bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Sūdzība par administrāciju
8
1
topic
[Sūdzība] Kiwix
Fady
Lietotājs
Kikers
30 atbildes forumā
Online: 1d 3h 9m
Redzēts 2020. gada 02. novembrī, 16:06
Pievienots, 2020. gada 20. oktobrī, 13:38

Paraugs, kuru jānokopē un jāizpilda, kad iesniedz sūdzību

Tavs lietotājvārds: Benjamin Al Gandelet

Augstākstāvošā/o lietotājvārds: Donavan Agilera

Iesaistīto personu lietotājvārdi: Keander Buckner ,  Donavan Agilera

Ko augstākstāvošais/ie pārkāpa: Nearaģēja uz drauga pārkāpumiem IC Situācijas laikā .

Pierādījumi:  https://imgur.com/R8ypywnhttps://imgur.com/a/Uu3Z12Yhttps://imgur.com/a/oCWURz3https://imgur.com/a/D7jJZ1R​​​​​​​

Komentāri: Es esmu šokā par GameMastera Kiwix Uzvedību , redzot kad viņa draugs pārkāpj noteikumus , tādā veidā viņš vieglāk izvēlas vienkārši CUTOT Situāciju ? Es tiešām atvainojos , bet šādi ir jārīkojas GameMasteriem ? Kā tiešām lowakiem . Kad persona mani nošaudama , viņi abi izskrēja no mājas , tādā veidā Cutojot situāciju . Cutojot situāciju , es pazaudēju COLT Ieroci ar 1 Magu , un kāda jēga bija no šī ? Plus , kā jau daudzi zina kad Mirušu cilvēku nedrīkst apzagt , toties Kiwix izdomāja tā , kad revivos mani un mierīgi apzags , normāli .  (( Kiwix būdams bezsamaņā , adzīvojās un aizskrēja kā divi varoņi ))

 

pidars
Lietotājs++
pidars
156 atbildes forumā
Online: 10d 1h 19m
Redzēts 14. februārī, 23:24
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 20. oktobrī, 13:40
1
post

Sudziba ir nepaties pats zini

esmu gejs sukaju

kristaps_hokage
Lietotājs
137 atbildes forumā
Online: 16d 22h 50m
Redzēts 29. janvārī, 12:14
Pievienots, 2020. gada 20. oktobrī, 13:43
1
post

Sūdzību es ieteiktu iesūtīt arī zem viņa f3 un ar lūgumu to arhivēt , jo šis puika pārkāpa šodien noteikumus arī manā priekšā un pieletojot to uz manīm. 

Kiwix
Bijušais administrators
@pump_upp - best crypto p...
257 atbildes forumā
Online: 23d 0h 5m
Redzēts 2023. gada 13. decembrī, 17:46
Pievienots, 2020. gada 20. oktobrī, 13:49
0
post

Sākot ar to, ka tevi pašā sākumā nošāva un tu burtiski pec 2 minūtēm atskrien uz mājām un sāc kauties, mēs pat nepabeidzām situāciju. Kā aŗī pats Draiver minēja, ka tevi tik ātri neizlaistu no slimnīcas un par to draugu runājot - es viņam apbinēj jeb nosēju visas asiņojošās vietas tādējādi mazinot asiņošanu, bet tu ieskrien mājās un uzreiz meties viņam virsū jo zināji, ka viņam ir ierocis. Piekaujot viņu tu uzreiz klupi virsū man, Keander bija kritiskā stāvoklī, sašauts un vēl piekauts, bet lai notemētu +/- uz tevīm un izšautu domāju, ka viņam būtu spēks. Un pašā sākumā, Keander uz tevi tēmēja ar ieroci, ko viņš pats minēja un deva tev norādes kas ūtu jādara - šinī gadījumā viņš prasīja tev atslēgt mājas durvis, tu gāji pie durvīm un ar rp atslēdzi, bet tu biji uz gunpointa jeb uz tevi tēmēja ar pielādētu ieroci, tā vietā lai tu kalusītu paveles tu ieskrien mājā un azislēdzies. keander šadā gadījumā varētu šaut caru durvīm((lodes neizietu cauri durvīm protams)) vai arī mēs abi noreaģētu uz tavām darbībām un mēģinātu ar kāju kautvai izsist tās. https://imgur.com/a/gh4ShNY

 

Labots    Fady, mēs atlauzām durvis pēc tā kad tu ieslēdzies iekš mājas. Man nevajadzeja tavu ieroci, es domāju, ka tu varbūt vel kautko rposi, es tev pat neprasīju tavu colt. 

 

Es neprasīju tavu ieroci, un tu tik ātri NEVARĒTU izveseļoties itsevišķi tevi nošava! Atdzīvonāju, jo domāju varbūt tev ir kas sakāms vai vēlies kautko vēl rpot, ja nē tad es tev teicu, tu esi brīs.

 

 

Pēdējo reizi rediģēja Kiwix, 2020. gada 20. oktobrī, 15:10.
Kapracis
Galvenais administrators
Lojālais lietotājs
ausdrazisfm
735 atbildes forumā
Online: 52d 19h 5m
Redzēts 2023. gada 20. novembrī, 14:10
Pievienots, 2020. gada 20. oktobrī, 13:51
0
post

Kapēc tad viņs netika sodīts par PK neievērošanu, ja reiz tika nogalināts? @Kiwix


E: Sākot ar to, ka tevi pašā sākumā nošāva un tu burtiski pec 2 minūtēm atskrien uz mājām un sāc kauties

Pēdējo reizi rediģēja Kapracis, 2020. gada 20. oktobrī, 13:53.


