bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Ieteikumi
14
1
topic
LSPD ieteikumi
518293182
Īpašnieks
Transportlīdzekļu komanda
🥀
1115 atbildes forumā
Online: 225d 11h 14m
Redzēts 20. aprīlī, 17:00
Pievienots, 2020. gada 16. oktobrī, 13:59

Sakarā ar to, ka projekta spēlētajiem rodas ļoti daudz neskaidrības par šo frakciju un ieteikumu vietā izvēlaties pinkšķēt kā mazas meitenes un nerisināt neko lietas labā. Es nāku pretī ar šo topiku, Darings kā LSPD vadība netiks mainīta, viens cilvēks nav vainīgs pie visa un nepalīdzot viņam kā pozitīvs un pretīmnākošs communitijs jūs neko nepanāksiet, tāpēc varat aizmirst un nerakstīt ''JĀMAINA LSPD VADĪBA!''. Zem šī topika lūgums rakstīt savus ieteikumus ko mainīt LSPD frakcijā. Attieksme, sodi, RP un pārējās svarīgās lietas, kas jums neapmierina un ir vajadzīgs mainīt pēc iespējas ātrāk. Lūgums patiešām nākat pretī ar normāliem viedokļiem, savādāk varat nemaz nerakstīt.

🆗🆒♿

sīkāk par ls opening kekw

Horoskopi Ātri vien zaudē savaldību!

2. vieta - Skorpions

Skorpions var izskatīties ļoti atturīgs un pat ieturēt distanci, taču viņa iekšienē viss ir gluži pretēji. Agresija šīs zīmes pārstāvju starpā kādu laiku uzkrājas un pēc tam izpaužas ārkārtīgi negaidīti. Skorpioni ir atriebīgi, tā ir viena no viņu galvenajām iezīmēm, viņi ir ļaunatminīgi. Šī zīme nepieļauj melus, tie viņus sagrauj. Kas attiecas uz krāpšanu, tad tikai mājiens, ka partneris ir viņam neuzticīgs, var padarīt Skorpionu traku.

Skorpiona zīmē dzimis vīrietis vēlas atrast labāko sievieti pasaulē - neko mazāk. Tāpēc, ja viņš ir izvēlējies tevi, tas nozīmē, ka tu esi labākā. Skorpions iemīlēs inteliģentu, seksīgu, azartisku, kaislīgu un neatkarīgu sievieti.

Skorpioni neko neaizmirst. Jūs būsiet pārsteigts par viņu spēju atcerēties pat vissīkākās detaļas par visdažādākajiem notikumiem. Sākot no priecīgiem brīžiem līdz skumjiem, Skorpioni atceras visu, saglabājot aizvainojumus un neatlaižot tos vaļā.

CODE: PRISONGANG FOR 75% DISCOUNT

sippa
VIP
556 atbildes forumā
Online: 46d 1h 42m
Redzēts 2023. gada 12. decembrī, 11:22
Pievienots, 2020. gada 16. oktobrī, 14:13
0
post

Lspd vajag cietumu normalu. Pašam nav sanācis saskrieties ar foršo darlingu bet es jau nojaushu kas tur briziem par mērci notiek. Liela dala sobrid raud ka ic jaili ir lieli ar naudas sodiem un jasez ir 3.dienas. Seit liela dala nemaz nezin ka ir sedet ic jaila mēnesi kad gandriz erpo pats ar sevi un tad ir A1 vai ka tam fujakam ir kurs pieraudaja pilnu chatboxu. 
 

vienigi kas man nekad nav paticis ir tas ka pilns ar gm/ad salien LSPD un taisniba bus gandriz vienmer LSPD

Pēdējo reizi rediģēja sippa, 2020. gada 16. oktobrī, 14:15.
uravnobeshen
VIP
Bijušais administrators
452 atbildes forumā
Online: 41d 18h 32m
Redzēts 11. aprīlī, 14:01
Pievienots, 2020. gada 16. oktobrī, 14:14
0
post

Daringam ir 12 gadi, viņam principā nevajadzētu būt vadītājam, jo viņš nav nobriedis līdz tam. Vadītājam ir jābūt ar veselo saprātu, nobriedušam, lai sekmīgi novadīt frakciju. Tāpēc tavs arguments par to, ka nav jāmaina lspd vadība ir aplams.

