bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Pieteikumi
9
3
topic
[Gamemaster pieteikums] Tominsh v3
Tominsh
Bijušais administrators
Tominsh
461 atbildes forumā
Online: 19d 19h 21m
Redzēts 4. martā, 21:52
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 18. septembrī, 22:09

Vajadzīgās prasības, lai pieteiktos Gamemaster.

Ar X atzīmē prasības kuras ir izpildītas!

• Jābūt reģistrētam forumā vismaz 2 nedēļas [x ]
• Jābūt aktīvam forumā, un jāpārzina servera darbošanās struktūra [x  ]
• Brīdinājuma līmenis forumā nedrīkst pārsniegt 3 [x  ]
• Jābūt vismaz 15 gadus vecam , ja nav tad tālāk vari nerakstīt, neiesakam melot, jo viss tiek cītīgi pārbaudīts pēc serial un ip adreses, tiek iziets uz vecajiem profiliem un tiek iegūti dati.[ x ]
• Serverī nedrīkst būt vairāk par 3 aJailiem. [ x ]

• Serverī jābūt nospēlētām vismaz 100stundām.

Ja 3 no prasībām neatbilst, tālāk vari nerakstīt!

Anketa

Tavs vārds: Toms

Iepriekšējie nickname: Dexay

Tavs vecums: 14, pēc 60 dienām 15.

Izveidotie personāži un frakcijas kurās darbojās: Leonard Mills - LSPD ; Charlotte Abawi- Abawi WorkShop

Pieredze kā Gamemaster: Pieredze kā RP Skolotājam man nav nekādas grūtības, tādēļ vēlos pamēģināt kaut ko jaunu. Aptuveni izprotu RP Skolotāja darbus un tā funkcijas. Esmu griezies uz šo komūnu, lai bagātinātu RP skolotāja pieredzi.

Pieredze Roleplay jomā: Mana pieredze Rolaplay jomā ir diez ko liela, aptuveni 3-4 gadi , spēlējis esmu dažādos Roleplay serveros , ir bijušas nelielas pauzes, bet tas nav ietekmējis manas Roleplay prasmes.

Vai kādreiz esi sodīts par kādu OOC Termina pārkāpumu?(Mūsu serverī): Nē.

Ja esi, tad cik reizes?(Norādīt zemāk visus pārkāpumus[/history vairāk par 5sodiem automātiski noraidīts]): -

Iepazīstini mazliet ar sevi(Ja ir sasveicināšanās links, tad ieposto to!): Čau visiem, tātad mani sauc Toms, esmu 14 gadīgs pusaudzis, kurš savu dzīvi izbauda ejot ārā ar draugiem, un darot lietas kuras man savos gados nevajadzētu darīt, kā arī sēžot pie datora daudz. Spēlēju dažādas spēles kā , CSGO, ETS2 un arī MTA, vēl citas spēles. MTA Spēlēju jau dažus gadus, bet pēctam draugs parādija RP un vienkārši no tā brīža, spēlēju daudz.Tas itkā pagaidām viss, novēlu visiem šajā komūnā RP'OT, netaisīt huiņas, nesēdēt jailā katru dienu. ((tas pa lielam bija manā sasveicināšanās postā))

Kas Tevi piesaista kļūt par Gamemaster tieši iekš mūsu servera?: Mani piesaista kļūt par RP Skolotāju, ka ir daudzi cilvēki, kuri veic dažādus roleplay terminu pārkāpumus, bet AD/GM nav tik ļoti aktīvi, lai tos piefiksētu, tādēļ es vēlos šādā veidā ar savu aktivitāti izpalīdzēt servera Administrācijas komandai, vēlos izpalīdzēt cilvēkiem, kuriem ir grūtības ar lomuspēles zināšanām un tos iemācīt visus lomuspēles pamatus.

