bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Pieteikumi
8
21
topic
[GM] Fletcher
Bosch
Servera administrators
Frakciju komanda
Veterāns
1009 atbildes forumā
Online: 109d 9h 37m
Redzēts 9. maijā, 21:19
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 22. oktobrī, 17:57

 

 

Ar X atzīmē prasības kuras ir izpildītas!

• Jābūt reģistrētam forumā vismaz 2 nedēļas [+]
• Jābūt aktīvam forumā, un jāpārzina servera darbošanās struktūra [+]
• Brīdinājuma līmenis forumā nedrīkst pārsniegt 3 [-]
• Jābūt vismaz 15 gadus vecam , ja nav tad tālāk vari nerakstīt, neiesakam melot, jo viss tiek cītīgi pārbaudīts pēc serial un ip adreses, tiek iziets uz vecajiem profiliem un tiek iegūti dati.[-]
• Serverī nedrīkst būt vairāk par 3 aJailiem. [+]

• Serverī jābūt nospēlētām vismaz 100stundām.

Ja 3 no prasībām neatbilst, tālāk vari nerakstīt!

Anketa

Tavs vārds: Kristiāns

Iepriekšējie nickname:  Daring

Tavs vecums:  14

Izveidotie personāži un frakcijas kurās darbojās: 
Thomas Fletcher - Policijas Departaments,
Ben Sherman - Policijas Departaments,
Tom Bradford - Bezdarbnieks,
Timur Moretta - bezdarbnieks

Pieredze kā Gamemaster: Pieredzes diez ko nav, ir bijusi maza saskarsme ar gamemaster pienākumiem bet to par pieredzi nosaukt nevar. Esmu bijis spēles uzraugs šeit, pirms 1-2 gadiem, kad serversi atkal atvērās. Ilgi nebiju, jo nācās aiziet.

Pieredze Roleplay jomā: Tie ir vairāki gadi. Mana pieredze roleplay'a ir vairāk tendēta uz likumsarga lomas atveidošanu bet tas nenozīmē, ka neesmu rpojis un atveidojis nelegālu personāžu. Blakusprojekta dzīvības laikos esmu atveidojis savu personāžu dažādās nelegālās frakcijās. Esmu atveidojis lomu pie Wazija (PEN1 - Public Enemy Number 1), mana pirmā nopietnā organizācija bija pie Sharper'a, kurš man iemācija (aptuveni) saprast nelegālo ekonomiku (From Nothing to Something). Ir bijušas arī vairākas citas frakcijas, ne tikai blakusprojektā bet arī šajā serverī, kuru nosaukumus vairs neatcerēšos. Ja runājam par manu pieredzi ārpus frakcijām un vērtējam terminu zināšanu, tad es sevi vērtēju diez gan augstu. 

Vai kādreiz esi sodīts par kādu OOC Termina pārkāpumu?(Mūsu serverī): Jā. 

Ja esi, tad cik reizes?(Norādīt zemāk visus pārkāpumus[/history vairāk par 5sodiem automātiski noraidīts]): Iepriekšējās sezonās biju trollistiski noskaņots spēlētājs, jo iepriekš šeit nebija tāds līmenis, kāds ir tagad. Mans history pašlaik ir tikai ar vienu insult'a jailu un vienu kick. History

Iepazīstini mazliet ar sevi(Ja ir sasveicināšanās links, tad ieposto to!): Mani sauc Kristiāns, neesmu cilvēks kuram patīk komunikācija pasaulē, tādēļ dodu priekšroku sēdēšanai internetā. Man ir 14, brīvajā laikā apmeklēju airēšanas terniņus, kuri ziemas laikā ietver sevī peldēšanu, basketbolu un svaru zāli. Esmu bieži noslēgts sevī, maz ar kādu komunicēju bet nu, ja uzrodas kāds drosminieks var droši parunāt Jūsu foršajā discord.