balenciaga
Bijušais administrators
165 atbildes forumā
Online: 31d 1h 30m
Redzēts pirms 6 stundām
Pievienots, 2020. gada 16. oktobrī, 14:22
0
post

Domāju ka frakcijā vajag iesaistīt kādu/kādus rp zinošus spēlētājus kam jau ir kaut kādas iepriekšējas iemaņas PD frakcijas dalībā/vadīšanā. Pēdējoreiz kad pieteicos uz akadēmiju, manā pieteikumā pat neko neatbildēja, vienkārši iedeva discord linku, iemeta frakcijā, un tiku cauri bez jebkādas akadēmijas vai intervijas. Domāju ka intervija un akadēmija būtu jāorganizē iekš spēles rakstot (kā paredzēts) nevis runājot discordā, paši labi zinam cik ļoti daudz OOC tajās sarunās tiek iesaistīts. Voice manā uzskatā ir paredzēts tikai un vienīgi rāciju izmantošanai (ko attiecīgi attēlo ar /ame). Vēl gribu piebilst par aplikāciju jeb pieteikumu, tādas lietas kā personas kods, "Kādēļ Jūs vēlaties kļūt par Los Santos Policijas Departamenta virsnieku?:", un citi jautājumi kas ievietoti aplikācijā ir galīgi absurdi. Ja tik tiešām vēlaties tiekties uz labu rp, šo sistēmu vajag pārtaisīt, un papildus ieviest divīzijas.

518293182
Īpašnieks
Transportlīdzekļu komanda
🥀
1115 atbildes forumā
Online: 225d 11h 14m
Redzēts 20. aprīlī, 17:00
Pievienots, 2020. gada 16. oktobrī, 14:22
0
post

@MONTANA Cilvēks pirms daringa kas vadija, arī bija tāds pats bardaks, tāpēc redzot Daringu kaut kur kaut ko darām arī ir aplama arguments, viņa vietā var būt jebkurš cilvēks.

@Sippa cietuma mappings un eksterjers ir izveidots jau, laika jautājums kad LSPD sāks izmantot viņus

🆗🆒♿

sīkāk par ls opening kekw

Horoskopi Ātri vien zaudē savaldību!

2. vieta - Skorpions

Skorpions var izskatīties ļoti atturīgs un pat ieturēt distanci, taču viņa iekšienē viss ir gluži pretēji. Agresija šīs zīmes pārstāvju starpā kādu laiku uzkrājas un pēc tam izpaužas ārkārtīgi negaidīti. Skorpioni ir atriebīgi, tā ir viena no viņu galvenajām iezīmēm, viņi ir ļaunatminīgi. Šī zīme nepieļauj melus, tie viņus sagrauj. Kas attiecas uz krāpšanu, tad tikai mājiens, ka partneris ir viņam neuzticīgs, var padarīt Skorpionu traku.

Skorpiona zīmē dzimis vīrietis vēlas atrast labāko sievieti pasaulē - neko mazāk. Tāpēc, ja viņš ir izvēlējies tevi, tas nozīmē, ka tu esi labākā. Skorpions iemīlēs inteliģentu, seksīgu, azartisku, kaislīgu un neatkarīgu sievieti.

Skorpioni neko neaizmirst. Jūs būsiet pārsteigts par viņu spēju atcerēties pat vissīkākās detaļas par visdažādākajiem notikumiem. Sākot no priecīgiem brīžiem līdz skumjiem, Skorpioni atceras visu, saglabājot aizvainojumus un neatlaižot tos vaļā.

CODE: PRISONGANG FOR 75% DISCOUNT

Arhimēds Pitagors
Lietotājs
Arhimēds
248 atbildes forumā
Online: 18d 0h 50m
Redzēts 2023. gada 22. septembrī, 08:21
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 16. oktobrī, 14:58
0
post

No sākuma jāmainās pašiem. Tad mainīsies arī LSPD. Bet LSPD ta ir frakcija. Kuru sastāda cilvēki,kas spēlē kiku. Cilvēkos ir problēma,nevis frakcijā.

