bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Sūdzība par spēlētāju
5
0
topic
(Sūdzība) Dmitar Nemanvic
Valchhaaa
Biedrs
595 atbildes forumā
Online: 35d 18h 5m
Redzēts 27. februārī, 17:44
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 27. oktobrī, 18:46

Paraugs, kuru jānokopē un jāizpilda, kad iesniedz sūdzību

Tavs lietotājvārds: Valchhaaa

Pārkāpēja/u Vārds_Uzvārds:  Rukitis

Iesaistīto personu lietotājvārdi:Es, Rukitis, kā arī daži Armēņi.

Ko spēlētājs/i pārkāpa: Mgoja, meloja, kā arī vispār, neļāva man erpot.

Pierādījumi: https://cdn.discordapp.com/atta…80/unknown.png

(Sameloja, lai mani ievilinātu)

https://cdn.discordapp.com/atta…10/unknown.png

(Vieta kur noerpoju, ka kāda persona pasauc PD)

(PD neatbrauca,  Dmitars un citi sāka teikt ad, nesauc mentus, nevajag FALSE)

 

 

Komentāri: Tātad, es ienāku Online, skatos man raksta Rukitis, labi atbildu, es zinu ka kautkas nebūs, bet still, man tāds labi, OOC paliek OOC, labi kautkur satiekamies, šis uzsāk IC man tāds Whaat? nu man nav citu iespēju, labi es arī, no nekurienes izlec persona mani atvāc, (Paļubov MG, jo tik ātrā laikā nevar pasaukt cilvēku) šis izlec ārā, sāk šaut, mani atvāc, kamēr esmu atvākts noerpoju, ka kāds pasauc PD(PD neatbrauca) (Kā arī Rukitis un citi sāka raudāt par to, ''NĒEEE PD NEVAJAG''SAKI LAI NEBRAUC'' izskatījās, ka Krazy ir uzpirkts. jums kauns nav serveri suakt par RP serveri? ja ir vismaz 50% kuri viarāk OOC nekā IC? kā arī nekad nevēlās zaudēt?

Tie kuri rakstīs ''Oi, valcha neraudi'' tiks sodīti.

 

Bambusa Lācītis 

FizzyS
Lietotājs++
.
233 atbildes forumā
Online: 15d 18h 52m
Redzēts 2023. gada 04. augustā, 16:17
Pievienots, 2020. gada 27. oktobrī, 18:50
0
post

labi no vienas puses tur rūķits izdarija nepareizi ,bet kur loģika *KrazY uzpirkts?* vienkarsi lai mes tevi nevestu prom mes gaidijam adminu erpiski tu biji aizvest prom un tu peksi izdoma ,ka kkāds gājejs meža vidu izsauc policiju uz pilsētu. Je nemāki zaudēt tad nespele.

marats
VIP
420 atbildes forumā
Online: 51d 3h 40m
Redzēts 28. aprīlī, 11:59
Pievienots, 2020. gada 27. oktobrī, 18:51
0
post

oi, valcha neraudi. 

Ir noteikums, ka ooc drīksti ignorēt, bet tu tieši centies mgot un iegūt identitāti oocly. Satikies, sākāt rpot, nav mana problēma. Es izdarīju, kas bija jāizdara un viss. Par to kā tu tur sasējies ar rūķīti, es nezinu, bet es biju klāt ar viņu, kad tu viņam zvanīji un teici, ka satiksaties. Es no malas visu novēroju kā jūs piebraucāt, kam arī ir ekrānšāviņi un pēc tam nofilmēju video kā tevi nošāvu. Paldies. 

https://mta.kick.lv/forums/topi…amp;post=48276 - paskaties pēdējos ss un sapratīsi.

Pēdējo reizi rediģēja marats, 2020. gada 27. oktobrī, 18:53.
Valchhaaa
Biedrs
595 atbildes forumā
Online: 35d 18h 5m
Redzēts 27. februārī, 17:44
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 27. oktobrī, 18:58
0
post

@Fizzys tas, kad PD tika izsaukts bija pirms jūs noerpojāt, ka mani ielikāt autiņā.

@ogralfs bet es IC nevaru neignorēt, saproti? es domāju OOC aizbraukt pačekot, kas kā es varu, bet ja sāk IC, man nav izvēles.

EDIT: DOmāju ka vēl būs apmēram 400 cilvēki, kuri ir saskaarušies ar šo tipu/tipiņiem iemetat savus Screenus, ja varat

Pēdējo reizi rediģēja Valchhaaa, 2020. gada 27. oktobrī, 19:00.

