnes, esmu sēdejis tikai par stulbu iemeslu 


2. Posms -  Anketa un vakances izvēle.

Vai jebkad esi interesējies par to, kas notiek ziņās, kā tās veido?: Jā es esmu interesējies par to jau kopš bērna kājas, vienmēr ir paticis skatīties televizorā ziņas vai pa rādio klausīties tās vai arī intervēt kādu personu. Vienmēr tas ir paticis

Kāpēc uzskati, ka vari būt noderīgs LSZD?: Es uzskatu, ka esmu gatavs to darīt bez problēmām jo esmu pieredzējis jau, bet to darīju citā pilsētā tagad esmu pārvācies uz Los santos kur arī tagad dzīvoju un turpināšu dzīvot un cerams arī informēt kā arī stāstīt jaunas un labas ziņas citām personam un intervēt tās.

Vai uzskati, ka esi gatavs ziedot sevi darbam jebkurā diennakts laikā?: Jā esmu gatavs uz visu šāda veida darbam jo agrāk visu laiku tā notika, bet varu derēt ka Los santos ziņas būs kautkas jauns un nepiedzīvots. 

Iepriekšējā darbavieta?: Las vegas ziņu dienests un autobusa šoferis kā arī privātais šoferis.

Izglītība: Augstskolas izglītība, Maģistra grāds un bakalaura grāds. 

Vai esi gājis kādus Žurnālista/Fotogrāfa kursus?: Žurnālista kursos esmu bijis tikai uz vienu nodarbību tā arī neko neiemācijos jo pēc tam pārvācos uz Los santos

Vai tava privātā dzīve neietekmēs darba gaitu?: Nē, esmu darbaholiķis un esmu gatavs uz visu darba dēļ

Vai tu spēj rīkoties ātri, reizēm nemanāmi?: Tieši tā.

 

Vēlāmā vakance(Atstāj 1, pārējās izdzēs):

Pasākumu Organizators

Paparaci

Intervētājs

Viens no šiem es vēlos kļūt

 


3. Posms -  Out Of Character

Vecums(Ja esi zem 15, vari neturpināt, ar retiem izņēmumiem):

Ekrānšāviņš no admin /history: Iemetu jau pirmajā sadaļā. 

Nospēlētās stundas: 14

Vārds: Noels

Vai māki apieties ar Photoshop, vismaz kvalitatīvi ar Paint?(Svarīgi): Kvalitatīvi nē, bet mācēt māku. 

Tavs UCP iekš spēles?: Alonzo


4. Posms - Nobeigums.

Papildus informācija.

Tavs Discord, ja izmanto : Noeleeens#9391

Komentāri, kurus ņemt vērā, izskatot pieteikumu: Varu pateikt tikai to ka esmu gatavs šim darbam. 

Kristherz
Lietotājs++
150 atbildes forumā
Online: 9d 22h 29m
Redzēts 6. martā, 06:33
Pievienots, 2020. gada 28. oktobrī, 16:43
0
post

Labdien cien. M.Konor , izlasot jūsu iesūtīto anketu ar prieku varu paziņot ka tiekat izsaukts uz parrunām.

Sazinasimies ar jūms tuvāko 48 stundu laikā.

Ar cieņu Ziņu dienesta vadība.

 

Pēdējo reizi rediģēja Kristherz, 2020. gada 28. oktobrī, 16:44.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0