"Mazāk cilvēku,mazāk problēmu" J.Staļins.

Kika Darings ir labs LSPD vaditajs. Citu vieta neatradisiet. 

 

 

@ꞖunnyHøp Kur atrodas cietums?

 

 

Apbalvojumi

Pitagors
Ὁ Πυθαγόρας ὁ Σάμιος
Pitagora krūšutēls, kas atrodas Romā
Pitagora krūšutēls, kas atrodas Romā
Personīgā informācija
Dzimis580.—572. gadā p.m.ē.
Samosa, Senā Grieķija
Miris500.—490. gadā p.m.ē.
Vispārīgā informācija
Skola, tradīcijaPirmssokratiķi
Galvenās interesesĒtikametafizikamūzikamatemātikapolitika
Valodasengrieķu valoda

Pitagors no Samas jeb vienkārši Pitagors (sengrieķuὉ Πυθαγόρας ὁ Σάμιοςho Pūthagoras ho SamioslatīņuPythagoras, dzimis ap 570. gadu p. m. ē., miris ap 495. gadu p. m. ē.) bija joniešu matemātiķisfilozofszinātnieksārstspolitiķispriesterisizgudrotājs, visplašāk pazīstams ar Pitagora teorēmu.

Pitagorisms kā dzīvesveids bijis saistīts ar iniciāciju noslēpumos un bijis līdzīgs orfismam, kas to, domājams, ietekmējis. Tāpat kā orfisma, arī pitagorisma nolūks bijis padarīt dvēseli tīru (katharmoi), lai pēc nāves liktenis tai būtu labvēlīgs. Tradicionāli tiek uzskatīts, ka Pitagors nav atstājis nekādus rakstītus darbus un ka viņa idejas turpinājušas pastāvēt viņa skolniekos.

Dzīvesgājums[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

Pitagors, domājams, dzimis ap 570. gadu p. m. ē. Samas salā (Jonijas jūrā starp Turciju un Grieķiju) Jonijā un miris ap 495. gadu p. m. ē. Metapontā, Lukānijā. Ap 532. gadu p. m. ē. atstājis Samu, lai izvairītos no Polikrata tirānijas, un Dienviditālijas grieķu kolonijas pilsētā Krotonā nodibinājis vēlākajiem ordeņiem līdzīgu savienību reliģiski ētiskai dzīves reformēšanai, tā saukto "pitagoriešu skolu". Domājams, sākotnēji tajā ietilpuši ap 235 biedri, no tiem 18 — sievietes.

Skolas locekļiem bijusi jāievēro stingra disciplīna un zināmi priekšraksti, un viņi nodarbojās ar matemātiku (skaitļu īpašību pētīšanu). Savas disciplīnas dēļ skola drīz vien ieguva ievērojamu politisku svaru arī citās Dienviditālijas un Sicīlijas grieķu koloniju pilsētās. Tas kļuva par iemeslu demokrātu sazvērestībai, un pēkšņs uzbrukums skolas vadoņiem (tos sadedzināja kopā ar māju, kurā tie apspriedās) iznīcināja tās varu vispirms Krotonā un pēc tam arī citās pilsētās, izņemot Tarentu un Regiju. Pastāv versija, ka Pitagors pats gājis bojā šajā uzbrukumā, taču vairums vēsturnieku uzskata, ka viņš jau agrāk atstājis Krotonu un miris Metapontā.

Pitagora uzskati[labot šo sadaļu | labot pirmkodu]

Pitagora filozofijas pamats ir gluži vienkāršs: "Visus cilvēkus var iedalīt trijās grupās, tāpat kā visus cilvēkus, kas apmeklē olimpiskās spēles, var iedalīt trijās grupās. Zemākā sastāv no tiem, kas nāk pirkt un pārdot. Nākamie ir tie, kas sacenšas. Taču visaugstākie ir tie, kas nāk skatīties. Cilvēkus attiecīgi var iedalīt tajos, kam svarīga manta, tajos, kam svarīgs gods, un tajos, kam svarīga gudrība. Tātad visaugstākā apskaidrība ir zinātne bez interesēm un cilvēks, kas sevi tai ziedo, patiesais filozofs, kas sevi veiksmīgi atbrīvojis no "dzimšanas apļa"."

