bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Izklaides stūrītis
11
0
topic
DEBILISMS (esmu dusmigs!)
ivanovs
VIP
681 atbildes forumā
Online: 95d 12h 6m
Redzēts 2022. gada 07. septembrī, 06:48
Pievienots, 2020. gada 07. oktobrī, 11:31

sveiki

šodien pa ilgiem laikiem izdomāju ieiet leģendārajā MTA serverī, paskatīties kas jauns un paspēlēt, varbūt uzerpot ar kādu. motivācija to darīt čista nebij, tāpēc nekāds tryhards ar garumzīmēm no manis nebij redzams un arī nekas nopietns. sastapu divus džekus, kuri meklē strādniekus kaut kādus. iesēdos pie viņiem, pisām uz OFISU (māju) un parunājām, apmainījāmies ar informāciju. tad man prasīja vai varēšu priekš darba auto nomest naudu, kas jau izklausās tizli un neprofesionāli, bet ko var gaidīt no leģendāra servera neattīstītajiem spēlētājiem, kuri attēlo katru darbību 50 vārdos. prasīju kāpēc man tas jādara, ja es varu nopirkt pats uz sava vārda to auto, nevis ka es kā topošais (vēl neoficiālais) darbinieks sponsorēju naudu priekš uzņēmuma auto. atbildi nesaņēmu, bet pisām ārā no OFISA, lai mauktu uz banku pēc naudas. pirms gājām iekš OFISA, auto ar kuru tiku atvests bija atstāts ieslēgts, tikai durvis aizslēgtas. ārā nākot čuvaks atslēdza auto un es fiksi clickoju F, lai tiktu pie stūres. nopizģiju auto un abi kā suņi skrēja pakaļ (pasportoja nigeri drusku). tad man pēc laika drukāja PM viens no viņiem, draudēja ar jailu, kā jau parasti. pārkāpt neko nepārkāpu, man nav jāattēlo tas kā iekāpju auto un aizbraucu, labi ziniet. tad vēl pēc laika atnāca kaut kāds MONEYMAN uzraugs, teica ka nedrīkstot zagt auto. nebij jau ieplānots darīt kaut ko ar to auto vēlāk, viņš to nesaprot. čuvaks man iekopē kaut kādu rindu no /g čata, ko kaut kāds castellani rakstījis par auto zagšanu. iekopēja vēl noteikumus par auto zagšanu, kurus ļoti labi pats zinu un tāpēc arī saku, ka neesmu neko pārkāpis. man nocrashoja spēle, ienāku atpakaļ un auto aizgetots prom. pizģec!

DEBILISMS, ko lai saka.

2Pac
Lietotājs
331 atbildes forumā
Online: 15d 6h 58m
Redzēts 2022. gada 03. janvārī, 00:54
Pievienots, 2020. gada 07. oktobrī, 11:35
0
post

es zinot no pieredzes kad redzēju ka yostu uzrakstija topiku es jau domāju VAJAG RESET VISI GEJI VISS PIZDETS KUR RP KUR VISS TAS bet tā nav šoreiz

ivanovs
VIP
681 atbildes forumā
Online: 95d 12h 6m
Redzēts 2022. gada 07. septembrī, 06:48
Pievienots, 2020. gada 07. oktobrī, 11:36
0
post

kads sakars?

Castellani
Bijušais administrators
Lietotājs++
1037 atbildes forumā
Online: 113d 19h 39m
Redzēts 2022. gada 15. novembrī, 11:06
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 07. oktobrī, 11:36
1
post

Nu sāksim ar to ka es iegāju serveri man Uzraugs Bridges saka prasīt vai auto var zagt tikai ja esi nelegālaja f3.. Es pateicu ka ja, un tikai ar Kārtīgu rp un ar Administratora atļauju.. Kas jums pa situāciju bija es nezinu.. Bet ka Bridges varēja zināt ko tu taisies tālāk ar to autiņu darīt?? 

Pēdējā laikā Yost tu ienac tikai patroļļot..

Animated GIF

 

ivanovs
VIP
681 atbildes forumā
Online: 95d 12h 6m
Redzēts 2022. gada 07. septembrī, 06:48
Pievienots, 2020. gada 07. oktobrī, 11:40
0
post

es iekapu auto un aizbraucu. kadu man atlauju vajag prieks ta un kadu RP man jaattelo, kad es gribu iekapt masina un aizbraukt? masina ir mana kamer es atrodos online, jo tapat man nav atslegas un nakamreiz piedarbinat vinu nevaresu. tas ka neesmu nelegalaja frakcija, tur tev taisniba. es to auto netaisijos ne izjaukt, ne kkur nodot, ne pardot, jo tas nav iespejams zinot to, ka noteikumi man to aizliedz darit. braukat es ar to auto varu cik vien gribu, kamer man ir pieeja pie vina.

Pēdējā laikā Yost tu ienac tikai patroļļot..

stulbenis, kads tam sakars ar so situaciju? kaut ja es trolloju, es neesmu neko parkapis un jums butu auto man jaatgriez, jo aiz ta visa bija situacija.

