bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Pieteikumi
6
2
topic
[GM] esketit.
esketit.
Bijušais foruma moderators
Bredux
106 atbildes forumā
Online: 18d 15h 57m
Redzēts 2023. gada 14. decembrī, 20:27
Pievienots, 2020. gada 23. septembrī, 16:16

Vajadzīgās prasības, lai pieteiktos Gamemaster.

Ar X atzīmē prasības kuras ir izpildītas!

• Jābūt reģistrētam forumā vismaz 2 nedēļas [ x ]
• Jābūt aktīvam forumā, un jāpārzina servera darbošanās struktūra [ x ]
• Brīdinājuma līmenis forumā nedrīkst pārsniegt 3 [ x ]
• Jābūt vismaz 15 gadus vecam , ja nav tad tālāk vari nerakstīt, neiesakam melot, jo viss tiek cītīgi pārbaudīts pēc serial un ip adreses, tiek iziets uz vecajiem profiliem un tiek iegūti dati.[ x ]
• Serverī nedrīkst būt vairāk par 3 aJailiem. [ x ]

• Serverī jābūt nospēlētām vismaz 100stundām [ - ]

Ja 3 no prasībām neatbilst, tālāk vari nerakstīt!

Anketa

Tavs vārds: Brendons

Iepriekšējie nickname: Mirrors

Tavs vecums: 19

Izveidotie personāži un frakcijas kurās darbojās: Malcolm Cornelius - Bezdarbnieks

Pieredze kā Gamemaster:  Pieredze ir pietiekoši laba, lai apmācītu spēlētāju/s.

Pieredze Roleplay jomā: Savu RolePlay pieredzi ieguvu playhard projektā un man nācās daudz un ilgi mācīties, līdz neiemācos RolePlay līmeni, lai tas būtu pietiekoši labi.

Vai kādreiz esi sodīts par kādu OOC Termina pārkāpumu?(Mūsu serverī): N/A

Ja esi, tad cik reizes?(Norādīt zemāk visus pārkāpumus[/history vairāk par 5sodiem automātiski noraidīts]):  N/A

Iepazīstini mazliet ar sevi(Ja ir sasveicināšanās links, tad ieposto to!): Sveiki visiem! Mani sauc Brendons, esmu 19 gadu vecs jaunietis. Dzīvoju Bauskā jau ļoti ilgi. Kādi man ir hoboji? - nav daudz, bet ar saviem draugiem pārsvarā spēlējam basketbolu, tas ir ar ko nodarbojos brīvajā laikā. Pārsvarā darbs un mājas. Laiks man ir arī beidzot datorspēlēm. Daudz neko nevaru vairs pastāstīt, bet ja kādam interesē kaut ko uzzināt, tad rakstam privāti.

Kas Tevi piesaista kļūt par Gamemaster tieši iekš mūsu servera?: Sāksim ar to, ka esmu šajā projektā jau ilgi un ir liela velme būt šī projekta administrācijas loceklis, palīdzēt spēlētājiem iegūt jaunas zināšanas un sodīt spēlētājus kuri pārkāp servera noteikumus. Pārsvarā spēlētāji aizmirst, kas ir Deathmuch / Commn Sense / NonRP / MetaGaming - šie ir viss biežākie noteikumi, kuri spēlētāji pārkāp. Tāpēc esmu šeit, lai palīdzētu administrācijai, gan spēlētājiem un atsvaidzināt atmiņu sev pašam.

Motivācijas vēstule(250 vārdi kā minimums, obligāti tiks skaitīti): Ja būšu uzņemts šajā administrācijas sastāvā es centīšos nepievilt nevienu. Darīšu visu, lai būtu godīgs un atbildīgs šajā administrācijas sastāvā, lai kolēģiem būtu uz kura paļauties. Neesmu zaļš gurķis, zinu gamemaster pienākumus un māku tos pildīt godīgi. Mēiģināšu visu, lai nepieviltu nevienu. Spēšu būt aktīvs serverī, gan forumā, lai palīdzētu spēlētājiem grūtās situācijās. Nenāku uz šo iestādi, lai mēiģinātu kaut ko sliktu izdarīt vai vienkārši iegūt zaļo vārdiņu. Centīšos nepievilt Jūs, tālāk ir Jums jālem.