Grūti iedomāties vēl kādu sabiedrību, kas tik ļoti cienītu savu dibinātāju un reizē būtu tik atvērta pārmaiņām. Pitagoram viņa laikā tika piedēvētas pārdabiskas spējas, un daudzi atklājumi, kas nebūt nebija viņa. Viņa autoritāte bija tik liela, ka pietika pateikt: "Viņš pats teica" (autos ephē), lai izteikumam tūlīt paklausītu.

 

Bosch
Servera administrators
Frakciju komanda
Veterāns
1009 atbildes forumā
Online: 109d 9h 33m
Redzēts 21. aprīlī, 12:40
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 16. oktobrī, 15:30
2
post

Es neveudošu scēnu, jo tas nekad nedod rezultātus. Cietums ir izveidots, pats centos, protams nekā īpaša tur nav bet labāks par esošo šķūnī vien būs. 

Ja spēlētāji vēlas panākt sodu mainīšanu, vēlams ievietot pantu no kodeksa, pretēji man būs jāskatās viss kodekss un jādomā, kas spēlētājiem nepatīk. 

Atbildot uz Montana. Manuprāt esmu labāks vadītājs par visiem iepriekšējiem, ar PD  tēla attēlošanu es jau esmu aizņemts no 2017 gada, kad pirmo reizi sāku spēlēt MTA. Pieredze man ir pietiekami daudz, lai vadītu frakciju. Tā nebūs owlgaming, lsrp veidā , kur nu vēl precīzi kā dzīvē bet cenšos atveidot to pēc iespējas reālistiskāk, ja kāda darbinieka attieksme ir slikta, es labprāt saņemsu sudzibas un darbinieki tiks sodīti. 

 

 

Pēdējo reizi rediģēja Bosch, 2020. gada 16. oktobrī, 15:31.

Kristers
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
Biedrs
Bijušais foruma moderators
-loWkey
918 atbildes forumā
Online: 86d 20h 32m
Redzēts 2023. gada 30. septembrī, 15:50
Pievienots, 2020. gada 16. oktobrī, 15:33
2
post

Manuprāt derētu mainīt LSPD līderi. Kmon-darings nav tas labākais kandidāts. Necepii tagadējais līderis. 

friend of deer
Lojālais lietotājs
471 atbildes forumā
Online: 14d 16h 31m
Redzēts 2023. gada 02. aprīlī, 14:19
Pievienots, 2020. gada 16. oktobrī, 15:50
0
post

Es iesaku ielikt federālā cietuma interjeru, bet to cietumu nevajag baigi lielo, jo spēlētāju bāze nav tik liela, ar vienu bloku pietiks, prison yard arī ne pārāk lielu, visu ar mēru attiecīgi spēlētāju bāzei sataisīt. Pats nesen vēl lsrp rpoju prison roleplay, kad ir ieslodzītie un cietuma sargi, rp patiešām ir labs, protams, var rpot arī vienatnē, bet interesantāk, kad ir gan sargi, gan ieslodzītie. No offense šobrīd esošajam interjeram, bet vajag federālo cietumu. 

Es piedāvāju šādu variantu - 

 Uztaisīt labošanas iestādes frakciju, kurā ir cietuma sargi utt. San Andreas Labošanas Departaments. 

Plusi 

+Cilvēki iepazīs cietuma roleplay, būs jauna frakcija, kā labošanas iestāde, kas, manuprāt, LVRP ir retums, ja vispār tādas frakcijas LVRP ir bijušas. 

+ Lai atveidotu kvalitatīvāku lomuspēli, spēlētāji iegūs zināšanas par visu prison rp kā tādu, radīsies jaunas prison frakcijas, kuras varēs sadarboties ar frakcijām, kuras ir ārpus cietuma. 

