bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Pieteikumi
10
2
topic
[GameMaster] archa
archaa
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
Biedrs
archa
684 atbildes forumā
Online: 51d 16h 13m
Redzēts 16. aprīlī, 09:13
Pievienots, 2020. gada 22. oktobrī, 17:30

Vajadzīgās prasības, lai pieteiktos Gamemaster.

Ar X atzīmē prasības kuras ir izpildītas!

• Jābūt reģistrētam forumā vismaz 2 nedēļas [ X ]
• Jābūt aktīvam forumā, un jāpārzina servera darbošanās struktūra [ X ]
• Brīdinājuma līmenis forumā nedrīkst pārsniegt 3 [ X ]
• Jābūt vismaz 15 gadus vecam , ja nav tad tālāk vari nerakstīt, neiesakam melot, jo viss tiek cītīgi pārbaudīts pēc serial un ip adreses, tiek iziets uz vecajiem profiliem un tiek iegūti dati.[ X ]
• Serverī nedrīkst būt vairāk par 3 aJailiem. [ X ]

• Serverī jābūt nospēlētām vismaz 100stundām.

Ja 3 no prasībām neatbilst, tālāk vari nerakstīt!

Anketa

Tavs vārds: Artūrs

Iepriekšējie nickname: arca912

Tavs vecums: 15

Izveidotie personāži un frakcijas kurās darbojās: John Lopez, Civilais. , Andrey Jackson | LSPD

Pieredze kā Gamemaster:Esmu darbojies kā  Gamemaster pāris Mēnešniekos un dažos nedēļniekos

Pieredze Roleplay jomā:  Viss sākās 2015-2016 gadā īsti nepateikšu kurš gads , sākās ar SAMP.LV pēc kā lēnām pārgāju uz MTA , jo tur bija daudz tā saucamo Čīteru, 2017 gadā sāku spēlēt MTA , un tagad esmu šeit

Vai kādreiz esi sodīts par kādu OOC Termina pārkāpumu?(Mūsu serverī):  Nē.

Ja esi, tad cik reizes?(Norādīt zemāk visus pārkāpumus[/history vairāk par 5sodiem automātiski noraidīts]):  Spied te

Iepazīstini mazliet ar sevi(Ja ir sasveicināšanās links, tad ieposto to!):  Spied šeit

Kas Tevi piesaista kļūt par Gamemaster tieši iekš mūsu servera?: Mani piesaista/motivē šeit kļūt par uzraugu tieši tas , cik jauni spēlētāji nāk uz kick.lv pēc lielā restarta , kuri nezin/nav apguvuši roleplay līmeni labā/apmierinošā līmenī , tādēļ vēlētos iestāties iekš jūsu uzraugu pulciņam un palīdzēt apmācīt , parādīt piemēru spēlētājiem , lai tiem būtu uz kā tiekties.

Motivācijas vēstule(250 vārdi kā minimums, obligāti tiks skaitīti): Tātad, pieredze ir , pāris mēnešniekos esmu pabijis gan kā GameMasters , gan kā administrātors iekš servera , tiku apmācīts mēnešniekos , ieguvu visus nepieciešamos pamatus kā GM. Esmu cilvēks ar labām komunikācijas spējām , kā arī spēju pielagošanos jaunām lietām , izdaru visu līdz galam kā arī , visus darba pienākumus zinu , tādēļ situācijās spēšu būt neitrāls , neatbalstu nevienu , esmu neitrāls jebkurā situācijā , tas ir draugs/svešinieks , jo visiem noteikumi ir vieni. Spēšu visas situācijas izvērtēt vienādi , jo neesmu tas kurš vienmēr būs pret kādu negatīvi noskaņots , cenšos pret visiem izturēties ar cieņu. Vēlos rādīt citiem piemēru kā tādu , lai spēlētājiem būtu uz ko tiekties , lai šeit padarītu RolePlay vēl kvalitatīvāku un skatāmu. Esmu gatavs apmācīt spēlētājus kuri ir nesen ieradušies šajā projektā , vai arī uzturās šeit laiciņu , bet nav apguvuši RP pietiekamā līmenī , esmu gatavs uzņemties šo pienākumu , lai vismaz lielākā daļa būtu spējīgi attēlot RP vismaz pietiekamā līmenī. Esmu cilvēks kurš uzņemoties darbu , cenšas to izdarīt pēc iespējas kvalitatīvāk un precīzāk , tādēļ domāju ka būs viegli paskaidrot/izskaidrot spēlētajiem situācijas kurās tie ir darījuši ko nepareizi , paskaidrot ko persona var darīt citādāk , pamatot savu viedokli ar faktiem , lai persona pareizāk apgūtu savus RP pamatus. Cenšos pielāgoties jebkurai situācijai , iedziļināties tajā , izskatīt abu pušu viedokļus , pēc kā izskaidrot savu viedokli , ko abas puses varēja darīt citādāk.

