bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Ieteikumi
9
0
topic
Noteikumu maiņa
Sharper
Servera administrators
Frakciju komanda
VIP
bariga
303 atbildes forumā
Online: 35d 5h 14m
Redzēts Vakar, 15:20
Pievienots, 2020. gada 21. oktobrī, 15:10

Gari centīšos nerakstīt, bet vēlos izvirzīt ieteikumu par noteikumu maiņu. Visi kuri šodien ~20minūšu intervālā ir bijuši forumā un skatījās chatboxu sapratīs par ko iet runa. Pašlaik ir tā, starp LSPD un nelegālo frakciju notiek apšaude - tu saņem FPK/CK, kamēr LSPD PK/FPK. Es uzskatu, ka FPK un CK vajadzētu vispār izmest no mūsu prātiem un turpināt erpot bez lieka stresa. Kāda tad jēga vispār frakcijai ir iziet no starta kapitāla iegūtā īpašuma, ja principā pie vismazākās spriedzes situācijas tev ir jāturpina lomu spēle ar citu personāžu (uzreiz ir sapists character developments - FPK), vai arī jāparakstās uz jauna personāža taisīšanu? Es neko detaļās neskaidrošu, kam vajadzēs - tas sapratīs. 

Ieviest noteikumu ka jebkurā situācijā starp PD un nelegālo organizāciju, gadījumā ja kāds tiek nogalinās, tiek saņemts tikai PK. Par FPK/CK var domāt lielās situācijās, kā heistos, terroraktos etc.

https://mta.kick.lv/forums/topic/11126/smotrjagi/

Shamrock
Lietotājs
34 atbildes forumā
Online: 1d 8h 48m
Redzēts 2021. gada 07. aprīlī, 13:10
Pievienots, 2020. gada 21. oktobrī, 15:12
0
post

tadi noteikumi ir izveidoti lai nerastos arnolds terminators un nelegalo frakciju rpotajiem butu bail un jasaprot ka jaerpo piesardzigi, labak ir padoties un nosedet cietuma 48h neka saudities un sanemt ck, makes sense ne? dzive tu izveletos tiesi to pasu, protams ja neesi hardcore

Sestais
Bijušais administrators
431 atbildes forumā
Online: 24d 13h 43m
Redzēts 11. aprīlī, 22:39
Pievienots, 2020. gada 21. oktobrī, 15:13
0
post

Manuprāt,vajag tieši otrādi.Tas nenozīmē,ka nepiekrītu šim ieteikumam,bet man liekas,ka vajag otrādi.Tad LSPD un Nelegālās sāks domāt,kad bēgt un kad šaut.Tas pats ar mentiem,arī sāks domāt kā pareizi reidot lai nenomirtu utt.Vienvārdsakot,abām pusēm vajag CK galu.

Pēdējo reizi rediģēja Sestais, 2020. gada 21. oktobrī, 15:14.
518293182
Īpašnieks
Transportlīdzekļu komanda
🥀
1115 atbildes forumā
Online: 225d 11h 14m
Redzēts 20. aprīlī, 17:00
Pievienots, 2020. gada 21. oktobrī, 15:14
0
post

Papildināts 16. Izproti PK un CK punkts.

16.7. Policijas pakaļdzīšanās laikā, netiksiet CK'ots, ja nomirsiet, izņemot, ja  pats neizrādīsiet vienaldzību par savu tēlu, tas ir - uzsākt apšaudi, lekt policijas auto. Ja tādā gadījumā tiksiet nošauts, jūsu tēls tiks CK'ots.

16.8. CK tiek izsniegts jebkurā situacijā ,kurā Jūs izrādat vienaldzību pret sava tēla dzivi. 

16.9. Piemēram , pašnavība, lēkšana zem automašinas riepām, frakciju provokācija, neizrādot nekādas bailes ir vienaldzība pret savu tēlu, kas var tavu tēlu nomiršanas gadījumā novest pie Character kill jeb Tēla nogalināšanas/dzēšanas.

Pievienots 17.0. 17.1. 17.2.

