bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Pieteikumi
8
6
topic
[GM] 321321
friend of deer
Lojālais lietotājs
471 atbildes forumā
Online: 14d 16h 31m
Redzēts 2023. gada 02. aprīlī, 14:19
Pievienots, 2020. gada 20. oktobrī, 15:49

Vajadzīgās prasības, lai pieteiktos Gamemaster.

Ar X atzīmē prasības kuras ir izpildītas!

• Jābūt reģistrētam forumā vismaz 2 nedēļas [ X ]
• Jābūt aktīvam forumā, un jāpārzina servera darbošanās struktūra [ X ]
• Brīdinājuma līmenis forumā nedrīkst pārsniegt 3 [ X ]
• Jābūt vismaz 15 gadus vecam , ja nav tad tālāk vari nerakstīt, neiesakam melot, jo viss tiek cītīgi pārbaudīts pēc serial un ip adreses, tiek iziets uz vecajiem profiliem un tiek iegūti dati.[ X ]
• Serverī nedrīkst būt vairāk par 3 aJailiem. [ X ]

• Serverī jābūt nospēlētām vismaz 100stundām. 

Ja 3 no prasībām neatbilst, tālāk vari nerakstīt!

Anketa

Tavs vārds: Oskars

Iepriekšējie nickname:  oskarsp

Tavs vecums: 17

Izveidotie personāži un frakcijas kurās darbojās:  Eliyah Sutton - Liverpool Rd. Brim

Pieredze kā Gamemaster: esmu bijis Gamemaster blakusprojektā, kādus 2 gadus atpakaļ, ja nemaldos.

Pieredze Roleplay jomā: Tie kas mani zin, saprot, cik liela mana pieredze ir. Esmu rpojis visdažādākās lietas, mostly rpoju illegal roleplay, bet ik pa laikam uzerpoju legālo arī, bet tas tā retāk. Esmu rpojis latviešu un ārzemju komūnos, kā Owlgaming, LSRP.

Vai kādreiz esi sodīts par kādu OOC Termina pārkāpumu?(Mūsu serverī):  Jā, bet tas izrādījās attaisnots un tiku unjailots. 

Ja esi, tad cik reizes?(Norādīt zemāk visus pārkāpumus[/history vairāk par 5sodiem automātiski noraidīts]): Ir viens jails, kuru sanāca paraut kādu laiciņu atpakaļ, bet jūs jau mani zinat, es šeit nopietni rpoju un trollēt netrollēju. Jaili ir uz pirkstiem saskaitāmi, divi no tiem ir attaisnoti - respektīvi tiku unjailots, jo neizrādījos vainīgs, kad izskaidroju savu viedokli/pierādījumus adminam, vai gamesteram.

Iepazīstini mazliet ar sevi(Ja ir sasveicināšanās links, tad ieposto to!): Labdien, labvakar, labrīd, daudzi varbūt mani jau zin no citiem komūniem, esmu oskarsp, šeit zem vārda 321321, ja zinat mani, zinat to, ka labi atveidoju lomuspēli, māku izteikt savu viedokli un ja ir vajadzība, nolikt pie vietas tos, kuri cenšās iestāstīt totālās muļķības adminiem, vai man. Esmu bijis statusā, pāris komandas atceros, spēšu palīdzēt ne tikai ar tehniskām problēmām reportos, bet jauniņajiem spēlētājiem pastāstīt vairāk par roleplayu, un iziet stadiju /roleplayā svarīgākā lieta ir mašīna/ ātrāk. Ieskaidrot, kas ir īsts rp.

Kas Tevi piesaista kļūt par Gamemaster tieši iekš mūsu servera?:  Tāpēc, ka šis komūns ir noturīgs, spēlētaji ir vienmēr, neatceros pēdējo reizi, kad tas bija ciet. Esmu redzējis kā rp līmenis šeit ir audzis un nu es arī šeit jau kādu laiku rpoju nopietni, zinu, ka savu reputāciju ar trollismu pirms tam aptraipīju, bet zinat arī to, ka to neatkārtošu, jo nevēlos sēdēt zem bana, esmu ielicis pārāk daudz rp pūliņus, vadot frakciju, rpojot nopietni, lai sāktu trollēt.

