bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Sūdzība par spēlētāju
5
0
topic
[Sūdzība] Emily Bella
archaa
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
Biedrs
archa
684 atbildes forumā
Online: 51d 16h 13m
Redzēts 16. aprīlī, 09:13
Pievienots, 2020. gada 25. oktobrī, 10:41

Tavs lietotājvārds: archa

Pārkāpēja/u Vārds_Uzvārds: Emily Bella

Iesaistīto personu lietotājvārdi: Rasty

Ko spēlētājs/i pārkāpa: PG, PD Provakācija , Logoff RP laikā + CK(Tīša nāve) 

Pierādījumi:https://imgur.com/a/6RBYhie

Komentāri: Ir vēl dažādi citi noteikumi , kuri tika pārkāpti bet nav pierādījumu.

Pēdējo reizi rediģēja archaa, 2020. gada 25. oktobrī, 10:42.

 

Kriksis
Lietotājs++
Kriksis
392 atbildes forumā
Online: 24d 15h 59m
Redzēts 22. martā, 17:19
Pievienots, 2020. gada 25. oktobrī, 10:55
0
post

Biju iesaistīts šajā situācija, bija vēl DM uz mani Traffic stop laikā, iespējams bija MG, jo tieši uzbrauca man virsū un tas uz kura veicu Traffic Stop Tylor Jason vai kā, aizbrauca uz reizes prom. 

https://imgur.com/a/ZMoiqKC Šajos ss var redzēt kur persona ir vēl taisījusi PD Provukāciju, radars vairākas reizes uzņēmis kā pārsniedz ātrumu braucot gar mani, tajā laikā biju AFK. Apturot auto persona sāka mukt, uzsākām pakaļdzīšanos, un beigu, beigās kād Emilly saplīsa auto es viņu tazoju, bet viņa aizmuka prom, gala rezultātā taisnot BH, bet spriedzes momentā nepaspēju uzņemt ss, jo sēdēju auto rakstiju report. Kad beigās pati ieleca ūdeni pie Verona Beach un noslīga CK uzstaisot un izgāja ārā no servera.

Man katru dienu sākot no 3dienas ar viņu ir bijis kontakts par PD Provukāciju Troll u.t.t.

Bet moments kas mani viss vairāk sasmīdināja ir tas, kad es viņu nopitoju un viņai saplīsa auto un viņas chase attaisnojums bija *Es tikai jūs pārbaudīju, gribēju redzēt kā jus darat savu darbu, ļoti labi braucat, neliekat sodu*. Tas lika visu saprast par viņu.

 

Pēdējo reizi rediģēja Kriksis, 2020. gada 25. oktobrī, 11:00.

 

 

Sneaky
Bijušais administrators
598 atbildes forumā
Online: 97d 3h 45m
Redzēts 21. februārī, 13:09
Pievienots, 2020. gada 25. oktobrī, 20:25
0
post

Redzu tikai RP Avoid, Log Off. CK nelikšu par cik nav nekādas garantijas, ka nevis noslicinājās, bet tu nošāvi.

Patiesa.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0