17.0. - Nepārdomātās/spontānās idejās kā bēgšana no LSPD, apšaudēs netiek izniegts CK gan bēdzējiem, gan LSPD. Tiek izniegts PK abām pusēm.

17.1. - Pārdomātās/izplānotās situācijās kā augsta ranka ēku aplaupīšana, augstu amatpersonu nolaupīšana un cita veida situācijas kuras tiek izplānotas jau laicīgi tiek piešķirts abām pusēm FPK. 

17.2. - CK izsniedz tikai  16.2. 16.3. 16.4. 16.5. 16.6. 16.7. 16.8. 16.9. gadijumos un pēc pieprasījumiem.

🆗🆒♿

sīkāk par ls opening kekw

Horoskopi Ātri vien zaudē savaldību!

2. vieta - Skorpions

Skorpions var izskatīties ļoti atturīgs un pat ieturēt distanci, taču viņa iekšienē viss ir gluži pretēji. Agresija šīs zīmes pārstāvju starpā kādu laiku uzkrājas un pēc tam izpaužas ārkārtīgi negaidīti. Skorpioni ir atriebīgi, tā ir viena no viņu galvenajām iezīmēm, viņi ir ļaunatminīgi. Šī zīme nepieļauj melus, tie viņus sagrauj. Kas attiecas uz krāpšanu, tad tikai mājiens, ka partneris ir viņam neuzticīgs, var padarīt Skorpionu traku.

Skorpiona zīmē dzimis vīrietis vēlas atrast labāko sievieti pasaulē - neko mazāk. Tāpēc, ja viņš ir izvēlējies tevi, tas nozīmē, ka tu esi labākā. Skorpions iemīlēs inteliģentu, seksīgu, azartisku, kaislīgu un neatkarīgu sievieti.

Skorpioni neko neaizmirst. Jūs būsiet pārsteigts par viņu spēju atcerēties pat vissīkākās detaļas par visdažādākajiem notikumiem. Sākot no priecīgiem brīžiem līdz skumjiem, Skorpioni atceras visu, saglabājot aizvainojumus un neatlaižot tos vaļā.

CODE: PRISONGANG FOR 75% DISCOUNT

Sharper
Servera administrators
Frakciju komanda
VIP
bariga
303 atbildes forumā
Online: 35d 5h 14m
Redzēts Vakar, 15:20
Pievienots, 2020. gada 21. oktobrī, 15:14
0
post

Bet kur tad atpaliek visa interesantā piegarša? Ko tad nelegālajām organizācijām darīt ar tiem ieročiem? Labāk jau lai viņi tiek izmantoti maznozīmīgās apšaudēs pret PD/citām organizācijām, nevis lieki naktīs DMojot lowakus.

https://mta.kick.lv/forums/topic/11126/smotrjagi/

NXTHING
Lietotājs+
Vova Sex
141 atbildes forumā
Online: 6d 18h 24m
Redzēts 2021. gada 20. maijā, 01:29
Pievienots, 2020. gada 21. oktobrī, 15:44
0
post

Pēc manam domām tiešām vajadzētu dot vienlīdzību, jo tas nav kinda godīgi ka PD nedod CK, viņi tur tīri var tēlot kautkādas kamikadzes, jo viņiem nekas par to nebūs, un tad ir nelegālās f3 kuras ir ierobežotas un lieku reizi negrib riskēt. Es atbalstu abas puses. Vai nu domā un tiek ierobežotas abas puses, vai nu CK dod tikai, kā jau sharpers teica, nopietnos eventos kā tie paši terrorakti, lielās zādzības u.t.t

                                                                                                                       Čau tas es

 

518293182
Īpašnieks
Transportlīdzekļu komanda
🥀
1115 atbildes forumā
Online: 225d 11h 14m
Redzēts 20. aprīlī, 17:00
Pievienots, 2020. gada 21. oktobrī, 15:51
0
post

Tak jau sen ir pievienoti punkti sakarā par to, ja administrācija rīkojās nepareizi, tad jums ir brīva izvēle izveidot sūdzību un apsūdzēt noteikto administratoru, kas neievēroja noteikumus. Noteikumu nezināšana neatbrīvo no soda.