Motivācijas vēstule(250 vārdi kā minimums, obligāti tiks skaitīti): Motivācija, tātad. - Jums mani ir jāpieņem statusā tāpēc, kā jau minēju augstāk - es spēšu pildīt savus gamemaster pienākumus, nevis tikai palīdzēšu ar /sabugojās auto/ spēlētāju apmācībām, bet lowaciņiem ieskaidrošu, kāds ir tas īstais roleplays, ka pati svarīgākā lieta nav viņu lambo, vai kas tāds. Iepazīstināšu spēlētājus ar kvalitatīvu tēla atveidi un roleplay atveidi, komandu pielietošanu, ja būs tādi spēlētāji, kas izrādīs interesi, pamācīšu vēl vairāk kaut ko, piemēram, ssu editošanu, kvalitatīvākās frakcijas izveidi/atveidi/biedru iegūšanu, utt. Es zinu, ka 250 vārdi ir kā minimums, bet es biju īss un konkrēts, nestiepu visu motivācijas vēstuli ķeksīša pēc, lai iekļautos tajos vārdos, jo ja īpašnieks būs patiešām ieinteresēts apsvērt šo jautājumu, gan jau tie trūkstoši 100 vārdi, vai mazāk, nebūs tik ļoti no svara. Protams ar tiem, kuri izvēlēsies nepazaudēt ieroci, bet labāk izvēlās jailu, baigā piekāpšanās nebūs, ja tas būs noticis atkārtoti, varēs izbaudīt app stage, vai adekvāti palielinātu jail laiku. Tie kas grib, tie mācās, tie kas negrib - nemācās. 

Vai apzinies ja kāds no punktiem tika norādīts nepareizi, tad Tev netiks dota otra iespēja?:  Jā.

MustanK
Lietotājs
57 atbildes forumā
Online: 2d 18h 30m
Redzēts 2022. gada 04. augustā, 17:57
Pievienots, 2020. gada 20. oktobrī, 15:51
2
post

Par, saprātigs čalis.

                                                                                                                     ~The Baltics~

Banponsjeri
Lietotājs
7 atbildes forumā
Online: 1d 2h 53m
Redzēts 2020. gada 05. decembrī, 20:59
Pievienots, 2020. gada 20. oktobrī, 15:52
2
post

rec, esmu agrak ar vinu rpojis, un laikam velprojam dazreiz rpoju, sakarigs cuvaks, kapec gan ne

dmer777
Lietotājs
273 atbildes forumā
Online: 11d 0h 52m
Redzēts 2023. gada 11. aprīlī, 11:57
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 20. oktobrī, 15:55
1
post

Rekomendēju, atrisina daudzas situācijas jau neesot statusā, tad vēl labāk būs, kad būsi, kā arī liela RP pieredze, netaisa liekas problēmas, labs kandidāts.

Sharper
Servera administrators
Frakciju komanda
VIP
bariga
303 atbildes forumā
Online: 35d 5h 14m
Redzēts 23. aprīlī, 14:00
Pievienots, 2020. gada 20. oktobrī, 16:01
1
post

protams ka rekomendeju bralen

Pavisam noteikti busi atbildigs ar amatu un spesi iegrozit pratu tiem jaunajiem

https://mta.kick.lv/forums/topic/11126/smotrjagi/

fletcher2
Lietotājs
208 atbildes forumā
Online: 31d 19h 18m
Redzēts 2021. gada 04. septembrī, 15:15
Pievienots, 2020. gada 20. oktobrī, 16:04
2
post

+ , var redzēt čalis zin ko dara

Ricins
Lojālais lietotājs
Seržants
Mafia
Ričiņš
1783 atbildes forumā
Online: 125d 14h 46m
Redzēts 26. aprīlī, 12:44
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 20. oktobrī, 16:06
3
post

Par iedevuši Tev savējie, Tu manas acis neesi neko izdarījis, tāpēc ne


Scrubs
Uzraugs
Biedrs
lvbrok
587 atbildes forumā
Online: 18d 21h 11m
Redzēts 20. aprīlī, 00:21
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 20. oktobrī, 16:11
1
post

''PAR'' iedevuši tikai frakcijas biedri. No manīm PRET, viena iemesla dēļ. Nemāk zaudēt, kad zaudē lien dirsā un ooc raud.