+ Kā LSRP, atļaut cietuma sargam būt korumpētam, + ja ir lādzīga cietuma frakcija, ar pasīvo rp kontrobandu, kā nelegālās organizācijas pamatkapitālu, attiecīgi pierādot frakcijas vērtību, admini varētu iedot narkotikas, kuras vēlāk varētu izplatīt cietumā. (Tas vairāk par cietuma frakciju)

Neatļaut veidot nazi ar primitīvu roleplayu /me noņem no skuvekļa žileti. (Cietumā ir attiecīgi safety razori, no kuriem žileti ir diezgan pagrūti dabūt laukā.) 

Prison-break iespējams, attiecīgi, ja online atrodās vismaz 3 cietuma sargi un vismaz 6 LSPD darbinieki. (Prison-break roleplayam ir jābūt saskaņotam ar admina atļauju, un viņam ir jābūt realistiskam)

Te vēl var rakstīt un rakstīt.

Kā arī @Bunnyhop es varētu sazīmēt cietuma interjeru + eksterjera mapingu, kurā ir iekļauti pati ēka, cietuma pagalms utt. 

Ja @Bunnyhop esi ieinteresēts izveidot ko šādu serverī, kas būtu liels plus, vari droši uzrakstīt man PMā, varu daudz ko pastāstīt, sazīmēt mappingu utt.

 

 

command
Izstrādātājs
LABDIEN
125 atbildes forumā
Online: 14d 14h 55m
Redzēts 2023. gada 24. septembrī, 21:12
Pievienots, 2020. gada 16. oktobrī, 15:52
0
post

Atrodi cilvēkus, kuri RPos tajā cietumā, nevis rakstīs /b "ahahahahha jus vairs nebusiet rit menti :):):):):)): tads sods jebal"


LABDIEN

Kas attiecas uz Lauvām, tad šeit joki mazi, jo Zvēru karalis kļūdas nepiedod. Viņš/-a ir bara līderis, viņa viedoklī ieklausās, viņam seko. Lauvas ir azartiskas darbā, mīl tērēt naudu, aptver sevi ar skaistumu un krāšņumu, tiecas pēc sabiedrības uzmanības. Šiem cilvēkiem dzīve ir kā milzīga skatuve ar gaismām un pienācīgu publiku. Lauvas pārliecināti soļo caur dzīvi ar lepni paceltu galvu. Cieņa un varenība – divi galvenie šīs zīmes dzīves dzinuļi. Lauvas ir labas pret tiem, kuri ir vājāki nekā viņi paši, bet tikai tādā gadījumā, ja otrs cilvēks pēc tā tiešām tiecas. Nevajadzētu mēģināt Lauvu piekrāpt, jo viņu “kodiens” un “uzbrukums” nav domāts vājiem nerviem.

 

"luize izglabs, goblins unbanos"
- kapracis 6/10/2020

"viņš vislaik tāds dirsīgs ir?"
-helludoin 8/7/2020

 

Laurz
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
Laurič
303 atbildes forumā
Online: 61d 19h 41m
Redzēts 8. aprīlī, 19:05
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 16. oktobrī, 15:57
1
post

Nomainit lspd īpašnieku,precīzāk Darlingu!

 

 

 

 

Bosch
Servera administrators
Frakciju komanda
Veterāns
1009 atbildes forumā
Online: 109d 9h 33m
Redzēts 21. aprīlī, 12:40
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 16. oktobrī, 15:58
0
post

321321 cietums jau ir, gan mappings gan eksterjers un labošanas iestādes frakcija būs pagaidām pakļauta zem lspd, viss ko tu ieteici jau ir.

Fady
Lietotājs
Kikers
30 atbildes forumā
Online: 1d 3h 9m
Redzēts 2020. gada 02. novembrī, 16:06
Pievienots, 2020. gada 16. oktobrī, 15:59
3
post

Visi tie kas saka kad PD Vadītāju vajag mainīt  , nē tas nav vajadzīgs.....Spēlēju es no Kick Pirmsākumiem , visiem vadītājiem iekš Frakcijas bija Bardaks.... LSPD , Vajag labas apmācības , mēģināt iemācīt visu ko vajag . Izveidot tiem grafiku , likt izlasīt , lai viņi saprastu kas un kā . Ko var un ko nevar darīt . Tas kad Daringam ir 12 Gadi , tas neko nenozīmē to kad viņš neko neprot , sazin viņš naktīm zubrās par Departamentu , bet jūs vienkārši viņu noliekat . Cilvēks cenšās ko spēj , es uzskatu kad Vadītājā nav problēma , bet gan Biedros kas tur ir . Precīzāk Sakot * Lowaki * . Negribās teikt pat admins vakar mani satracināja ar savu uzvedību kā PD Biedrs......

