bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Pieteikumi
9
1
topic
[GM] NXTHING
NXTHING
Lietotājs+
Vova Sex
141 atbildes forumā
Online: 6d 18h 24m
Redzēts 2021. gada 20. maijā, 01:29
Pievienots, 2020. gada 20. oktobrī, 12:56

• Jābūt reģistrētam forumā vismaz 2 nedēļas [ x ]
• Jābūt aktīvam forumā, un jāpārzina servera darbošanās struktūra [ x ]
• Brīdinājuma līmenis forumā nedrīkst pārsniegt 3 [ x ]
• Jābūt vismaz 15 gadus vecam , ja nav tad tālāk vari nerakstīt, neiesakam melot, jo viss tiek cītīgi pārbaudīts pēc serial un ip adreses, tiek iziets uz vecajiem profiliem un tiek iegūti dati.[ x ]
• Serverī nedrīkst būt vairāk par 3 aJailiem. [ x ]

• Serverī jābūt nospēlētām vismaz 100stundām.

Ja 3 no prasībām neatbilst, tālāk vari nerakstīt!

Anketa

Tavs vārds: Adriāns

Iepriekšējie nickname: JUSTNXTHING, JustNothing

Tavs vecums: 17

Izveidotie personāži un frakcijas kurās darbojās: Sarah Kennedy - dzīvesstāsts, Quincy Washington - miris - dzīvesstāsts, Juris Vladimirovs - nenodarbināts.

Pieredze kā Gamemaster: Kā jau esmu minējis savā pieteikumā ko rakstīju 3 nedēļas atpakaļ pieredze man ir diezgan liela, ne tikai kā gamemaster, bet vispār visā serveru būšanā kopumā 

Pieredze Roleplay jomā: ērpoju es no 2010 gada, ceļu sāku samp tad kautkur ap 2014-2015 gadu pārgāju uz MTA, jo mani pasauca mans klasesbiedrs. Sākumā erpoju arī kautkādā latviešu serverī, tur bija nu max 20 cilvēki, jo MTA uz to laiku vēl nebija tik ļoti aktuāls kā jau tajā pašā 2016-2018, tos es vispār uzskatu par LV:RP zelta laikiem kad rāvāmies no skolas,darba,trenniņiem mājās un veidojāt dažādas situācijas.

Vai kādreiz esi sodīts par kādu OOC Termina pārkāpumu?(Mūsu serverī): Protams ka esmu iepriekšējās sezonas, pat banu esmu dabūjis kad sīcis biju, bet nu pēdējos 2 gadus esmu savaldījies un tad jau domāju ko daru. Bet nu neliels niķis man ir un pat šajā sezona. Es irl gribēju uzvārīt roltonu un braucot uz savām mājam nolikt mašīnu prikola pēc kkadu moci notriecu, nu un mani uz pusstundu iemeta jail. Bet nu katram ir tāds niķis ka gribas kautko izdarīt, un tikai nemelojat ka tā nav.

Ja esi, tad cik reizes?(Norādīt zemāk visus pārkāpumus[/history vairāk par 5sodiem automātiski noraidīts]):  https://imgur.com/a/yRlH83E

Iepazīstini mazliet ar sevi(Ja ir sasveicināšanās links, tad ieposto to!): Man vispār vajadzētu uztaisīt jaunu sasveicināšas topiku jo tam jau gads varbūt vairāk. Bet nu esmu no Mārupes, sauc mani Adriāns, esmu 17 gadus vecs jaunietis kas brīvajā laikā baigi ne ar ko nenodarbojas, izeju pastaigāties, pabraukāt ar mašīnu, paelpot svaigu gaisu, vai ar čomiem retu reizi ietusēju. No pašas bērnu kājas dievinu kā mašīnas tā arī videospēles. Tagad man ir doma labi izmācīties vidusskolā un maukt uz Jelgavu mācities LLU. 