Bambusa Lācītis 

Laurz
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
Laurič
303 atbildes forumā
Online: 61d 19h 41m
Redzēts 2. maijā, 21:17
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 27. oktobrī, 19:00
0
post

Skoups laikam no pagātnes laikiem nemainās,visu sarunā ooc un tad ic

 

Lieks posts, sodīts // Lauronja 

Pēdējo reizi rediģēja Lauronja, 2020. gada 27. oktobrī, 19:23.

 

 

 

 

Angelis
Veterāns
daunis
1201 atbildes forumā
Online: 149d 23h 5m
Redzēts 2023. gada 09. septembrī, 23:57
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 27. oktobrī, 19:09
0
post

Ir ir :) ( varat nelikt warnu, es tikai papildinu sūdzību ar papildus pieradijumiem :( )

Edit: šāda ir attieksme no skoupa kad viņu atmaskoja C:

Pēdējo reizi rediģēja Angelis, 2020. gada 27. oktobrī, 19:18.

cau

Mayans M.C
Lietotājs
312 atbildes forumā
Online: 20d 15h 28m
Redzēts 2022. gada 28. februārī, 16:27
Pievienots, 2020. gada 27. oktobrī, 19:21
0
post

Tātad lieta sekojoša viss sākās ar to kad runajam visu OOC utt bet par tikasnos neko nebija runajusi un tad šis jaunēklis uzsāka sarunu IC,bet tas tā.

Nākošais kas viņam lika braukt ja vins labi abzinās kad nebūs labi,tad sākām rpot IC,bet man tagad ir jautājums Valcham nahuj tu brauci ja zināji kad šis notiks?

Pats tu arī pārkāpi noteikumu,ja tev liktu lekt uguni tu lektu?Nē tu nelektu a nahuj tad tu brauc,vot man ir tāds jautājums?

Kā man teica viens admins,neatklāšu kurš bet skanēja šada frāze,ja norunā tikšanos OOC un tu aizbrauc abas puses ir vainīgas,bet tu vēl iesaistījies Roleplay tāpēc tev paliek CK jo tu sāki ar mani atveidot lomuspēli un lomuspēli nobeidza ar to kad Ralfs un vina sabiedrotais tevi nošāva.

Nākošais tu teici visu laiku pagaidi utt un taisīji reconnect lai kavētu laiku un @KrazY bija jāgaida uz tevis jo traucēji lomuspēli jeb to kavēji un tad vēl izdomāji pateikt kad uztaisis reconnect uztaisot reconnect ienāci atpakaļ spēlē un sāki saukt mentus kaut tu biji iemest bagāžniekā un caur /do teici stop stop stop un traucēji atveidot lomuspēli,ja jums ir vajadzīgi screeni prasiet nosūtīšu administrācijai privāti!

Teikšu tā Valchaaa izvairījās no roleplay un raksti PM lai nemet vinam CK kas pagrutinaja Roleplay atveidošanu!


Kas skaitās ar Angelu pats arī man Discorda rakstīji varbūt nevēlies ar mani rpot utt,pirms tu kko dari padomā divas minūtes uz priekšu.Paldies par sapratni no manis ir viss.

Mayans M.C
Lietotājs
312 atbildes forumā
Online: 20d 15h 28m
Redzēts 2022. gada 28. februārī, 16:27
Pievienots, 2020. gada 27. oktobrī, 19:22
0
post

AA kā arī aizmirsu piebilst jaunēklis man prasīja nummuru nu lūdzu rekur bija iznākums!

Angelis
Veterāns
daunis
1201 atbildes forumā
Online: 149d 23h 5m
Redzēts 2023. gada 09. septembrī, 23:57
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 27. oktobrī, 19:23
0
post

HAHAHAHA , es tevi dc esmu nobloķējis, kā es tev varēju kko rakstīt atmar.

cau

Valchhaaa
Biedrs
595 atbildes forumā
Online: 35d 18h 5m
Redzēts 27. februārī, 17:44
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 27. oktobrī, 19:25
0
post

