bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Bana apelācijas
5
2
topic
[Unban] ogralfs special editon prieks ꞖunnyHøp
marats
VIP
420 atbildes forumā
Online: 51d 3h 40m
Redzēts 28. aprīlī, 11:59
Pievienots, 2020. gada 22. oktobrī, 18:31

 

Iesniedzot lieguma apelāciju

 

• Lai vieglāk izsekot līdzi izveidotajam saturam, tā nosaukumam ir jāatbilst šim formātam: 

[Liegums] Tavs lietotājvārds - Administrācijas locekļa lietotājvārds

Piemērs: [Liegums] yostu - GoblinX

*Gadījumos, kuros nerāda administrācijas locekļa lietotājvārdu rakstīt vienkārši [Liegums] Tavs lietotājvārds

• Atkārtotu apelāciju drīkst rakstīt ne ātrāk kā vienu nedēļu (7 dienas), pēc iepriekšējās apelācijas izskatīšanas.

 

Paraugs, kuru jānokopē un jāizpilda, kad iesniedz apelāciju

Tavs lietotājvārds: ogralfs

Tavs sērijas numurs: 96B1FEF4D615D69E2C08296ADBC30F71

Administrācijas locekļa lietotājvārds:  kapracis mr asais

Liegumas saņemšanas datums/laiks: vakar nakti

Lieguma saņemšanas iemesls: dm. Nu tātad. Mēs tur braukājām, bija kaut kādi divi čuvaki, kas tur pie igs plātījās, nespēja salikt vienkāršu paplašinātu teikumu, kaut kāds Max bija, kas beigās insultoja mani pm'a, tad vēl bija fl3x un bambino vai gambino (īsti neatceros) Nu tātad, es tur pasaucu mašīnā vienu kaut kādu meitenīti Alexa, samantiina sadusmojās un sāka tur čiki piķi ar fl3x kungi. Es sadusmojos un aizbraucu pakaļ ierociem un liku teikt pēdējos vārdus fl3xinatoram. Nu jā, es viņu nošāvu un lai nebūtu aizdomas uz manis mēs nošāvām vēl pārējos purnus igs, bet samantiinu nešāvām, jo nu meitenes nedrīkst fiziski aizskart. Tad nu jā, fl3x izdomāja atdzimt un atskrēja atpakaļ un es viņu nošāvu atkal, jo man patika kā viņš gulēju. Tad nu lūk viss skarbais darbiņš tika padarīts un es devos atpakaļ uz mājām gulēt.

Komentāri:  kmentaru nav

Pēdējo reizi rediģēja marats, 2020. gada 22. oktobrī, 18:34.
Kapracis
Galvenais administrators
Lojālais lietotājs
ausdrazisfm
735 atbildes forumā
Online: 52d 19h 5m
Redzēts 2023. gada 20. novembrī, 14:10
Pievienots, 2020. gada 22. oktobrī, 18:38
1
post

Apelācija apstiprināta, pēc 168 stundām pēc Latvijas laika, vari ierasties serverī.

Jūs iegūstat pedējo iespēju, lai izmainītu savu atieksmi pret projektu un tā esošajiem speletājiem.

Jā varbūt projektā nav tie labākie speletāji, bet vismaz ,ja Jūs esat tik izglītots, Jums ir dota iespēja palidzēt administrācijai, lai cinītos ar to, bet Jūs izvelējāties meklēt risinājumus uz savu galvu, līdz ar ko Jūs esat ieguvis liegumu, lai tā būtu macība, kā labāk nevajag darīt. 
Sīkumi tika jau izskaidroti iepriekš.

Cerēsim, ka būs labāk. 

Pēdējo reizi rediģēja Kapracis, 2020. gada 23. oktobrī, 00:25.


Lietotāji skatās šo tēmu: 0