Vai apzinies ja kāds no punktiem tika norādīts nepareizi, tad Tev netiks dota otra iespēja?: Apzinos.

pagarinatajs
Nejaušs incidents
lietotajs++:)
edu sudus
285 atbildes forumā
Online: 16d 0h 17m
Redzēts 31. martā, 22:10
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 23. septembrī, 16:27
0
post

Pārsvarā spēlētāji aizmirst, kas ir Deathmuch / Commn Sense / NonRP / MetaGaming - šie ir viss biežākie noteikumi,

sveiki velos gut zinasanas kas ir Deathmuch un Commn Sense

sippa
VIP
556 atbildes forumā
Online: 46d 1h 42m
Redzēts 2023. gada 12. decembrī, 11:22
Pievienots, 2020. gada 23. septembrī, 16:30
0
post

Varbūt tu esi foršs čalitis, kas atbalsta mani GM pieteikumā, bet ar to nepietiek, lai iemestu Tev rekomendāciju. Nekad mūža neesmu redzējis no tevis nevienu character development, pamācības, ieteikumus. 10 terminus iemācīties nav māksla, jo katrs lowaks ar aizvertām acīm var iziet forceapp. 

Vienu brīdi saņemi moderatora statusu un uzvedies kā P1MPIS.

Markuss777
Lietotājs
89 atbildes forumā
Online: 7d 11h 21m
Redzēts 5. janvārī, 00:47
Pievienots, 2020. gada 23. septembrī, 16:37
0
post

kkads random cuhans , pirmo reizi redzu muza. Nekad nav bijis nekada saskarsme ieks rp.  pretinieks 

Sneaky
Bijušais administrators
598 atbildes forumā
Online: 97d 3h 45m
Redzēts 21. februārī, 13:09
Pievienots, 2020. gada 23. septembrī, 16:39
0
post

Nekāda saskarsme ar tevi nav bijusi, laiciņu pazudi. Nekāda sakarīga aktivitāte  nebija, bum un pieteikums. Par ātru, kautko parādi sakarīgu no sevis. Pret!

archaa
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
Biedrs
archa
684 atbildes forumā
Online: 51d 16h 13m
Redzēts 16. aprīlī, 09:13
Pievienots, 2020. gada 23. septembrī, 16:51
2
post

mēiģinātu , ok , zaļš pirmo reizi redzu , tas kad zini ko GM'am jādara nenozīme kad motivācijas vēstulē jāraksta randoms , zaļš pieteikums , pret.

Deathmuch = Mirsti daudz , hmm... 

Pieredze Roleplay jomā: Savu RolePlay pieredzi ieguvu playhard projektā un man nācās daudz un ilgi mācīties, līdz neiemācos RolePlay līmeni, lai tas būtu pietiekoši labi.

Tu uz ātro uzrakstiji vai kā?

Pēdējo reizi rediģēja archaa, 2020. gada 23. septembrī, 16:55.

 

smifnwessun
Lietotājs
135 atbildes forumā
Online: 9d 15h 46m
Redzēts 2023. gada 09. maijā, 15:28
Pievienots, 2020. gada 23. septembrī, 16:59
0
post

Sāksim ar to, ka esmu šajā projektā jau ilgi un ir liela velme būt šī projekta administrācijas loceklis

saksim ar to ka ieks foruma iezimejies ja labi dazas reizes menesi un tas pasas reizes nevis veido kkadus noderigus topikus, bet gan chatboxa sasveicinies. divi posti septembri un tresais svaigakais posts no tevis bija aprili. TEV ŠĪ GADA LAIKĀ IR SAKRĀTI 13 POSTI. bled pus gads ir pagajis, tapec aktivitate sobrid tev loti iesuka. baigi svaks erperis, varetu teikt, ka tavas zinasanas ir noputejusas un sen nav noslipetas. nevaru pat teikt ka esi vispar kaut kad izcelies ar savam rp zinasanam. bez kkada statusa galigi nevar iztikt, pilnigi nagi niez, lai pieteiktos visur, kur vien var. par tavu velmi palidzet projektam ari ir lielas saubas. ja tu gribi palidzet, tad nu ludzu, paradi piemeru, izveido jaunu, radosu frakciju. ja nav cilveki ar kuriem erpot, tad taisi tela dzivesstastu. to visu izdarit ir tirais nieks, tacu paskatoties tava profila nevaru atrast nevienu labu piemeru. neticu, ka sosezon serveri esi pieregistrejies un nospelejis vismaz divdesmit stundas. trekns pret.