Fady
Lietotājs
Kikers
30 atbildes forumā
Online: 1d 3h 9m
Redzēts 2020. gada 02. novembrī, 16:06
Pievienots, 2020. gada 20. oktobrī, 13:52
1
post

Druvis jūs atlauzāt un es jums tās atslēdzu , tu pašlaik melo , vecīt :D Un kā viņš zinādams kad es ienākšu uzreiz tēmēs ? (( Bez RP  )) ? Nopietni Kiwix ? Tu tiešām saproti ko tu runā ? Pat ja bija sabindēts , viņš nedzirdot kad nāku uzreiz šaus man ?  Kā , ja no slimnīcas es iznākdams es iešu braukāties utt ? Ar aptītām vietām ?

 

 Kapraci , viņš vēlējās manu ieroci , tādēļ revivoja .

 

Pēdējo reizi rediģēja Fady, 2020. gada 20. oktobrī, 13:53.
pidars
Lietotājs++
pidars
156 atbildes forumā
Online: 10d 1h 19m
Redzēts 14. februārī, 23:24
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 20. oktobrī, 13:58
0
post

1. mes atlauzam durvis ar rp

esmu gejs sukaju

Fady
Lietotājs
Kikers
30 atbildes forumā
Online: 1d 3h 9m
Redzēts 2020. gada 02. novembrī, 16:06
Pievienots, 2020. gada 20. oktobrī, 15:05
0
post

 E: Sākot ar to, ka tevi pašā sākumā nošāva un tu burtiski pec 2 minūtēm atskrien uz mājām un sāc kauties

 Pirmais ko tu dari , pēc sliimnīcas izveseļošanās tu dodies uz Mājām , nevis lēkāt pa karuseļiem , ne tā ?|

 + viņš mani revivoja , pēc tākad nošāva . lai iegūtu ieroci....

 

Pēdējo reizi rediģēja Fady, 2020. gada 20. oktobrī, 15:05.
Fady
Lietotājs
Kikers
30 atbildes forumā
Online: 1d 3h 9m
Redzēts 2020. gada 02. novembrī, 16:06
Pievienots, 2020. gada 20. oktobrī, 20:45
0
post

Labots    Fady, mēs atlauzām durvis pēc tā kad tu ieslēdzies iekš mājas. Man nevajadzeja tavu ieroci, es domāju, ka tu varbūt vel kautko rposi, es tev pat neprasīju tavu colt. 

TU MANI REVIVOJI LAI DABŪTU MANU COLT ABUSŅIEK .

Dinčaa
Meitene zeltene
132 atbildes forumā
Online: 129d 23h 8m
Redzēts 28. martā, 15:38
Pievienots, 2020. gada 20. oktobrī, 20:56
0
post

Palūgšu izbeigt čatu.

Katrs nākamais liekais posts tiks sodīts ar 1 brīdinājuma punktu. Atļauts izteikties tikai sūdzības izskatītājam un sūdzības iesaistītajiem, lai pievienotu tikai papildus pierādījumus.

Fady
Lietotājs
Kikers
30 atbildes forumā
Online: 1d 3h 9m
Redzēts 2020. gada 02. novembrī, 16:06
Pievienots, 2020. gada 22. oktobrī, 00:55
0
post

TAD KĀDS ADBILDĒS VAI NĒ ?

Bridges
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
Lietotājs++
Pot-Valor
Mazā MIA
517 atbildes forumā
Online: 39d 18h 12m
Redzēts 19. martā, 22:19
Pievienots, 2020. gada 22. oktobrī, 09:30
0
post

Sūdzības teksts, ir uzrakstīts , vismaz izskatās, pilnīgās dusmās un ar drebošu roku, jo pilnīgi neko nesapratu, un komentāri tikai saputroja galvu.

Kiwix, palūgšu iemest chatlogus no savas puses, lai redzētu kur un ko tu esi revaivojis, kam bintes licis utt. Lai saprastu visu situāciju , un tās gaitu - Tad arī sūdzība ies uz priekšu.

Bridzons atvadas


Discord
Bridges#1337

Steam
Bridges(click)

Fady
Lietotājs
Kikers
30 atbildes forumā
Online: 1d 3h 9m
Redzēts 2020. gada 02. novembrī, 16:06
Pievienots, 2020. gada 25. oktobrī, 20:24
0
post

Kāds tak adbildēs vai nē ? 4 Diena , ne ziņas ne miņas. 

 

Kapracis
Galvenais administrators
Lojālais lietotājs
ausdrazisfm
735 atbildes forumā
Online: 52d 19h 5m
Redzēts 2023. gada 20. novembrī, 14:10
Pievienots, 2020. gada 27. oktobrī, 23:29
0
post

Spēles uzraugs tiks sodīts par nekorektu ricību, jo nerikojās pēc noteikumiem no savas puses.
Tādejādi arī nevarēja tavas ricības aizradīt situācijas laikā.
Sudzība ir patiesa.


Lietotāji skatās šo tēmu: 0