marats
VIP
420 atbildes forumā
Online: 51d 3h 40m
Redzēts 27. martā, 16:39
Pievienots, 2020. gada 16. oktobrī, 16:07
0
post

labu lspd līderi, kas tiešām vadītu un mācītu lspd biedrus. Manuprāt, iekš lspd dažs labs ir gudrāks un prātīgaks par pašu līderi. Normalizēt lspd mašinām handlingus, jo ar tiem pārforsētajiem musariem viņi nevar noķert parasto hondu pa 4k. 

Bosch
Servera administrators
Frakciju komanda
Veterāns
1009 atbildes forumā
Online: 109d 9h 33m
Redzēts 21. aprīlī, 12:40
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 16. oktobrī, 16:58
0
post

Mācīt nav mans uzdevums. Par to atbildīgs ir commands

archaa
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
Biedrs
archa
684 atbildes forumā
Online: 51d 16h 13m
Redzēts 16. aprīlī, 09:13
Pievienots, 2020. gada 16. oktobrī, 17:08
0
post

Visi raud par to , ka Daring slikts vadītājs , ieliktu tieši jūs , jūs rupji sakot pieliktu bikses un nezinātu ko iesākt , pieņemtu savus čomus i sēžam laimīgi OMG esmu PD līderis būtu apmēram , domāju ka Daring ir labs vadītājs , jo viņš cenšas attēlot pēc iespējas tuvāk IRL , nevis kā citi pieņemu savus čomus davai sēžam laimīgi biksēs , PD būtu jāpamaina nedaudz sastāvs/ vai jauzņem jauns neesmu aktīvākais serverī ,bet reti redzu kādu onlainā.

 

niksniklaavss
Lietotājs++
553 atbildes forumā
Online: 40d 18h 33m
Redzēts 26. martā, 10:24
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 16. oktobrī, 18:07
0
post

Man nav nekas pret LSPD , Viss ir labi .Netaisiet huiņas , viss būs labi 

 

Sestais
Bijušais administrators
431 atbildes forumā
Online: 24d 13h 43m
Redzēts 11. aprīlī, 22:39
Pievienots, 2020. gada 16. oktobrī, 18:08
0
post

Manuprat,kick nav ista vieta kur meginat attelot high rp pd,jo speletaji tam nav gatavi un nav pretimnakoshi.Domaju,ka bija sakartotaks PD un labaks,kad vadija archa,jo kad atnaca darings,pievienojas admini utt,sakas merce un prasa sazin ko.

RaspyS
Lojālais lietotājs
Dikainais.
86 atbildes forumā
Online: 4d 21h 24m
Redzēts 2021. gada 11. aprīlī, 20:21
Pievienots, 2020. gada 16. oktobrī, 18:11
0
post

Tā tad centīšos izteikties īsi ar LSPD ir tikai viens paties variants kā tikt galā.

Brutāli nosprejot ar kaut kādu ieroci.. sudigi ka nebija līdzi deagls.

LMAO kad fletchers uzrakstija kad ''esot'' jau tāda lieta kā labošanas iestāde zem LSPD , es sāku smieties pilnā rīklē.

Kā ari vienkārši pazūd motivācija spēlet šeti , ja PD tevi visu laiku varo visos iespējamajos caurmos.

Nupat situācija braucu 60.vieta 90km/h. Aptur policija viss kartiba atbrauc Command un pasaka kad ir beigusies apdrošināšana.Es taja brīdi jau sapratu kad atkal būs sods un ic jails. Pēc tam viņš aiziet pārbaudīt vai man ir vēl kāds sods , atnāk atpakaļ pasaka ,kad ir 12k sods kurš neesot atmaksāts , es jau pateicu uz reiz kad to sodu es nemaksāšu ,jo tas sods ir ārpus jeb kādiem rāmjiem. Pēc ka mani aizveda atkal uz ic jail un iemta jaila un uzlika 2,5k sodu jo esmu pārsteigts ka tik maz.

