bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Pieteikumi
17
1
topic
[Gamemaster] Logix.
Logix
Bijušais administrators
Lietotājs++
Brendijs
784 atbildes forumā
Online: 12d 2h 32m
Redzēts 2023. gada 12. oktobrī, 18:30
Pievienots, 2020. gada 25. septembrī, 21:41

Vajadzīgās prasības, lai pieteiktos Gamemaster.

Ar X atzīmē prasības kuras ir izpildītas!

• Jābūt reģistrētam forumā vismaz 2 nedēļas [X]
• Jābūt aktīvam forumā, un jāpārzina servera darbošanās struktūra [X]
• Brīdinājuma līmenis forumā nedrīkst pārsniegt 3 [X]
• Jābūt vismaz 15 gadus vecam , ja nav tad tālāk vari nerakstīt, neiesakam melot, jo viss tiek cītīgi pārbaudīts pēc serial un ip adreses, tiek iziets uz vecajiem profiliem un tiek iegūti dati.[X]
• Serverī nedrīkst būt vairāk par 3 aJailiem. [X]

• Serverī jābūt nospēlētām vismaz 100stundām.[-] - Jauna sezona, neiespējama lieta.

Ja 3 no prasībām neatbilst, tālāk vari nerakstīt!

Anketa

Tavs vārds: Logix

Iepriekšējie nickname: UCP nemainīgs. 

Tavs vecums: 17, mēnesis līdz 18.

Izveidotie personāži un frakcijas kurās darbojās:  Jerry Bloomberg - Ez-Money, aizdevuma organizācija.

Pieredze kā Gamemaster: Gamemasters esmu bijis tikai šajā projektā, citur nemaz arī nespēlēju. Mēnesī, kurā biju šis te ''RolePlay skolotājs'', biju labākais, sanēmu awardu. Protu izrādīt labvēlīgu attieksmi gan spēlētāju vidū, gan administrācijas vidū. Komandas pārzinu, vienmēr esmu gatavs palīdzēt spelētājiem, ja tas ir manās iespēju robežās.

 

Pieredze Roleplay jomā: Šāda veida spēli atveidoju jau vismaz piecus gadus, sākumā gan tas bija diezgan bēdīgi un Sampā, pēc tam draugs attaicināja uz Kick.Lv. Projekts ļoti iepatikās tāpēc es centos, mainīju savas iemaņas, apguvu jaunas prasmes, un izcēlos saulītē. Sāku ar visparastāko servisu, to attīstīju līdz lielai organizācijai, kas forsēja automašīnas. Tālāk, pārtapu par nelegālo servera spēlētāju, respektīvi visus tēlus veidoju faktiski nelegālus, katru savā frakcijā, ilgākās frakcijas ir bijušas Brabus - Legālā, Brigada 17 - nelegālā. Abas pa pieciem mēnešiem, aizvērtas tika, servera restarta dēļ. Pašlaik atveidoju legālo aizdevuma organizācju, kuru ceru, ka izdosies noturēt, ja iekš tās būs kāds staffa biedrs.

Vai kādreiz esi sodīts par kādu OOC Termina pārkāpumu?(Mūsu serverī):  Šajā sezonā nē, un domāju noturēties sausajā, bez jebkādiem ajailiem. Ir sanācis iepriekšējās sezonāš, bet tas pašlaik tad vairs nav svarīgi. Biijuši Dm gadījumi utml....

Ja esi, tad cik reizes?(Norādīt zemāk visus pārkāpumus[/history vairāk par 5sodiem automātiski noraidīts]):  https://prnt.sc/unwxcx

Iepazīstini mazliet ar sevi(Ja ir sasveicināšanās links, tad ieposto to!): Ir topiks ar sasveicināšanos, taču tajā ir maz kā, derētu papildināt. Labi, tātad mani sauc Sandis, esmu 17 gadus jauns, mācos vidusskolā, 12. klasē. Brīvajā laikā izklaidējos ar draugiem, spēlēju basketbolu. Palikusi pēdējā sezona, kurā labprāt ļoti centīšos, atdošu visus, un kā saka ''izsvīdīšu asinis'', lai kaut ko sasniegtu un pieradītu sev to, ko esmu vienmēr sapņojis. Bez tā, pabeidzot skolu, esmu nodomājis doties no Ventspils uz lielpilsētu - Rīgu. Vēlos izmācīties par policistu. Pēdējā laikā ļoti piesaista bokss, tapēc ir doma pēc sporta skolas absolvēšanas, pieteikties kādiem boksa treniņiem un apgūt savas prasmes.