Motivācijas vēstule(250 vārdi kā minimums, obligāti tiks skaitīti): Atsaucoties uz Jūsu projekta GameMaster atvērto statusu, rakstu pieteikumu uz to. Tātad, serveri esmu iepazinis ļoti labi, apzinos kā viss strādā, kā pašam ir jāstrādā statusā, ir bijusi pieredze iekš citiem projektiem. Personīgi man ikdienā nav ko darīt īsti, tapēc vēlētos pavadīt laiku iekš šī komūna spēlējot to, atveidojot lomuspēli, pieskatot serveri no pārkāpējiem noteikumu, pa lielam arī apmācīt kuriem ir grūtības ar lomuspēles atveidošanu. Varbūt mani daudzi nezināt. Kā jau teicu ka esmu ļoti labi informēts par servera notikumiem, par to kā viss tur notiek, par spēlētājiem, spēja ļoti draudzīgam būt man ir, ar administrācijas komandu sadarboties nebūs problēmu domāju. Nebūšu arī tas, kas saka, ka pacels RP līmeni, ja iegūs GM amatu, jo pacelt RP līmeni ir pārāk sarežģīti, ja cilvēki paši negrib mācīties. Iepriekš ar administrāciju neesmu strīdējies, nebūšu problēma citiem, nenodarbojos ar neko ārpus skolas, tādēļ būs daudz laika uz rokas, kuru varēšu pavadīt mta. Spēšu dot labus padomus citiem, kā arī varēšu atvēlēt laiku savam RP. Mana GM klātbūtne nevienu slikti neietekmēs. Manuprāt, esmu sevi pierādījis, ka esmu uzticams ar GM amatu un pienākumiem. Ar savu pieredzi spēšu cilvēkiem palīdzēt RP jautājumos, kā arī pats bagātinot savējo. Pat, ja būs vajadzība, spēšu pielāgoties situācijai ļoti ātri un spriest loģiski, jo tas ir nepieciešams sava pienākuma veikšanai situācijās. Es domāju, ka esmu jau pierādijis sevi diezgan iepriekš, pat, ja bija liela pauze. Es personīgi ļoti augsti novērtēšu, ja apstiprināsiet manu pieteikumu uz RP skolotāju, kā arī būšu ļoti labs servera uzraugs, varu to Jums solīt, jo galva pareizajā vietā!

Ar cieņu, Toms.

Vai apzinies ja kāds no punktiem tika norādīts nepareizi, tad Tev netiks dota otra iespēja?: Protams.

 

Nevaig rakstīt kad daudz ir gmi u.t.t, Pārprasiju BunnyHop vai ir nepieciešami gmi, viņš atbildēja jā.

Paldies par sapratni.

Pēdējo reizi rediģēja Tominsh, 2020. gada 19. septembrī, 17:18.

 

 

 

 

Valchhaaa
Biedrs
595 atbildes forumā
Online: 35d 18h 5m
Redzēts 27. februārī, 17:44
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 18. septembrī, 22:24
0
post

O NIXUJA Mazāk jāpiss smadzenes, un ''PAR''

Bambusa Lācītis 

draiver
Bijušais administrators
347 atbildes forumā
Online: 42d 11h 9m
Redzēts Vakar, 23:58
Pievienots, 2020. gada 18. septembrī, 23:37
1
post

Anti, kad biju admins, rakstīji man PM, iejailoju un sāki raudāt no tā laika, neesi pietiekami izaudzis.

Kapracis
Galvenais administrators
Lojālais lietotājs
ausdrazisfm
735 atbildes forumā
Online: 52d 19h 5m
Redzēts 2023. gada 20. novembrī, 14:10
Pievienots, 2020. gada 18. septembrī, 23:46
1
post

Serverī nav nospelētas 100 stundas, kā arī tu esi ļoti nenopietns speletājs, tavs iepriekšējais /history arī bija iespaidīgs. Anti vienozīmīgi. 


Ricins
Lojālais lietotājs
Seržants
Mafia
Ričiņš
1783 atbildes forumā
Online: 125d 14h 46m
Redzēts Vakar, 18:37
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 19. septembrī, 09:13
6
post

Čiv, Tavs pieteikums ir izvelējies uzlikt pret, jo Tu biksēs nevari atrast neko un ar pinceti jārausta 

 

Lieks posts, Par/Pret ir jāpamato, sodīts || Ofkors

Pēdējo reizi rediģēja Ofkors, 2020. gada 19. septembrī, 11:19.