Kas Tevi piesaista kļūt par Gamemaster tieši iekš mūsu servera?: Kā minēju iepriekšējā pieteikuma, es esmu ērpojis kikā vēl ļoti sen kad Danex vēl bija īpašnieks. Tad vēl bankā varēja ņemt kredītu un tā. Man kickā vienmēr piesaistīja skripti un tas ka šis ir, vismaz pēc manām domām, labākais LV:RP projekts, vismaz cik esmu spēlējis citos, šeit ir sava atmosfēra kura nav nekur citur, šeit community nav tik ļoti toksisks kā citur, tajā pašā PH tur ir tik toksisks community, vismaz kad spēlēju sen atpakaļ, tāpēc viennozīmīgi kicks ir iekritis manā sirsniņa, jau kā teicu, no pašiem zelta laikiem.

Motivācijas vēstule(250 vārdi kā minimums, obligāti tiks skaitīti): Mana motivācija ir palīdzēt komūnām attistīties un augt tālāk cik vien tas ir iespējams no manas puses. Kā nekā man ir pieredze un ja tiešam kaut kur kaut ko vajadzētu es spētu palidzēt bez problēmām. Mierīgi varētu apmacīt kādu spēlētāju ja tas ir nepieciešams, jo uzskatu sevi par diezgan komunikablu cilvēku un varu atrast kopēju valodu ar cilvēkiem. Kā arī ja nu pēkšņi vajag kādu no VCT vai Maperiem es varu izdarīt kautko saistībā ar to, piemēram salabot kādu auto vehlibā vai uzmaukt kādu mapingu, man tas nesagādātu grūtības. Un es vēlos attīstīties tālāk šajā visā, jo pieredzes nekad nav par daudz un vienmēr var iemācīties kautko jaunu. Priekš manis kick ir tiešām tas serveris kurā pēc šiem gadiem ko esmu skraidijis, taisījis pats savus, tomēr labāks par viņu nebūs neviens cits serveris. Un es to nesaku tikai lai kautkādā veidā tagad te izceltos, ne pa visam, es pat teikšu taisnību. Tiešam ir bijuši brīži kad man viņš ir bijis tik zbal, tā kā, vismaz iepriekšējās sezonas lielākā daļa staff ir bijuši kaut kādi toksiski mudaki, tagad vismaz cik spēlēju viss ir tiešam uzlabojies un ir patīkami spēlēt. Teikšu godīgi es pat savā laikā neieredzēju BunnyHop kad viņš vēl bija admins, bet nu tagad izrādas ka tomēr kinda sakarīgs fujaks. Es protams varētu pagaidīt to laiku kad tiks meklēti GameMasteri, bet tad pamanīju ka pieņēma 2 un tad tur daudzi rakstīja ka gamemasteri nekad nav par daudz kad legit 3 nedēļas atpakaļ rakstīja pretēji izdomāju uzmaukt vēlreiz, nu mazums šoreiz saies ? Kā saka mēģināts nav zaudēts. Nu un ja nebūs tagad, nu tad neko, tad vienkārši jāsagaida īstais brīdis.

Vai apzinies ja kāds no punktiem tika norādīts nepareizi, tad Tev netiks dota otra iespēja?: Es pilnībā to apzinos

                                                                                                                       Čau tas es

 

archaa
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
Biedrs
archa
684 atbildes forumā
Online: 51d 16h 13m
Redzēts 16. aprīlī, 09:13
Pievienots, 2020. gada 20. oktobrī, 18:51
0
post

itkā vari mēģināt , cerams sūd nedzīsi :D , pamēģināt jau vari , par.

 

Sharper
Servera administrators
Frakciju komanda
VIP
bariga
303 atbildes forumā
Online: 35d 5h 14m
Redzēts 4. maijā, 19:56
Pievienots, 2020. gada 20. oktobrī, 19:00
2
post

Nu nē, džekiņ. Tavas lomu spēles prasmes nav tik labas. Labāk ceri ka paņems kādu no bračkām par GM - tad uzraksti pieteikumu uz rp pārbaudi - noderēs.

https://mta.kick.lv/forums/topic/11126/smotrjagi/

Devitais
Bijušais administrators
460 atbildes forumā
Online: 27d 15h 16m
Redzēts 2023. gada 16. oktobrī, 17:08
Pievienots, 2020. gada 20. oktobrī, 19:07
0
post

Par, labs draugs.