🆗🆒♿

sīkāk par ls opening kekw

Horoskopi Ātri vien zaudē savaldību!

2. vieta - Skorpions

Skorpions var izskatīties ļoti atturīgs un pat ieturēt distanci, taču viņa iekšienē viss ir gluži pretēji. Agresija šīs zīmes pārstāvju starpā kādu laiku uzkrājas un pēc tam izpaužas ārkārtīgi negaidīti. Skorpioni ir atriebīgi, tā ir viena no viņu galvenajām iezīmēm, viņi ir ļaunatminīgi. Šī zīme nepieļauj melus, tie viņus sagrauj. Kas attiecas uz krāpšanu, tad tikai mājiens, ka partneris ir viņam neuzticīgs, var padarīt Skorpionu traku.

Skorpiona zīmē dzimis vīrietis vēlas atrast labāko sievieti pasaulē - neko mazāk. Tāpēc, ja viņš ir izvēlējies tevi, tas nozīmē, ka tu esi labākā. Skorpions iemīlēs inteliģentu, seksīgu, azartisku, kaislīgu un neatkarīgu sievieti.

Skorpioni neko neaizmirst. Jūs būsiet pārsteigts par viņu spēju atcerēties pat vissīkākās detaļas par visdažādākajiem notikumiem. Sākot no priecīgiem brīžiem līdz skumjiem, Skorpioni atceras visu, saglabājot aizvainojumus un neatlaižot tos vaļā.

CODE: PRISONGANG FOR 75% DISCOUNT

duman
Lietotājs
47 atbildes forumā
Online: 2d 8h 37m
Redzēts 15. aprīlī, 16:50
Pievienots, 2020. gada 21. oktobrī, 15:58
0
post

BunnyHop,es reāli nesaprotu draivers izdomā mani prikola pēc nošaut un uzlikt ck.Nu tas nav normāli.

FizzyS
Lietotājs++
.
233 atbildes forumā
Online: 15d 18h 52m
Redzēts 2023. gada 04. augustā, 16:17
Pievienots, 2020. gada 21. oktobrī, 16:04
0
post

nebija nemaz nekāds pieprasījums.un es jau 102 reizi saku ka es netīšām izšāvu!man nebija nekāda vienaldzība par characteru.Un tas ka Commands un Kapracis ielido sienā 200 km/h sekas nekāds nav visiem ir vienalga!

@Duman nesaproti admini ir nemirstīgi viņiem vienalga galvenais citus nomelnot .

Bosch
Servera administrators
Frakciju komanda
Veterāns
1009 atbildes forumā
Online: 109d 9h 37m
Redzēts 9. maijā, 21:19
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 21. oktobrī, 16:29
1
post

Kaut kāds Chatbox aizgāja, jeziņ'.

Izteikšos par radušos ieteikumu, kuru es vēlos daļēji atbalstīt.
Īsumā, kapēc tikai daļēji?

Ja piemēram, nelegālās organizācijas pārstāvji PIRMIE uzsāk apšaudi policijas virzienā un beigās viņus nošauj, būtu jāliek CK. Kas .. manprāt ir tikai loģiski, jo savādāk neviens nedomā par savu tēlu un rodās atkal šī tēla vienaldzība. 

tadi noteikumi ir izveidoti lai nerastos arnolds terminators un nelegalo frakciju rpotajiem butu bail un jasaprot ka jaerpo piesardzigi, labak ir padoties un nosedet cietuma 48h neka saudities un sanemt ck, makes sense ne? dzive tu izveletos tiesi to pasu, protams ja neesi hardcore

 

Rekur kādēļ..
Es pašlaik runāju par Liverpool frakciju. Visa šī lielā situācija, kura vēl nav beigusies, ir sākusies tikai tādēļ, ka viens no frakcijas biedriem nošāva civilo un koperi (personīgi nezinu kādu motīvu vadīts, ic situacija bija). Mēs divus atradām un starp frakcijām sākās apšaude, kuras rezultātā mira virsnieks un divi viņi, viņiem pienācās FPK, personīgi es balsotu par CK, jo kādēļ? Šī iemesla dēļ.