LogiTec
Lietotājs++
Jožik
186 atbildes forumā
Online: 21d 6h 17m
Redzēts 2022. gada 14. februārī, 15:20
Pievienots, 2020. gada 20. oktobrī, 16:17
1
post

PRET, piekrītu @!Scrubs, iepriekš trolēji un nepārzināji servera noteikumus.

~Ryan Moretti - Dzīvs~


 

 

bLank
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
banknote
579 atbildes forumā
Online: 115d 9h 50m
Redzēts 4. aprīlī, 11:11
Pievienots, 2020. gada 20. oktobrī, 16:24
2
post

ganjau, ka te bus tas pats, kas ph, kad tev atņēma dēļ attieksmes, pret

Bosch
Servera administrators
Frakciju komanda
Veterāns
1009 atbildes forumā
Online: 109d 9h 37m
Redzēts pirms 1 stundas
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 20. oktobrī, 16:27
4
post

Par iedevuši tikai brālis un frakcijas biedri. Atkal sāksies trollisms, tādēļ PRET! Augstāk viss pateikts. 

Kapracis
Galvenais administrators
Lojālais lietotājs
ausdrazisfm
735 atbildes forumā
Online: 52d 19h 5m
Redzēts 2023. gada 20. novembrī, 14:10
Pievienots, 2020. gada 20. oktobrī, 16:33
0
post

No manis rekomendācija, jo manuprāt spēles uzraugi kuri saprot nelegālo jomu ir uz pirkstiem saskaitāmi, ja ne pat mazāk.

Zaudēt mākat, nespriežam pēc pagātnes kas bijis ir bijis, katram ir jādod iespēja.
Iepriecināja, ka ar Jums var viegli sarunāties un brīvi varam rast kopsaucēju uz problēmam. 
 


draiver
Bijušais administrators
347 atbildes forumā
Online: 42d 11h 8m
Redzēts 13. aprīlī, 19:03
Pievienots, 2020. gada 20. oktobrī, 16:33
2
post

bet jūs jau mani zinat, es šeit nopietni rpoju un trollēt netrollēju.

Ok, this you?

 

Anti, atnāci pēc statusa, nevajag tevi.

uravnobeshen
VIP
Bijušais administrators
452 atbildes forumā
Online: 41d 18h 32m
Redzēts 11. aprīlī, 14:01
Pievienots, 2020. gada 20. oktobrī, 16:35
1
post

No manis rekomendācija, jo kāpēc ne.

friend of deer
Lojālais lietotājs
471 atbildes forumā
Online: 14d 16h 31m
Redzēts 2023. gada 02. aprīlī, 14:19
Pievienots, 2020. gada 20. oktobrī, 16:38
1
post

@draiver es nezinu, vai es to pieminēju motivācijas vēstulē, bet jā, tie chari bija trollisms, bet es jau teicu, man šeit ir gana liela atbildība radusies, pienākumi par frakciju, nenoliegšu, no sākuma es vēlējos trollēt, bet tā nenotika, es uztaisīju charu, paskatījos kas notiek forumā un serverī un sapratu tomēr, ka trollisms tomēr iet pie malas un te līmenis ir audzis, statusā normāli cilvēki palikuši pēc statu restarta. Jā tie chari bija trollisms, bet kad tu mani esi redzējis trollojot šajā pēc-restarta sezonā. Toreiz ja Bunnyhopap teicām, ja redzēs mūs trollējot, lai tad visu frakciju met permā banā. Te ir tas ''gribi tici, gribi netici'', paskaidroju cik īsi varēju, tas ir tāpēc, lai pārējie savu izvēli neizlemj no tavas atbildes. Bet legit paldies par atbildi, ar šo tu man iemāci attīstīt kritisko domāšanu, kad tādus nopietnus pierādījumus pasniedz galdā. Bet nē, netrollēju, tie chari bija domāti trollismam, bet nē - netrollēju.