Mācēsi apieties ar tādiem kā woin. 

Pēdējo reizi rediģēja Devitais, 2020. gada 21. oktobrī, 00:07.

Fucking yo shawty before she leavin

ivanovs
VIP
681 atbildes forumā
Online: 95d 12h 6m
Redzēts 2022. gada 07. septembrī, 06:48
Pievienots, 2020. gada 20. oktobrī, 19:42
0
post

no manis pret, jo cik zinu tev nav nospeletas stundas. ja gribi tikt kikona par uzraugu tad ir jabut labam rp un labai aktivitatei. tev abi ir 50/50, kka ta :)

Pēdējo reizi rediģēja ivanovs, 2020. gada 22. oktobrī, 16:01.
PETER1ZZ
Lietotājs
PETJONS
363 atbildes forumā
Online: 36d 12h 48m
Redzēts 26. aprīlī, 19:48
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 20. oktobrī, 19:43
0
post

Kautkaaads kinders suprise esi,bet nez nez vai tev tiesam vaig to GM,paliksu NEITRĀLĀS DOMĀS 


FizzyS
Lietotājs++
.
233 atbildes forumā
Online: 15d 18h 52m
Redzēts 2023. gada 04. augustā, 16:17
Pievienots, 2020. gada 20. oktobrī, 19:52
0
post

PRET , serverī nevaig vairāk Gamemasterus.

smifnwessun
Lietotājs
135 atbildes forumā
Online: 9d 15h 46m
Redzēts 2023. gada 09. maijā, 15:28
Pievienots, 2020. gada 20. oktobrī, 19:58
0
post

ir ok, cilveki ar tadu pasu limeni ir tikusi pie statusa, par.

Smith Wesson - macitajs- DZĪVS

2rindiņ rp // lai visi neteiktu ka jauniņais n shit iepriekš biju mehāniķis, šij serveri, iepriekšēja sezona.

reāli par 20 notiem, ko nometu iekš lspd (the fuck man) reāli dēļ fuckin 20 notiem ban uz 30 dienām

FREEDOAM to speak

Ricins
Lojālais lietotājs
Seržants
Mafia
Ričiņš
1783 atbildes forumā
Online: 125d 14h 49m
Redzēts pirms 2 stundām
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 20. oktobrī, 20:02
2
post

Atsuti eiro iedošu par

tak neesi spējīgs, ja Tu centies, tad tava centība ir izēst bunny dirsu, paldies 


sippa
VIP
556 atbildes forumā
Online: 46d 1h 42m
Redzēts 2023. gada 12. decembrī, 11:22
Pievienots, 2020. gada 20. oktobrī, 21:14
0
post

Necepi ka komente pilnigako musaru cita pieteikumos un taja pasa bridi druka viņu pats.

draudzigs jau tu esi bet ar to nepietiek.

Atty
Lietotājs
98 atbildes forumā
Online: 26d 21h 23m
Redzēts 2023. gada 17. maijā, 09:07
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 20. oktobrī, 21:18
1
post

Tu esi nejēga, kurš grib dabūt tikai statusu (jau otrais pieteikums īsa laikā), nemaz nerunājot par citiem taviem pieteikumiem. Šaubos ka būsi vispār spējīgs tik galā ar uzrauga pienākumiem, tāpēc ķer Anti statusņīk. 

Devitais
Bijušais administrators
460 atbildes forumā
Online: 27d 15h 16m
Redzēts 2023. gada 16. oktobrī, 17:08
Pievienots, 2020. gada 20. oktobrī, 22:36
1
post

Tie kas liek anti ir just heiteri. 