Kas Tevi piesaista kļūt par Gamemaster tieši iekš mūsu servera?: Iekš servera mani piesaista vairākas lietas. Sāksim ar to, ka ir jauna sezona, jaunas iespējas spēlētājiem. Cik spēlējot redzu, ka cilvēki turpina darīt nevajadzīgas lietas, taisīt problēmas, izrādīt negatīvo attieksmi utml. Tāpēc noteikti vēlos uzraudzīt serveri. Vēl man ļoti patīk palīdzēt spēlētajiem, esmu to jau minējis citos topikos, taču jā, tā ir lieta, kas mani piesaista. Manī rodas gandarījuma sarjūta, ja varu palīdzēt kādam. Esmu gatavs sēdēt /gmlounge un mācīt spēlētajam Rpot, ja RolePlays pēctam tiek arī izmantots iekš servera!

Motivācijas vēstule(250 vārdi kā minimums, obligāti tiks skaitīti):  Mana motivācija ir cīnīties, nekad nepadoties, jo padomājot virspusēji, lietas pēc kāda laika paies, beigsies, un viss būs ierasti, tāpēc nekad nevajag kaunēties no lietām, ko dari, par ko cīnies. Runājot par sevi, es droši varu apstiprināt, ka esmu darbīgs jeb čakls, labsirdīgs, dzīvē no savas puses arī nedaudz bandīts, taču tas nemaina manu raksturu. Esmu ļoti pacietīgs, spēju uzklausīt kritiku, uzklausot to, meklēju, kas ir tā problēma, kāpēc man vispār tāda kritika ir jauzklausa. Protams, es vados pēc attieksmes. Ja man izrāda pretīgu attieksmi, tad diemžēl es nevaru būt saulīte, jo man tādam nav jābūt. Ja tu nāc un sāc man sejā kaut ko liet, nu tad, ir tā, ka es to varu nostādīt pret tevi, mīļais draugs. Esmu izpalīdzīgs, ko jau esmu pieminējis augstāk, manī rodas gandarījums, ja spēlētājs tiek apmierināts ar prasmēm, vai arī, ja varu viņam palīdzēt. Noteikti šīs spējas neizmantošu savā labā. Es būšu tas spēlētājs, kas spēs apvienot IC ar OOC, respektīvi, es spēšu atveidot svarīgu organizāciju, uzraudzīt to, kā arī paspēt visos reportos, kur es varešu palīdzēt. Pateicos jau iepriekš spēlētājiem, kas mani atbalsta.

Vai apzinies ja kāds no punktiem tika norādīts nepareizi, tad Tev netiks dota otra iespēja?: Jā

Pēdējo reizi rediģēja Logix, 2020. gada 25. septembrī, 21:42.
Daave
Lietotājs
114 atbildes forumā
Online: 29d 15h 11m
Redzēts 2021. gada 26. jūlijā, 17:36
Pievienots, 2020. gada 25. septembrī, 21:50
1
post

Te jau bez vārdu runas jaliek PAR. Čalis zin ko dara un noteikti pratīs jaunajiem iemācit to RP.

Veiksmi večuk tev....

