bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Sūdzība par administrāciju
3
0
topic
[Sūdziba]Draiver
FizzyS
Lietotājs++
.
233 atbildes forumā
Online: 15d 18h 52m
Redzēts 2023. gada 04. augustā, 16:17
Pievienots, 2020. gada 22. oktobrī, 22:02

 

Iesniedzot sūdzību par administrāciju

 

Lai vieglāk izsekot līdzi izveidotajam saturam, tā nosaukumam ir jāatbilst šim formātam: 

[Sūdzība] Augstākstāvošā lietotājvārds

Piemērs: [Sūdzība] yostu

*Ja situācijā tika iesaistīti vairāki administrācijas locekļi, kuri kaut ko pārkāpa, tad tēmas nosaukumā jānorāda katra lietotājvārds

 

Paraugs, kuru jānokopē un jāizpilda, kad iesniedz sūdzību

Tavs lietotājvārds: FizzyS

Augstākstāvošā/o lietotājvārds: Draivers

Iesaistīto personu lietotājvārdi:Simon Farhadian u.c screenos varēs redzēt.

Ko augstākstāvošais/ie pārkāpa: Bija situācija ,ka es sašavu vienu galvā vins uzrakstija ,ka esu savis plecā un mani ar Deagle nošava tad ar erpē nozaga cipa wepu un sippa mani atdzivinaja un teica dod wepu ,bet noteikumos rakstīs ,ka mirušu cilvēku zagt nevar ,bet Draivers apgalvo ,ka var.un beigās dissarmo

Ņem @Draiver noteikumi: 

21.9. Jums nav atļauts aplaupīt līķus. Dažos izņemuma gadījumos administrātors var sniegt Jums atļauju veikt šādas darbības

Noteikums ir plaši paskaidrots nelegālo organizāciju noteikumos. 3.9. Apzagt mirušu personu ir aizliegts, izņēmumi:

Un palasi 3.9 punktu ,ka izņēmumu nav un tu nevari dod pilnīgi nekādu atļauju ;)

Pierādījumi:https://imgur.com/a/C6blrEm">https://imgur.com/a/C6blrEm

Komentāri:N/A

draiver
Bijušais administrators
347 atbildes forumā
Online: 42d 11h 9m
Redzēts 17. maijā, 23:45
Pievienots, 2020. gada 22. oktobrī, 22:17
0
post

Šeit pats esmu vainīgs. Nepamanīju, ka noteikums ir dzēsts, redzēju un domāju, ka tā arī ir. Šeit pats esmu vainīgs, dziļi atvainojos par to.

Sneaky
Bijušais administrators
598 atbildes forumā
Online: 97d 3h 45m
Redzēts 21. februārī, 13:09
Pievienots, 2020. gada 25. oktobrī, 20:04
0
post

cietušais izrāda vienaldzību pret savu tēlu IC vai OOC veidā.  Izveidoji apšaudi un nomiri, tas dod viņam tiesības ieroci atņemt.

Nepatiesa.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0