bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Sūdzība par administrāciju
14
0
topic
[Sudzība] Par draiver, command
Runčuks
Lietotājs
Runcis
38 atbildes forumā
Online: 1d 7h 54m
Redzēts 2020. gada 22. novembrī, 22:40
Pievienots, 2020. gada 22. oktobrī, 15:00

Paraugs, kuru jānokopē un jāizpilda, kad iesniedz sūdzību

Tavs lietotājvārds: Runcuks

Augstākstāvošā/o lietotājvārds: draiver, command

esaistīto personu lietotājvārdi: SS būs redzams.

Ko augstākstāvošais/ie pārkāpa: Braucu no izsaukuma ar GD auto, ar ieslēgtām sirēnām. Pie manis atlidoja šie abi administrātori un vien /b chat teica lai dzēšu žetonu, bet nebij teiks nekāds iemesls. Otrs admin atlidoja un kaut ko teica par to vai gribu pizdi utt. Es /b chat :D jo nezina konkrētu iemeslu. Un tad pēc tā 3, 2, 1 Es tiku kickots no Server ar iemeslu Atā. Kad iegāju atpakaļ serverī es biju kick no F3.

https://imgur.com/gallery/zU31Nb1

 

draiver
Bijušais administrators
347 atbildes forumā
Online: 42d 11h 9m
Redzēts 17. maijā, 23:45
Pievienots, 2020. gada 22. oktobrī, 15:13
11
post

Man ļoti patīk tas, ka tu brauci, tiki pie GD un izdomāji earrapot visu serveri. Tev pat nebija iemesla ieslēgt sirēnas. Smieklīgais atradies.

Runčuks
Lietotājs
Runcis
38 atbildes forumā
Online: 1d 7h 54m
Redzēts 2020. gada 22. novembrī, 22:40
Pievienots, 2020. gada 22. oktobrī, 15:18
0
post

draiver, man tas liekas smieklīgi ko tu saki. Ja tu pajautāju bLank tad es pirmajā dienā braucu uz visām Rp situācijām iekš LSGD. Kā arī man bija iemesls ieslēgt sirēnas, tas bija lai dotos atpakal uz LSGD. Normāli administrātori pateiktu lai tā vairāk nedarītu un viss. Man MTA voulume nav uzlikts tik augstu un manās domās tas bug bija fixots.

uravnobeshen
VIP
Bijušais administrators
452 atbildes forumā
Online: 41d 18h 32m
Redzēts 11. maijā, 13:07
Pievienots, 2020. gada 22. oktobrī, 15:35
0
post

Man arī nepatīk mta skaņas, ka es braucu un man no visām pusēm skan kaut kādi radio, vai mentu sirēnas, vai nepiesprādzētas jostas pīkstēšana un tā tālāk, jo vēl fona skan mūzika ko es klausos, tamdēļ es tās mta skaņas sen jau esmu pilnībā atslēdzis.

Jebkurā gadījumā, atbildot uz šo situāciju, administrācija ir manuprāt rīkojusies nekorekti. Pirmkārt, spēlētājs nav nekādā gadījumā vainīgs, ka serverī ir ieliktas, kā draiver saka, ''earrape'' sirēnas. Pie tā ir vainīgs servera tehniķis. Otrkārt, par sirēnas ieslēgšanu ir nekorekti mest spēlētāju ajailā un vēl izmest no frakcijas, nezinu ar ko šis administrators domāja šajā situācijā.

ivanovs
VIP
681 atbildes forumā
Online: 95d 12h 6m
Redzēts 2022. gada 07. septembrī, 06:48
Pievienots, 2020. gada 22. oktobrī, 15:41
0
post

ka tik kadu iejailot, nobanot un nahrenizet no servera

 

Lieks posts, sodīts // Lauronja 

Pēdējo reizi rediģēja Lauronja, 2020. gada 22. oktobrī, 17:08.
duman
Lietotājs
47 atbildes forumā
Online: 2d 8h 37m
Redzēts 15. aprīlī, 16:50
Pievienots, 2020. gada 22. oktobrī, 15:53
4
post

Atkal Draivers Sūdus savārījis.Draiver tu man jau reāli zaj*bal.