Castellani
Bijušais administrators
Lietotājs++
1037 atbildes forumā
Online: 113d 19h 39m
Redzēts 2022. gada 15. novembrī, 11:06
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 20. oktobrī, 16:41
0
post

No manis Anti-rekomendācija.. Dabus statusu, saks troļļot ar saviem draudziņiemP.. Gan jau ka sapratīs par ko runā iet. 

Animated GIF

 

Tropkillaz
Vadošais administrators
Frakciju komanda
277 atbildes forumā
Online: 100d 8h 55m
Redzēts 6. martā, 21:29
Pievienots, 2020. gada 20. oktobrī, 16:42
0
post

Aktivitāte ir laba un esi izcēlies ar savu nelegalo frakciju, labā nozīmē. Esi saprātīgs un vienmēr noder palīdzība no cilvēkiem ar plašām lomuspēles zināšanām.

Dodu zaļo gaismu tev.

 

 

Pēdējo reizi rediģēja Tropkillaz, 2020. gada 20. oktobrī, 16:43.

There's no god, no saviour, no paradise and no life beyond. Our existence is limited. Nothing will save us from death.  Use your time on earth wisely.

Be kind to others, share your wealth - donate to the poor, protect the environment, use your opportunity every day to make earth a better place.

 

Ceikaa
Lietotājs
433 atbildes forumā
Online: 39d 6h 17m
Redzēts 2022. gada 20. decembrī, 19:54
Pievienots, 2020. gada 20. oktobrī, 16:43
0
post

Par varbūt beidzot mainīsies kaut kas ar sakarīgu sastāvu.

Laurz
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
Laurič
303 atbildes forumā
Online: 61d 19h 41m
Redzēts 8. aprīlī, 19:05
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 20. oktobrī, 16:44
0
post

Par,trollisms? Būsim reāli,kāda laika posmā mēs katrs esam trollejuši un viñš nav izñēmums,esam adminējuši kopā,un nebija problēmas ar tevi nevienam,cerams būs viens no retajiem gmiem,kurš izprot rp!

Pēdējo reizi rediģēja Laurz, 2020. gada 20. oktobrī, 16:50.

 

 

 

 

Bridges
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
Lietotājs++
Pot-Valor
Mazā MIA
517 atbildes forumā
Online: 39d 18h 12m
Redzēts 19. martā, 22:19
Pievienots, 2020. gada 20. oktobrī, 16:45
0
post

Nav ne mazākās nojausmas kas tu esi, vienreiz tevi redzēju ar to Glizzy Niggy charu, izveidojot pēdējāko hui**, galīgs anti, Ienācis pirms 1-2 nedēļām, uzbliezis nelegālo f3, un tryhardo to lai dabūtu statusu, diemžēl anti.

Moš parādi sevi labāk acīs, un nospēlē ilgāk, vieksmi.

Pēdējo reizi rediģēja Bridges, 2020. gada 20. oktobrī, 16:46.

Bridzons atvadas


Discord
Bridges#1337

Steam
Bridges(click)

Sharper
Servera administrators
Frakciju komanda
VIP
bariga
303 atbildes forumā
Online: 35d 5h 14m
Redzēts 23. aprīlī, 14:00
Pievienots, 2020. gada 20. oktobrī, 16:46
1
post

kada starpiba, savejie vai svesie sametusi par?

Par met nejau tapec, ka ir savejais, bet tapec ka zin cilveeku tuvaak neka kaut kadi no-name un zin kandidaata speejas 

https://mta.kick.lv/forums/topic/11126/smotrjagi/

Lietotāji skatās šo tēmu: 0