bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Sūdzība par administrāciju
2
1
topic
[Foruma sūdzība] Pupsijs
Bosch
Servera administrators
Frakciju komanda
Veterāns
1009 atbildes forumā
Online: 109d 9h 37m
Redzēts 9. maijā, 21:19
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 23. oktobrī, 00:56

 

Tavs lietotājvārds:  Fletcher

Augstākstāvošā/o lietotājvārds: Pupsijs

Iesaistīto personu lietotājvārdi: Chatbox tā brīža lietotāji, Castellani, Laur, Duman, 1A

Ko augstākstāvošais/ie pārkāpa:  Nepatiesi aizrādījumi, nepatiess chata mute uz 120 minūtēm.

Pierādījumi: https://imgur.com/a/Y1ZwpKf

Komentāri: Kurš servera noteikums aizliedz mums diskutēt par kādu notikumu serverī? Mēs runājām par veikto pārkāpumu un atnāca Moderatore Pupsijs, kura dažus sodīja (vismaz mani) nepamatoti, jo neviens servera noteikums neaizliedz diskutēt savā starpā chatbox.

Pēdējo reizi rediģēja Bosch, 2020. gada 23. oktobrī, 01:01.

518293182
Īpašnieks
Transportlīdzekļu komanda
🥀
1115 atbildes forumā
Online: 225d 11h 14m
Redzēts 20. aprīlī, 17:00
Pievienots, 2020. gada 23. oktobrī, 01:02
0
post

Divas dienas ignorē foruma administratores aizrādijumus un tagad raksti sūdzību un pretendē uz uzrauga amatu, tu laikam esi galvu kārtīgi iespiedis starp durvīm mans draugs.

🆗🆒♿

sīkāk par ls opening kekw

Horoskopi Ātri vien zaudē savaldību!

2. vieta - Skorpions

Skorpions var izskatīties ļoti atturīgs un pat ieturēt distanci, taču viņa iekšienē viss ir gluži pretēji. Agresija šīs zīmes pārstāvju starpā kādu laiku uzkrājas un pēc tam izpaužas ārkārtīgi negaidīti. Skorpioni ir atriebīgi, tā ir viena no viņu galvenajām iezīmēm, viņi ir ļaunatminīgi. Šī zīme nepieļauj melus, tie viņus sagrauj. Kas attiecas uz krāpšanu, tad tikai mājiens, ka partneris ir viņam neuzticīgs, var padarīt Skorpionu traku.

Skorpiona zīmē dzimis vīrietis vēlas atrast labāko sievieti pasaulē - neko mazāk. Tāpēc, ja viņš ir izvēlējies tevi, tas nozīmē, ka tu esi labākā. Skorpions iemīlēs inteliģentu, seksīgu, azartisku, kaislīgu un neatkarīgu sievieti.

Skorpioni neko neaizmirst. Jūs būsiet pārsteigts par viņu spēju atcerēties pat vissīkākās detaļas par visdažādākajiem notikumiem. Sākot no priecīgiem brīžiem līdz skumjiem, Skorpioni atceras visu, saglabājot aizvainojumus un neatlaižot tos vaļā.

CODE: PRISONGANG FOR 75% DISCOUNT

Bosch
Servera administrators
Frakciju komanda
Veterāns
1009 atbildes forumā
Online: 109d 9h 37m
Redzēts 9. maijā, 21:19
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 23. oktobrī, 01:02
0
post

Kur es ko esmu ignorējis? Kur es esmu ko spamojis? Šodien pirmā reize, kad es chatboxā iegūstu kaut kādu sūda warnu, jo nepatīk ka mēs risinam situāciju. 