 

Lieks posts, sodīts // Lauronja 

Pēdējo reizi rediģēja Lauronja, 2020. gada 22. oktobrī, 17:09.
Eikosha
Lietotājs
51 atbildes forumā
Online: 1d 12h 50m
Redzēts 2023. gada 21. februārī, 21:07
Pievienots, 2020. gada 22. oktobrī, 16:10
0
post

Piekrītu Runcim, jo ielika vienam manam pazīstajam cilvēkam CK ne par ko. Un Runčuku izmeta no F3 un jailoja 1h ne par ko.

 

Lieks posts, sodīts // Lauronja 

Pēdējo reizi rediģēja Lauronja, 2020. gada 22. oktobrī, 17:12.
Admiiiks
Lietotājs++
Andža
306 atbildes forumā
Online: 13d 5h 2m
Redzēts 21. aprīlī, 22:27
9 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 22. oktobrī, 16:35
0
post

Draiver, tā nav viņa problēma, kad ir earrape sirēnas kā jau te minēja nogriez to skaņu vai vispār izslēdz to + ajailot,banot vai kickot spēlētāju dēļ tā, kad sirēnas ierubī tad tas jau vairs nav normāli.

 

Lieks posts, sodīts // Lauronja 

Pēdējo reizi rediģēja Lauronja, 2020. gada 22. oktobrī, 17:13.




518293182
Īpašnieks
Transportlīdzekļu komanda
🥀
1115 atbildes forumā
Online: 225d 11h 14m
Redzēts 20. aprīlī, 17:00
Pievienots, 2020. gada 23. oktobrī, 21:44
0
post

Administrators un līdzīpašnieks rīkojās nepareizi, lūdzu, lai pievieno logus no situācijas un beigās tāpat nepievienoja, izvērtējot visus nepieciešamos pierādijumus commands tiek brīdināts ar warnu, palūgšu kādam no administrācijas iemest tevi atpakaļ un removot sodu no history.

Sūdzība patiesa.

Pēdējo reizi rediģēja 518293182, 2020. gada 23. oktobrī, 21:44.

🆗🆒♿

sīkāk par ls opening kekw

Horoskopi Ātri vien zaudē savaldību!

2. vieta - Skorpions

Skorpions var izskatīties ļoti atturīgs un pat ieturēt distanci, taču viņa iekšienē viss ir gluži pretēji. Agresija šīs zīmes pārstāvju starpā kādu laiku uzkrājas un pēc tam izpaužas ārkārtīgi negaidīti. Skorpioni ir atriebīgi, tā ir viena no viņu galvenajām iezīmēm, viņi ir ļaunatminīgi. Šī zīme nepieļauj melus, tie viņus sagrauj. Kas attiecas uz krāpšanu, tad tikai mājiens, ka partneris ir viņam neuzticīgs, var padarīt Skorpionu traku.

Skorpiona zīmē dzimis vīrietis vēlas atrast labāko sievieti pasaulē - neko mazāk. Tāpēc, ja viņš ir izvēlējies tevi, tas nozīmē, ka tu esi labākā. Skorpions iemīlēs inteliģentu, seksīgu, azartisku, kaislīgu un neatkarīgu sievieti.

Skorpioni neko neaizmirst. Jūs būsiet pārsteigts par viņu spēju atcerēties pat vissīkākās detaļas par visdažādākajiem notikumiem. Sākot no priecīgiem brīžiem līdz skumjiem, Skorpioni atceras visu, saglabājot aizvainojumus un neatlaižot tos vaļā.

CODE: PRISONGANG FOR 75% DISCOUNT

Lietotāji skatās šo tēmu: 0