Vai apzinies ja kāds no punktiem tika norādīts nepareizi, tad Tev netiks dota otra iespēja?: Jā.

P.S : cerams izlasīsi vismaz šo daļu no pieteikuma , jā dažas lietas ir kopētas no vecā pieteikuma , jo motivāciju toreiz centos kādas 1-2h rakstīt , kā arī varat nemesties rakstīt kommentāros , sastāvs jau pārpildīts, jo Zaķis izskata katru pieteikumu kārtīgi un dod iespēju tie kuri ir to pelnijuši , Varbūt piekasīsities par to esmu kinda iekš game , jā nav sanācis ieiet ingame ļoti bieži sakarā ar visādām pirvātām ķibelēm , bet tas jau ir pie malas un tagad sanāk aktīvi atgriezties ingame pavadot 2-5h everyday. Neesmu tas kurš darīs draugu dēļ visu to , lai viņiem izpatiktu... Cerams šo izlasiji , ja jā, paldies :)

Ar cieņu archa.

Pēdējo reizi rediģēja archaa, 2020. gada 22. oktobrī, 17:32.

 

Eikosha
Lietotājs
51 atbildes forumā
Online: 1d 12h 50m
Redzēts 2023. gada 21. februārī, 21:07
Pievienots, 2020. gada 22. oktobrī, 17:31
0
post

Saku pret , tikai pēc kā , serverī ir 7 vai vairāk GameMasteru.

ELSB
Vadošais administrators
Frakciju komanda
Lojālais lietotājs
Veterāns
Pasākumu Komanda
ONE LOVE <3
Milly's
1384 atbildes forumā
Online: 101d 3h 4m
Redzēts 25. aprīlī, 21:01
Pievienots, 2020. gada 22. oktobrī, 17:32
0
post

PAR , sakarīgs čoms ,kopā erpojam jau laiku, statusu pavilksi.

NXTHING
Lietotājs+
Vova Sex
141 atbildes forumā
Online: 6d 18h 24m
Redzēts 2021. gada 20. maijā, 01:29
Pievienots, 2020. gada 22. oktobrī, 17:34
0
post

Ielikšu tev to par, liecies tīri sakarīgs un vismaz pēc manām domām nebūsi toksisks kā daži labi. Vieksmi :)

                                                                                                                       Čau tas es

 

Bosch
Servera administrators
Frakciju komanda
Veterāns
1009 atbildes forumā
Online: 109d 9h 37m
Redzēts 9. maijā, 21:19
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 22. oktobrī, 17:35
0
post

Tev tik vajag.
PAR! Pavilks statusu bez problēmām, kapracis atnāks palīgos ja būs problēmu. 

niksniklaavss
Lietotājs++
553 atbildes forumā
Online: 40d 19h 24m
Redzēts 10. maijā, 21:22
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 22. oktobrī, 18:12
0
post

Pret , daudz gm jau , talāk neko neteiksu

 

sippa
VIP
556 atbildes forumā
Online: 46d 1h 42m
Redzēts 2023. gada 12. decembrī, 11:22
Pievienots, 2020. gada 22. oktobrī, 18:20
0
post

Lol. Kad vadiji savu LSPD saprasana tev bija pilniga nulle. Iegajam vienreiz dc kur uzdevi vienu jautajumu un ar to ari beidzas intervija.

varbut tu kaut ko minimali saproti no legalajam organizacijam bet ar to chalit nepietiek.

Castellani
Bijušais administrators
Lietotājs++
1037 atbildes forumā
Online: 113d 19h 39m
Redzēts 2022. gada 15. novembrī, 11:06
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 22. oktobrī, 19:42
1
post

Pašlaik būšu PRET jo šodien vēl tika pieņemti jauni uzraugi un pagaidām tie ir pietiekami

Animated GIF

 

FizzyS
Lietotājs++
.
233 atbildes forumā
Online: 15d 18h 52m
Redzēts 2023. gada 04. augustā, 16:17
Pievienots, 2020. gada 22. oktobrī, 19:44
1
post

Pret ,jo nu pats par sevi saprotams ,ka serverī ir pietakami gamemasteru (( Castellani ielika Skrīnu ))

Ofkors
SuperBiedrs
Mediķis
гקﻮ๏๔
911 atbildes forumā
Online: 46d 10h 15m
Redzēts 14. aprīlī, 12:00
Pievienots, 2020. gada 22. oktobrī, 19:49
2
post

Pret!

Aptuveni tāda pati situācija, kā ar daringu! LSPD vadot tu nemācēji normāli atrisināt situācijas, mazākā sūda dēļ sāki bļaustīties un ārdīties, pat ar administrācijas klātbūtni turpini nomelnot citus un savus padotos vnk OOC nesaprasšanās dēļ mētāji iekša un ārā no frakcijas!

Veiksmi.

 

Devitais
Bijušais administrators
460 atbildes forumā
Online: 27d 15h 16m
Redzēts 2023. gada 16. oktobrī, 17:08
Pievienots, 2020. gada 22. oktobrī, 20:07
1
post

Pret, sippa augstāk visu paskaidroja.

