bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Pieteikumi
5
1
topic
[GM] CyreX
匚ㄚ尺乇乂
Lietotājs
Gulivers
38 atbildes forumā
Online: 4d 3h 47m
Redzēts 2021. gada 29. janvārī, 18:11
Pievienots, 2020. gada 12. oktobrī, 14:24

Vajadzīgās prasības, lai pieteiktos Gamemaster.

Ar X atzīmē prasības kuras ir izpildītas!

• Jābūt reģistrētam forumā vismaz 2 nedēļas [ + ]
• Jābūt aktīvam forumā, un jāpārzina servera darbošanās struktūra [ + ]
• Brīdinājuma līmenis forumā nedrīkst pārsniegt 3 [ + ]
• Jābūt vismaz 15 gadus vecam , ja nav tad tālāk vari nerakstīt, neiesakam melot, jo viss tiek cītīgi pārbaudīts pēc serial un ip adreses, tiek iziets uz vecajiem profiliem un tiek iegūti dati.[ + ]
• Serverī nedrīkst būt vairāk par 3 aJailiem. [+  ]

• Serverī jābūt nospēlētām vismaz 100stundām.[-]

Ja 3 no prasībām neatbilst, tālāk vari nerakstīt!

Anketa

Tavs vārds: Edgars

Iepriekšējie nickname: Qwertys.

Tavs vecums: 16.

Izveidotie personāži un frakcijas kurās darbojās: Lamar Northon, iepriekš darbojos nelegālaja frakcija (Mazāja Armēnija)

Pieredze kā Gamemaster: Nu teiksim tā laba nepaspīlējot, spēšu apmācīt spēlētajus kā arī palīdzēt tiem. Iepriekš cita komūna sākuma biju geimasters, un teiksim tā man tas diezgan labi padevās.

Pieredze Roleplay jomā: MTA spēlēju jau no 2016.gada beigām, pa šo visu laiku esmu daudzko iemācījies un pārsvāra saprotu visu, parasti erpoju nelēgālajas frakcijas.

Vai kādreiz esi sodīts par kādu OOC Termina pārkāpumu?(Mūsu serverī): Spēlējot jau gandrīz kā gadu, protams ar pauzēm nessmu dabūjis nevienu pārkāpumu (ajailu).

Ja esi, tad cik reizes?(Norādīt zemāk visus pārkāpumus[/history vairāk par 5sodiem automātiski noraidīts]): 

Iepazīstini mazliet ar sevi(Ja ir sasveicināšanās links, tad ieposto to!): https://mta.kick.lv/forums/topi…5/au-no-cyrex/

Kas Tevi piesaista kļūt par Gamemaster tieši iekš mūsu servera?:  Mani piesaista palīdzēt cilvēkiem kā arī tos apmācīt, un bieži vien ap vakaru nav neviena geimastera kas apmāca vai paņem reportus. Kā arī centīšos vienmēr atrast risinājumu par problēmam vai starp spēlētaju nesaskaņām.

Motivācijas vēstule(250 vārdi kā minimums, obligāti tiks skaitīti): Tātad spēju labi komunicēt ar cilvēkiem un kā arī ar nesaprāšanam, esmu mierīgs un saprotoš jaunietis.Mans sapnis Kick.lv par geimasteru jau ir bijis ilgi un būtu ļoti priecīgs ka paņemtu kautvai uz parbaudes laiku. Kāpēc gan mani nepieņemt, ka gm statusu var noņemt ātrāk nekā to uzlikt, serverī darbošos aktīvi un pieradīšu sevi. Bieži serverī sastopos ar tādiem cilvēkiem kuri ietriecas kautkur un vienkārši aizbrauc vai vienkārši uzraksta cut, bet es to centīšos izmainīt. Parsvarā cilvēki saka ka tas geimasters labs utt. Bet par ko ? Par to ka safixo tur mašīnu vai atgeto to, bet ar mani tā nebūs, es centīšos tā lai serverī būtu daudz vairāk Roleplay un lai nevajdzētu pelnīt naudu RS:HAUL vai uz autobusiem. Jauniem spēlētājiem visu paskaidrošu daudz vieglāk un saprotamāk, ka arī nessu vēl redzējis ka kāds staigātu ar low rp ikoniņu virs galvas, to uzliekot var daudz vieglāk saprast ka cilvēks vēl nav īsti apguvis RP, dēļ tā vien daudzus jaunos spēlētajus ieliek ajaila un neko viņiem nepaskaidrojot ,un neiemācot.

Vai apzinies ja kāds no punktiem tika norādīts nepareizi, tad Tev netiks dota otra iespēja?: Jā, ļoti labi to saprotu.

PS: Pieteikums nav tas labākais, bet ja pieņems spēšu sevi pieradīt.

marats
VIP
420 atbildes forumā
Online: 51d 3h 40m
Redzēts 27. martā, 16:39
Pievienots, 2020. gada 12. oktobrī, 14:28
0
post

par. Forumā uzturies mazs, bet serverī esi aktīvs un pazīstu tevi jau pāris gadus. Tavas lomuspēlēs zināšanas ir pietiekami augstas, lai spētu apmācīt ig spēlētājus. Saies, večuk.