tadi noteikumi ir izveidoti lai nerastos arnolds terminators un nelegalo frakciju rpotajiem butu bail un jasaprot ka jaerpo piesardzigi, labak ir padoties un nosedet cietuma 48h neka saudities un sanemt ck, makes sense ne? dzive tu izveletos tiesi to pasu, protams ja neesi hardcore 

Tie divi tipiņi varēja padoties un pasēdēt tur pāris dienas cietumā, nevis sākt šaut. Mēs bijām spēcīgāki par viņiem un viņi to labi zināja, jo kas gan ir 2i colti pret bisi un m4? Es atbalstu CK illegal tikai tad, ja - viņi sāk šaut pa tevi pirmie (LSPD virzienā) un paši izprovocēja LSPD uz šāvieniem viņu virzienā.

Īsumā, ko es ar šo gribu pateikt..

Ja illegal sāk šaut pa lspd un situācijas beigās viņi tiek nošauti viņi protams, ka saņem CK.

Un LSPD ck nelikt, jo? LSPD nekad nav paši provocējuši uz apšaudēm un kādēļ likt CK lspd, ja mēs neesam vainīgi pie tā, ka illegal izdomāja pašaudīties un aizbēgt? Ne jau mēs sākam šaut pa viņiem pirmie, jo mēs gribam citu situācijas iznākumu.

 

duman
Lietotājs
47 atbildes forumā
Online: 2d 8h 37m
Redzēts 15. aprīlī, 16:50
Pievienots, 2020. gada 21. oktobrī, 16:35
3
post

Es jau padevos,biju gatavs sēdēt cietumā,bet netīšām izšāvu ar ieroci.Draivers saka ka tīšām,kaut ja es šautu tīšām pa Administrātoru Draiveru tad es būtu izšāvis vairākas lodes.Izšaujot to vienu lodi netīšām viņš mani nošāva un Momentāli uzlika Character Kill.Draivers bija noņēmis iespēju rakstīt pa ooc chatu,dēļ kā es nevarēju uzrakstīt ka lode tika netīšām izšauta.

command
Izstrādātājs
LABDIEN
125 atbildes forumā
Online: 14d 14h 55m
Redzēts 2023. gada 24. septembrī, 21:12
Pievienots, 2020. gada 21. oktobrī, 17:37
0
post

Manuprāt, CK tiek izsniegts tikai gadījumos, ja puse (neatkarīgi kura) izrāda vienaldzību pret savu tēlu. Ja objektīvi skatoties uz situāciju, saprātīgam cilvēkam būs skaidrs, ka viņš nespēj uzvarēt, bet uzbrūk tāpat - viņš ir nopelnījis CK. Attiecas gan uz PD, gan otru pusi - ja policists ies pret 6 jauniešiem ar ieročiem un viņu nošaus, tā ir acīmredzama vienaldzība pret tēlu, tas pats arī otrādi.

Parastā, vienlīdzīgā apšaudē CK nebūtu jāizsniedz nevienam un to FPK var vērtēt nevis pēc "vienaldzības līmeņa", bet situācijas nozīmīgumu no IC skatupunkta.


LABDIEN

Kas attiecas uz Lauvām, tad šeit joki mazi, jo Zvēru karalis kļūdas nepiedod. Viņš/-a ir bara līderis, viņa viedoklī ieklausās, viņam seko. Lauvas ir azartiskas darbā, mīl tērēt naudu, aptver sevi ar skaistumu un krāšņumu, tiecas pēc sabiedrības uzmanības. Šiem cilvēkiem dzīve ir kā milzīga skatuve ar gaismām un pienācīgu publiku. Lauvas pārliecināti soļo caur dzīvi ar lepni paceltu galvu. Cieņa un varenība – divi galvenie šīs zīmes dzīves dzinuļi. Lauvas ir labas pret tiem, kuri ir vājāki nekā viņi paši, bet tikai tādā gadījumā, ja otrs cilvēks pēc tā tiešām tiecas. Nevajadzētu mēģināt Lauvu piekrāpt, jo viņu “kodiens” un “uzbrukums” nav domāts vājiem nerviem.

