bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Sūdzība par administrāciju
19
0
topic
sūdziba Dayzer
marats
VIP
420 atbildes forumā
Online: 51d 3h 40m
Redzēts 28. aprīlī, 11:59
Pievienots, 2020. gada 26. septembrī, 11:42

 

Iesniedzot sūdzību par administrāciju

 

Lai vieglāk izsekot līdzi izveidotajam saturam, tā nosaukumam ir jāatbilst šim formātam: 

[Sūdzība] Augstākstāvošā lietotājvārds

Piemērs: [Sūdzība] yostu

*Ja situācijā tika iesaistīti vairāki administrācijas locekļi, kuri kaut ko pārkāpa, tad tēmas nosaukumā jānorāda katra lietotājvārds

 

Paraugs, kuru jānokopē un jāizpilda, kad iesniedz sūdzību

Tavs lietotājvārds: ogralfs.

Augstākstāvošā/o lietotājvārds: Dayzer, Bridges, draiver.

Iesaistīto personu lietotājvārdi: Bridges, ceika, Assasin (Cietušā pd darbinieka ucp).

Ko augstākstāvošais/ie pārkāpa: Nepamatots aJails divām personām un spēlētaju nomelnošana kā arī savas puses aizstāvēšana. Bridges - ooc insults uz spēlētāja. Draiver - nespēja pieņemt pareizus lēmumus būdams administrators.

Pierādījumi: 

 

Komentāri: Situācija bija pavisam vienkārša. Notika pakaļdzīšanās starp mani un lspd. Beigās tika izmantots neliels stunts, kura rezultātā es nekādīgi necietu, nenokritu utml., bet lspd darbinieks gan. Ko līdz es aizmuku no lspd, sākās raudāšana no Dayzer puses, ka tas ir cs un pg. Es vēlētos saņemt info, kur bija pārkāpts termins cs un pg, ko arī es lūdzu in-game, bet atbildi nesaņēmu. Saņēmu no bridges, bet tā bija neizprotama. 

Es patiesi nesaprotu. Kāpēc tiek pieņmeti uzraugi un apmācītāji, kurus vēl pašus ir jāmāca? Tādu serverī ir ļoti daudz un viss, ko tie vēlas ir kādu sodīt vai piepisties pie vismazākā sīkuma. 

Paldies ceikam, kurš uzreiz sazinājās ar BunnyHop un atbilde bija pozitīva, ka tur pārkāpts nekas nebija.

P.S - Tam tiltam es izlecu cauri veiksmīgi, neiekritu kanālā. 

Pēdējo reizi rediģēja marats, 2020. gada 26. septembrī, 12:03.
marats
VIP
420 atbildes forumā
Online: 51d 3h 40m
Redzēts 28. aprīlī, 11:59
Pievienots, 2020. gada 26. septembrī, 12:02
1
post

Maza piepilde sūdzībai. Bridges - ooc insults, gamemasteru čatā insulto mirstīgos spēlētājus un administrātors driver nespēj pieņemt administratoram pienācīgus lēmumus. Kāpēc man būtu jālēc otreiz un, ja neizdosies būtu jāsaņem ck? Lai vai kā, lai apmierinātu adminu orālo caurumu, izlēcu vairākas reizes un bija sekmīgi pēc kā saņēmu ajailu.

1

marats
VIP
420 atbildes forumā
Online: 51d 3h 40m
Redzēts 28. aprīlī, 11:59
Pievienots, 2020. gada 26. septembrī, 12:12
2
post

te ir videoklips kā viss notika no mana skatu punkta.

Bridges
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
Lietotājs++
Pot-Valor
Mazā MIA
517 atbildes forumā
Online: 39d 18h 12m
Redzēts 19. martā, 22:19
Pievienots, 2020. gada 26. septembrī, 12:20
6
post

Personīgi pats teicu ka lieciens ir iespējams, un ka viss kārtībā ''High Risk, high reward'' gadījums.

Bet vēlāk man sāka gamemasters teikt ka tas ir PG , un CS. Es sāku to visu overthinkot, un atcerējos kā mani jailoja Chase laikā par PG , un CS. Kas lika aizdomāties, un faktiski tāds leciens ir ļoti bīstams, kas velk uz CS. Vēlāk zaķis visu paskaidroja , un sapratu ka tas ir reāli vēl pats pamēģināju, 50/50 tikai trāpiju iekša.

Bet tas vairs nav svarīgi, vēlējos atvainoties par to ka insultoju tevi.

