bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Pieteikumi
11
3
topic
[uzraugs] ogralfs
marats
VIP
420 atbildes forumā
Online: 51d 3h 40m
Redzēts 27. martā, 16:39
Pievienots, 2020. gada 26. oktobrī, 20:53

Vajadzīgās prasības, lai pieteiktos Gamemaster.

Ar X atzīmē prasības kuras ir izpildītas!

• Jābūt reģistrētam forumā vismaz 2 nedēļas [+  ]
• Jābūt aktīvam forumā, un jāpārzina servera darbošanās struktūra [ + ]
• Brīdinājuma līmenis forumā nedrīkst pārsniegt 3 [ - ]
• Jābūt vismaz 15 gadus vecam , ja nav tad tālāk vari nerakstīt, neiesakam melot, jo viss tiek cītīgi pārbaudīts pēc serial un ip adreses, tiek iziets uz vecajiem profiliem un tiek iegūti dati.[ + ]
• Serverī nedrīkst būt vairāk par 3 aJailiem. [ - ]

• Serverī jābūt nospēlētām vismaz 100stundām.

Ja 3 no prasībām neatbilst, tālāk vari nerakstīt!

Anketa

Tavs vārds: Ralfs. 

Iepriekšējie nickname: wazijs.

Tavs vecums: 16.

Izveidotie personāži un frakcijas kurās darbojās:  Eduard Voskanyan.(W/S ARMENIAN POWER).

Pieredze kā Gamemaster: Pieredze uzrauga lomā ir liela. Pāris gadus atpakaļ biju uzraugs šeit, kick serverī, pēc tam sasniedzu arī administratora līmeni un tad nācās aiziet. Kādu gadu(?) atpakaļ biju uzraugs playhard serverī, kad tur vēl bija lielā aktivitāte, bet pazūdod tautai pazudu arī es. 

Pieredze Roleplay jomā: Pieredze jau ir iegūta pietiekoši plaša, lai ar to dalītos jaunpienācejiem. Lomuspēlē piedalos jau kopš 2014. gada un esmu apguvis pietiekami sfēru, lai ieteiktu katram jaunajam spēlētājam. Sākot ar legāla personāža uzsākšanu, beidzot ar nelegālā personāža uzsākšanu. Uzsāku lomuspēli exs serverī, kas savā ziņā jau bija labs rādītājs lv-rp sfērā. Apmēram gadus 2 atpakaļ, mēģināju rpot owlgamingā, kad vēl bija cilvēku kvantums serverī un bija iespēja izbaudīt Angļu lomuspēli un paralēli tam apgūt valodas zināšanas. Tie kuri mani pazīst ilgāk un vairāk kā spēlētaji, kuri uzsākuši spēlēt kickā, tad tie zin manas spējas. 

Vai kādreiz esi sodīts par kādu OOC Termina pārkāpumu?(Mūsu serverī): o jā, daudz.

Ja esi, tad cik reizes?: https://ibb.co/0Y9wHPS 

Iepazīstini mazliet ar sevi(Ja ir sasveicināšanās links, tad ieposto to!): -

Kas Tevi piesaista kļūt par Gamemaster tieši iekš mūsu servera?: Piesakos, jo man patīk pamācīt jaunajiem lietas, kuras tiem noderēs tālāk lomuspēles atveidošanā. Liels iemesls šim visam pasākumam ir arī saistībā ar jaunajiem gamemasteriem. Daži no tiem nespēj salikt gramatiski pareizu teikumu, kur nu vēl iemācīt lomuspēles pamatus, kurus paši līdz galam neizprot. Kā arī ir vēlme uzturēties šanī serverī, jo ar pārliecību zinu, ka tas nepazudīs pēc pāris dienām, kad serveris būs tukšs vai pie pirmajām grūtībām ar ddoseriem vai citiem sūdiem. Vēlviens faktors ir cilvēku daily skaits serverī. Tas ir augstākais kāds vien pašlaik ir iespējams un ar pārliecību zinu, ka šis cilvēku skaits nepazudīs. 

Motivācijas vēstule(250 vārdi kā minimums, obligāti tiks skaitīti): Šajā projektā es esmu jau kādus 4 gadus, ko apliecināt var cilvēki, kas arī šeit uzturēt apmēram tik pat sen. (Bunnyhops, ja nemaldos arī ir pietiekoši ilgi, lai atcerētos to). Tas nozīme to, ka esmu lojāls lietotājs šim pasākumam. Protams ir bijuši nesaskaņu brīži, kad ir aiziets no projekta uz kādu laiku un iegūt pieredzi citā projektā, bet vienmēr ir kas tāds, kas velk atpakaļ. Kā jau zināms šeit pat biju gamemasters un administrātors. Uz ielām bieži vien var sastapt busiņu braucējus, kuri neprot normāli izskaidrot kāpec viņi braukā un nevēlas veikt tēla attīstību. Tieši tādiem cilvēkiem gribās palīdzēt, lai top vairāk rpotāju, kuriem būtu vēlme pieteikties nedzīvajās valdības frakcijās un atbalstīt nelegālo lomuspēli, ar kuru tagad ir problēmas. Spēles uzraugs, jeb Gamemasters spēletājam iemāca tikai pašus pamatus un lomuspēles jēgu, ar kuru jau jaunais lomuspēles atveidotājs spētu pieteikties frakcijās vai pievienoties kādam nelegālajam  grupējumam, bet tas jau vairāk balstās uz paša interesi. Protams neskaitot vēl apmācīšanu ir daudz citu problēmu, sākot ar vismazākajām, kas visbiežāk marinē reportus un administratori ar kvantumu netiek galā. Neuzskatu sevi par izcilu lomuspēles pārzini, bet droši varu apgalvot, ka manas spējas ir pietiekoši augstas, lai dotu kādas zināšanas. 