@Rukitis tu esi glups kā gliemezis, uzvedies kā bērns ar mantiņu mutē, vecīt ko tu provē izdomāt? tu mani par tīrāko lohu uzskati vai kā ar tevi? Tu man rakstīji savu nummuru, nevis es tev viņu prasīju, vienmēr kad braucu pie tevis tu visulaiku tēloji ka esi AFK, vecīt ja tu provē te dažiem batonus ausīs bāzt, nesanāks. izņemot šo situāciju es atrastu vēl 100 reizes, kurās esi izvairījies no RP, vai tādas vietas, kur tu vinkārši pasaki ''es neerpošu'' (Ja nemaldos vakar vai aizvakar tāda bija) Tu man atgādini gliemezi, jo glu lums esi, 24/7 maini savus viedokļus, normāli sar cilvēkiem nemāki runāt, kat tik sadirst pie tevis braucu jo viss no tevis tika padots OOC, es nodomāju nu, OOC tu man neko nevari izdarīt. 

Edit: Tu nevēlies atklāt taisnību, jo tev samaksāja 50k lai mani novāktu, mēģini tagad darīt visu, lai man nenoņemtu CK.

Amarozaks atvičaju..

Pēdējo reizi rediģēja Valchhaaa, 2020. gada 27. oktobrī, 19:29.

Bambusa Lācītis 

Lauronja
Meitene zeltene
Ig - @laura_helmane
325 atbildes forumā
Online: 25d 20h 37m
Redzēts 2021. gada 12. martā, 13:43
Pievienots, 2020. gada 27. oktobrī, 19:26
0
post

Lūgums izbeigt čatu zem šīs sūdzības.

Atļauts izteikties iesaistītām personām TIKAI papildus pierādījumu ievietošanai vai administrācijai, kas izskata sūdzību. 

Pretējā gadījumā katrs nākamais posts tiks sodīts ar 1 brīdinājuma punktu.


 

Valchhaaa
Biedrs
595 atbildes forumā
Online: 35d 18h 5m
Redzēts 27. februārī, 17:44
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 28. oktobrī, 15:04
0
post

Vēlviena situācija, kurā nepieņem zaudējumu, atsakās no RP:

(Būtu sen jau parāvis CK, bet ko padarīti, atmars paliek atmars)

 

Lieks posts, sodīts // Lauronja

Pēdējo reizi rediģēja Lauronja, 2020. gada 28. oktobrī, 23:40.

Bambusa Lācītis 

Valchhaaa
Biedrs
595 atbildes forumā
Online: 35d 18h 5m
Redzēts 27. februārī, 17:44
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 28. oktobrī, 23:11
0
post

Ā, jā aizmirsu:


 

Dp, sodīts // Lauronja

Pēdējo reizi rediģēja Lauronja, 2020. gada 28. oktobrī, 23:41.

Bambusa Lācītis 

Mayans M.C
Lietotājs
312 atbildes forumā
Online: 20d 15h 28m
Redzēts 2022. gada 28. februārī, 16:27
Pievienots, 2020. gada 28. oktobrī, 23:19
0
post

Atgadinasu tev velreiz ir noteikums Vaditajs DriveBy nevar veikt ko tu nesaproti?

 

Lieks posts, sodīts // Lauronja 

Pēdējo reizi rediģēja Lauronja, 2020. gada 28. oktobrī, 23:42.

Swufy
Servera administrators
Frakciju komanda
Lietotājs++
Gampels
387 atbildes forumā
Online: 17d 13h 41m
Redzēts 18. aprīlī, 02:47
Pievienots, 2020. gada 28. oktobrī, 23:28
0
post

Pareizi.

Edit : 12.1. Būdams transportlīdzekļa šoferis jums ir aizliegts drive-by. Atļauts pārējiem kas atrodas transportlīdzeklī DB braucošā/stāvošā stadijā un pielietot bindus attiecīgajai situācijai.

 

Lieks posts, sodīts // Lauronja 

Pēdējo reizi rediģēja Lauronja, 2020. gada 28. oktobrī, 23:43.

Tropkillaz
Vadošais administrators
Frakciju komanda
277 atbildes forumā
Online: 100d 8h 55m
Redzēts 6. martā, 21:29
Pievienots, 2020. gada 11. novembrī, 10:17
0
post

Situācijā abi divi esiet vainīgi, varēji vienkārši viņu ignorēt, bet ta vietā tu aizbrauci un te ir iznākums.

Slēgts.

There's no god, no saviour, no paradise and no life beyond. Our existence is limited. Nothing will save us from death.  Use your time on earth wisely.

Be kind to others, share your wealth - donate to the poor, protect the environment, use your opportunity every day to make earth a better place.

 

Lietotāji skatās šo tēmu: 0