Laurz
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
Laurič
303 atbildes forumā
Online: 61d 19h 41m
Redzēts 8. aprīlī, 19:05
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 12. oktobrī, 14:28
0
post

Nekad.

Neesi ne pazīstams,atbildi pats uz savu pieteikumu,daudzi mīnusi ko saskaitīt nevar!

Pēdējo reizi rediģēja Laurz, 2020. gada 12. oktobrī, 14:57.

 

 

 

 

Skrevele
Lietotājs
223 atbildes forumā
Online: 36d 9h 39m
Redzēts 22. aprīlī, 21:08
Pievienots, 2020. gada 12. oktobrī, 14:29
0
post

Pa daudz gmu jau, šoreiz pret, sorrix.

FizzyS
Lietotājs++
.
233 atbildes forumā
Online: 15d 18h 52m
Redzēts 2023. gada 04. augustā, 16:17
Pievienots, 2020. gada 12. oktobrī, 14:33
1
post

Par ,cilvēks ar galvu uz pleciem saprot ko dara un domāju ,ka spēs tikt galā ar saviem pienākumiem tas ,ka tu uzturies forumā mazāk nenozīme ,ka tu esi sliktāks kā parejie neskaties grāmatu pēc tās vāka ;) #GoodLuck

 

Efrehs
Lietotājs
37 atbildes forumā
Online: 1d 19h 19m
Redzēts 18. februārī, 20:41
Pievienots, 2020. gada 12. oktobrī, 14:35
0
post

Sorry, PRET tomēr izklausies ka esi normāls čalis, bet ir tomēr padaudz gamemasteru.

archaa
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
Biedrs
archa
684 atbildes forumā
Online: 51d 16h 13m
Redzēts 16. aprīlī, 09:13
Pievienots, 2020. gada 12. oktobrī, 14:41
0
post

ne , ne , ne ja jau reiz nav ajaila , history kapēc neiebāzi? bija roleplay . čikstēji vairāk nekā salauzutas durvis  , pret. spēlēt sāki tikai 5 oktobrī , tu jau  gandrīz gadu spele ja? ,te vari nemeloties. 

Pēdējo reizi rediģēja archaa, 2020. gada 12. oktobrī, 16:29.

 

匚ㄚ尺乇乂
Lietotājs
Gulivers
38 atbildes forumā
Online: 4d 3h 47m
Redzēts 2021. gada 29. janvārī, 18:11
Pievienots, 2020. gada 12. oktobrī, 14:47
0
post

https://imgur.com/nXZ2dbY

bLank
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
banknote
579 atbildes forumā
Online: 115d 9h 50m
Redzēts 4. aprīlī, 11:11
Pievienots, 2020. gada 12. oktobrī, 14:57
0
post

Kāpēc gan mani nepieņemt, ka gm statusu var noņemt ātrāk nekā to uzlikt

Actually ļoti slikts arguments, kādēļ tevi vajadzētu pieņemt.

Pret, pieteikums nepiesaista, ingame neesi ar neko baigi izcēlies.

RaspyS
Lojālais lietotājs
Dikainais.
86 atbildes forumā
Online: 4d 21h 24m
Redzēts 2021. gada 11. aprīlī, 20:21
Pievienots, 2020. gada 12. oktobrī, 15:30
0
post

Vecit par atru tu tiecies pec tā status , nesaprotu visi lkm doma ka status ir kā zelta bedre . Tie kuri ir bijuši statusa zin ka nekas tur tāds baigais nav , smags un nervus kutinošs darbs . Piedod bet no manis anti

Kiwix
Bijušais administrators
@pump_upp - best crypto p...
257 atbildes forumā
Online: 23d 0h 5m
Redzēts 2023. gada 13. decembrī, 17:46
Pievienots, 2020. gada 12. oktobrī, 15:52
0
post

Arī es šoreiz došu antirekomendāciju. Nēesmu ar tevi īsti saskāries RP ziņā, bet tavs pieteikumis mani īsti nepiesaistīja un tu sasteidz visu, pasēdi vēl kā spēlētājs un tad mēģini. Gl, no hate.

Kristers
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
Biedrs
Bijušais foruma moderators
-loWkey
918 atbildes forumā
Online: 86d 20h 32m
Redzēts 2023. gada 30. septembrī, 15:50
Pievienots, 2020. gada 12. oktobrī, 16:25
0
post

Nesaprotu priekš kam tev statusu,esot tik jaunam šai serverī. Lai arī Tu sacītu,ka erpo,spēlē un uzturies komūnā jau gadu. Tad ieteiktu Tev vairāk pierādīt sevi ingame un tad vari mēğināt,savādāk liecies zaļš un nezināms. Kā arī pašlaik GM ir pietiekami. 