Es tik isti nesaprotu kurā dirsā mapings palīdzēs uzalbot PD uzvedību pret pārējiem spēletājiem ,es pat neko nečīkstēju un nedrisu viņiem.

Tāda sajuta kad PD cenšās speciāli kadam iegriez , vai sabojat dienu XD
Man jau tas izdarības ir tiri pie vienas vietas un tā pat nekas nemainisies.

Laikam jauzrīko IG reids pret mentiem un jaiznes tīrs tas iecirknis.

Lai kaut ko mainītu ,vai ieteiktu ir jāsāk ar sevi un tad pārējiem :)

GL visiem kikiešiem tiekamies IG :)!!

command
Izstrādātājs
LABDIEN
125 atbildes forumā
Online: 14d 14h 55m
Redzēts 2023. gada 24. septembrī, 21:12
Pievienots, 2020. gada 16. oktobrī, 18:28
0
post

PD speciāli iegriež tikai īpašiem cilvēkiem


LABDIEN

Kas attiecas uz Lauvām, tad šeit joki mazi, jo Zvēru karalis kļūdas nepiedod. Viņš/-a ir bara līderis, viņa viedoklī ieklausās, viņam seko. Lauvas ir azartiskas darbā, mīl tērēt naudu, aptver sevi ar skaistumu un krāšņumu, tiecas pēc sabiedrības uzmanības. Šiem cilvēkiem dzīve ir kā milzīga skatuve ar gaismām un pienācīgu publiku. Lauvas pārliecināti soļo caur dzīvi ar lepni paceltu galvu. Cieņa un varenība – divi galvenie šīs zīmes dzīves dzinuļi. Lauvas ir labas pret tiem, kuri ir vājāki nekā viņi paši, bet tikai tādā gadījumā, ja otrs cilvēks pēc tā tiešām tiecas. Nevajadzētu mēģināt Lauvu piekrāpt, jo viņu “kodiens” un “uzbrukums” nav domāts vājiem nerviem.

 

"luize izglabs, goblins unbanos"
- kapracis 6/10/2020

"viņš vislaik tāds dirsīgs ir?"
-helludoin 8/7/2020

 

RaspyS
Lojālais lietotājs
Dikainais.
86 atbildes forumā
Online: 4d 21h 24m
Redzēts 2021. gada 11. aprīlī, 20:21
Pievienots, 2020. gada 16. oktobrī, 19:34
0
post

Tas jau ir baigi forši , ka cilvēks vispār neko ne dara ,ne saka un viņam kāds cenšās iegriezt , tik man jau ta vienalga.

Ka jau minēju mani tas neietekmē ,tik tos pārejos spēlētājus kuri tā pat kā es cenšas vienkārši labi pavadīt laiku un paspēlet spēlītes datorā.

Ko lai citu pasaka , Ērti :D

Mani ieteikumi.

*Nemēģināt no katra spēlētāja uztaisīt RP dievu , kādi te puse vēlas būt ,bet gan pazemināt savus augstos ''RP standartus" tā lai tie būtu daudz maz cilvēcīgi , nevis no zilas diras izvilkt ,to ka tavam auto ir beigusies apdrošināšana cmon man , izdauzi lukturi un pasaki kad vēl tu brauc bez lukturiem ,nevajag būt tik piekasīgiem.

Situācijas izvērtēšāna un pretīm nākšāna , es reali katru reizi esmu nācis pretī PD , darbiniekiem ,kā arī palīdzējis tiem. Tāda sajūta kad PD darbinieki mēģina paradīt to kad ir pārāki vai labāki par kādu. (p.s kādam varbūt ir kāds mazvērtības kompleks :D)

Kādu pasākumu rikošāna ,esmu internetā redzējis , kad policisti sacenšas ar civilajiem ,tas būtu naiss , pie reizies iepazītu kādu tuvāk . 

Pēdējo reizi rediģēja RaspyS, 2020. gada 16. oktobrī, 19:47.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0