 

Kristers
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
Biedrs
Bijušais foruma moderators
-loWkey
918 atbildes forumā
Online: 86d 20h 32m
Redzēts 2023. gada 30. septembrī, 15:50
Pievienots, 2020. gada 25. septembrī, 21:52
1
post

Cilvēks,kas erpo,dara kautko serverī. Nekā daži GM,kas pat neuzraksta (/gduty,lai aizietu uzerpotu) Esi aktīvs. Pārzini,kas un kā notiek GameMaster statusā. Esam erpojuši kopā diezgan daudz. Šķiet,ka spēsi apmācīt jauniņos. PAR

archaa
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
Biedrs
archa
684 atbildes forumā
Online: 51d 16h 13m
Redzēts 16. aprīlī, 09:13
Pievienots, 2020. gada 25. septembrī, 21:55
0
post

Kā cilvēks esi foršs viss ir labi , bet vai GM's būtu labs? cik zinu esmu bijis un izlidoji no statusa , uzsvilies par dažiem sīkumiem , patīk diskutēt ar cilvēkiem par nevajadzīgām lietām , bet lai jau pamēģina , par.

 

LaMpAcKa
Lietotājs
Lampačka
149 atbildes forumā
Online: 6d 8h 35m
Redzēts 2022. gada 11. decembrī, 22:55
Pievienots, 2020. gada 25. septembrī, 22:06
0
post

Par roleplay prasmēm nešaubos, vairākas reizes esmu saskāries. sakarīgs džeks, kā arī skatoties pēc tavas pēdējās frakcijas, uzskatu ka šis amats tev problēmas nesagādās. - par

Pēdējo reizi rediģēja LaMpAcKa, 2020. gada 28. septembrī, 23:06.

sippa
VIP
556 atbildes forumā
Online: 46d 1h 42m
Redzēts 2023. gada 12. decembrī, 11:22
Pievienots, 2020. gada 25. septembrī, 22:08
0
post

ir sakarigs fujaks. Ceru, ka pēc statusa saņemšanas nebūsi p1mpis.

juppi
Servera administrators
Frakciju komanda
Lietotājs++
231 atbildes forumā
Online: 33d 3h 51m
Redzēts 16. aprīlī, 23:01
Pievienots, 2020. gada 25. septembrī, 22:18
1
post

Jā, ir labs eu.

Lieks posts, par/pret ir jāpamato, sodīts // Lauronja

Pēdējo reizi rediģēja Lauronja, 2020. gada 28. septembrī, 09:19.

 

Ceikaa
Lietotājs
433 atbildes forumā
Online: 39d 6h 17m
Redzēts 2022. gada 20. decembrī, 19:54
Pievienots, 2020. gada 25. septembrī, 22:18
0
post

Teikšu Par, bet kad saņemsti statusu ja būsi, kā citi es tevi izēdīšu no statusa. Ar tevi kopā esmu spelejis zinu tevi kautcik, bet piefiksē ko augstāk rakstiju.

ivanovs
VIP
681 atbildes forumā
Online: 95d 12h 6m
Redzēts 2022. gada 07. septembrī, 06:48
Pievienots, 2020. gada 25. septembrī, 22:19
1
post

newajag

 

Lieks posts, nepamatots viedoklis, sodīts // Lauronja

Pēdējo reizi rediģēja Lauronja, 2020. gada 28. septembrī, 09:24.
Kriksis
Lietotājs++
Kriksis
392 atbildes forumā
Online: 24d 15h 59m
Redzēts 22. martā, 17:19
Pievienots, 2020. gada 25. septembrī, 22:19
0
post

Došu ULTRA PAR, Zinams frukts, tiešām mēģīna attēlot lomuspēli, esam erpojuši kopā, labi daudz. GLl!!!!!

 

 

Haseeb
Servera administrators
Frakciju komanda
Lojālais lietotājs
Lietotājs+
138 atbildes forumā
Online: 4d 3h 4m
Redzēts 16. aprīlī, 16:16
Pievienots, 2020. gada 25. septembrī, 22:43
0
post

Es neesmu pret,bet nav jau diezgan tie GM?

tavsmurgs
Lietotājs
142 atbildes forumā
Online: 7d 5h 28m
Redzēts 24. aprīlī, 21:58
Pievienots, 2020. gada 25. septembrī, 22:47
1
post

Nebus vecit, tu nemaki kritiku uztvert, uzreiz japikst. 