Castellani
Bijušais administrators
Lietotājs++
1037 atbildes forumā
Online: 113d 19h 39m
Redzēts 2022. gada 15. novembrī, 11:06
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 07. oktobrī, 11:42
0
post

Kā jau teicu, es nezinu kas jums tur bij pa situaciju. Es ienācu vienu lietu paskatījos un izgaju.. Kamer biju on, man Bridges pajautaja vai var zagt ja neesi f3 un viss.. 

Animated GIF

 

ivanovs
VIP
681 atbildes forumā
Online: 95d 12h 6m
Redzēts 2022. gada 07. septembrī, 06:48
Pievienots, 2020. gada 07. oktobrī, 11:43
1
post

nu seit ari paradas kick administracijas profesionalisms. nenoskaidro nekad neko un ari nevelas nekad ieguldit laiku, lai noskaidrotu situaciju. labak ir pagonkot pa ls ar admin zimiti virs galvas. NEVIENS admins nekad te tads anv bijis, kurs lidz galam atrisina kko un noskaidro visu, lai visi butu apmierinati.

smifnwessun
Lietotājs
135 atbildes forumā
Online: 9d 15h 46m
Redzēts 2023. gada 09. maijā, 15:28
Pievienots, 2020. gada 07. oktobrī, 11:46
0
post

Pie nepardomatiem servera noteikumiem speletajus vainot nedrikst. 

Smith Wesson - macitajs- DZĪVS

2rindiņ rp // lai visi neteiktu ka jauniņais n shit iepriekš biju mehāniķis, šij serveri, iepriekšēja sezona.

reāli par 20 notiem, ko nometu iekš lspd (the fuck man) reāli dēļ fuckin 20 notiem ban uz 30 dienām

FREEDOAM to speak

Castellani
Bijušais administrators
Lietotājs++
1037 atbildes forumā
Online: 113d 19h 39m
Redzēts 2022. gada 15. novembrī, 11:06
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 07. oktobrī, 11:47
0
post

Nu nevajag jau dirst par visiem.. 

Man kāds kko ir teicis ka jums tur kkada situacija??? Es esmu kkur iesaistijies?? Ko tu tagad dirs kko uz manim??? Man tik pajautaja vai var zagt ja neesi f3 un viss.. Ja kkas nepatik, raksti sūdzību par Bridges, jo viņš visu redzēja un bij iesaistijies. Nevis atkal raksti kkadus murgus kur visiem būs pie dirsas ko tie speletaji tev izdarij

Animated GIF

 

ivanovs
VIP
681 atbildes forumā
Online: 95d 12h 6m
Redzēts 2022. gada 07. septembrī, 06:48
Pievienots, 2020. gada 07. oktobrī, 11:48
1
post

es nedirstu, tie ir fakti. kicka vesture neviens admins tads nav bijis, kurs grib atveltit laiku lai kko atrisinatu.

Bridges
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
Lietotājs++
Pot-Valor
Mazā MIA
517 atbildes forumā
Online: 39d 18h 12m
Redzēts 19. martā, 22:19
Pievienots, 2020. gada 07. oktobrī, 11:55
2
post

Tā ir zādzība. Jo tu paņēmi auto bez atļaujas, un aizbrauci prom. Vienalga ko tu ar to auto vēlējies darīt. Tu vienkārši aizmuki ar auto prom.

Tikpat labi , iedomājies situāciju, tev ir piedarbināts auto , un vaļā, tu esi aizgājis kko ielikt/paņemt no bagāžnieka, un kāds ielec tavā auto , un aizbrauc prom. TU nezvanītu mentiem par auto zādzību? Zvanītu, jo tā ir auto zādzība.

Ja tavs characters nav Nelegālajā f3 jeb viņām nav Tēla dzīvesstāsts kurš parāda ka viņš ir nelegālais tēls. ( ''Nelegālo'' statusu tēlam, var iedot tikai admins. ). Tad tev nav tiesību vienkārši tāpat lekt piešķiltās mašīnās, un braukt prom. Tā ir auto zādzība. Un lai zagtu auto ir jābūt administrācijas atļaujai, kuras cik saprotu tev nav, pretējā gadijumā uzreiz to pateiktu.

 

Pēdējo reizi rediģēja Bridges, 2020. gada 07. oktobrī, 12:34.

Bridzons atvadas


Discord
Bridges#1337

Steam
Bridges(click)

uravnobeshen
VIP
Bijušais administrators
452 atbildes forumā
Online: 41d 18h 32m
Redzēts 11. aprīlī, 14:01
Pievienots, 2020. gada 07. oktobrī, 11:55
0
post

Auto zagšana manuprāt attiecas tikai tad, kad tu iegūsti tālāko pieeju transportam (atslēgas), tad vajag admin atļauju, PD, sākumā report utt. Bet ja tu nozodz pielaistu auto lai vienkārši ar viņu pabraukātos un pēc tam kaut kur nomestu, tur nekā tāda nav un tas iet pretrunā ar visiem RP standartiem, aizliegt kaut ko tamlīdzīgu darīt.

Kā jau parasti Bridges un komanda izceļas ar savām paviršām rp zināšanām.

Atty
Lietotājs
98 atbildes forumā
Online: 26d 21h 23m
Redzēts 2023. gada 17. maijā, 09:07
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 07. oktobrī, 16:22
0
post

Ļoti bēdīgi ar to administrāciju šeit... 

Lietotāji skatās šo tēmu: 0