Sor,šoreiz no manis būs PRET

Kapracis
Galvenais administrators
Lojālais lietotājs
ausdrazisfm
735 atbildes forumā
Online: 52d 19h 5m
Redzēts 2023. gada 20. novembrī, 14:10
Pievienots, 2020. gada 12. oktobrī, 16:26
0
post

Pret, ļoti maza aktivitāte ir no tavas puses, nessi pat parādījis savu RP līmeni izveidojot frakciju, vai piedaloties tās pilnveidošanā.
Nessi pat mēģinājis iesaistīties. 


Helludoin
Lietotājs
58 atbildes forumā
Online: 5d 19h 49m
Redzēts 2021. gada 22. decembrī, 17:11
Pievienots, 2020. gada 12. oktobrī, 16:34
0
post

labdien

Kaut kur esmu Tevi redzējis, bet vienu vai divas reizes tik, pa ātru tomēr būs kandidēt :(

Veiksmi nākamreiz, anti. :)

Ofkors
SuperBiedrs
Mediķis
гקﻮ๏๔
911 atbildes forumā
Online: 46d 10h 15m
Redzēts 14. aprīlī, 12:00
Pievienots, 2020. gada 12. oktobrī, 16:45
1
post

Vēl par agru, kā arī, pašalik tos uzraugus nemeklē, cik sapratu no komanda atbildēm zem iepriekšējiem pieteikumiem. 

Pret!

 

esketit.
Bijušais foruma moderators
Bredux
106 atbildes forumā
Online: 18d 15h 57m
Redzēts 2023. gada 14. decembrī, 20:27
Pievienots, 2020. gada 12. oktobrī, 22:18
0
post

Ja godīgi, Tu man nepatīc. Noraidīts.

Freensto
Lietotājs
45 atbildes forumā
Online: 1d 15h 9m
Redzēts 2021. gada 13. maijā, 20:05
Pievienots, 2020. gada 12. oktobrī, 22:26
0
post

Jebal tik rude

Fady
Lietotājs
Kikers
30 atbildes forumā
Online: 1d 3h 9m
Redzēts 2020. gada 02. novembrī, 16:06
Pievienots, 2020. gada 12. oktobrī, 22:34
0
post

Došu tev ANTI , jo kā nekā serverī Gaemi ir pietiekami pašlaik . Kā  arī Pieteikums īsti nepiesaista :)

 

 

A1
Servera administrators
Transportlīdzekļu komanda
Dutchman101
A viens.
117 atbildes forumā
Online: 19d 11h 38m
Redzēts 15. aprīlī, 14:47
Pievienots, 2020. gada 12. oktobrī, 22:43
0
post

Kas tu par dzīvnieku ? PRET

 Ja nemāki tu dirst tad nemoki to dirsu , dzirdu zīmes redzu ēnas un ši posta tavas bēdas.

518293182
Īpašnieks
Transportlīdzekļu komanda
🥀
1115 atbildes forumā
Online: 225d 11h 14m
Redzēts 20. aprīlī, 17:00
Pievienots, 2020. gada 14. oktobrī, 21:40
0
post

Zināšanu trūkums, tas pats stāsts - status apgrūtinās spēlēšanu tev un tas nav vajadzīgs, sastāvā pietiekami daudz tava tipa cilvēki ar kuriem daudz jāstrādā. Noraidīts, turpini apgūt, attīstīties un pierādīt sevi, veiksmi nākamreiz.

🆗🆒♿

sīkāk par ls opening kekw

Horoskopi Ātri vien zaudē savaldību!

2. vieta - Skorpions

Skorpions var izskatīties ļoti atturīgs un pat ieturēt distanci, taču viņa iekšienē viss ir gluži pretēji. Agresija šīs zīmes pārstāvju starpā kādu laiku uzkrājas un pēc tam izpaužas ārkārtīgi negaidīti. Skorpioni ir atriebīgi, tā ir viena no viņu galvenajām iezīmēm, viņi ir ļaunatminīgi. Šī zīme nepieļauj melus, tie viņus sagrauj. Kas attiecas uz krāpšanu, tad tikai mājiens, ka partneris ir viņam neuzticīgs, var padarīt Skorpionu traku.

Skorpiona zīmē dzimis vīrietis vēlas atrast labāko sievieti pasaulē - neko mazāk. Tāpēc, ja viņš ir izvēlējies tevi, tas nozīmē, ka tu esi labākā. Skorpions iemīlēs inteliģentu, seksīgu, azartisku, kaislīgu un neatkarīgu sievieti.

Skorpioni neko neaizmirst. Jūs būsiet pārsteigts par viņu spēju atcerēties pat vissīkākās detaļas par visdažādākajiem notikumiem. Sākot no priecīgiem brīžiem līdz skumjiem, Skorpioni atceras visu, saglabājot aizvainojumus un neatlaižot tos vaļā.

CODE: PRISONGANG FOR 75% DISCOUNT

Lietotāji skatās šo tēmu: 0