Fucking yo shawty before she leavin

BOOM
Lietotājs
83 atbildes forumā
Online: 3d 13h 33m
Redzēts 2023. gada 12. augustā, 13:41
Pievienots, 2020. gada 22. oktobrī, 20:24
0
post

Nezinu , man īsti nepis vai ir tev tas GM vai nav , bet varu iedot PAR , ja tev tas sagādā prieku un ja tu to baigi gribi , jo šis nav pirmais pieteikums , bet kautkāds 5 jau , bet labi , ar PD darbojies diezgan labi , arī tad kad bija Darings vel , bet kad aiziet OOC , tad nevar aizvērties un raudāt , uzreiz ir jāraksta reports , vai arī jāprasa kā vienmēr kādam /fixveh , piemēram dandim , ja es tagad iemestu pāris SS  , netikai es zem bana sēdētu , bet dandijs , Jutahh un visi pārējie , bet labi , pohuj par to , statusu izmantosi savā labā , lai palīdzētu saviem '''draudziņiem'' , neko dižu neizdarīsi ar to statusu , ja gribi parādīt citiem kad tu to vari , NAAHUJ  , tu tikai farmosi reportus un sēdēsi OOC , IC vispār nebūs.. :D 

Neko nezin , vairāk nav ko teikt.. :D  , bet GL 

GM ir pilns , bet viņu nekad nevar būt par daudz , jo daudzreiz ir tā , kad viņus vajag , bet neviena nav. :) 

匚ㄚ尺乇乂
Lietotājs
Gulivers
38 atbildes forumā
Online: 4d 3h 47m
Redzēts 2021. gada 29. janvārī, 18:11
Pievienots, 2020. gada 22. oktobrī, 23:59
2
post

Pret, parāk lieki dirs un esi negatīvs pret pārējiem.

RavenS
Biedrs
509 atbildes forumā
Online: 35d 6h 38m
Redzēts 2022. gada 28. decembrī, 23:07
Pievienots, 2020. gada 23. oktobrī, 01:05
1
post

Pret, sippa augstāk visu paskaidroja.

Raivic
Lietotājs
77 atbildes forumā
Online: 3d 11h 47m
Redzēts 2021. gada 26. aprīlī, 01:32
Pievienots, 2020. gada 23. oktobrī, 02:34
1
post

Pret, nepazīstu tevi vispār! Neesmu saskāries IC! Sippa visu izskaidroja

Scrubs
Uzraugs
Biedrs
lvbrok
587 atbildes forumā
Online: 18d 21h 12m
Redzēts Vakar, 23:20
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 23. oktobrī, 19:20
2
post

PAR. Tu esi labākais <3 PD tu vadīt nemāki, bet tā tu kruts džeks. A nu tas, ka daudz gmi tas pie dirsas, tu visus paņemsi priekšā un izmetīsi. Pec pirmajam 2 dienam staffa busi jau admins.

derkijs
Lietotājs
41 atbildes forumā
Online: 2d 20h 51m
Redzēts 14. martā, 17:54
Pievienots, 2020. gada 23. oktobrī, 19:29
1
post

Šoreiz pret, GM ir pietiekami daudz!

GaraiS
Servera administrators
Frakciju komanda
103 atbildes forumā
Online: 5d 10h 58m
Redzēts 8. aprīlī, 20:45
Pievienots, 2020. gada 23. oktobrī, 20:48
1
post

PRET. Šobrīd ir pietiekami daudz GM.

Kriksis
Lietotājs++
Kriksis
392 atbildes forumā
Online: 24d 15h 59m
Redzēts 22. martā, 17:19
Pievienots, 2020. gada 23. oktobrī, 21:30
0
post

Būšu PAR, zināms frukts, pagāšo reizi nesagāja ar pieteikumu, cerams šoreiz sajies.

Patrulējam abi vienā PD kastē un saprotoš, rakstisks čalis.

 

 

pagarinatajs
Nejaušs incidents
lietotajs++:)
edu sudus
285 atbildes forumā
Online: 16d 0h 17m
Redzēts 31. martā, 22:10
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 24. oktobrī, 14:22
0
post

pilniba rekomendeju arcu jo tiesam seit ir loti daudz jaunu speletaju no kuriem 95% ir pagarinataja labakie draugi, kuri ar autobusu nodrosina, ka uz los santos celiem nav masinas bez apdrosinasanas! tiesam redzu tevi ka kikc lomu spelesanas uzlabotaju, bus fantastiski!

ASTRODIUM
Lietotājs
astro
16 atbildes forumā
Online: 21h 46m 20s
Redzēts 2021. gada 04. novembrī, 20:17
Pievienots, 2020. gada 24. oktobrī, 15:09
0
post

Par, jo likies tīri sakarīgs un logiski domājošs, bet tas ka jau daudzi ir GM'i.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0