Kas Tevi piesaista kļūt par Gamemaster tieši iekš mūsu servera?: Pēdējo dienu aktivitāte, tieši 60-80 cilvēki un cilvēku pieplūdums foršajā Idlewood, pierāda to ka gamemaster'i serverī tomēr ir ļoti vajadzīgi. Līmenis ir cēlies, nav tik zems kāds ir bijis iepriekšējos gados bet ir vēl daudz darāmā. Serveri spēlēju jau vairākus gadus (ar pauzēm protams) un vienmēr ir sastopami spēlētāji, kuri nav apguvuši roleplay pamatus vai arī ir vienkārši nonākuši pie tā, ka viņiem ir grūti pašiem kaut ko iemācīties, pēdējās dienas spēlējot to pierāda, kā arī lēnā reportu iešana uz priekšu pierāda to, ka spēlētājiem ir nepieciešama palīdzība un esošais administrācijas sastāvs nav spējīgs izskatīt reportus pietiekami ātri, lai visi spēlētāji būtu apmierināti.

Motivācijas vēstule(250 vārdi kā minimums, obligāti tiks skaitīti): Būšu spējīgs palīdzēt spēlētājiem apgūt roleplay zināšanas legālā jomā, kamēr lielākā cita daļa - nelegālā. Legāla tipa lomuspēli pazīstu gandrīz no A-Z, ir daži roleplay fragmenti šajā stāstā, kur man vēl ir ilgi un dikti jātrenējas un jaapgūst bet pagaidām esmu augstās domās, par savām zināšanām. Neesmu veidojis pamācības, ieskatus roleplay'a, bet varu personīgi atbildot uz reportiem vai sazinoties privāti palīdzēt spēlētājiem ar legāla personāža attīstības izveidi un uzturēšanu, iesaistīšanu legālā lomuspēlē. Vienmēr esmu devis savu palīdzību, balsi, atbalstu cilvēkiem kuriem tas ir nepieciešams vai viņi man to ir palūguši un es esmu zinājis, ka manas zināšanas ir pietiekamā līmenī. Vienīgais ko es nespēšu palīdzēt citiem apgūt, ir nelegālas lomuspēles organizācijas izveide, tēla uzturēšana, jo neesmu ieinteresēts nelegālā lomuspēlē, tā kā tas ir ar citiem spēles uzraugiem projektā. Nevēlos sevi novērtēt pārāk augstu, dot sev kaut kādas privilēģijas vai fake-iemeslus, ielikt man rekomendāciju bet uzskatu, ka esmu labs kandidāts uz spēles uzraugiem, lai jaunpienācējiem palīdzētu tikt galā ar legāla tēla izveidi. Protams ka man kā spēles uzraugam būtu pienācīgi arī apgūt nelegāla tēla sižeta izveidi, lai es spētu sniegt visu nepieciešamo palīdzību un padomus servera spēlētājiem.

Vai apzinies ja kāds no punktiem tika norādīts nepareizi, tad Tev netiks dota otra iespēja?:  Jā.

Pēdējo reizi rediģēja Bosch, 2020. gada 22. oktobrī, 17:58.

Angelis
Veterāns
daunis
1201 atbildes forumā
Online: 149d 23h 5m
Redzēts 2023. gada 09. septembrī, 23:57
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 22. oktobrī, 17:59
1
post

Pret, uzredzēšanos 

Edit: man liek pierakstīt klāt iemeslu :( . Lūdzu // pats teici, ka nebūs

Pēdējo reizi rediģēja Angelis, 2020. gada 22. oktobrī, 19:01.

cau

draiver
Bijušais administrators
347 atbildes forumā
Online: 42d 11h 9m
Redzēts 3. maijā, 20:48
Pievienots, 2020. gada 22. oktobrī, 18:00
0
post

Anti, pats teici, ka nebūs

SANLA
Lietotājs
251 atbildes forumā
Online: 15d 13h 31m
Redzēts 2023. gada 21. jūnijā, 23:49
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 22. oktobrī, 18:01
0
post

vienreiz izdzesa, neapnik?