Dinčaa
Meitene zeltene
132 atbildes forumā
Online: 129d 23h 8m
Redzēts 28. martā, 15:38
Pievienots, 2020. gada 23. oktobrī, 01:06
0
post

2.1. Aizliegts uzvesties nepieklājīgi/izrādīt nepieklājīgu uzvedību un lamāties
 

Forumā zvaigznītes rādas jau 2 dienas. Abi ar duman izraisat konfliktu jau otro dienu iesaistot vēl papildus lietotājus kuriem nav nekāda sakara. Brīdinājumi tiek ignorēti. Kopumā veidota  negatīva, nepieklājīga situācija. Protams, vadību uzņēmās duman, taču arī tu atbildēji nepieklājīgi un turpināji veidot konfliktu. Ignorēti brīdinājumi izbeigt situāciju = foruma čata bans uz 120 minūtēm.

Pēdējo reizi rediģēja Dinčaa, 2020. gada 23. oktobrī, 01:08.

Bosch
Servera administrators
Frakciju komanda
Veterāns
1009 atbildes forumā
Online: 109d 9h 37m
Redzēts 9. maijā, 21:19
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 23. oktobrī, 01:08
2
post

Kur es izrādīju kādu necieņu, nebiju pieklājīgs? Kur man bija kāds insults? 
Šis?

īsti nesaprotu Jūsu nostāju.  Es vispār šādā /konfliktā/ esmu tikai šodien, jo baigi neiesaistos šajos strīdos, tas pat nebija strīds galu galā, mēs vienkārši risinājām servera, soda apmēru par veikto pārkāpumu, kur šeit strīds? Kurš servera noteikums aizliedz runāt par mums brīvi izvēlētu tēmu? Tad kad montana runā par sievietēm viņu neviens newarno (piedod montana) bet kad mēs runājam par serveri un risinām problēmu, tā ielido warns par kaut kādu tur ''necieņu'' ''nepieklājību''. Kurā vietā, esmu ko tādu darījis? Vakar arī man neviens ne par ko nebija aizrādījis,vismaz ne ko tādu neatceros.

518293182
Īpašnieks
Transportlīdzekļu komanda
🥀
1115 atbildes forumā
Online: 225d 11h 14m
Redzēts 20. aprīlī, 17:00
Pievienots, 2020. gada 23. oktobrī, 01:21
0
post

Publiskā čata telpa nav domāta, lai savas negācijas risinātu starp vairāku cilvēku acīm. Tajā starpā jūs radat sliktu priekšstatu, abi saņēmāt vienādus sodus par noteiktajiem pārkāpumiem.  Šāda veida problēmas risinat savos pmos, kur nevienam nav jālasa šis.

🆗🆒♿

sīkāk par ls opening kekw

Horoskopi Ātri vien zaudē savaldību!

2. vieta - Skorpions

Skorpions var izskatīties ļoti atturīgs un pat ieturēt distanci, taču viņa iekšienē viss ir gluži pretēji. Agresija šīs zīmes pārstāvju starpā kādu laiku uzkrājas un pēc tam izpaužas ārkārtīgi negaidīti. Skorpioni ir atriebīgi, tā ir viena no viņu galvenajām iezīmēm, viņi ir ļaunatminīgi. Šī zīme nepieļauj melus, tie viņus sagrauj. Kas attiecas uz krāpšanu, tad tikai mājiens, ka partneris ir viņam neuzticīgs, var padarīt Skorpionu traku.

Skorpiona zīmē dzimis vīrietis vēlas atrast labāko sievieti pasaulē - neko mazāk. Tāpēc, ja viņš ir izvēlējies tevi, tas nozīmē, ka tu esi labākā. Skorpions iemīlēs inteliģentu, seksīgu, azartisku, kaislīgu un neatkarīgu sievieti.

Skorpioni neko neaizmirst. Jūs būsiet pārsteigts par viņu spēju atcerēties pat vissīkākās detaļas par visdažādākajiem notikumiem. Sākot no priecīgiem brīžiem līdz skumjiem, Skorpioni atceras visu, saglabājot aizvainojumus un neatlaižot tos vaļā.

CODE: PRISONGANG FOR 75% DISCOUNT

Lietotāji skatās šo tēmu: 0