Atvaino, nervi bišk aizpeldēja un vienkārši nesakontrolēju ko rakstu.

Pēdējo reizi rediģēja Bridges, 2020. gada 26. septembrī, 12:20.

Bridzons atvadas


Discord
Bridges#1337

Steam
Bridges(click)

Dayzer
Lietotājs+
Dayzer
103 atbildes forumā
Online: 5d 20h 26m
Redzēts 2. februārī, 01:44
Pievienots, 2020. gada 26. septembrī, 15:13
11
post

Tātad , situācija bija tāda.. jūs vakar visu laiku vizinājaties pakaļ policistam , viņš sāka jums sekot . Beigās jūs jau sapratāt , to kad neaiziesiet un vienkārši aizbraucāt uz to tramplīnu . PG par to kad , tieši jūs reālā dzīve tā nerisķētu. Ja jūs domājat otrādi , tad gaidu tieši jūsu video no IRL , kur jūs mūkot no policijas atradīsiet tādu vietu , un tā nolektu.

"Я в моменте"

improvtrafficschool | Car gif, Audi, Audi r8

marats
VIP
420 atbildes forumā
Online: 51d 3h 40m
Redzēts 28. aprīlī, 11:59
Pievienots, 2020. gada 26. septembrī, 15:21
1
post

xdd mees sekojām vai viņš mums visu laiku?

sippa
VIP
556 atbildes forumā
Online: 46d 1h 42m
Redzēts 2023. gada 12. decembrī, 11:22
Pievienots, 2020. gada 26. septembrī, 17:09
0
post

@Bridges ko dirs par mani un vel paris purniem tiesi tapat dirsi GM chata: velak atradīšu skrīnus. 
 

Tu esi vienkarsi isti neritigs un cepies del spelites.

Pēdējo reizi rediģēja sippa, 2020. gada 26. septembrī, 17:13.
Bocmanis
Lietotājs
8 atbildes forumā
Online: 14h 15m 46s
Redzēts 2021. gada 28. oktobrī, 13:52
Pievienots, 2020. gada 26. septembrī, 17:18
1
post

Viss jau itkā cool, bet vienīgais par ko es piekasītos, pēc tāda leciena priekšējais tilts būtu iesists motora vietā un visa mašīnas priekša būtu lupatās...

Sestais
Bijušais administrators
431 atbildes forumā
Online: 24d 13h 43m
Redzēts 11. aprīlī, 22:39
Pievienots, 2020. gada 26. septembrī, 17:20
0
post

Neesmu iesaistīts,bet kā no citu spēlētāju skatījuma,Bridges nomelno labprātīgos kick spēlētājus.Manuprāt,jāņem nost GM status tam jaunietiem,jo nav pirmā reize,ka kaut ko nepareizu izdara.

marats
VIP
420 atbildes forumā
Online: 51d 3h 40m
Redzēts 28. aprīlī, 11:59
Pievienots, 2020. gada 26. septembrī, 18:12
0
post

Bocman, tad jau pus serverim "tilts iesists motorā" un cik zinu bēgšanas laikā nekas nav jārpo

A1
Servera administrators
Transportlīdzekļu komanda
Dutchman101
A viens.
117 atbildes forumā
Online: 19d 11h 38m
Redzēts 29. aprīlī, 21:02
Pievienots, 2020. gada 26. septembrī, 19:09
0
post

Katram stāstam divi gali , neredzu jēgu atkartot jumpu , neredzu Pg arī , CS daļā varbūt piekrītu [ atkarīgs no tēla dzīves stāsta ].

 Ja nemāki tu dirst tad nemoki to dirsu , dzirdu zīmes redzu ēnas un ši posta tavas bēdas.

Tropkillaz
Vadošais administrators
Frakciju komanda
277 atbildes forumā
Online: 100d 8h 55m
Redzēts 6. martā, 21:29
Pievienots, 2020. gada 26. septembrī, 20:07
0
post

Pg un cs šeit nav.

Sūdzība ir patiesa, par uzraugu likteņiem tālāk lemj BunnyHop. Bridges tiek sodīts par ooc insult.

 

There's no god, no saviour, no paradise and no life beyond. Our existence is limited. Nothing will save us from death.  Use your time on earth wisely.

Be kind to others, share your wealth - donate to the poor, protect the environment, use your opportunity every day to make earth a better place.

 

Lietotāji skatās šo tēmu: 0