Fucking yo shawty before she leavin

Kiwix
Bijušais administrators
@pump_upp - best crypto p...
257 atbildes forumā
Online: 23d 0h 5m
Redzēts 2023. gada 13. decembrī, 17:46
Pievienots, 2020. gada 21. oktobrī, 20:46
0
post

Atceros tevi no Goblina laikiem kad pirmajā dienā kad paņēma staff uzreiz arī noņema xd. Domāju, ka esi mainījies tāpēc PAR  . gl

Runčuks
Lietotājs
Runcis
38 atbildes forumā
Online: 1d 7h 54m
Redzēts 2020. gada 22. novembrī, 22:40
Pievienots, 2020. gada 22. oktobrī, 16:00
0
post

Esmu sarunājies Discord ar tevi. Tu esi sakarīgs čalis, esam arī repojuši kopā un viss ir normali. Terrminus tu zini un es reāli esmu Par. Pa tiešām esi sakarīgs un atbalstīgs cilvēks. Es ļoti ceru ka tevi pieņems par GM jo tiešām spēlēsi palīdzēt Playeriem.

Davko
Lietotājs
28 atbildes forumā
Online: 1d 1h 47m
Redzēts 2020. gada 08. novembrī, 01:36
Pievienots, 2020. gada 22. oktobrī, 16:20
0
post

Ļoti sakarīgs cilvēks. RP termiņus zin, varētu punktus beigās likt pie /me, bet patiešām, situācijas labi prot novertēt, tātad šoreiz likšu lielu un zaļu par! Lai veicas, draugs!

Ofkors
SuperBiedrs
Mediķis
гקﻮ๏๔
911 atbildes forumā
Online: 46d 10h 15m
Redzēts 14. aprīlī, 12:00
Pievienots, 2020. gada 22. oktobrī, 16:51
0
post

Iedošu par, par cik tagad ņem visus, uz testu ieķers tevi arī, cerams :D

Sakarīgs esi, gan jau, ka RP arī zini, savārīsi sūdus - pats zini kas būs!

Veiksmi

 

samantiina
Meitene zeltene
VIP
Administratore
Īpašniece
40 atbildes forumā
Online: 96d 0h 19m
Redzēts 23. aprīlī, 00:03
Pievienots, 2020. gada 22. oktobrī, 17:04
0
post

par, jo forss esi

Explore cute transparents GIFs

Scrubs
Uzraugs
Biedrs
lvbrok
587 atbildes forumā
Online: 18d 21h 12m
Redzēts 30. aprīlī, 15:09
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 23. oktobrī, 19:21
0
post

par jo nu kada starpiba tapat tu kruts un kruts radio taka nemiz

derkijs
Lietotājs
41 atbildes forumā
Online: 2d 20h 51m
Redzēts 14. martā, 17:54
Pievienots, 2020. gada 23. oktobrī, 19:30
1
post

Būšu neitrāls, GM ir daudz bet tu liecies tīri sakarīgs. Lai veicas!

Pēdējo reizi rediģēja derkijs, 2020. gada 23. oktobrī, 19:30.

Danno
Lietotājs
65 atbildes forumā
Online: 6d 6h 55m
Redzēts 2022. gada 03. martā, 19:50
Pievienots, 2020. gada 25. oktobrī, 23:12
0
post

Lomu spēles prasme jau ir labas, lai apmācītu spēlētājus un jauniešus, un, cerams, ka jūs nedarīsiet sūdus.
Dodu jums zaļo gaismu Rekomendācija!   Un zināms jau esi no 2k17 ja nemaldos.

Pēdējo reizi rediģēja Danno, 2020. gada 25. oktobrī, 23:13.

Run Bitch Run GIFs - Get the best GIF on GIPHY

DesertFoxLV
Servera administrators
Frakciju komanda
Lojālais lietotājs
Krispers
97 atbildes forumā
Online: 11d 21h 40m
Redzēts 15. martā, 22:02
Pievienots, 2020. gada 26. oktobrī, 00:04
0
post

No manis,par, esi sakarīgs, draudzīgs un ar galvu uz pleciem,veiksmi! ;)

 

Obito Uchiha Stare GIF - ObitoUchiha Stare Anime GIFs

 

Tevzi Giorgi Tevzadze GIF - Tevzi GiorgiTevzadze BMW GIFs

 

Lietotāji skatās šo tēmu: 0