FizzyS
Lietotājs++
.
233 atbildes forumā
Online: 15d 18h 52m
Redzēts 2023. gada 04. augustā, 16:17
Pievienots, 2020. gada 22. oktobrī, 18:02
0
post

Nāā,Pret pieteikums neuzrunāja #GoodLuck

NXTHING
Lietotājs+
Vova Sex
141 atbildes forumā
Online: 6d 18h 24m
Redzēts 2021. gada 20. maijā, 01:29
Pievienots, 2020. gada 22. oktobrī, 18:02
3
post

Uzlikšu tev par, pieteikums tīri sakarīgi uzrakstīts un vismaz cik forumā esmu čatojis arī neko tādu kas man liktu šaubities redzējis neesmu. Lai veicas, moš saies :)

                                                                                                                       Čau tas es

 

ELSB
Vadošais administrators
Frakciju komanda
Lojālais lietotājs
Veterāns
Pasākumu Komanda
ONE LOVE <3
Milly's
1384 atbildes forumā
Online: 101d 3h 4m
Redzēts 25. aprīlī, 21:01
Pievienots, 2020. gada 22. oktobrī, 18:04
0
post

PRET ,kuro reizi nāc pēc statusa ,atsaka un pazūdi, huinu nodzen un esi nobanots.

(cik reizes nāksi laboties? PH neņem pa GM?)

MustanK
Lietotājs
57 atbildes forumā
Online: 2d 18h 30m
Redzēts 2022. gada 04. augustā, 17:57
Pievienots, 2020. gada 22. oktobrī, 18:14
0
post

Nafigam rakstit pieteikumu ja var atkal nopirkt

PRET

                                                                                                                     ~The Baltics~

Laurz
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
Laurič
303 atbildes forumā
Online: 61d 19h 41m
Redzēts 2. maijā, 21:17
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 22. oktobrī, 18:15
0
post

Par,lai nu ka tu man nepatīc,bet esi aktivs un meigini atveidot lomasspēli,bet bail,ka nesakāps galvā un nesāks sūdus vārīt

 

 

 

 

marats
VIP
420 atbildes forumā
Online: 51d 3h 40m
Redzēts 28. aprīlī, 11:59
Pievienots, 2020. gada 22. oktobrī, 18:17
0
post

topik gavno, avtor mudak

paldies, ne. Esi sevi pieradijis visos projektos, kur vien ir iespejams

Pēdējo reizi rediģēja marats, 2020. gada 22. oktobrī, 18:17.
uravnobeshen
VIP
Bijušais administrators
452 atbildes forumā
Online: 41d 18h 32m
Redzēts 11. maijā, 13:07
Pievienots, 2020. gada 22. oktobrī, 18:17
0
post

Pret. Statusu ir iespējams iegādāties par ooc naudu, tev ar to pieredze jau ir.

sippa
VIP
556 atbildes forumā
Online: 46d 1h 42m
Redzēts 2023. gada 12. decembrī, 11:22
Pievienots, 2020. gada 22. oktobrī, 18:18
0
post

Pabeidz beidzot skolu ar sekmigam atzimem un tad skrien pec statusa.

si spele tevi Kristian degrade

Kristers
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
Biedrs
Bijušais foruma moderators
-loWkey
918 atbildes forumā
Online: 86d 20h 32m
Redzēts 2023. gada 30. septembrī, 15:50
Pievienots, 2020. gada 22. oktobrī, 18:22
0
post

Nu,nē. PRET ,nēesi labs kandidāts,tiecies tikai pēc statusa.

Augstāk viss pastāstīts..

 

Valchhaaa
Biedrs
595 atbildes forumā
Online: 35d 18h 5m
Redzēts 27. februārī, 17:44
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 22. oktobrī, 18:29
2
post

NONONONONOONONON,Necepī, visspār, attā.

Pēdējo reizi rediģēja Valchhaaa, 2020. gada 23. oktobrī, 14:21.