Neskatoties uz neseno pagātni, ko esmu ārdījies šeit, es tomēr pievēršu lielu uzmanību lomuspēlei, ko var izsekot W/S ARMENIA POWER frakcijas tēmā un pēc tā spriest cik augstas ir manas zināšanas. Tēla attīstība, frakcijas attīstība un cilvēku bara savaldīšanas spēja. Gamemasters nav tas, ka izprot spēles terminus un atškir /me un /do komandas, bet gan tas, kurš iemāca pareizi loģisko domāšanu lomuspēle. 

Vai apzinies ja kāds no punktiem tika norādīts nepareizi, tad Tev netiks dota otra iespēja?: Jā.

dmer777
Lietotājs
273 atbildes forumā
Online: 11d 0h 52m
Redzēts 2023. gada 11. aprīlī, 11:57
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 26. oktobrī, 20:54
0
post

Rekomendēju, lādzīgs čuvaks, labi mācīs, liela pieredze, labs kandidāts.

friend of deer
Lojālais lietotājs
471 atbildes forumā
Online: 14d 16h 31m
Redzēts 2023. gada 02. aprīlī, 14:19
Pievienots, 2020. gada 26. oktobrī, 20:55
0
post

rekomendācija, mācīs apmācīt, zina ko dara. 

Laurz
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
Laurič
303 atbildes forumā
Online: 61d 19h 41m
Redzēts 8. aprīlī, 19:05
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 26. oktobrī, 20:56
0
post

Respektēju,šo kandidātu,izcēlies ar labām zināšanām nelegalajā sfērā,parādījis aktivitāti,domāju varētu kādu jaunińo izsēdināt no statusa,un uz pieredzīti pańemt.

 

 

 

 

RaspyS
Lojālais lietotājs
Dikainais.
86 atbildes forumā
Online: 4d 21h 24m
Redzēts 2021. gada 11. aprīlī, 20:21
Pievienots, 2020. gada 26. oktobrī, 20:56
0
post

Par normals pipars na.

Sharper
Servera administrators
Frakciju komanda
VIP
bariga
303 atbildes forumā
Online: 35d 5h 14m
Redzēts 23. aprīlī, 14:00
Pievienots, 2020. gada 26. oktobrī, 20:56
0
post

Nu protams ka par ralfino. huiņu jau patīk dzīt, bet tas normāli, saņemot statusu uzreiz pievērsīsies visam savādāk, cerams, lol

https://mta.kick.lv/forums/topic/11126/smotrjagi/

FizzyS
Lietotājs++
.
233 atbildes forumā
Online: 15d 18h 52m
Redzēts 2023. gada 04. augustā, 16:17
Pievienots, 2020. gada 26. oktobrī, 20:56
0
post

Rekomendācija ,cilvēks ar galvu uz pleciem saprot ko dara ,kruc ar c 

Ceikaa
Lietotājs
433 atbildes forumā
Online: 39d 6h 17m
Redzēts 2022. gada 20. decembrī, 19:54
Pievienots, 2020. gada 26. oktobrī, 20:58
0
post

Protams, daudzi viņu zin kā ''trolli''. bet visi ir to darījuši kurš mazāk kurš vairāk, bet cilvēks varbūt ir mainījies un sācis darī lietas labā kaut ko, domāju ja viņam dotu iespēju pierādīt sevi viņš to izdarītu, ja vārītu sūdus ir opcija bans uz mūžu.

Par, rekomendācija.

Bosch
Servera administrators
Frakciju komanda
Veterāns
1009 atbildes forumā
Online: 109d 9h 33m
Redzēts 21. aprīlī, 12:40
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 26. oktobrī, 21:00
0
post

tik pat iedomīgs un tik pat toxic personība kā agrāk, nekas nav mainijies, līdz 20guage tālu nav, atliek tik pāris soļi.
Nē nu, no vienas puses es tev iedošu rekomendāciju, tevi pieņems (jebkura gadijumā pieņems) tik pēc tam tu būsi kā 20guage (guzman) kurš insultoja katru kurš nepatika viņam.

Lai jau iet par, galvenais lai tu mainies nevis paliec tāds pats. 