Smith Wesson - macitajs- DZĪVS

2rindiņ rp // lai visi neteiktu ka jauniņais n shit iepriekš biju mehāniķis, šij serveri, iepriekšēja sezona.

reāli par 20 notiem, ko nometu iekš lspd (the fuck man) reāli dēļ fuckin 20 notiem ban uz 30 dienām

FREEDOAM to speak

bLank
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
banknote
579 atbildes forumā
Online: 115d 9h 50m
Redzēts 4. aprīlī, 11:11
Pievienots, 2020. gada 23. septembrī, 17:14
0
post

Motivācijas vestulē mazāk vārdu nekā sasveicināsanās, kura ir MAZLIET jasasveicinās.

Nebūs, pret.

PETER1ZZ
Lietotājs
PETJONS
363 atbildes forumā
Online: 36d 12h 48m
Redzēts 26. aprīlī, 19:48
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 23. septembrī, 17:25
0
post

Diemžēl PRET,aktivitāte nav tava stiprā puse,proti tiko atnācis un centies iegūt statusu,sākumā sevi pierādi publikai un tad gūsti uzticību.

Mēģini citreiz :(


Dayzer
Lietotājs+
Dayzer
103 atbildes forumā
Online: 5d 20h 26m
Redzēts 2. februārī, 01:44
Pievienots, 2020. gada 24. septembrī, 08:48
0
post

Neesmu tevi redzējis , vai arī vienkārši neatceros tevi . Vēl neesi pierādījis sevi.. , tāpēc būšu PRET , sorry .

"Я в моменте"

improvtrafficschool | Car gif, Audi, Audi r8

NXTHING
Lietotājs+
Vova Sex
141 atbildes forumā
Online: 6d 18h 24m
Redzēts 2021. gada 20. maijā, 01:29
Pievienots, 2020. gada 30. septembrī, 22:36
0
post

likšu tev par, vismaz runājot forumā čatā liecies sakarīgs, tāpēc domāju būs safe :)

                                                                                                                       Čau tas es

 

Assassin
Bijušais administrators
Lietotājs++
310 atbildes forumā
Online: 31d 4h 14m
Redzēts 7. aprīlī, 22:44
Pievienots, 2020. gada 01. oktobrī, 00:36
0
post

Pret, pieteikums ir rakstīts tīri tā, būs būs, nebūs nebūs.

Ceikaa
Lietotājs
433 atbildes forumā
Online: 39d 6h 17m
Redzēts 2022. gada 20. decembrī, 19:54
Pievienots, 2020. gada 01. oktobrī, 06:59
0
post

Mirror kam tev gm, ka tu nesi aktîvs?

Sneaky
Bijušais administrators
598 atbildes forumā
Online: 97d 3h 45m
Redzēts 21. februārī, 13:09
Pievienots, 2020. gada 01. oktobrī, 08:07
0
post

Foruma nekada sakariga aktivitate, aktivs neesi serveru. Jēga no tevis?

phine †
Lietotājs
33 atbildes forumā
Online: 7d 8h 7m
Redzēts 2022. gada 31. augustā, 16:10
Pievienots, 2020. gada 01. oktobrī, 08:17
0
post

Čuvaks tu esi labs, bet šoreiz nevajag! Pietiekami GM, un aktivitāte tev nu pats zini. 
 

draiver
Bijušais administrators
347 atbildes forumā
Online: 42d 11h 9m
Redzēts Vakar, 23:58
Pievienots, 2020. gada 01. oktobrī, 10:05
0
post

Anti, nebūsi aktīvs, pārējais augstāk pateikts.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0