Kriksis
Lietotājs++
Kriksis
392 atbildes forumā
Online: 24d 15h 59m
Redzēts 22. martā, 17:19
Pievienots, 2020. gada 19. septembrī, 09:38
0
post

Sveiks, došu zaļo gaismu, kādreiz likies totāls dalbajobs....Bet paspēlējot tagad ar tevi CS, un arī nedaudz RP, liecies forš jauks u.t.t Velu veiksmi!

 

 

 

dandijs
Bijušais administrators
Veterāns
Bijušais foruma moderators
Vergs
1630 atbildes forumā
Online: 180d 6h 19m
Redzēts 24. aprīlī, 00:11
Pievienots, 2020. gada 19. septembrī, 10:28
0
post

No mani būs ANTI , viens no iemesliem ir tas , ka tu esi ļoti nenopietns , patīk ''trollēt'' , kā arī iepriekšējās sezonas /history bija drausmīgs , piedod draugs , bet novēlēšu veiksmi.

 

 

Kiwix
Bijušais administrators
@pump_upp - best crypto p...
257 atbildes forumā
Online: 23d 0h 5m
Redzēts 2023. gada 13. decembrī, 17:46
Pievienots, 2020. gada 19. septembrī, 11:43
1
post

Pret, augstāk viss paskaidrots.

Daave
Lietotājs
114 atbildes forumā
Online: 29d 15h 11m
Redzēts 2021. gada 26. jūlijā, 17:36
Pievienots, 2020. gada 19. septembrī, 14:57
0
post

PAR. Manuprāt spētu pavilkt šo amatu, un spēlētaji būs apmierināti ar šī jaunieša paveikto darbu.

Veiksmi večuk...

 

Hačiko
Lietotājs++
424 atbildes forumā
Online: 54d 4h 0m
Redzēts 20. februārī, 22:43
Pievienots, 2020. gada 19. septembrī, 22:51
0
post

katram jado iespeja domaju došu par,lai izmeiģina amatu,un iemacas kauko jaunu dzive.

 

 

 

 

Dayzer
Lietotājs+
Dayzer
103 atbildes forumā
Online: 5d 20h 26m
Redzēts 2. februārī, 01:44
Pievienots, 2020. gada 19. septembrī, 22:58
0
post

Būšu par , jo katram ir jādod iespēja pierādīt sevi , tu to iespēju esi nopelnījis , tāpēc vēlu tev veiksmi ! :)

"Я в моменте"

improvtrafficschool | Car gif, Audi, Audi r8

Kn0w
Lietotājs
137 atbildes forumā
Online: 11d 15h 18m
Redzēts 2023. gada 04. septembrī, 16:26
Pievienots, 2020. gada 20. septembrī, 00:16
0
post

Nu es nezinu, daudzi saka pret un tādā garā,bet tevi tā baigi nezinu, iespēju jau var iedot uz test gm būšu par.

SiL3Nt
Lietotājs
16 atbildes forumā
Online: 1d 14h 56m
Redzēts 2023. gada 31. janvārī, 14:47
Pievienots, 2020. gada 20. septembrī, 00:17
0
post

PAR!!!!!Dosim iespēju bagātināt Rp skolotāja prasmes.

Pēdējo reizi rediģēja SiL3Nt, 2020. gada 20. septembrī, 00:19.
Aye
Lietotājs
OZ
19 atbildes forumā
Online: 2d 6h 28m
Redzēts 2022. gada 31. augustā, 14:31
Pievienots, 2020. gada 20. septembrī, 10:37
0
post

Lasot pieteikumu piesaistija. Neņemot vērā, ka tevi nepazīstu liecies tīri sakarīgs. Došu zaļo gaismu. 

Par

PETER1ZZ
Lietotājs
PETJONS
363 atbildes forumā
Online: 36d 12h 48m
Redzēts 26. aprīlī, 19:48
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 20. septembrī, 10:53
0
post

Nu vecīt, teikšu godīgi, šoreiz likšu PAR, jo tiesham lasot pieteikumu, sapratu to ka vēlies iegūt savu pieredzi esot kā RP skolotājam, jo nu tomēr iespēja jādod katram, kurš iet ar pilnvērtīgu mērķi par RP skolotāju, jo nemācīties nevar iegūt neko, viss notiek mācoties, good luck. 