Ricins
Lojālais lietotājs
Seržants
Mafia
Ričiņš
1783 atbildes forumā
Online: 125d 14h 46m
Redzēts 26. aprīlī, 12:44
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 26. oktobrī, 21:02
0
post

Par, normāls ciklops. RP izprot un GM pavilks mierīg.


Mayans M.C
Lietotājs
312 atbildes forumā
Online: 20d 15h 28m
Redzēts 2022. gada 28. februārī, 16:27
Pievienots, 2020. gada 26. oktobrī, 21:12
0
post

Nu ko lai saka,neesmu viņu labi iepazinis bet RP esmu atveidojis un tas mani priecē,jo tieši sādi ir jāņem komandā!
Labi ķeršos pie lietas-pieteikums man patīk un viss ir forši uzrakstīts un patīkamie,

nu ko Ralfiņ no manis Liels PAR

Kristherz
Lietotājs++
150 atbildes forumā
Online: 9d 22h 29m
Redzēts 6. martā, 06:33
Pievienots, 2020. gada 26. oktobrī, 23:00
0
post

Cilvēks kurš tiešam ir pieaudzis un vecumā ir tikai skaitlis, izrādijis sevi no labās puses un aktivitāte arī ir ļoti laba. Rekomendācija.

Kn0w
Lietotājs
137 atbildes forumā
Online: 11d 15h 18m
Redzēts 2023. gada 04. septembrī, 16:26
Pievienots, 2020. gada 26. oktobrī, 23:06
0
post

Kautko aceros no ph laikiem, bija viss safe, tā pat kā csgo uzšāvām un likies tīri sakarīgs pieredze ir tāpēc par.

FL3X
Uzraugs
Lojālais lietotājs
SuperBiedrs
876 atbildes forumā
Online: 87d 17h 40m
Redzēts 7. martā, 10:32
Pievienots, 2020. gada 26. oktobrī, 23:06
0
post

nu ja beidzot sāks uzsaukt aliņus .. tad jau var padomāt, par to pašu rekomendāciju, tā jau tīri džekiņš saprātīgs, tīri lādzīgs .. sanāk reizītēm no garlaicības biķīt palaist tādu slaistu, trollīti, bet nu vai ta mēs tā nedarām? jā history, attieksme nav bijusi labākā, bet mby ņēmies pie prāta? lai iet PAR, cerēsim, ka mūs nepievilsi, un gaidīšu polšikus ar zakusočku, axaxa .. 

 

bLank
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
banknote
579 atbildes forumā
Online: 115d 9h 50m
Redzēts 4. aprīlī, 11:11
Pievienots, 2020. gada 26. oktobrī, 23:08
0
post

smuks historijs

rekomendācija, čuvaks zin ko dara

Devitais
Bijušais administrators
460 atbildes forumā
Online: 27d 15h 16m
Redzēts 2023. gada 16. oktobrī, 17:08
Pievienots, 2020. gada 26. oktobrī, 23:08
0
post

baigais pipars, bet tikai nepatik tas, ka Tu esi tik kruts.

rekomendacija.

Fucking yo shawty before she leavin

匚ㄚ尺乇乂
Lietotājs
Gulivers
38 atbildes forumā
Online: 4d 3h 47m
Redzēts 2021. gada 29. janvārī, 18:11
Pievienots, 2020. gada 26. oktobrī, 23:18
0
post

PAR, normāls čubars.

Kapracis
Galvenais administrators
Lojālais lietotājs
ausdrazisfm
735 atbildes forumā
Online: 52d 19h 5m
Redzēts 2023. gada 20. novembrī, 14:10
Pievienots, 2020. gada 26. oktobrī, 23:46
0
post

Vienozimīgs anti, nesaprotams cilvēks esi dēļ savām ricibam, /history pats ir parādijis ar kādu attieksmi Tu uzvedies serverī.
Esi saņēmis daudz liegumus forumā, kā arī serverī.
Ļoti toksiski izturies  pret lietotājiem.
 

Pēdējo reizi rediģēja Kapracis, 2020. gada 26. oktobrī, 23:48.


Scrubs
Uzraugs
Biedrs
lvbrok
587 atbildes forumā
Online: 18d 21h 11m
Redzēts 20. aprīlī, 00:21
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 26. oktobrī, 23:54
0
post

taka kapracis krutaks par tevi es tad viņa pusē, kapracis augstāk visu pateica. PRET

sippa
VIP
556 atbildes forumā
Online: 46d 1h 42m
Redzēts 2023. gada 12. decembrī, 11:22
Pievienots, 2020. gada 26. oktobrī, 23:57
0
post

Bralis bralim bralis un brali ir jaatbalsta. Bet ja ta godigi tad esi baigais pimpausis. 

rec

endeavour
Lietotājs
38 atbildes forumā
Online: 12h 42m 52s
Redzēts 2021. gada 03. jūlijā, 15:23
Pievienots, 2020. gada 27. oktobrī, 00:00
0
post

bralis bralim laiku kave pis dirsa un tik slave, bet ta shitais bamslinieks kapaa bamsli ieksha, ja nepatik mans viedoklis 23.39 pie origo katru vakaru esmu, vilciens uz ogri.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0