Sestais
Bijušais administrators
431 atbildes forumā
Online: 24d 13h 43m
Redzēts 11. aprīlī, 22:39
Pievienots, 2020. gada 25. septembrī, 22:56
0
post

DODU PAR,MANUPRAT,LOTI LABI KANDIDATS

................
Lietotājs
6 atbildes forumā
Online: 4h 0m 11s
Redzēts 2020. gada 28. septembrī, 17:17
Pievienots, 2020. gada 25. septembrī, 23:08
0
post

Nu, erpo aktīvi, un redzu, kad to varēsi iemācīt arī citiem, bet man nepatīk tas, kad jau izlidoji no staffa, bet lai iet PAR, aktīvs esi, GL :) 

LogiTec
Lietotājs++
Jožik
186 atbildes forumā
Online: 21d 6h 17m
Redzēts 2022. gada 14. februārī, 15:20
Pievienots, 2020. gada 25. septembrī, 23:25
0
post

Es došu PAR, džeks ar galvu uz pleciem, zina ko dara. Serveri esam erpojuši vairākās frakcijās, diezgan ilgu laiku tevi pazīstu, esi aktīvs serverī.

Kādreiz bija GM, domāju nekas slikts nenotiks ja mēģināsi velreiz.

GL vec :)

~Ryan Moretti - Dzīvs~


 

 

Sneaky
Bijušais administrators
598 atbildes forumā
Online: 97d 3h 45m
Redzēts 21. februārī, 13:09
Pievienots, 2020. gada 25. septembrī, 23:44
2
post

Nepatik kritika, nespej uzklausit citus/ macities no viniem. Anti

swolex
Lietotājs
𝖍𝖊𝖓𝖗𝖎𝖏𝖘 I
457 atbildes forumā
Online: 9d 2h 40m
Redzēts 2023. gada 25. septembrī, 10:12
Pievienots, 2020. gada 25. septembrī, 23:53
0
post

tā jau pieteikums foršs, būtu safe bet sorry, šoreiz pret

-

- If you don't like me then i'm sorry -

Ekskluzīvais
Lietotājs
Kristish
203 atbildes forumā
Online: 8d 13h 7m
Redzēts 2022. gada 20. decembrī, 15:59
Pievienots, 2020. gada 25. septembrī, 23:58
0
post

PAR!!

Lieks posts, nepamatots viedoklis, sodīts // Lauronja

Pēdējo reizi rediģēja Lauronja, 2020. gada 28. septembrī, 09:29.

 

братва из ЛС.

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------

PETER1ZZ
Lietotājs
PETJONS
363 atbildes forumā
Online: 36d 12h 48m
Redzēts Vakar, 19:48
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 26. septembrī, 08:23
0
post

Loģiski, ka viennozīmīgi došu PAR, esi tiešām dzex ar smadzenēm uz pleciem, spēju zināt to, ka spēsi pildīt savus pienākumus, kā arī aktīvi darboties komandā. Protams esam kopā rpopjuši un roleplay kvalitāte ir viena no tām labākajām, tāpēc respect tev veiksmi pretendēt uz statusu. 


ForesT
Lojālais lietotājs
Lietotājs++
Rafaello, Rapapiņš
145 atbildes forumā
Online: 7d 22h 46m
Redzēts 2022. gada 25. decembrī, 22:27
Pievienots, 2020. gada 26. septembrī, 10:56
0
post

Iepriekšējā sezonā labi paerpojām, esi sakarīgs un aktīvs tāpēc par, domāju spēsi būt GameMaster.

 

Pēdējo reizi rediģēja ForesT, 2020. gada 26. septembrī, 12:28.
Castellani
Bijušais administrators
Lietotājs++
1037 atbildes forumā
Online: 113d 19h 39m
Redzēts 2022. gada 15. novembrī, 11:06
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 26. septembrī, 10:59
0
post

Tā jau džeks forš, kko sajēdz, bet pašlaik Uzraugu ir pietiekami, tāpēc no manis pašlaik Anti-rekomendācija 

Animated GIF

 

Lietotāji skatās šo tēmu: 0