bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Arhīvs
1
0
topic
[LSAK]Johnson Edge
Murish
Lietotājs++
Mūriš
217 atbildes forumā
Online: 28d 5h 29m
Redzēts 2023. gada 06. novembrī, 13:05
Pievienots, 2020. gada 12. oktobrī, 15:45

 

~ Personālā Informācija

 - Vārds:Johnson

 - Uzvārds:Edge

 - Dzimums:Vīrietis

 - Personas Kods:010188-54212

 - Dzīves vieta:Los Santos Pasadena Blvd 46

 - Nacionalitāte:Amerikānis

 - Talruņa nummurs:568799

~ Vakances / Vispārīgā Informācija

 - Iepriekšējās darba vietas:LSAK,LSLK

 - Amats, uz kuru kandidējat:Mehāniķis

 - Jūsu pieredze šajā amatā:Jau iepriekš esmu bijis mehāniķis LSAK,aizgāju dēl priekšniecības,tagad cik zinu ir jauna.Mehāniķis esmu jau daudz gadu un pieredzes ir ļoti daudz.

 - Izglītības iestādes: LS Bērndārzs,LS pamatskola, LS Tehnikums

 - Vai Jūs esat iepriekš sodīts? Ja, jā tad par ko?: -

~ Dokomentu Pārbaude

 - Vai Jums ir derīga Los Santos B kategorijas vadītāja apliecība?:Jā

 - Vai Jums ir kādas citas apliecības? Vai licences?:Nē

~ Motivācijas Dati

 - Kādēļ mums tieši Jūs būtu jāpieņem šajā amatā?:Kā jau augstāk minēju esmu strādājis par mehāniķi,ilgi nostrādāju,pieredzes ir ļoti daudz,pats ikdienā vakaros skrūvēju savu amerikāņu muskuļ auto.Problēmas priekšniecībai neesmu sagādājis,strādāju diezgan ātri,bet tajā pašā laikā kvalitatīvi.

 - Motivācijas Vēstule ( 60 - 90 Vārdi ):Tātad mašīnas mani jau interesē jau kopš mazas bērnu kājas,kad palīdzēju tēvam skrūvēt viņa mustangu,pats patstāvīgi skrūvēt savu auto sāku 13 gadu vecumā,kuram strādājot sapelnīju naudu.Motoru izjaukt un salikt atpakaļ ejošu macēju jau 16 gados. Izmācoties tehnikumā par mehāniķi,sāku strādāt nelielā servisā kur nedaudz sapelnīju naudu,un vēlāk jau aizgāju uz nopietnāku iestādi saucamo Los Santos Konfiscētuvi,tur nostrādāju diezgan ilgu laiku,priekšniecība slavēja,darbu darīju laikā,vienmēr biju pieejams,klienti bija ļoti apmierināti,bet tad mainījas cita priekšniecība,un nespēju ar tādu sastrādāties un aizgāju. Tagad domāju ka viss ir mainījies un man ir atkal jauna iespēja tikt te strādāt.Priekšniecību nepievilšu un strādāšu kārtīgi.

~ OOC Informācija

 - Vārds:Emīls

 - Vecums:17

 - SS no /history :http://prntscr.com/uxqygv

 - SS no /stats: http://prntscr.com/uxqz05

6k

||Johnson Edge - DZĪVS- Los Santos Customs||

||Felix Lorenz - DZĪVS - 15 BLVD Cathay Criminals||

GaraiS
Servera administrators
Frakciju komanda
103 atbildes forumā
Online: 5d 10h 58m
Redzēts 8. aprīlī, 20:45
Pievienots, 2020. gada 12. oktobrī, 15:47
0
post

 

 

Cienījamais Johnson Edge izskatot Jūsu iesūtīto CV, esam nolēmūši pieņemt jūs uz parbaudes laiku.

 

Sazināsimies ar jums tuvāko 2 dienu laikā.

 

Ar cieņu:

 

Los Santos Auto Konfiscētuves priekšniecība

Pēdējo reizi rediģēja GaraiS, 2020. gada 12. oktobrī, 15:48.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0
Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 18 ( 99 skatījumi )
Murish, dandijs, Jitzie, niksniklaavss, sencis., Gangsta, Tommy, Lauronja, sluker, Kristers, Twizzy, archaa, 518293182, Castellani, Hennessy-, LUĪZE, GaraiS, RaspyS