Bambusa Lācītis 

LaMpAcKa
Lietotājs
Lampačka
149 atbildes forumā
Online: 6d 8h 35m
Redzēts 2022. gada 11. decembrī, 22:55
Pievienots, 2020. gada 22. oktobrī, 18:36
0
post

Pret, par jaunu, par nederīgu

 

Kriksis
Lietotājs++
Kriksis
392 atbildes forumā
Online: 24d 15h 59m
Redzēts 22. martā, 17:19
Pievienots, 2020. gada 22. oktobrī, 19:17
1
post

Nezinu kā to pateikt....Bet būšu NEITRĀLS. Neitrāls, jo dāzreiz esi ļoti dirsīgs, un kad tev pajautā kāpēc, tad tu vienkārši pasaki, tāds nu es esmu, nu viss skaidrs. Bet + Tev ir tāds, ka Tu palīdzī, esi palīdzējis man ar TS3 sakārtošanu, centies IC kaut ko sasniegt.

Domāju esi sakarīgs čoms viss pohuj, bet pie attieksmes gan tev vajag pastrādāt, teikšu godīgi.

Un gribēju piebilst @SANLA, Topiks netīšām tika dzēsts, nebīja speciāli.

 

 

friend of deer
Lojālais lietotājs
471 atbildes forumā
Online: 14d 16h 31m
Redzēts 2023. gada 02. aprīlī, 14:19
Pievienots, 2020. gada 22. oktobrī, 19:24
0
post

Laikam tā skarbi, ka lielākā daļa liek pret. 

Pret, jo tu manā pieteikumā ieliki pret.

Labi, ākstos. nezinu, kā būs ar savaldīšanos, reizēm tāds ar toksisko pieskaņu, nu, manuprāt. Nu nezinu, ir savi plusi, ir mīnusi - pret, nebūs vecīt. Palasīju citu cilvēku iemeslus un dažiem nevar nepiekrist.

PETER1ZZ
Lietotājs
PETJONS
363 atbildes forumā
Online: 36d 12h 48m
Redzēts 26. aprīlī, 19:48
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 22. oktobrī, 19:30
0
post

Hmh,vienozīmīgi,ka PRET,sevi uzskati par diezgan zinošu cilveku + sevi pārāk augstu novērtē,jā zinu,ka tu rpo LSPD utttml,bet nu diemžel pasēdi bez statusa un turpini visu roleplay bez tā,aniway GL


Assassin
Bijušais administrators
Lietotājs++
310 atbildes forumā
Online: 31d 4h 14m
Redzēts 7. aprīlī, 22:44
Pievienots, 2020. gada 22. oktobrī, 19:36
0
post

Pret!

Kapēc? Tu nespēj pieņemt nekādu kritiku, esi pārāk viegli aizkaitināms. Tādējādi nespēsi nevienu pieklājīgi apmācīt...

Castellani
Bijušais administrators
Lietotājs++
1037 atbildes forumā
Online: 113d 19h 39m
Redzēts 2022. gada 15. novembrī, 11:06
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 22. oktobrī, 19:41
0
post

Pašlaik būšu PRET jo šodien vēl tika pieņemti jauni uzraugi un pagaidām tie ir pietiekami

Animated GIF

 

Ofkors
SuperBiedrs
Mediķis
гקﻮ๏๔
911 atbildes forumā
Online: 46d 10h 15m
Redzēts 14. aprīlī, 12:00
Pievienots, 2020. gada 22. oktobrī, 19:47
0
post

Pret!

Vadoties pēc gūtās pieredzes LSPD gan iepriekš, gan tagad, esi izcēlies ar savu ārdīšanos, nesavaldīšanos, kura 100% tiks izspausta pret spēlētājiem visādās situācijās!

Nevajag tev tās liekās sūdzības un ņemšanos ar "lowakiem", sēdi tik biksēs un vadi pd tālāk, jums tur pietiekami staff'a biedri jau ir. 

 

Lietotāji skatās šo tēmu: 0