-Snow
Lietotājs
3 atbildes forumā
Online: 2h 32m 46s
Redzēts 2020. gada 28. septembrī, 19:44
Pievienots, 2020. gada 20. septembrī, 12:59
0
post

Esi atzīmējis pieteikumā, ka esi 15 gadus vecs, bet zemāk pats esi norādījis, ka ir tikai 14 gadi, un pēc 60 dienām paliks 15. Serverī esmu jauniņais un tevi īsti nezinu, bet spriežot pēc pieteikuma, nedomāju, ka būsi tas labākais variants. Nekā personīga, GL :)

Logix
Bijušais administrators
Lietotājs++
Brendijs
784 atbildes forumā
Online: 12d 2h 32m
Redzēts 2023. gada 12. oktobrī, 18:30
Pievienots, 2020. gada 20. septembrī, 21:18
0
post

No manis, Jā, esam tikušies IC, patīk attieksme un tas kā rpo, cerams, ka statusā atrodoties, Ic laiks arī atliks Tev.

Devitais
Bijušais administrators
460 atbildes forumā
Online: 27d 15h 16m
Redzēts 2023. gada 16. oktobrī, 17:08
Pievienots, 2020. gada 20. septembrī, 21:22
0
post

Par, ir zbis.

Lieks posts, par/pret ir jāpamato, sodīts // Lauronja 

Pēdējo reizi rediģēja Lauronja, 2020. gada 20. septembrī, 22:17.

Fucking yo shawty before she leavin

Markuss777
Lietotājs
89 atbildes forumā
Online: 7d 11h 21m
Redzēts 5. janvārī, 00:47
Pievienots, 2020. gada 20. septembrī, 21:46
0
post

vecums neatbilst , pret

 

Ofkors
SuperBiedrs
Mediķis
гקﻮ๏๔
911 atbildes forumā
Online: 46d 10h 15m
Redzēts 14. aprīlī, 12:00
Pievienots, 2020. gada 21. septembrī, 00:35
0
post

Šis tika izlaists laikam - Paceļu!

Pēdējo reizi rediģēja Ofkors, 2020. gada 21. septembrī, 00:45.

 

518293182
Īpašnieks
Transportlīdzekļu komanda
🥀
1115 atbildes forumā
Online: 225d 11h 14m
Redzēts 20. aprīlī, 17:00
Pievienots, 2020. gada 21. septembrī, 01:12
0
post

No sākuma nesapratu kas tu esi, bet kā esi minējis pieteikumā veco UCP tas lika aizdomāties, jo pagājušajā sezonā biji samērā toksiska persona, nezinu kur pazudis biji, nezinu vai esi mainījies. Lielākā daļa ir par, tiec pieņemts uz pārbaudes laiku. Lai veicas. 

🆗🆒♿

sīkāk par ls opening kekw

Horoskopi Ātri vien zaudē savaldību!

2. vieta - Skorpions

Skorpions var izskatīties ļoti atturīgs un pat ieturēt distanci, taču viņa iekšienē viss ir gluži pretēji. Agresija šīs zīmes pārstāvju starpā kādu laiku uzkrājas un pēc tam izpaužas ārkārtīgi negaidīti. Skorpioni ir atriebīgi, tā ir viena no viņu galvenajām iezīmēm, viņi ir ļaunatminīgi. Šī zīme nepieļauj melus, tie viņus sagrauj. Kas attiecas uz krāpšanu, tad tikai mājiens, ka partneris ir viņam neuzticīgs, var padarīt Skorpionu traku.

Skorpiona zīmē dzimis vīrietis vēlas atrast labāko sievieti pasaulē - neko mazāk. Tāpēc, ja viņš ir izvēlējies tevi, tas nozīmē, ka tu esi labākā. Skorpions iemīlēs inteliģentu, seksīgu, azartisku, kaislīgu un neatkarīgu sievieti.

Skorpioni neko neaizmirst. Jūs būsiet pārsteigts par viņu spēju atcerēties pat vissīkākās detaļas par visdažādākajiem notikumiem. Sākot no priecīgiem brīžiem līdz skumjiem, Skorpioni atceras visu, saglabājot aizvainojumus un neatlaižot tos vaļā.

CODE: PRISONGANG FOR 75% DISCOUNT

Lietotāji skatās šo tēmu: 0