bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Sūdzība par administrāciju
6
0
topic
sudziba artur miller
smifnwessun
Lietotājs
135 atbildes forumā
Online: 9d 15h 46m
Redzēts 2023. gada 09. maijā, 15:28
Pievienots, 2020. gada 18. oktobrī, 17:41

Tavs lietotājvārds: shkura

Augstākstāvošā/o lietotājvārds: castellani

Iesaistīto personu lietotājvārdi: sippa uc

Ko augstākstāvošais/ie pārkāpa: false ajails, kartejo reizi neiedzilinas situacija.

Pierādījumi:

es (napoleon bocumade) ar draugu sippu (azhup mangustin) idlewood rajona atradam dileri (keandre buckner), sarunajam tikties grove streeta pec 5 min.

runataja laika ar sippu ieradamies grove streeta, tur bija musu dileris, vel viens speletajs un admins ar dutiju. admins bazareja ar to vienu speletaju, nu i pohui, lai bazare talak. es ar sippu un dileri pagajam talak no admina un ta speletaja, lai vini mums netraucetu ic situaciju. atrodamies kadus 20 metrus no viniem. deala laika ieradas vel divi nigeri, viens ar savu tanku 100kmh iepisa mana tacka, ljeva noerpoja un izkapa ara no tanka (javari bryant). izkapjot ara srazu saka dirsties un naca klat. izvilku stroki un nopipeju javari bryant.

pec ta, kad nopipeju to cuvaku admins, kurs bija 20 metrus no situacijas mani freezoja un confrontoja. vins man dirsa virsu, ka es vinam traucejot ooc bazaru, kas ir pilnigs sviests. grove streets bija sadalits divas dalas, viena puse admins ar kkadu noname runaja ooc, otra puse bija ic situacija. SANAK JA ES TAGAD KICKA IZVELOS ERPOT NEVIS KLABINAT OOC CHATU TAD PAR TO PIENAKAS SODS. es adminam saku skaidrot, ka es erpoju jebkur un vienmer, bet tas saka spiegt ka vina ooc bazars (KURS NOTIEK 20 METRUS NO MUSU IC SITUACIJAS UN VISPAR NAV REDZAMS) ir svarigaks par musu roleplay situaciju.

komentari. loti neadekvata leksika no millera puses, nakamreiz lai uzliek viena svara gala roleplay, otra ooc chatu un izvelas, kurs vinam ir svarigaks. atlauju izteikties visiem iesaistitajiem situacija, maniem pazistamajiem, nelauju postot foruma moderatoriem un *ic chata roleplay* parstavjiem.

Smith Wesson - macitajs- DZĪVS

2rindiņ rp // lai visi neteiktu ka jauniņais n shit iepriekš biju mehāniķis, šij serveri, iepriekšēja sezona.

reāli par 20 notiem, ko nometu iekš lspd (the fuck man) reāli dēļ fuckin 20 notiem ban uz 30 dienām

FREEDOAM to speak

smifnwessun
Lietotājs
135 atbildes forumā
Online: 9d 15h 46m
Redzēts 2023. gada 09. maijā, 15:28
Pievienots, 2020. gada 18. oktobrī, 17:48
0
post

neliels vizuals ieskats

Smith Wesson - macitajs- DZĪVS

2rindiņ rp // lai visi neteiktu ka jauniņais n shit iepriekš biju mehāniķis, šij serveri, iepriekšēja sezona.

reāli par 20 notiem, ko nometu iekš lspd (the fuck man) reāli dēļ fuckin 20 notiem ban uz 30 dienām

FREEDOAM to speak

ivanovs
VIP
681 atbildes forumā
Online: 95d 12h 6m
Redzēts 2022. gada 07. septembrī, 06:48
Pievienots, 2020. gada 18. oktobrī, 17:52
0
post

artuss millers ir sudigs admins, nevar nepiekrist. sada attieksme ir nepielaujama.

Pēdējo reizi rediģēja ivanovs, 2020. gada 18. oktobrī, 17:55.
uravnobeshen
VIP
Bijušais administrators
452 atbildes forumā
Online: 41d 18h 32m
Redzēts 11. maijā, 13:07
Pievienots, 2020. gada 18. oktobrī, 17:56
0
post

nu te ir redzama neprofesionāla attieksme no administratora puses, man pašam besī, ka es esmu kaut kādā rp situācijā UN ĻOTI BIEŽI kaut kāds random admins/gm vienkārši parādās un kaut kur blakus sāk kaut kādu hujātu dzīt, vnk PAŠOL N4HUJ

Eikosha
Lietotājs
51 atbildes forumā
Online: 1d 12h 50m
Redzēts 2023. gada 21. februārī, 21:07
Pievienots, 2020. gada 18. oktobrī, 17:56
0
post

Pat nezinu ko iebilst.

Lieks posts // Sodīts

Pēdējo reizi rediģēja Kristers, 2020. gada 20. oktobrī, 19:54.
518293182
Īpašnieks
Transportlīdzekļu komanda
🥀
1115 atbildes forumā
Online: 225d 11h 14m
Redzēts 20. aprīlī, 17:00
Pievienots, 2020. gada 18. oktobrī, 18:00
0
post

Ļoti traģiski, neprofesionāli un neatbildīgi rīkojās. Tam ir domāts PM, lai sarunātos ar administrāciju par kādu noteiktu problēmu. Administrācijai ir aizliegts getoties pie spēlētāja, lai tikai parunātu OOC, getojas noteiktos brīžos kad jāpārmet lietas un tas principā viss, pārējās lietas kā getošana, pārbaudīšana un citi sīkumi ir izdarāmi neatrodoties blakus spēlētājam. Nekādā gadijumā administrators nevar pārtraukt kāda cita lomu spēli tikai tāpēc, ka viņš sit klaču ar vietējo draudziņu, acīm redzot administrators arī nepārzin servera noteikumus un neseko līdzi jaunumiem. Viena warning vietā saņem divus, servera noteikumu nezināšanas un sūdzības dēļ.

Sūdzība patiesa, palūgšu kādu komandas biedru unjailot abus jauniešos un izdzēst sodu.

🆗🆒♿

sīkāk par ls opening kekw

Horoskopi Ātri vien zaudē savaldību!

2. vieta - Skorpions

Skorpions var izskatīties ļoti atturīgs un pat ieturēt distanci, taču viņa iekšienē viss ir gluži pretēji. Agresija šīs zīmes pārstāvju starpā kādu laiku uzkrājas un pēc tam izpaužas ārkārtīgi negaidīti. Skorpioni ir atriebīgi, tā ir viena no viņu galvenajām iezīmēm, viņi ir ļaunatminīgi. Šī zīme nepieļauj melus, tie viņus sagrauj. Kas attiecas uz krāpšanu, tad tikai mājiens, ka partneris ir viņam neuzticīgs, var padarīt Skorpionu traku.

Skorpiona zīmē dzimis vīrietis vēlas atrast labāko sievieti pasaulē - neko mazāk. Tāpēc, ja viņš ir izvēlējies tevi, tas nozīmē, ka tu esi labākā. Skorpions iemīlēs inteliģentu, seksīgu, azartisku, kaislīgu un neatkarīgu sievieti.

Skorpioni neko neaizmirst. Jūs būsiet pārsteigts par viņu spēju atcerēties pat vissīkākās detaļas par visdažādākajiem notikumiem. Sākot no priecīgiem brīžiem līdz skumjiem, Skorpioni atceras visu, saglabājot aizvainojumus un neatlaižot tos vaļā.

CODE: PRISONGANG FOR 75% DISCOUNT

Lietotāji skatās šo tēmu: 0