 

"luize izglabs, goblins unbanos"
- kapracis 6/10/2020

"viņš vislaik tāds dirsīgs ir?"
-helludoin 8/7/2020

 

duman
Lietotājs
47 atbildes forumā
Online: 2d 8h 37m
Redzēts 15. aprīlī, 16:50
Pievienots, 2020. gada 21. oktobrī, 17:38
0
post

Draivera Video var redzēt ka es nekādu vienaldzību neizrādiju.Netīšām vienu reizi izšāvu,ja gribētu tīšām tad būtu vairākas lodes šāvis.

Sharper
Servera administrators
Frakciju komanda
VIP
bariga
303 atbildes forumā
Online: 35d 5h 14m
Redzēts Vakar, 15:20
Pievienots, 2020. gada 21. oktobrī, 17:48
0
post

- ja policists ies pret 6 jauniešiem ar ieročiem un viņu nošaus, tā ir acīmredzama vienaldzība pret tēlu, tas pats arī otrādi.

bruhh, kurš normāls ments tā pie pirmā sight šautu nost jaunieti?

https://mta.kick.lv/forums/topic/11126/smotrjagi/

archaa
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
Biedrs
archa
684 atbildes forumā
Online: 51d 16h 13m
Redzēts 16. aprīlī, 09:13
Pievienots, 2020. gada 21. oktobrī, 18:06
0
post

Labi lielie gangsteri pieminēsim īsto dzīvi , ja jau reiz mēs esam RP serverī , gangsteri labāk pasēž aiz restēm pāris mēnešus/gadus nekā šaudās ar policistiem , negrib aptraipīties vai nu nošaus/vai izdzīvos jo padomājot IRL sabrauktu uz apšaudi tik daudz mentu , ka nezin kur dibenā likties , a šeit 2 menti on a davaj ejam nošaut nost? Illegal grupējums parasti izmanto ieročus uz kautkādiem dīliem pārdodot narkotikas/ieročus nevis prost pa mentiem pašaudīties.

netīšam IRL neizšausi tā uzreiz būs civilo/policistu uzbrukums protams pa tevi vai nu šaus/vai tu pasēdēsi riktīgi ķurķi.

Pēdējo reizi rediģēja archaa, 2020. gada 21. oktobrī, 18:08.

 

duman
Lietotājs
47 atbildes forumā
Online: 2d 8h 37m
Redzēts 15. aprīlī, 16:50
Pievienots, 2020. gada 21. oktobrī, 18:07
0
post

kurā brīdī es gribēju kādu mentu nošaut,es jau biju gatavs cietumā sēdēt,bet netīšām izšāvu vienu lodi.ja gribētu speciāli būtu šāvis vairākas.

tavsmurgs
Lietotājs
142 atbildes forumā
Online: 7d 5h 28m
Redzēts 4. maijā, 10:48
Pievienots, 2020. gada 21. oktobrī, 19:38
0
post

JUS ESAT DAUNI, ZAKIS JAU IELIKA IZMAINAS, PAR KO VEL JUS CIKSTAT? LAI ARI KO KADS DARITU, SAJA SERVERI VISIEM VIENMER VISS BUS SLIKTI. 

duman
Lietotājs
47 atbildes forumā
Online: 2d 8h 37m
Redzēts 15. aprīlī, 16:50
Pievienots, 2020. gada 21. oktobrī, 19:40
1
post

nu,mani viss apmierina.Neapmierina tas fakts,ka man ck uzlika par m/c,un dēļ tā ka es draiveram ooc nepatiku,tāpēc viņš man ic ierieba.

endeavour
Lietotājs
38 atbildes forumā
Online: 12h 42m 52s
Redzēts 2021. gada 03. jūlijā, 15:23
Pievienots, 2020. gada 25. oktobrī, 00:17
0
post

ņemat nost tadu iespeju ka ck vai fpk un izejat ara un pameginat pakrist zem masinas un veikt lomuspeles situaciju tur.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0